Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 12:37:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540361 defa)
0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4140 : Mayıs 12, 2012, 10:22:25 ÖÖ »

ticaret programı çok yakında biz türklerde de olur eminim çok az  kaldı .  *rose*
diğerleri programlar türklerde  var   . Cool
2023 de inşallah..

« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2012, 10:26:10 ÖÖ Gönderen: meliksah » Kayıtlı

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4141 : Mayıs 12, 2012, 10:30:32 ÖÖ »

2023 de inşallah..

Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

hahahah

kendini baya geliştirdin tunahan..yarıldım gülmekten zuhahahahaha

meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4142 : Mayıs 12, 2012, 10:32:44 ÖÖ »

Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

hahahah

kendini baya geliştirdin tunahan..yarıldım gülmekten zuhahahahaha
ben hep böyleydimde senin gölgende eziliyordum    *pardon*

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4143 : Mayıs 12, 2012, 10:36:49 ÖÖ »

ben hep böyleydimde senin gölgende eziliyordum    *pardon*
yok yok sende bir terslik var ,hem komik hemde mütevazisin  Grin Grin
 *rose* *rose*

meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4144 : Mayıs 12, 2012, 10:44:15 ÖÖ »

yok yok sende bir terslik var ,hem komik hemde mütevazisin  Grin Grin
 *rose* *rose*
dün vahiy indiriyom dedim sonra kızın birinin gözleri hafif büyük aşşağıdaki capsi yaptım biraz takılayım diye.. işte aradan 1 bucuk gün geçti kaynak gözlerimi almış bu gece uyuyamadım şişti sulanıyor yüzümü dumanı yakmış agzımı acamıyorum.. çarpıldım heralde dahada kimseye bişey demiyorum  Grin gözlerimin fotosunu koysam ağlarsınız  Smiley diş randevum vardı bugun 11 de onada gidemedim  *xxx*

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4145 : Mayıs 12, 2012, 11:07:00 ÖÖ »

Emre buhala sana yazdı ya şansa vurdun diye..  Kendilerini vurulamaz sanıyorlar ..  Haklılar!!   VURULAMAZLAR!!  Adamlarda onunda programı var.. Ama bu daha önce türk oyuncuların eline geçen  ( berenbatu )ismindeki prog değil..  Saldırı ikaz prog.. 6 saatteyken dahi  saldırı yendiğinde uyarı veriyor..  Biz bunu çooook denedik..  ve her seferinde  Zorla blokeye sokup vurucağımız , askerini kaçırsada  kilit atıcağımız adamları  hep kaçısı  SEyahate almakta buldular..  Senin vuruşunda sanırım net gitti vs program bi şekilde kapandı..  Ve buhala  bu vuruşu  süpriz olarak gördü.. şans dedi.. Cidden şans ama emeklerine kimsenin diyicek lafı yok asıl laf  bu  BASTARDS lara..   Bunun üstüne  casus prog..  oda yetmiyor adamlar ticarette sınır koyuyor 1.9 un altındaki demiri otomatik alıyor mesela..  böylelikle  hile girişiminde bulunan türküde , italyanınında hilesi otomatikman bulgar bastard lerine gidiyor..  Ve bu aciz insanlar bunu hile yapmamak olarak görüyorlar.. çünki hileyi onlar değil program yapıyor kendilerince Grin

heeee böyle yapmaktan ve böyle oynamaktan ne anlıyorlar , nasıl zevk alabiliyorlar o onların korkaklığı ve acizliğidir... Buraya gelip burda laf yetiştirmeleri ayrıca acizliktir..  
Yeğenim sordu bana ,  Dayı ? Karaktersiz insan denilen insan spıderman kostümü olmayan insanmıdır diye çok gülmüştüm..  Şimdi canlı örneklerle gösterebileceğim için çok mutluyum Grin

biz türklerde de programlar var  bunu genel de her kez  kullanıyor .

biz türklerin elinde şu an için çok öne çıkan ( ticaret programı ) yok  .

ticaret programı bizde yok  biz onu elle yapıyoruz adamlar otomatik olarak yapıyor . ( programla  yapıyor )
adamlar bir tık önde yani .

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4146 : Mayıs 12, 2012, 11:09:23 ÖÖ »

2023 de inşallah..

Afferin gelişme var  *hahaha*
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4147 : Mayıs 12, 2012, 12:04:50 ÖS »

ben oyunu vuruldugum için bırakmıyorum dikkateni çekerim beni 1975 de vurdu devam ettim sonucunda sizden birini crips den birilerini bi çok kişiyi vurdum ama gerçekten sıkıldım yapılanlar ortada gözükmeyen casus olsun ticaret olsun hertürlü işler yapıldıgından sogudum ve artık vakit ayırmak istemiyorum bu oyunun bana bi getirisi de yok keriz yerine de koylmak istemiyorum artık olay budur yani benm hesabımın ekosu bi çogunuzdan iyidir siz merak etmeyin Wink

bana öyle geliyor ki tam vurulduğuna bırakıyorsun, dün başka konuşuyordun ser vurduktan sonra, ama her neden se, ilgilendirmez beni. Görüyorum ki 2 defa casuzla görmüyorum diyorsun ve bunu hile diyorsun. Bu hile değil, oyunun kuralarını oku ve anlamadığın şeylere hile deme.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4148 : Mayıs 12, 2012, 12:07:51 ÖS »

bana öyle geliyor ki tam vurulduğuna bırakıyorsun, dün başka konuşuyordun ser vurduktan sonra, ama her neden se, ilgilendirmez beni. Görüyorum ki 2 defa casuzla görmüyorum diyorsun ve bunu hile diyorsun. Bu hile değil, oyunun kuralarını oku ve anlamadığın şeylere hile deme.

Sen senin hileni meşru kılacak şu kuralı yazsana şuraya bakalım hele ?
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4149 : Mayıs 12, 2012, 12:09:29 ÖS »

Hele bir anlat mesi arkadaşım. oyunun hangi kuralında var görünmeyen casus Huh? ben siz yapıyorsunuz diye sizi de itham etmiyorum ama geçende benimde başıma geldi ekranda hiç casus görünmüyor casus yakala diyorsun 14 casus yakalanıyor Huh?  Casus seviyeniz ne kadar fazla olursa olsun içerideki casus görünür. Sadece kimin olduğu bilinmez ... Yanlış mıyım ?
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4150 : Mayıs 12, 2012, 12:11:34 ÖS »

hahaha çok güldüm sizle, biz bir adam vurmuşuz ve anlatıyormuşuz, her zaman olduğu gibi tam tersine,
dün klastrofob bizden birini vurdu biz birşey demedik,
ne de kpuco oyunu braktı, olur öyle işler, kimse
klastrofob hile yapmış demedi, ama sonra biz klastrofobu vurduk ve başlandı ben oyunu brakıyorum, ama
siz hile yapıyorsunuz. Demek hilesiz sizden birini vuramayız öyle mi.
Her nasıl sa çok fazla önem verdik bu olaylara.
1975 sizden biriniz tarihli adam demişti, bugün tarihli adamın doğum günü var, tebrik ederiım buradan *rose* *rose* *rose*

Ben ortaya konuştum klostroba da kızmıştım ne alaka vurdum ettim diye mesaj atıyorsun dedim. Şimdi de size söylüyorum bana göre saçma işler bunlar...
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4151 : Mayıs 12, 2012, 12:20:48 ÖS »

Arkadaşlar sınır devriyesi ile casusluk arasındaki fark 5 i  geçtiği zaman casus gözükmez ( eğer bir değişiklik olmadı ise ) ..  umarım sınırınız 17 den aşağı değildir casuslar görünmüyor derken Smiley    oyun kuralı derken mesi bunu söylemiş olabilir fakat benim sınır 19 ve bu bahsettiğiniz casus gözükmeme olayı diyar başından beri başıma geliyor Smiley 

Uploaded with ImageShack.us
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4152 : Mayıs 12, 2012, 12:22:41 ÖS »

ve son olarak size şunu diyeyim 1975 in ordusu yanlardayken günlük bakım masrafı 8.856.000 ... bunu 3.800.000 ni faizden karşılasa geriye kalır günlük 5m   ...  1975 in nufusu yaklaşık 2.300.000 benim nufusum 2.900.000 onda bir sürü kale 7 varken bende bir sürü kale 8 mevcut. yani matematik yanılmaz... çok merak ediyorum günlük 5 milyon açığı hem kapatıp hem de nasıl puan basıyor Grin  .... hemde benden az nufus ve ekonomiyle ....

Ama doğru ya biz oyun bilmiyoruz sizler oyunun kralısınız. Biz oyundan çakmadığımız için beceremiyoruz sizler oyunu mükemmel bildiğiniz için o askere hem bakıp hemde puan basıyorsunuz .....

Bu güne kadar sustum konuşmadım. Ama emin olun burada kimse saf değil...

İnsanların en büyük sorunu hırslarına yenik düşmeleridir. Ve sizlerde hırsınıza yenik düşmüş insanlarsınız. Hırsınız uğruna bir çok dürüst oyuncunun emeği ile oynuyorsunuz. sırf egonuzu tatmin etmek için... Oynayın oyun sizin, ego da sizin...

Ama şundan emin olun sizler askeri puan birinciside olsanız, net değer birincisi de olsanız, onur birincisi de olsanız hiç bir zaman saygı görmeyeceksiniz. tebrik edilmeyeceksiniz...

Zaten sizde bunun farkında olduğunuz için egonuzu tam tatmin edemiyor ve buraya gelip konuşma gereği duyuyorsunuz..... alın oyun sizin olsun kalın sağlıcakla.....  

Dip Not : Sizin dininizde de bildiğim kadarıyla hırsızlık haram yanlış mıyım ?
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2012, 12:25:48 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4153 : Mayıs 12, 2012, 12:23:29 ÖS »

bu yazdıklarını okudum ve gerçekten de senin için çok üzüldüm arkadaşım neden mi üzüldüm ( emeğine )  üzüldüm.
gönül isterdi oyuna devam et bırakma ama diyemiyorum neden biliyor musun .
bu böyle devam eder ve senin emeklerin de hep boşa gider buna adım gibi eminim olan senin emeğine olur .
geçen sene yaşadıklarım tecrübe ile sabittir.

geçen sene yaşadıklarımı forumda yazdığımda fırça yedim alay konusu oldum sen oyuncu musun diyenler bile oldu.
şimdi aynı şeyleri görüyorum ki sen yaşıyorsun umarım sana da bu yakıştırmalar yapılmaz .

sana sabırlar diliyorum arkadaşım . *rose*

*rose*  eywallah

GALATASARAY  ...
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4154 : Mayıs 12, 2012, 12:26:23 ÖS »

ve son olarak size şunu diyeyim 1975 in ordusu yanlardayken günlük bakım masrafı 8.856.000 ... bunu 3.800.000 ni faizden karşılasa geriye kalır günlük 5m   ...  1975 in nufusu yaklaşık 2.300.000 benim nufusum 2.900.000 onda bir sürü kale 7 varken bende bir sürü kale 8 mevcut. yani matematik yanılmaz... çok merak ediyorum günlük 5 milyon açığı hem kapatıp hem de nasıl puan basıyor Grin  .... hemde benden az nufus ve ekonomiyle ....

Ama doğru ya biz oyun bilmiyoruz sizler oyunun kralısınız. Biz oyundan çakmadığımız için beceremiyoruz sizler oyunu mükemmel bildiğiniz için o askere hem bakıp hemde puan basıyorsunuz .....

Bu güne kadar sustum konuşmadım. Ama emin olun burada kimse saf değil...

İnsanların en büyük sorunu hırslarına yenik düşmeleridir. Ve sizlerde hırsınıza yenik düşmüş insanlarsınız. Hırsınız uğruna bir çok dürüst oyuncunun emeği ile oynuyorsunuz. sırf egonuzu tatmin etmek için... Oynayın oyun sizin, ego da sizin...

Ama şundan emin olun sizler askeri puan birinciside olsanız, net değer birincisi de olsanız, onur birincisi de olsanız hiç bir zaman saygı görmeyeceksiniz. tebrik edilmeyeceksiniz...

Zaten sizde bunun farkında olduğunuz için egonuzu tam tatmin edemiyor ve buraya gelip konuşma gereği duyuyorsunuz..... alın oyun sizin olsun kalın sağlıcakla.....  

Dip Not : Sizin dininizde de bildiğim kadarıyla hırsızlık haram yanlış mıyım ?

+++

Uploaded with ImageShack.us
Sayfa: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!