Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 11:47:18 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540284 defa)
0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4170 : Mayıs 12, 2012, 06:10:35 ÖS »

Ben bu oyunu bilmiyorum messi anlatsana nerede bu görünmeyen casuslar  Huh?

Uploaded with ImageShack.us

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4171 : Mayıs 12, 2012, 06:27:33 ÖS »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=31.0
umarım bunu çevirmekle güçlük çekmezsiniz
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2012, 09:15:24 ÖS Gönderen: mesi » Kayıtlı
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #4172 : Mayıs 12, 2012, 07:01:47 ÖS »

Всяка проверка предизвиква ново изчисляване на шансовете чужди шпиони да бъдат хванати, точно както при влизане. При разлика 5 и повече нива между нивото на Вашия контрашпионаж и шпионажа на противника в негова полза дори и да имате внедрени шпионини в провинциите Ви, за Вас те на практика ще бъдат "невидими".

Burda anlatmış sanırım  Smiley
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4173 : Mayıs 12, 2012, 07:03:29 ÖS »

türk forumunda türkçe dışı dil kullanmak yasaktır.  Huh?

mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4174 : Mayıs 12, 2012, 07:03:43 ÖS »

Burda anlatmış sanırım  Smiley

evet
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4175 : Mayıs 12, 2012, 09:27:42 ÖS »

Her çek sadece girerken olarak, yakalanmadan yabancı casusların şansı yeni bir hesaplama neden oldu. Sizin için illerde casus gömülü olsa bile onun lehine casusluk ve karşı casusluk rakibinizin düzeyi arasında 5 düzeyleri, fazla aksine neredeyse "görünmez" olacak.

benim anladığım  sınır devriyesi  20 olan birine  casus seviyesi 25 olan biri casus   gönderdiğinde 
sen hiç bir şekilde göremiyorsun sadece yakala dediğinde yakalıyor  ve şu kadar casus vardı diye ikaz gösteriyor .

bizim türkçe çeviri ile sanırım onların kendi dilinde yazdığı arasında ince fark var  .

o farktan kaynaklı bir sorun bu  dil çevirisi hatalı sanırım .

adam haklı görünüyor beyler bizim  kullanım kılavuzu  yan yattı  .
daha önce de böyle bir çeviri hatası vardı sanırım  onu da şikayet üzerine düzeltmişler di  .

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4176 : Mayıs 12, 2012, 09:29:05 ÖS »

spy bonservisini verecem benim konuya transfer işlemini gerçekleştirelim senin  Grin Grin

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4177 : Mayıs 12, 2012, 09:58:29 ÖS »

spy bonservisini verecem benim konuya transfer işlemini gerçekleştirelim senin  Grin Grin
*hahaha* *hahaha*
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4178 : Mayıs 12, 2012, 11:17:33 ÖS »

kac kredi bonservis bedeli  Grin Grin Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4179 : Mayıs 13, 2012, 12:42:31 ÖÖ »

Forumda sadece bulgarlara değil bazı kendini çok akıllı sanan arkadaşlara da söylediğimiz her lafı ayrıca anlatmak gerek sanırım Smiley Bu yüzden bazı açıklamalar yapayım da kafanıza göre şekillere girmeyiniz ....

mesi casuslukla ilgili bir şeyler söyledi oyun kurallarını öğrenin falan diye bende ona şu lafı yazdım

Hele bir anlat mesi arkadaşım. oyunun hangi kuralında var görünmeyen casus Huh? ben siz yapıyorsunuz diye sizi de itham etmiyorum ama geçende benimde başıma geldi ekranda hiç casus görünmüyor casus yakala diyorsun 14 casus yakalanıyor Huh?  Casus seviyeniz ne kadar fazla olursa olsun içerideki casus görünür. Sadece kimin olduğu bilinmez ... Yanlış mıyım ?

çünkü biliyordum ki oyun kurallarında böyle bir şeyden bahsedilmiyor ..

Bakınız Şekil 1A

Uploaded with ImageShack.us

Casus seviyesi /sınır devriyesi farkı 5 olduğunda casusun görünmeyeceğini duymuştum. Ama oynadığım hiç bir diyarda diyar seviyesi  üstünde casus basan olmadığından bu durum hiç başıma gelmemişti. Oyun kurallarında yazmayan ve başıma gelmeyen kulaktan duyma bir şeyi savunamazdım. bu yüzden mesi ye nerede var diye sordum. kuzey arkadaşım yazdığında ise bildiğimi belirtir mesaj da atmışımdır.

Onu biliyorum fakat 19 +5 eder sana 24 seviye casusluk breh breh ne basmış adamlar Grin

Ama ne hikmetse bazı arkadaşlar buralardan bir şeyler çıkartma yoluna girişmiş sanırım... Onları saygıyla anıyorum  *rose*

Gelelim sonuç bölümüne :

Oyun kuralları bölümünde casus/sınır farkı türkçe olarak yazmamaktadır. Kaldı ki bu durum çeviri kaynaklı değildir. zira bulgarca oyun kuralları bölümünde de yazmamaktadır. Bulgar forumunda Admin krum bunu ayrıca açıklamıştır.  Bizlerden şimdiye kadar bunu bilmeyenlerin oluşunun sebebi ise diyarda birilerinin diyar seviyesinin çok yukarısında casus basmamış olmasıdır muhtemelen. Oyun kurallarında yazmayan bir şey ancak ve ancak başa gelince öğrenilir... Ve bu sayede bir şeyi daha öğrenmiş olduk

Teşekkürler mesi  *rose*

Ama 24  25 seviye casusluk basmak nasıl bir piskopatlıktır orasını anlayamadım Grin

Ve son söz : Spy arkadaşım ben kimseyle aşık atmıyorum. Kim daha iyi görelim falan gibi mesajların lüzumu yok. Çok hevesliysen bir şeyler göstermeye önder buyur Grin (Köylü kurnazlığının lüzumu yok canım kardeşim )
« Son Düzenleme: Mayıs 13, 2012, 12:51:44 ÖÖ Gönderen: pears » Kayıtlı
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #4180 : Mayıs 13, 2012, 12:51:46 ÖÖ »

Smiley
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4181 : Mayıs 13, 2012, 01:33:13 ÖÖ »

Ama 24  25 seviye casusluk basmak nasıl bir piskopatlıktır orasını anlayamadım Grin

bastard=psikopat

biz 30 sevıye casusdan daha azla oynamayız
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4182 : Mayıs 13, 2012, 01:41:26 ÖÖ »

bastard=psikopat

tebrikler ne diyeyim    *rose*  *hahaha* *hahaha*
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4183 : Mayıs 13, 2012, 01:58:00 ÖÖ »

tebrikler ne diyeyim    *rose*  *hahaha* *hahaha*

Dostum bu diyar böyle yapacak bi şey yok baksana benim bile hiç sesim çıkmıyor  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  ilk kez savaşmadan diyar bitiresim var o derece yani  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4184 : Mayıs 13, 2012, 02:01:19 ÖÖ »

bastard=psikopat

Yanlışın olmasın senin Bugün bana casusun takıldı nasıl bir ilişkidir bu ve benim sınır seviyem 30 değil ki  Wink

Sayfa: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!