Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 05:50:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470358 razy)
0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1980 : Marzec 03, 2013, 11:15:11 »

Nie wiem czy udało by się u nas zrobić coś takiego jak solidarnie odejście od czegoś  :]. Ja jak już to gram tylko z osobami do których mam zaufanie 100% a ze jest ich na jednej ręce więc ja już raczej nie zawitam do sojuszu większego bo to nie ma sensu dla mnie psuje to atmosferę całkowita. Bo jak gram gdzieś to gram na rzecz danego sojuszu przechodzę gdzieś to gram na rzecz innego .. Lepsza frajda jest lecz diamenty tak myślę wykształciły wykreowały graczy a nawet ściągnęły graczy którzy za nic maja ZDROWĄ rywalizacje WSZYSTKO PO NAJNIŻSZEJ LINI OPORU. Jest jak jest albo się dostosujesz do nowej sytuacji albo zginiesz Grin

Jak pisałem w moim odczuciu gra mocno przestała byc grą strategiczną stała sie gra ekonomiczna.  Huh?

Pozdrawiam
Zapisane
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #1981 : Marzec 04, 2013, 21:22:16 »

z braku laku poczytalem stronice dwie ostatnie z tego watku i z przykroscia dochodze do jednego wniosku mysle sprawiedliwego dla wszystkich : macie ladnie wszyscy najechane i to naprawde na bogato moi mili -az strach pomyslec co byloby gdybyscie staneli sobie twarza w twarz a to tylko pojechana gra  *freak* nic wiecej tylko gra .......... Embarrassed a juz nawet chyba nie gra tylko jakis spam .............. *kissgirl*
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1982 : Marzec 04, 2013, 23:01:31 »

Masz sporo racji w tym co piszesz jednak gram w ta grę kilka ładnych lat i przewinąłem się przez kilka światów. Takie "triki" zobaczyłem pierwszy raz na PL9. W knuciu są pewne granice i husaria wyraźnie je przekracza. I uwierz mi, że sporo ludzi potrafi nadal grać honorowo, a to, że gra jest anonimowa nie oznacza, że się w lustrze nie przeglądasz. Wymusić uczciwość od graczy się nie da ale jest szansa, że w końcu dotrze to do nich i jak dalej będą tak grać to będą bawić się sami. Wiesz co zrobił team bułgarski w kwalifikacjach do pucharu jak dowiedzieli się , że mają kreta w drużynie ? Postanowili zrezygnować z udziału w takiej farsie. Solidarni ludzie tak postępują na znak protestu. Całe szczęście, że naciągnięto regulamin i mogli kreta się pozbyć. Tutaj tak się nie da mimo, że Long otwarcie na forum piszę, że mają u nas szpicla ...  Być może dlatego się nie da bo za mało takie zachowanie jest piętnowane.
Urwac ptaka zlapac zapalki w reke i zrobic grila >Grin *heart*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1983 : Marzec 14, 2013, 20:19:03 »

http://kwejk.pl/obrazek/1705599
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
vooper
Szeregowiec
*

Karma: +8/-3
Offline Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #1984 : Marzec 14, 2013, 23:23:32 »

http://www.youtube.com/watch?v=E8u5uZlFGOc&feature=youtu.be
 Grin Grin
prawa autorskie należą do Arturka
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2013, 00:12:51 wysłane przez vooper » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1985 : Marzec 14, 2013, 23:44:34 »


Jak to mówią ... o tym to film (nawet pełnometrażowy ) by nakręcił Wink



Gandi biały szlafrok już masz Wink
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2013, 00:35:00 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #1986 : Marzec 14, 2013, 23:46:02 »

no niezla przerobka hehe  Grin ale chyba nie o tego żużlowca tu chodzi co  Wink
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1987 : Marzec 14, 2013, 23:47:20 »

 *hahaha*
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1988 : Marzec 15, 2013, 00:59:51 »

Artur na koniec ery zrób "the best of" Wink
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1989 : Marzec 15, 2013, 13:15:19 »

Kto to jest kowalik? Smiley i co zrobił? Tongue
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1990 : Marzec 15, 2013, 15:07:26 »

Natchnales mnie   Embarrassed
Jak tylko skoncze projekt biore sie za film R13 Grin
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1991 : Marzec 15, 2013, 18:28:25 »

Arturek rewelacyjne Grin
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1992 : Marzec 15, 2013, 21:50:31 »

Kto to jest kowalik? Smiley i co zrobił? Tongue

Były sojusznik Nocny24h.
Nadszedł moment, że nie dało się grać. Nie są w stanie zeskanować naszych czsów (i nie będą). Stawialiśmy pod ich zamkiem czs i stali wojskiem do czasu aż myśmy nie dotarli naszym na miejsce. Po prostu mieli jasnowidza w sojuszu. My pod ich zamek, a oni w długą. Jak stawialiśmy czs i nie przenosiliśmy tam wojska to grzecznie stali nadal w zamku Smiley To samo z ich atakami. Jak nasz czs pusty to kasowali go w ciemno, a jak stało tam wojsko to nie tknęli go. Takie zachowanie utwierdziło nas w przekonaniu, że kret kretów - 8obcy vel jednooki - odszedł od nas ale nie ot tak sobie ... Miał u nas jeszcze kogoś (był na stanowisku generała !) .  Postanowiliśmy wyrzucić 5 wytypowanych osób i obserwować co się stanie jak spróbujemy manewrów wojskowych. kowalik zgłosił się na ochotnika, że może wyjść w "pierwszej piątce" z sojuszu chodź i tak był nr1 do wylotu (Tutaj chcę przeprosić niewinne osoby, które musiały opuścić nasze szeregi ale zgodnie z ustaleniami wrócą do nas). Jak już kowalik miał wyjść to zaczął mieszać , że może na urlop pójdzie w tym czasie co miałby wyjść, że może komuś da sitera aby go sprawdzić,  że straci lojalność ( ja się pytam k.. jaką lojalność ? ) ... Skończyło się na tym, że poprosiłem aby nie kręcił tylko wyszedł. Nagle po wyjściu pilnie chciał się dostać do wawelu - "tak żeby jakieś badania mieć" . No to OK. Przyjęli go. I w następną noc oszuści pojechali po wawelu ... No ale co ? Przecież to mógł być przypadek.  Jurne chłopaki z husarii przecież są walczakami. Po kilkudziesięciu godzinach pobytu w wawelu dostał powołanie do kadry oszustów - jest już husarem z PL9 Smiley Oprócz tego kowalik dostał celowe, błędne info i biedak się przejął, że to wawel wygra erę  Tongue 
No dobra ... starczy tego pisania bo nie wiadomo kto faktycznie wygra tą erę, a kowalik jest niewinny i do husarii dołączył bo został oszukany przez nas Grin
A Jacek jako dobry wujek pod koniec ery przyjął bidule z Nocnego24h Smiley

Ps. Wszystkie osoby, które zostały usunięte z naszego sojuszu ze względu na praktyki stosowane przez sojusz husaria z PL9 dostaną zaproszenie aby zakończyły erę w sojuszu, w którym grały od początku. 8obcy i kowalik jak wyjdą z husarii również takie zaproszenia dostaną.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1993 : Marzec 15, 2013, 22:18:09 »

Acha... ładne kwiatki... aż się nie chce komentować...

A ten teges... do końca ery raczej jeszcze daleko, mimo że turniej się już zaczął to 60% jeszcze nie macie :PPP Może uda mi się do top10 dostać hahaha Smiley)) po 2 miesiącach pseudo grania Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1994 : Marzec 15, 2013, 22:41:19 »

Bo tu takie mizeroty grają że szok  Shocked więcej czasu poświęcają na  wzajemne szpiegowanie niż rozwój  *crazy* Będe to powtarzał do znudzienia dziwie się tylko innym  *xxx* że uczestniczą w takim kabarecie bo wielu znam i zawsze ceniłem nic tylko  *HUNTER*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Strony: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!