Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 04:53:35 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539435 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4155 : Mayıs 12, 2012, 12:26:49 ÖS »

Arkadaşlar sınır devriyesi ile casusluk arasındaki fark 5 i  geçtiği zaman casus gözükmez ( eğer bir değişiklik olmadı ise ) ..  umarım sınırınız 17 den aşağı değildir casuslar görünmüyor derken Smiley    oyun kuralı derken mesi bunu söylemiş olabilir fakat benim sınır 19 ve bu bahsettiğiniz casus gözükmeme olayı diyar başından beri başıma geliyor Smiley 

Onu biliyorum fakat 19 +5 eder sana 24 seviye casusluk breh breh ne basmış adamlar Grin
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4156 : Mayıs 12, 2012, 12:27:08 ÖS »

ve son olarak size şunu diyeyim 1975 in ordusu yanlardayken günlük bakım masrafı 8.856.000 ... bunu 3.800.000 ni faizden karşılasa geriye kalır günlük 5m   ...  1975 in nufusu yaklaşık 2.300.000 benim nufusum 2.900.000 onda bir sürü kale 7 varken bende bir sürü kale 8 mevcut. yani matematik yanılmaz... çok merak ediyorum günlük 5 milyon açığı hem kapatıp hem de nasıl puan basıyor Grin  .... hemde benden az nufus ve ekonomiyle ....

Ama doğru ya biz oyun bilmiyoruz sizler oyunun kralısınız. Biz oyundan çakmadığımız için beceremiyoruz sizler oyunu mükemmel bildiğiniz için o askere hem bakıp hemde puan basıyorsunuz .....

Bu güne kadar sustum konuşmadım. Ama emin olun burada kimse saf değil...

İnsanların en büyük sorunu hırslarına yenik düşmeleridir. Ve sizlerde hırsınıza yenik düşmüş insanlarsınız. Hırsınız uğruna bir çok dürüst oyuncunun emeği ile oynuyorsunuz. sırf egonuzu tatmin etmek için... Oynayın oyun sizin, ego da sizin...

Ama şundan emin olun sizler askeri puan birinciside olsanız, net değer birincisi de olsanız, onur birincisi de olsanız hiç bir zaman saygı görmeyeceksiniz. tebrik edilmeyeceksiniz...

Zaten sizde bunun farkında olduğunuz için egonuzu tam tatmin edemiyor ve buraya gelip konuşma gereği duyuyorsunuz..... alın oyun sizin olsun kalın sağlıcakla.....  

Dip Not : Sizin dininizde de bildiğim kadarıyla hırsızlık haram yanlış mıyım ?
dine imana vurmasan helal diycektim  Grin bunun din ile imanla ilgisi yok insanlık ile ilgisi var  *pardon*

silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4157 : Mayıs 12, 2012, 12:27:23 ÖS »

Hele bir anlat mesi arkadaşım. oyunun hangi kuralında var görünmeyen casus Huh? ben siz yapıyorsunuz diye sizi de itham etmiyorum ama geçende benimde başıma geldi ekranda hiç casus görünmüyor casus yakala diyorsun 14 casus yakalanıyor Huh?  Casus seviyeniz ne kadar fazla olursa olsun içerideki casus görünür. Sadece kimin olduğu bilinmez ... Yanlış mıyım ?
olay bilinmeyen casus olarak çıkar ekranda görünür okadar da olsa aydın abininde dedigi gibi sen neyin peşindesin neyi bilmicem sen iyi oku oyunun kurallarını gözükmeyen bişey olamaz oyuında Wink

GALATASARAY  ...
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4158 : Mayıs 12, 2012, 12:29:40 ÖS »

dine imana vurmasan helal diycektim  Grin bunun din ile imanla ilgisi yok insanlık ile ilgisi var  *pardon*

Hırslarına yenik düşmüş insanlarda insanlık kalmadığı için bari dini olarak sorayım dedim Grin Grin Grin
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4159 : Mayıs 12, 2012, 12:44:30 ÖS »

ve son olarak size şunu diyeyim 1975 in ordusu yanlardayken günlük bakım masrafı 8.856.000 ... bunu 3.800.000 ni faizden karşılasa geriye kalır günlük 5m   ...  1975 in nufusu yaklaşık 2.300.000 benim nufusum 2.900.000 onda bir sürü kale 7 varken bende bir sürü kale 8 mevcut. yani matematik yanılmaz... çok merak ediyorum günlük 5 milyon açığı hem kapatıp hem de nasıl puan basıyor Grin  .... hemde benden az nufus ve ekonomiyle ....

Ama doğru ya biz oyun bilmiyoruz sizler oyunun kralısınız. Biz oyundan çakmadığımız için beceremiyoruz sizler oyunu mükemmel bildiğiniz için o askere hem bakıp hemde puan basıyorsunuz .....

Bu güne kadar sustum konuşmadım. Ama emin olun burada kimse saf değil...

İnsanların en büyük sorunu hırslarına yenik düşmeleridir. Ve sizlerde hırsınıza yenik düşmüş insanlarsınız. Hırsınız uğruna bir çok dürüst oyuncunun emeği ile oynuyorsunuz. sırf egonuzu tatmin etmek için... Oynayın oyun sizin, ego da sizin...

Ama şundan emin olun sizler askeri puan birinciside olsanız, net değer birincisi de olsanız, onur birincisi de olsanız hiç bir zaman saygı görmeyeceksiniz. tebrik edilmeyeceksiniz...

Zaten sizde bunun farkında olduğunuz için egonuzu tam tatmin edemiyor ve buraya gelip konuşma gereği duyuyorsunuz..... alın oyun sizin olsun kalın sağlıcakla.....  

Dip Not : Sizin dininizde de bildiğim kadarıyla hırsızlık haram yanlış mıyım ?

bu arada matematik yanılmaz ,  bende az ekleme yapayım Wink)

11 eyaletle 10 günde 1m ''SEÇKİN'' ordu kurmak ( voovvvvvvvv ancak oyunu aşmış çılgın düzeydeki oyuncuların yapabileceği bir şey olsa gerek )
hani başkasının attığı o demirler taşlar ı  saniyede alabilecek düzeyde ve hızlı bir insan..  (  vooovvv  usain bolt ile yarışsa Açık ara galip bitirir koşuyu , hatta 0-100 metre de 6 saniye ile dünya rekoru kırar )

Bu arada türkçe konuşmalarına gelelim ,  mesi olsun 1975 olsun buhala olsun  bende dahil bikaç kişiden daha güzel türkçe konuşuyorlar ,  bence türkçe konuşma ve yazma programı icat etmiş olmalılar ..

Ayriyeten Yüzsüzlük , arsızlık ve karaktersizlik programınıda kullanıyor olmalılar ki hala gelip buraya yazı yazabiliyorlar..

Uploaded with ImageShack.us
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4160 : Mayıs 12, 2012, 12:48:56 ÖS »

bu arada matematik yanılmaz ,  bende az ekleme yapayım Wink)

11 eyaletle 10 günde 1m ''SEÇKİN'' ordu kurmak ( voovvvvvvvv ancak oyunu aşmış çılgın düzeydeki oyuncuların yapabileceği bir şey olsa gerek )
hani başkasının attığı o demirler taşlar ı  saniyede alabilecek düzeyde ve hızlı bir insan..  (  vooovvv  usain bolt ile yarışsa Açık ara galip bitirir koşuyu , hatta 0-100 metre de 6 saniye ile dünya rekoru kırar )

Bu arada türkçe konuşmalarına gelelim ,  mesi olsun 1975 olsun buhala olsun  bende dahil bikaç kişiden daha güzel türkçe konuşuyorlar ,  bence türkçe konuşma ve yazma programı icat etmiş olmalılar ..

Ayriyeten Yüzsüzlük , arsızlık ve karaktersizlik programınıda kullanıyor olmalılar ki hala gelip buraya yazı yazabiliyorlar..

Bunlar program değil dostum Allah vergisi  *hahaha*
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4161 : Mayıs 12, 2012, 01:12:26 ÖS »

unutmayın ki bir ordu sadece ticaretten bakılmaz, ne kadar hesap yapsanız 1975ın başkalarını vurup aldığı
parayı hesaplayamasınız, eyer sadece ticaretten ordu bakmaya kalkarsanız ne kadar ordu bakılabilir ki?
Öyle hesap yapmaya başlamışken YIKICIı da hesaplarmısınız, ve orduyu da kalelere saklamıyor.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4162 : Mayıs 12, 2012, 01:15:04 ÖS »

arkadaşlar yabancı oyuncuların yaptıkları hile ile alakalı bir çok yorum okuyorum .
dikkatimi bir şey çekti bizim türk oyuncuların yaptıkları ilginç savaşlar var onlara da baksanıza .
neden burada onları kimse yazmıyor maden ki oyunu iyi takip ediyorsunuz  bunu da yazmanız gerekmiyor  mu ?
kendi bakıcılık yaptıkları ve madene düşürdükleri hesapları vurmak sureti ile bir ton altın alıyor bu oyuncular .
bu türk oyuncular da yazsanız ya  hem savaş raporları da var deli olarak  .

bir oldu anlarım  iki oldu anlarım  üç oldu anlarım  ama hep oldun mu ben de kıllanırım huylanırım ben de yani  .
bu nasıl bir şanstır ki hep aynı oyuncular vuruyor bu madene düşen hesapları iyi de ganimet kaldırıyorlar .

biz günde 100 madene gidiyoruz  ( hep yek ) millet günde 3 madene gidiyor hep  ( dü şeş ) ilginç bir durum .
bu ne yaaaaa  bize de mi  lo lo lo  .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*   *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4163 : Mayıs 12, 2012, 01:21:08 ÖS »

Casus olayına daha fazla denelebilecek bir şey yok sanırım, kuzey_1999 söyledi nasıl olduğunu,
ama klastrofob kardeş hala kendi bildiğini söylüyor. Ona ve onun gibi olan başkalarına oneririm bir
şeyi yapmaya başlayınca onu tanıyın, oyunda başka şey de, ne yaptığınızı bilmeden ne yapıyorsunuz kı,
 hele gene bışeyı nasıl olduğunu bilmeden hile diye haykırmak karşındakini suçlu çıkarmak pek hoşuna gidemez onun.
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2012, 02:30:46 ÖS Gönderen: mesi » Kayıtlı
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4164 : Mayıs 12, 2012, 03:06:35 ÖS »

unutmayın ki bir ordu sadece ticaretten bakılmaz, ne kadar hesap yapsanız 1975ın başkalarını vurup aldığı
parayı hesaplayamasınız,
eyer sadece ticaretten ordu bakmaya kalkarsanız ne kadar ordu bakılabilir ki?
Öyle hesap yapmaya başlamışken YIKICIı da hesaplarmısınız, ve orduyu da kalelere saklamıyor.

Mesi kardeşim ,

15 gün sonra sana o hesabıda çıkarırım niye hesaplayamayalım  Wink

Daha uzatmayın isterseniz herkes neyin ne olduğunu görüyor...  Emin olun buradaki çoğu kimse de sizin kadar oyun bilgisine sahip .... Oyun öğretmeye kalkmazsanız sevinirim ...

Yıkıcı da hile yapıyorsa onunda sizden farkı yok gözümde. ben ırk ayırmıyorum veya sizler bulgarsınız diye sizlere kızmıyorum ki... sizler hile yapıyorsunuz diye kızıyorum  Wink
Ve unutmayın biri birisini oyunda vuruyor diye oyunu ondan daha iyi bildiği anlamına gelmez bu sadece daha çok on olduğu anlamına gelir ... Smiley
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2012, 03:13:32 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4165 : Mayıs 12, 2012, 03:29:49 ÖS »

Mesi kardeşim ,

15 gün sonra sana o hesabıda çıkarırım niye hesaplayamayalım  Wink

Daha uzatmayın isterseniz herkes neyin ne olduğunu görüyor...  Emin olun buradaki çoğu kimse de sizin kadar oyun bilgisine sahip .... Oyun öğretmeye kalkmazsanız sevinirim ...

Yıkıcı da hile yapıyorsa onunda sizden farkı yok gözümde. ben ırk ayırmıyorum veya sizler bulgarsınız diye sizlere kızmıyorum ki... sizler hile yapıyorsunuz diye kızıyorum  Wink
Ve unutmayın biri birisini oyunda vuruyor diye oyunu ondan daha iyi bildiği anlamına gelmez bu sadece daha çok on olduğu anlamına gelir ... Smiley

pears, casusu görmüyorsunuz da bu hile diyorsunuz ve sonra daha iyi biliyorsunuz diyorsun, eyvalah yani. Hile, hile diyorsun, söyle şimdi ne hile yapıyoruz. 
Artık bıktım yoruldum size anlatmaya çalışmaktan, siz birşeyı yapamıyorsanız hile diyorsunuz.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4166 : Mayıs 12, 2012, 04:23:20 ÖS »

pears, casusu görmüyorsunuz da bu hile diyorsunuz ve sonra daha iyi biliyorsunuz diyorsun, eyvalah yani. Hile, hile diyorsun, söyle şimdi ne hile yapıyoruz. 
Artık bıktım yoruldum size anlatmaya çalışmaktan, siz birşeyı yapamıyorsanız hile diyorsunuz.

Casusa ben hile demedim Huh? hatları karıştırma .... ben hesap çıkardım sana 15 gün sonra ayrı bir hesap ta çıkarırım ok ....
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4167 : Mayıs 12, 2012, 04:39:45 ÖS »

böyle uzun uzun yazışmaya gerek yok .

kozlarınızı oyunda paylaşın kim daha iyi oyuncu biz de görelim .

P_E_A_R_S     mi  daha iyi oyuncu .

mesi    mi daha iyi oyuncu  .

konuşmaktansa savaşın  biz de görelim oyuncu kim . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4168 : Mayıs 12, 2012, 05:05:28 ÖS »

Casus seviyeniz ne kadar fazla olursa olsun içerideki casus görünür. Sadece kimin olduğu bilinmez ... Yanlış mıyım ?

Casusa ben hile demedim Huh? hatları karıştırma

Sen ne demek istiyorsun ben anlamadım. Artık size bişey de demem, siz her şeyi biliyorsunuz, her şeyden anlıyorsunuz. 
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #4169 : Mayıs 12, 2012, 05:06:07 ÖS »

Casusa ben hile demedim Huh? hatları karıştırma .... ben hesap çıkardım sana 15 gün sonra ayrı bir hesap ta çıkarırım ok ....

Hele bir anlat mesi arkadaşım. oyunun hangi kuralında var görünmeyen casus  ben siz yapıyorsunuz diye sizi de itham etmiyorum ama geçende benimde başıma geldi ekranda hiç casus görünmüyor casus yakala diyorsun 14 casus yakalanıyor   Casus seviyeniz ne kadar fazla olursa olsun içerideki casus görünür. Sadece kimin olduğu bilinmez ... Yanlış mıyım ?

Smiley
Sayfa: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!