Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 12:53:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Po Co Gram? Po Co Grasz Ty?? R 82 Koniec Świata  (Przeczytany 4011 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« : Kwiecień 10, 2011, 01:29:08 »

uprzedzam-bez interpunkcji Shocked
po co gram-no wlasnie po co mowie o sobie-osiagnalem wszystko na r82 prowincje na ktorych mi zalezalo zbudowalem twierdze t9 zdobylem generala to po co dalej mam ciagnac ten chlam??? zarywac dnie nocki dnie nocki i tak w kolko karmic armiie ktora jest nie do wykarmienia dbac o zadowolenie ktore jest nie do zaspkojenia pilnowac konta aby mnie nie pojechali dla pkt wojskowego szukac pieniedzy na diamenty i tym samym karmic bulgarskich moderatorow zeby  byli spelnieni-gra jest niestety tak ulozona ze bez doladowan eksttra nikt tu nie ujedzie(sprawdzilem-jak chce byc na w miare dobrej pozycji)jestes nizej jestes skazany na pozarcie przez tegie glowy r82 moze jeszcze zaznaczyc swoj sens gry ze to beta-wersja testowa ale po co....jak ktos grajacy na tym swiecie pozytwnie uzasadni sens dalszej gry na tej orbicie  obiecuje ze dokoncze w topie ale na ta chwile cala ta impreza stracila wodzireja ktorym dla mnie byl starblade;.....pozdrawiam i do uslyszenia:_spartakus_
http://www.youtube.com/watch?v=nAZeeEoBqUk
Zapisane
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 10, 2011, 01:52:34 »

ten klimat muzyczny bardziej odpowiada koncowi ery polakow na r82-chyba ze cos sie nagle zmieni i wreszcie zjednoczymy sily i pokazemy na co nas stac....

http://www.youtube.com/watch?v=dOlzBU89Mns
 Shocked
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 10, 2011, 01:53:41 »

touareg111 to zależy po co grasz nie podoba sie v 5 to urlopuj konto  Wink
wcale gra bez kredek na tzw... ,,low point'' nie jest pozbawiona sensu na pl3 świetnie się bawiłem pomimo totalnego braku czasu ....a jednak z checia wchodziłem na konto
 
jak ktos grajacy na tym swiecie pozytwnie uzasadni sens dalszej gry na tej orbicie  obiecuje ze dokoncze w topie ale na ta chwile cala ta impreza stracila wodzireja ktorym dla mnie byl starblade;.....pozdrawiam i do uslyszenia:_spartakus_
http://www.youtube.com/watch?v=nAZeeEoBqUk
Toureg to właśnie dzięki takim zawodnikom ja Ty ,czy innym grającym na r 82 ta gra w wersji v 5 nabiera sensu  Wink wychwytujecie błędy testujecie nowy produkt który w przyszłości ma dostarczać samych pozytywnych emocji skwitować to mogę klikając ulubione powiedzenie Konrada ,, jesteście  sola tej gry ''*bravo* *bravo* *bravo*
Zapisane

touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 10, 2011, 01:55:45 »

zawsze online morgh  Grin a konto mam niestety na urlopie ale za jednym haslem jestem ready now *kissgirl*
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 01:59:37 wysłane przez touareg111 » Zapisane
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 28, 2011, 02:30:16 »

juz nie na urlopie wytyczna jest jedna:
imperianin z najwyzszym pkt wojskowym-polak ;-)  uda sie??? a co kazdemu zycze   Shocked

 http://www.youtube.com/watch?v=-9x5ADYWXeo

milego gonienia ;/
Zapisane
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 27, 2011, 02:48:49 »

http://www.youtube.com/watch?v=Hkf_sBfBjEs
Zapisane
Senior
Porucznik
***

Karma: +13/-13
Offline Offline

Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 05, 2011, 16:57:59 »

touareg111 to zależy po co grasz nie podoba sie v 5 to urlopuj konto  Wink
wcale gra bez kredek na tzw... ,,low point'' nie jest pozbawiona sensu na pl3 świetnie się bawiłem pomimo totalnego braku czasu ....a jednak z checia wchodziłem na konto
 Toureg to właśnie dzięki takim zawodnikom ja Ty ,czy innym grającym na r 82 ta gra w wersji v 5 nabiera sensu  Wink wychwytujecie błędy testujecie nowy produkt który w przyszłości ma dostarczać samych pozytywnych emocji skwitować to mogę klikając ulubione powiedzenie Konrada ,, jesteście  sola tej gry ''*bravo* *bravo* *bravo*
Cześć Tuareg,
dzięki takim zawodnikom jak ty gra miała sens...dzięki:)
natomiast czemu TY Morglight się podszywasz to nie wiem, konia kują Morgh nogę podnosi Smiley
Dzięki tobie ( przez ciebie ) i takim jak Ty gra dla wielu fajnych ludzi straciła sens.. urlopowali konta lub w ogóle dali sobie spokój z IO.
Jedynym plusem jest to że taką polityką rozłożycie IO na amen, przyjdzie ktoś inny i założy coś lepszego... bo bez WAS Smiley
pozdrawiam
S.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2011, 20:16:41 wysłane przez Senior » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!