Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 03:56:55 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540629 defa)
0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4125 : Mayıs 11, 2012, 11:43:34 ÖS »

aleykümselam ertaç abi nasılsın  Smiley
Vaaaaayyyy kardeşim benim hoşgeldin, nasılsın??

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4126 : Mayıs 11, 2012, 11:54:42 ÖS »

Heehhh ben de ne eksik diyordum, ev sahibi de geldi işte Smiley

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4127 : Mayıs 11, 2012, 11:58:30 ÖS »

Buhala boşver bunları yahu... Biz sizden çok daha iyi bulgar oyuncuları dövdük, hem de evire çevire... Şimdi sen burda boş boş konuşup çeneni yorma, sizinkileri de eşşek sudan gelinceye kadar döveceğiz nasılsa.. Haaa eşşek yolunu kaybedip geç gelirse karışmayız ona göre Smiley

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4128 : Mayıs 12, 2012, 12:00:40 ÖÖ »

ozoanlar bende geldim .... ooo bulgar arkadaşlar da buradaymış  vay vay  Grin

Anlamadığım şey alt tarafı bir adam vurdunuz ne beklentiniz var bu kadar mesaj yazmalar falan Grin

Alt tarafı oyun yahu ilk defa mı adam vuruyorsunuz yoksa ....Huh?

Ne gerek var ki şimdi forumda nasıl vurduk ama falan  demeye Huh?

İlginç bazen yaşınız kaç merak ediyorum ?  Sahi kaç yaşındasınız ?

Şunu unutmayın bu bir oyun ve herkes vurulabilir ama herkes çok normal bir durumdur bu. Ki zaten bu oyunu oynama amacımız da bu değil mi ?

Eee o zaman bu tantana neyin nesi Huh?
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4129 : Mayıs 12, 2012, 12:01:23 ÖÖ »

Bizim gibi saldırıcı oynayamıyorsunuz bundan hırsız ve hılecı dıye haykırıyorsunuz -
sadece kazmayı biliyorsunuz ve bundan sadece beyaz bayrak açıyorsunuz ve oraya kadar, bir kere vurdulduktan sonra brakıyorsunuz oyunu,
sezarın vakti yok oyuna ama forumda her gün duruyor, büyük oyuncusunuz bir savaş açmaya korkuyorsunuz o zaman göreyım nekadar oynuyorsunuz,
ve hangi hesapla oynuyorum veye nereye giriyorum benim işim,
 sezar neden söylemiyor hangi hesapla oynadığını, onemli olana klostrofob bilmıyor onu nasıl hesapladığımızı bu sabah,
 ama oturmuş hıle içi anlatıyor, sezar o garip te sadece anlatıyor ama sonuç yok,
 ben boş boş konuşmuyorum - size bizden daha zayıf olduğunuzu söylüyorum ve bize karşı savaş kazanmanıza imkıan yok,
 ama denemeniz daha iyi olucak sadece bir şey konuşmayı brakıpta - hile, hile.
Ben istiyorum tıcareti kapatsınlar ve sizi gene döverim, şimdi görüyorum nasıl 1/2 veya 1/4 fiyattan nasıl geçiriyorsunuz ve konuşmaya utanmıyorsunuz, ama bu bana problem değil, yapın,
 ilerleyin ve dövüşelim, dövüşte görünüyor kim ne yapabiliyor alış verişte değil,
 sezar progrmlar ruyası görüyor klostrofob bastardlardan birini vuracakmış .....
palavra bunlar, klostrofob seni tebrik ederim bizden birini vurduğun içi, ama ondan hemen sonra gördün ne oldu senle,
 bunu demek istiyordum, ekıpmız iyi diye, ve yeter IO ekıpını suçlu çıkarmak, ne de olsa beni sildiler dilmi ?
klostrofob sana seslenmek istiyorum  ki sekmeyi de hesaplarım,
 senin vurduğun zaman da olur sekme hemde her zaman başka olur ama ben onu hesaplaya bilirim,
 sizien hepinizden daha çok hesaplaya biliyrum,
2 universıteden diplomalarım var ve kendşme şaşıyorum neden sizin gibi basit insalnalra tartışıyorum diye,
 size insan ne dese siz kendi bildiğinizi dıyorsunuz.
 Bizim ittifakatta kuralar vardır ve onlardan biri de nekadar net puan varsa o kadar da ordu olmalı dır,
 bundan da hızlıyız ve herkezi dövebiliriz, sizden YIKICI dan başka hiç bir kişi bunu yapmamış, o 900K puanda 1.5M askeri nasıl bakıyor bilm
yrum ama beni ilgilendirmez, ama ondan şikayet etmiyorum ve ondan ağlamıyorum, ona sadece bravo deyebilirim, kalanlarına - oynamaya öyrenin

''Mey biter saki kalır , her renk solar haki kalır , diploma insanın cehlini alsa da ; hamurunda varsa eşşeklik , baki kalır.''

FUZULİ
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4130 : Mayıs 12, 2012, 12:07:22 ÖÖ »

Numan ben şimdi gördüm ne yazdığını.. Allahını seversen sen bu cahilin yazdıklarını sonuna kadar okuyormuydun  Grin ilk satırına bakınca yazının sonu belli oluyor nasılsa.. Ama aşağılara doğru saçmalık tavan yapıyormuş meğerse, asıl mizah oralardaymış  *crazy*

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4131 : Mayıs 12, 2012, 12:18:25 ÖÖ »

Numan ben şimdi gördüm ne yazdığını.. Allahını seversen sen bu cahilin yazdıklarını sonuna kadar okuyormuydun  Grin ilk satırına bakınca yazının sonu belli oluyor nasılsa.. Ama aşağılara doğru saçmalık tavan yapıyormuş meğerse, asıl mizah oralardaymış  *crazy*

Okuyorum tabi abi... Okudukça da halime şükrediyorum Smiley
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4132 : Mayıs 12, 2012, 12:23:49 ÖÖ »

hahaha çok güldüm sizle, biz bir adam vurmuşuz ve anlatıyormuşuz, her zaman olduğu gibi tam tersine,
dün klastrofob bizden birini vurdu biz birşey demedik, ne de kpuco oyunu braktı, olur öyle işler, kimse
klastrofob hile yapmış demedi, ama sonra biz klastrofobu vurduk ve başlandı ben oyunu brakıyorum, ama
siz hile yapıyorsunuz. Demek hilesiz sizden birini vuramayız öyle mi.
Her nasıl sa çok fazla önem verdik bu olaylara.
1975 sizden biriniz tarihli adam demişti, bugün tarihli adamın doğum günü var, tebrik ederiım buradan *rose* *rose* *rose*
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2012, 12:56:10 ÖÖ Gönderen: mesi » Kayıtlı
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4133 : Mayıs 12, 2012, 12:36:44 ÖÖ »

hahaha çok güldüm sizle, biz bir adam vurmuşuz ve anlatıyormuşuz, her zaman olduğu gibi tam tersine,
dün klastrofob bizden birini vurdu biz birşey demedik, ne de kpuco oyunu braktı, olur öyle işler, kimse
klastrofob hile yapmış demedi, ama sonra biz klastrofobu vurduk ve başlandı ben oyunu brakıyorum, ama
siz hile yapıyorsunuz. Demek hilesiz sizden birini vuramarız öyle mi.
1975 sizden biriniz tarihli adam demişti, bugün tarihli adamın doğum günü var, tebrik ederiım buradan *rose* *rose* *rose*
Biz de ederiz. tarihli adama selamlar  *rose* *rose*

sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4134 : Mayıs 12, 2012, 08:24:37 ÖÖ »

Vaaaaayyyy kardeşim benim hoşgeldin, nasılsın??

hoş bulduk, çok şükür abi, okulla uğraşıyorum. aklımın bi köşesinde imperia kaldı ama cesaret edemiyorum tekrar oynamaya Smiley
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4135 : Mayıs 12, 2012, 08:41:14 ÖÖ »

siz hile yapıyorsunuz. Demek hilesiz sizden birini vuramayız öyle mi.
ben oyunu vuruldugum için bırakmıyorum dikkateni çekerim beni 1975 de vurdu devam ettim sonucunda sizden birini crips den birilerini bi çok kişiyi vurdum ama gerçekten sıkıldım yapılanlar ortada gözükmeyen casus olsun ticaret olsun hertürlü işler yapıldıgından sogudum ve artık vakit ayırmak istemiyorum bu oyunun bana bi getirisi de yok keriz yerine de koylmak istemiyorum artık olay budur yani benm hesabımın ekosu bi çogunuzdan iyidir siz merak etmeyin Wink

GALATASARAY  ...
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4136 : Mayıs 12, 2012, 08:54:42 ÖÖ »

''Mey biter saki kalır , her renk solar haki kalır , diploma insanın cehlini alsa da ; hamurunda varsa eşşeklik , baki kalır.''

FUZULİ
len ben eşşek deyince kelimelere dikkat edelim diyip siliyorsun sen herife resmen eşşek diyorsun  Huh?

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4137 : Mayıs 12, 2012, 09:54:42 ÖÖ »

Buhala ben klostrofob biliyosun şuan bunu buraya koyuyosun beni casusladınız 24 tane casusla beni gözetlediniz ama casusların hiçbiri hesabımda gözükmüyordu casus yakalaya tıklatıyordum 24 casus yakalandı diyordu 5 dk sonra 2 casus yakalandı diyordu herşeyinizde hile hurda var ayrıca demekki size iyi koymusumki bu kadar hırs yaptınız he senin hiçbir söz söylemeye hakkın yok oyunu uzaklastırılan biri sussun agzını bile açmasın bide ben hileci degilim diyorsun oyunun 2.kez uzaklastırıldı o 1975 varya oda yapmıyor zaten hile degilmi 11 eyaletle 1.2 milyon askere bakıyor nerdeyse sizin gibiler oldugu sürece bu oyun oynanmaz tek bir şeye seviniyorum oda sizin gibi degil Alnımın akıyla 57 bin askeri puan 1359 onur yaptım şuan istesem mutlaka sizden birilerini vurabilirim ben hesaba 2 dk geç girdim sadece ve vurulmus oldum bu kadar iyi hesabıda nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum modlara yalvarıyosunuz galiba veya onlar sizi tutuyor gerekeni söylüyor hiçbiriniz temiz oyuncu degilsiniz burdan io ekibine de söyleyeyim ben bu oyunu 5-6 yıldır oynuyorum öyle herkese bıraktırtcam falanda demiyorum ama beni imperia kaybetti kendine baska kerizler mutlaka bulacaktır ( bu oyunu oynayan herkesin keriz yerine koyuldugu gibi) ama benden bu kadar blues mi okuyo krummu okuyo kim okuyosada okusun insanların emeklerini gasp ediyorsunuz yazık diyorum sizlere göstere göstere kafanızda olanı yapıyorsnuz bizde seve seve oynuyoruz son olarak ben oyunu bıraktım herkesin bilgisine bu arada buhlaya son bi sözüm var sen kalk git kumda oyna Grin bu söz çok hosuma gidiyo Grin

bu yazdıklarını okudum ve gerçekten de senin için çok üzüldüm arkadaşım neden mi üzüldüm ( emeğine )  üzüldüm.
gönül isterdi oyuna devam et bırakma ama diyemiyorum neden biliyor musun .
bu böyle devam eder ve senin emeklerin de hep boşa gider buna adım gibi eminim olan senin emeğine olur .
geçen sene yaşadıklarım tecrübe ile sabittir.

geçen sene yaşadıklarımı forumda yazdığımda fırça yedim alay konusu oldum sen oyuncu musun diyenler bile oldu.
şimdi aynı şeyleri görüyorum ki sen yaşıyorsun umarım sana da bu yakıştırmalar yapılmaz .

sana sabırlar diliyorum arkadaşım . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4138 : Mayıs 12, 2012, 10:10:43 ÖÖ »

bu yazdıklarını okudum ve gerçekten de senin için çok üzüldüm arkadaşım neden mi üzüldüm ( emeğine )  üzüldüm.
gönül isterdi oyuna devam et bırakma ama diyemiyorum neden biliyor musun .
bu böyle devam eder ve senin emeklerin de hep boşa gider buna adım gibi eminim olan senin emeğine olur .
geçen sene yaşadıklarım tecrübe ile sabittir.

geçen sene yaşadıklarımı forumda yazdığımda fırça yedim alay konusu oldum sen oyuncu musun diyenler bile oldu.
şimdi aynı şeyleri görüyorum ki sen yaşıyorsun umarım sana da bu yakıştırmalar yapılmaz .

sana sabırlar diliyorum arkadaşım . *rose*

butun yazıları okuyorumda senin şu yazılar çok uzun oluyor bea  Grin

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4139 : Mayıs 12, 2012, 10:16:07 ÖÖ »

Emre buhala sana yazdı ya şansa vurdun diye..  Kendilerini vurulamaz sanıyorlar ..  Haklılar!!   VURULAMAZLAR!!  Adamlarda onunda programı var.. Ama bu daha önce türk oyuncuların eline geçen  berenbatu ismindeki prog değil..  Saldırı ikaz prog.. 6 saatteyken dahi  saldırı yendiğinde uyarı veriyor..  Biz bunu çooook denedik..  ve her seferinde  Zorla blokeye sokup vurucağımız , askerini kaçırsada  kilit atıcağımız adamları  hep kaçısı  SEyahate almakta buldular..  Senin vuruşunda sanırım net gitti vs program bi şekilde kapandı..  Ve buhala  bu vuruşu  süpriz olarak gördü.. şans dedi.. Cidden şans ama emeklerine kimsenin diyicek lafı yok asıl laf  bu  BASTARDS lara..   Bunun üstüne  casus prog..  oda yetmiyor adamlar ticarette sınır koyuyor 1.9 un altındaki demiri otomatik alıyor mesela..  böylelikle  hile girişiminde bulunan türküde , italyanınında hilesi otomatikman bulgar bastard lerine gidiyor..  Ve bu aciz insanlar bunu hile yapmamak olarak görüyorlar.. çünki hileyi onlar değil program yapıyor kendilerince Grin

heeee böyle yapmaktan ve böyle oynamaktan ne anlıyorlar , nasıl zevk alabiliyorlar o onların korkaklığı ve acizliğidir... Buraya gelip burda laf yetiştirmeleri ayrıca acizliktir..  
Yeğenim sordu bana ,  Dayı ? Karaktersiz insan denilen insan spıderman kostümü olmayan insanmıdır diye çok gülmüştüm..  Şimdi canlı örneklerle gösterebileceğim için çok mutluyum Grin

ticaret programı çok yakında biz türklerde de olur eminim çok az  kaldı .  *rose*
diğerleri programlar türklerde  var   . Cool

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 274 275 [276] 277 278 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!