Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 09:08:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467693 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1965 : Luty 15, 2013, 14:21:37 »

Masz rację. To była polowa i oblężenie jedna po drugiej. Nie musieliście nic wystawiać.
Wystarczyło schować do twierdzy  Cool  

Na noc całe wojsko stało w polu. Ostatnia osoba, która była online tak ustawiła wojsko. Później było już tylko wyjście z sojuszu obcego, schowanie balist do twierdzy przez drugiego kreta, którego nasi usunęli na drugi dzień i ataki. Ależ "spryt" i "bohaterstwo".  

Ps. W poniedziałek będzie na VIP czacie osoba rozmawiająca w języku polskim. Postaramy się aby sprawdziła kto i kiedy chował balisty do twierdzy. Mam nadzieję, że będzie to możliwe pod względem technicznym Smiley
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 14:28:19 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1966 : Luty 17, 2013, 13:43:33 »

Masz rację. To była polowa i oblężenie jedna po drugiej. Nie musieliście nic wystawiać.
Wystarczyło schować do twierdzy  Cool  

Na noc całe wojsko stało w polu. Ostatnia osoba, która była online tak ustawiła wojsko. Później było już tylko wyjście z sojuszu obcego, schowanie balist do twierdzy przez drugiego kreta, którego nasi usunęli na drugi dzień i ataki. Ależ "spryt" i "bohaterstwo".  

Ps. W poniedziałek będzie na VIP czacie osoba rozmawiająca w języku polskim. Postaramy się aby sprawdziła kto i kiedy chował balisty do twierdzy. Mam nadzieję, że będzie to możliwe pod względem technicznym Smiley

jak tak czytam wracają wspomnienia jak mi cofał armie kilka sekund przed dojściem ... ja sie denerwowałem a oni szczerzyli ząbki. Teraz to nikomu ufać nie można bo nie dojdzie się do tego chyba ze sprawdzone osoby ale naprawdę sprawdzone. Bo grałem na świecie jednym gdzie tez sprawdzone osoby były o co krecik był. Najlepszym rozwiązaniem to omijać z daleka takie sojusze Wink czyli prawie każde Grin
Zapisane
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #1967 : Luty 18, 2013, 03:53:26 »

Mam nadzieję że się pochwalisz dobrą nowiną dla nas Arturze i przedstawisz światu jakiś szczegółowy raport kto i kiedy chował te balisty... w końcu chodzi o pomówienie Husarii, więc według mnie mamy prawo również znać wynik  Embarrassed
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1968 : Luty 18, 2013, 10:00:52 »

Mam nadzieję że się pochwalisz dobrą nowiną dla nas Arturze i przedstawisz światu jakiś szczegółowy raport kto i kiedy chował te balisty... w końcu chodzi o pomówienie Husarii, więc według mnie mamy prawo również znać wynik  Embarrassed

Bez względu na odpowiedź jaką otrzymamy to zapewniam Cię, że ujrzy światło dzienne  Smiley
Ty zrób to samo i podaj w końcu te dowody na to, że mamy kreta w Waszym sojuszu bo to dopiero jest pomówienie.

Dodano: 18.02.2013 godz.18:40

Ku naszemu rozczarowaniu (a być może waszej uciesze) ruchy wojska tj. przemieszczanie wojska, wstawianie i wystawianie z/do twierdzy nie jest zapisywane przez system. CM odpowiedziała, że żaden ruch nie jest archiwizowany i nie ma możliwości aby to sprawdzić. Pozostaje resztka nadziei, że w przyszłości nie trzeba będzie zadawać podobnych pytań.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2013, 19:49:35 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
vooper
Szeregowiec
*

Karma: +8/-3
Offline Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #1969 : Luty 25, 2013, 11:21:46 »

Artur , nie ma się co unosić, czego innego można było  się spodziewać po ślepym vel 8obcy .
Wczoraj też wykorzystali "element gry" i bohatersko atakowali wszystkich którzy byli nieobecni na necie. DZIWNA SPRAWA .... NAPRAWDĘ DZIWNA 
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 11:25:18 wysłane przez vooper » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1970 : Luty 25, 2013, 21:40:29 »

Artur , nie ma się co unosić, czego innego można było  się spodziewać po ślepym vel 8obcy .
Wczoraj też wykorzystali "element gry" i bohatersko atakowali wszystkich którzy byli nieobecni na necie. DZIWNA SPRAWA .... NAPRAWDĘ DZIWNA  

Bo ślepy wszystko widzi, a obcy jest równie bliski Waszemu sojuszowi jak i naszemu Grin

Ps. Ostatnio zliczyłem diamenty wydane na prezenty i jestem załamany. DIAMENTOWA POTĘGA wydała ich mniej niż husaria  Cry  
Myślę sobie - Mają więcej "członków" w sojuszu i pewnie dlatego. Ale nie ... policzyłem średnią na "członka" i nadal wychodzi, że kupili ich więcej. Ze złości wziąłem telefon żony i sobie doładowałem 120 sztuk  *YAHOO* Koniec z EKO idę w wojsko  *hahaha*

Artur, bardzo proszę o nie używanie obraźliwych wulgarnych słów. Wyedytowałam. Ferrou
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 15:43:22 wysłane przez Ferrou » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1971 : Luty 25, 2013, 22:39:25 »

Ale co za różnica kto ile wydaje diamentów.
Ktoś ma chęć wydawać po 900 dziennie ,niech wydaje. Wolny kraj i wolny wybór. Grin Bo nie liczy się ilość ,wielkośc ,a umiejętność  wykorzystania Grin

Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1972 : Luty 26, 2013, 01:57:54 »

Ale co za różnica kto ile wydaje diamentów.
Ktoś ma chęć wydawać po 900 dziennie ,niech wydaje. Wolny kraj i wolny wybór. Grin Bo nie liczy się ilość ,wielkośc ,a umiejętność  wykorzystania Grin

No wiesz ... nie wszyscy tak rozumują jak Ty, a szczególnie "diamentowo-krecia ferajna"  Wink
Zapisane
jednooki
Szeregowiec
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1973 : Luty 26, 2013, 16:41:26 »

Witam na forum dla płaczących wszystkie '' Święte Krowy ''
pewnie zostanę '' przekrzyczany '' przez towarzystwo wzajemnej adoracji ,
ale mam małą nadzieję , że mój głos dotrze do kilku normalnych graczy .
Pamiętam początek poprzedniej ery , prawie cały świat przeciw DETOX , przeciw moderatorom
a zwłaszcza przeciw Ferrce  . Padały pomówienia o oszustwo , o kontakty z adminami itp.
A nasz naczelny szaleniec ( molestujący żółwie )  rzucał po trybunie teksty typu '' gruba Ferka , *Censored*'' Sad   oraz inne podobnej maści których nawet nie będę przytaczał .  Taka to kultura na PL9 Sad
Do dziś wiele się nie zmieniło , stworzono sobie nowego wroga , i nadal po forum i trybunach
fruwają teksty :  *Censored* , *Censored*,  *Censored* itp.
Opluwa się zawodników  tylko dlatego , że komuś chora wyobraźnia nie pozwala na zdrową i sportową grę . Mnie oberwało się  od  oszustów , po pierwszej wygranej walce przeciw Arturkowi  , a zdobyłem medal na '' nieomylnym '' DWN . Zostałem nazwany krętaczem , posądzano mnie o grę na kilku kontach ,o posiadanie kilku własnych skarbonek . Do dziś się mnie to zarzuca  . Dlatego z wielką przyjemnością przyjąłem zaproszenie do Nocnych . Nasz zakompleksiony kolega miał okazję się przyjrzeć jak wygląda gra na kilku kontach , jak korzystam z dziesiątek prywatnych skarbonek . A parę razy Artur miał okazję pilnować moje konto ! A wszystko dlatego , że nie '' potrafił zrozumieć '' jak można się tak szybko rozwijać będąc regularnie atakowanym przez DETOX ! Fajnie  Pytam się gdzie są jakiekolwiek dowody na moje oszustwa w tej czy poprzedniej erze ? Byłem ponoć nawet sprawdzany przez administratorów . Mam nadzieję , że stać Cię będzie na odszczekanie wszystkich pomówień !
Stawiacie zarzuty Husarii, że to sojusz '' multikonto '', a ja się pytam ile osób kończył poprzednią erę w Wawelach ? Wówczas jakoś gra  kilku zawodników na 30 kontach nikomu nie przeszkadzała !Nic nie wiedziałeś na ten temat Arturze ? A o skarbonkach sojuszowych też nic ?
Nawet teraz w Nocnych dochodziło do migracji kont  , tak , nikt z tym się nie krył na trybunie .
Sam przecież obsługiwałeś przez kilka tygodni konto Sowiego , a teksty o tym , że równocześnie z nim wbiliście urlopy to czysta hipokryzja . Gratuluję wyszkolenie nowego kilera Niusia Smiley .
Sympatyczna dziewczyna nie potrafiła nawet wojska przestawić podczas ataku , a teraz ? Sam wiesz . To tylko jeden z przykładów .
No a teraz przejdźmy do sprawy przejścia Obcego z Nocnych do Husarii . Muszę powiedzieć
przepraszam , dotyczy to części graczy sojuszu Nocny24 . Sam miałem duże wątpliwości .
Jednak po ubiegłorocznych zagraniach Sowiego przestałem mieć skrupuły . Gość próbował zastraszyć smsami  mnie i moją rodzinę , groził nam . Nękał telefonami . Do tego doszły Twoje pomówienia . Udało Ci się , przyszyłeś mi łatę oszusta . Gratulacje . Ale teraz Arturze możesz być pewny , że gdziekolwiek się nie pojawisz , zawsze pojawi się nowy obcy . Niezależni od ery i świata   zawsze Was znajdę Smiley .Po czym poznam ? To nie będzie trudne , wystarczy nadstawić ucho i posłuchać gdzie płaczą Smiley
Kończąc wklejam link obnażający Arturka i jego zdolności do manipulowania . Po moim przejściu
podał zarzut , że to ja wstawiłem balisty do zamku centralnego . I tu się nie udało , byłem oficerem naukowym , nie posiadałem takich uprawnień . Kolejny zarzut dotyczy drugiego ataku wojskiem imperialnym na zamek . Twierdzisz , że tym razem wystawiłem maszyny na zewnątrz ? I przytaczasz
link ze zdjęciem . Szkoda , że nie rozwinąłeś całego raportu ? Ja to zrobię i wkleję !

http://pokazywarka.pl/c18gac/
I co się okazje , że raport z oblężenia ma dwie części , pierwsza to walka w polu , a tu balisty są niewidocznie , bo były w garnizonie !!! Komuś się zapomniało  je na noc wystawić !
W drugiej części raportu widać walkę o twierdzę . Niestety Ty próbując kolejny raz oczernić moją osobę nagiąłeś rzeczywistość . Brak słów . Myślę , że czas abyś poszedł już na urlop , tak jak kiedyś
'' honorowo '' obiecałeś Smiley . Przestań prowadzić swoją prywatną gierkę przeciw Husarii . Bądź uczciwy wobec swoich sojuszników . Większość z nich nie wie po co stworzyłeś Nocnych .
To nie gra dla gości z psychiką dziesięciolatka !
Do zobaczenia pod zamkiem centralnym !!!
Pozdrawiam
Jacek

Nie używamy wulgaryzmów, nawet tych wykropkowanych. I nawet jeśli to są cytaty. Wyedytowałam. Ferrou
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 17:45:28 wysłane przez Ferrou » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1974 : Luty 26, 2013, 18:41:42 »

Nie wiem dlaczego mieszasz pomówienia o oszustwa moderatorów z DetoXu   z udowodnionymi oszustwami jakie stosujesz.  Pisząc ten powyższy stek bzdur właśnie się przyznałeś do oszustwa – KRECIE.
Nie wiem po co chcesz to ciągnąć ale „zjem cię” …

Mnie oberwało się  od  oszustów , po pierwszej wygranej walce przeciw Arturkowi  , a zdobyłem medal na '' nieomylnym '' DWN

Dostałeś w poprzedniej erze kilka dzwonów, a ja  jednego. Leciałeś na dobitkę, a ja po przebudzeniu uruchomiłem koszary i oberwałeś. Stało się tak że w tym samym dniu dostałeś medal w ataku , a ja w obronie. Ty na mnie, a ja na tobie. Wówczas rozmawialiśmy chwilę na PW i było całkiem miło. Nawet sobie pogratulowaliśmy, a ty żałowałeś tej dobitki, że leciałeś na „pewniaka” . To, że lubisz kłamać wyszło podczas naszej rozmowy jak łgałeś  mówiąc, że ty rozdajesz złoto sojusznikom … było inaczej bo to ty zbierałeś złoto od wszystkich. Od tamtej pory zacząłem się tobie przyglądać krętaczu …..

Do dziś wiele się nie zmieniło , stworzono sobie nowego wroga , i nadal po forum i trybunach
fruwają teksty : poznański złamas , szmata , cH..SARnIA itp.  Opluwa się zawodników  tylko dlatego , że komuś chora wyobraźnia nie pozwala na zdrową i sportową grę

Jak ty w ogóle możesz pisać o zdrowej i sportowej rywalizacji ? Przecież jesteś chłopie zwyczajnym oszustem. Zmieniasz osobowości i poglądy tak często jak zmieniają się biegi w automacie. Człowieku rozmawiałem z tobą wielokrotnie na PW na różne tematy, uważałem cię za kumpla z sojuszu, wystawiałeś mi tanie żelki aż nagle stałeś się husarem wychodzącym pod ukryciem nocy od nas i zaatakowałeś nasz zamek. Człowieku nie wstyd ci, że rozmawiasz z kimś prywatnie udając kogoś innego ? Gdzie ty masz jakiekolwiek zasady ? Już nie chodzi nawet o mnie ale o innych ludzi których tutaj znasz … Od razu napiszę ci abyś nie sapał, że i ja gram w tej erze pod innym nickiem – tak gram z tą różnicą, że od początku nawet Long wiedział  kto gra koncie DNW. Ty jednak skitrałeś się jak szczur i czekałeś na okazję.

A parę razy Artur miał okazję pilnować moje konto ! A wszystko dlatego , że nie '' potrafił zrozumieć '' jak można się tak szybko rozwijać będąc regularnie atakowanym przez DETOX !

Nie wiem o jakiego Artura chodzi ale chyba nie o mnie ? Osobiście nie przypominam sobie abym kiedykolwiek siterował twoje konto jednak nawet jeśli to o czym ty piszesz ? O jakim szybkim rozwoju ? Chcesz porównać rozwój pod parasolem Nocnego24h  do rozwoju w poprzedniej erze ? Że niby MEGA Super się rozwinąłeś ? Gdybyś nie grał u nas tylko w husarii to rozwinąłbyś się tak samo jak pozostali … 2M punktów z czego 1M to wojsko.  

Stawiacie zarzuty Husarii, że to sojusz '' multikonto '', a ja się pytam ile osób kończył poprzednią erę w Wawelach ? Wówczas jakoś gra  kilku zawodników na 30 kontach nikomu nie przeszkadzała !Nic nie wiedziałeś na ten temat Arturze ? A o skarbonkach sojuszowych też nic ?
Nawet teraz w Nocnych dochodziło do migracji kont  , tak , nikt z tym się nie krył na trybunie .
Sam przecież obsługiwałeś przez kilka tygodni konto Sowiego , a teksty o tym , że równocześnie z nim wbiliście urlopy to czysta hipokryzja .

Jacku błądzisz … w Wawelu byłem gościem. Zszedłem po dłuuugim urlopie jedynie po to aby ci uprzykrzyć życie . A jedyne co zapamiętałem z Wawelu to wasz kret  slawo1000 .  Poza tym mylisz pojęcia siterowania z multikontem.  Jeśli właściciel konta daje komuś sitera to jest to całkiem normalna sytuacja ale jeśli masz kilka kont pozakładanych z różnych IP i wciskach każdemu sojuszowi szpicla to nie wiem jak cię nazwać … w realu za takie zachowania można stracić … oko i stać się jednookim.  
Co do słowa „hipokryzja” to nie używaj go bo widocznie nie znasz jego znaczenia. Co ma „hipokryzja” do słów czy wbiliśmy równocześnie czy nierównoczesnie urlopy ? Hipokryzja ocieka po twoim sojuszu nazywając nas diamentową potęgą , a sami wydajecie tych diamentów więcej (chcesz screeny z ilościami prezentów ? )  Piszecie , że mamy u was kreta, a doskonale wiesz, że nie mamy. Kiedyś uczestniczyłeś w pewnej rozmowie aby wcisnąć husarom kreta. Pamiętasz jak napisałem aby reszta sojuszu wybiła sobie z głowy, że będziemy wykorzystywać jakiekolwiek informacje od kreta ? Pamiętasz, że miał tylko sprawdzić kto jest kretem w naszym sojuszu Huh?  Wracając do równoczesnego wejścia na urlop - oczywiście , że równocześnie nie kliknęliśmy w urlop i nikt tak nie pisał. Sowi wyjechał na wakacje. Dostałem u niego sitera i załatwiłem mu kilka białych flag z waszej strony. Ja poszedłem na urlop nagle bo spotkało  mnie coś bardzo przykrego  w życiu. Ty wiedząc, że nie ma  mnie i Sowiego czyli graczy którzy pilnowali wojska przeszedłeś do husarii i zrobiłeś to co zrobiłeś … sprzedałeś ludzi którzy tobie ufali i grali z tobą od początku ery.  Siedziałeś u nas właśnie z takim zamiarem. Gdzieś tutaj na forum Long napisał „obcy jest husarem od zawsze”  … więc po cholerę ten husar  od siedmiu boleści wchodził w szeregi nocnego24 ?

Ale teraz Arturze możesz być pewny , że gdziekolwiek się nie pojawisz , zawsze pojawi się nowy obcy . Niezależni od ery i świata   zawsze Was znajdę Smiley .Po czym poznam ? To nie będzie trudne , wystarczy nadstawić ucho i posłuchać gdzie płaczą Smiley

Daj na luz. Teraz to ja jestem pewien, że gdziekolwiek się pojawi husaria to każdy zrezygnuje z gry. Nikt nie chce grać z oszustami, kretami i hipokrytami.  Jesteście  ludźmi,  którzy pomylili fikcyjny świat James’a  Bonda z grą, na której ludzie tracą serca. Idiota może zmądrzeć, cham i prostak może nauczyć się dobrych manier  ale oszust zawsze pozostanie oszustem !

Kończąc wklejam link obnażający Arturka i jego zdolności do manipulowania . Po moim przejściu
podał zarzut , że to ja wstawiłem balisty do zamku centralnego . I tu się nie udało , byłem oficerem naukowym , nie posiadałem takich uprawnień . Kolejny zarzut dotyczy drugiego ataku wojskiem imperialnym na zamek . Twierdzisz , że tym razem wystawiłem maszyny na zewnątrz ? I przytaczasz
link ze zdjęciem . Szkoda , że nie rozwinąłeś całego raportu ? Ja to zrobię i wkleję !
Nie używamy wulgaryzmów, nawet tych wykropkowanych. I nawet jeśli to są cytaty. Wyedytowałam. Ferrou

Odsyłam cię do tego co napisałem  kilka postów wyżej ..
Masz rację. To była polowa i oblężenie jedna po drugiej. Nie musieliście nic wystawiać.
Wystarczyło schować do twierdzy  Cool  

Na noc całe wojsko stało w polu. Ostatnia osoba, która była online tak ustawiła wojsko. Później było już tylko wyjście z sojuszu obcego, schowanie balist do twierdzy przez drugiego kreta, którego nasi usunęli na drugi dzień i ataki. Ależ "spryt" i "bohaterstwo".  

Ps. W poniedziałek będzie na VIP czacie osoba rozmawiająca w języku polskim. Postaramy się aby sprawdziła kto i kiedy chował balisty do twierdzy. Mam nadzieję, że będzie to możliwe pod względem technicznym Smiley

Przestań prowadzić swoją prywatną gierkę przeciw Husarii . Bądź uczciwy wobec swoich sojuszników . Większość z nich nie wie po co stworzyłeś Nocnych .
 Nie używamy wulgaryzmów, nawet tych wykropkowanych. I nawet jeśli to są cytaty. Wyedytowałam. Ferrou

Cały sojusz , ba .. cały świat wie, że oddałbym wszystkie zamki  w zamian aby zakłamana husaria nic nie ugrała w tej erze. Oszustom nie należą się żadne trofea. Nigdy nie grałem dla medali i osiągnięć. Zawsze w małych militarnych sojuszach aby cieszyć się grą, a nie rygorami wielkiego sojuszu. Ty natomiast wolisz okłamywać ludzi tylko po to aby zdobyć kolejną ikonkę zwycięzcy ery ... jesteś po prostu żałosny.

Do zobaczenia pod zamkiem centralnym !!!
Pozdrawiam
Jacek
Nie używamy wulgaryzmów, nawet tych wykropkowanych. I nawet jeśli to są cytaty. Wyedytowałam. Ferrou

Kolejnego kreta uruchomisz aby podejść pod centralny ?  Raczej tak bez niego jesteś w stanie atakować jedynie skarbonki,  a nie jakiekolwiek zamki. Podnieś szpiega bo z tym levelem, który posiadasz nie podglądniesz niedługo nawet „killera Niusi” .. zresztą co ja piszę ?  Przecież ty doskonale wiesz co gdzie i kiedy u nas stoi … prawda Jacku ? Ty bez kreta to jak jednooki w masce spawalniczej przy twarzy ….

Ps. Zapomniałeś Jacku, że Sowi był twoim siterem przez 2 ery i doskonale pamięta jak "obracałeś" i "pompowałeś się" kontami pozostawionymi tobie pod opiekę - ot cała prawda o twoim rozwoju w  poprzednich erach  Cool
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 20:37:38 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
vooper
Szeregowiec
*

Karma: +8/-3
Offline Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #1975 : Luty 26, 2013, 20:18:06 »

a ja mam zasadnicze pytanie Panie Ślepy: skąd wiesz ile osób skończyło ere w wawelach w poprzedniej erze ?  *xxx*
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1976 : Luty 26, 2013, 20:31:46 »

a ja mam zasadnicze pytanie Panie Ślepy: skąd wiesz ile osób skończyło ere w wawelach w poprzedniej erze ?  *xxx*

Przecież on wie wszystko. Kto kiedy ma offa, kiedy wycofać atak i kiedy iść do końca, kiedy i gdzie stoi armia sojuszu, a kiedy maszeruje ... BEZ SZPIEGOWANIA FABRYCZNYM MODUŁEM IO. I on chce grać na "zdrowych sportowych zasadach"  *hahaha* Olać te multikonta, diamenty, siterowanie czy plądry na zamówienie  bo bardzo dużo ludzi tak robi i da się z tym żyć ale jak grać z gościem, który wie kiedy masz oczy zamknięte ?
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 20:34:40 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1977 : Luty 26, 2013, 22:29:26 »

Widze ze dalej walczycie między sobą na słowa , raczej nikt z tego nie wyjdzie i nikogo sie nie przegada takie moje zdanie. Całe to zamieszanie wynika z jednego faktu sojusz i jego członkowie. Nigdy tego nie wyplenicie i się nie wypleni, a smutne jest to iż tak sie to odbywa. Multi itp w wersji  v5 jest sporo są będą i tak pozostanie pilnowanie kont ho ho normla sprawa zawsze ktoś komuś podgląda konto. NIe ma czegoś takiego jak honorowa gra gdyż pisać można to co sie chce, można tutaj znaleść próbę wymuszenia uczciwości u graczy co jest daremna próba. Gra JEST ANONIMOWA WIEC  ???zwykła zawiłość nasza zawsze tak sprowadza wszystkich do tego aby knuć :]

pozdrawiam
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1978 : Luty 26, 2013, 22:52:59 »

Widze ze dalej walczycie między sobą na słowa , raczej nikt z tego nie wyjdzie i nikogo sie nie przegada takie moje zdanie. Całe to zamieszanie wynika z jednego faktu sojusz i jego członkowie. Nigdy tego nie wyplenicie i się nie wypleni, a smutne jest to iż tak sie to odbywa. Multi itp w wersji  v5 jest sporo są będą i tak pozostanie pilnowanie kont ho ho normla sprawa zawsze ktoś komuś podgląda konto. NIe ma czegoś takiego jak honorowa gra gdyż pisać można to co sie chce, można tutaj znaleść próbę wymuszenia uczciwości u graczy co jest daremna próba. Gra JEST ANONIMOWA WIEC  ???zwykła zawiłość nasza zawsze tak sprowadza wszystkich do tego aby knuć :]

pozdrawiam

Masz sporo racji w tym co piszesz jednak gram w ta grę kilka ładnych lat i przewinąłem się przez kilka światów. Takie "triki" zobaczyłem pierwszy raz na PL9. W knuciu są pewne granice i husaria wyraźnie je przekracza. I uwierz mi, że sporo ludzi potrafi nadal grać honorowo, a to, że gra jest anonimowa nie oznacza, że się w lustrze nie przeglądasz. Wymusić uczciwość od graczy się nie da ale jest szansa, że w końcu dotrze to do nich i jak dalej będą tak grać to będą bawić się sami. Wiesz co zrobił team bułgarski w kwalifikacjach do pucharu jak dowiedzieli się , że mają kreta w drużynie ? Postanowili zrezygnować z udziału w takiej farsie. Solidarni ludzie tak postępują na znak protestu. Całe szczęście, że naciągnięto regulamin i mogli kreta się pozbyć. Tutaj tak się nie da mimo, że Long otwarcie na forum piszę, że mają u nas szpicla ...  Być może dlatego się nie da bo za mało takie zachowanie jest piętnowane.
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1979 : Marzec 03, 2013, 01:33:59 »

Tak jak to czytam to normalnie szambo na tym świecie już płynie szerokim strumieniem  >Grin. Ciesze się tylko z tego że jestem tylko obserwatorem i nie uczestnicze czynnie w takich machlojkach  *xxx*. Narazie  pozdrawiam wszystkich znajomych   i mam nadzieje że sprawiedliwość zwycięży *V*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Strony: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!