Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 00:21:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469357 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #135 : Sierpień 07, 2011, 19:47:00 »

Sąsiad witaj po urlopie ja też właśnie wróciłem  Embarrassed
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : Sierpień 08, 2011, 19:19:08 »

hej sąsiad Smiley ganiamy sie dalej? Grin
Zapisane

Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : Sierpień 08, 2011, 22:16:44 »

Szczypiorku, sąsiad nie ma dla Ciebie czasu  *hihi*

On teraz woli do mnie wpadać na poranna kawkę  *hahaha*
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #138 : Sierpień 08, 2011, 23:16:40 »

Sąsiad sobie to załatwił  Tongue zresztą weżmy takiego Amena druga era najbliższy sąsiad i zero ataku w sumie najbliższych sąsiadów się nie atakuje bo albo raz trafisz i zatopisz albo udręka przez reszte ery  Cool
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : Sierpień 10, 2011, 18:37:16 »

Ferrou w tez robicie smieszne załozenia, a skad wiesz czy pzrejscie avalonu nie bylo obgadane i ustalone 3 miesiace temu?

co do czubana i lany. Czuban od poczatku szedl ekonomiczne z mala armia. Natomiast lana byla wojownikiem ktory teraz jest bez broni, a to sa dwie rozne sytuacje.

Szczypior wrocil Wink. Ciezko pzonac czy ktos skonczyl na zawsze czy tylko nie ma go na miesiac.

No i mamy centralny teraz Smiley

Nie mozna sie zalogowac dlatego wszedlem cos napsiac. Mam nadzieje ze tam ataki nie leca na mnie Wink
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : Sierpień 11, 2011, 08:59:54 »

Ależ miejcie sobie Centralny na zdrowie  *hahaha*

Życzę szybkiej rozbudowy  czterech zamków  *rose*
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #141 : Sierpień 11, 2011, 13:50:30 »

no i po Gadach dla mnie bez Fikiego ten sojusz przestal sie liczyc Lips Sealed za to mozna pogratulowac Leo Smiley ze w tak krótkim czasie zbudował od początku sojusz który jest top2  Cool
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : Sierpień 12, 2011, 17:55:54 »

Widzisz Gandi.. sojuszu nie buduje tylko jedna osoba. Fiki, będąc liderem sojuszu od jego powstania, zwiał do DS aby mieć spokój... jego wybór - tylko że nie ma w tym nic chwalebnego... Smiley

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #143 : Sierpień 13, 2011, 00:21:11 »

I tu niestety się mylisz bez odpowiedniego przywódcy patrz Starblade , Leo, Rybson nie zbuduje się dobrego sojuszu a Fiki hmm dobry gracz ale chyba pękł sam mam dosyć czasem i bym to rzucił ale sojusz mnie mobilizuje  Smiley
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : Sierpień 13, 2011, 00:25:15 »

jeżeli Fiki zostawił sojusz, to nie do końca był dobrym dowódcą. Punkty to nie wszystko Tongue

Jak na razie się trzymamy Grin po dzisiejszym dniu jest u nas dość wesoło Grin Bawimy się dalej Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : Sierpień 13, 2011, 01:22:53 »

lol gandlaf o jaki mocnym sojuszu ty piszesz waszym ? walczycie dobrych kilka miechów z paroma osobami a ostatnio już od 2 miesięcy dokładnie z trzema po tym jak odszedł fiki wpadł do nas Gal więc trójkąt udało nam się utrzymać  Grin .Reszta naszych graczy z braku czasu uprawia raczej wegetacje niż grę  , i  pełny szacunek za to dla nich bo pomimo tak ciężkich bojów trzymają ,się popaleni poniszczeni ale trwają i chwała im . Wy aby  to osiągnąć zjednoczyliście się najpierw z Lechitami  a potem z Avalonem . Przyznam że pierwszy raz gram na świecie w którym wszyscy uciekają do Silnego sojuszu bo się boją z nim walczyć . Was tam już jest 44 osoby Smiley z tego większość aktywnie grająca i walcząca   u nas 20 z tego jak pisałem wcześniej walczy trzy .Pozostałe sojusze przyglądają się i pewnie zapewne oprócz Ds myślą kiedy by się do was dołączyć . Ale nam to kompletnie nie przeszkadza  przynajmniej nie narzekamy na nudę .Jedyny wasz sukces to zajęcie zamków co biorąc pod uwagę dysproporcję sił nie jet dziwne , macie poza tym jakiś inne sukcesy w walce z nami ? jeśli tak to wymieniaj czekam Smiley A twoje pogardliwe oświadczenie że ten sojusz bez fikiego się nie liczy świadczy tylko o tobie i twym podejściu do przeciwników widzę że brak wam po prostu godności i honoru ale przynajmniej dzięki temu wiemy z kim walczymy .......Ave Gadus
p.s Jak na nie liczący się sojusz to strasznie dużo czasu i sił zajmuje wam próba spacyfikowania nas  Grin
 
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #146 : Sierpień 13, 2011, 01:35:30 »

Jakoś dziwnym trafem tylko fiki potrafił zbudować imperium i armie którą nas ganiał ja o nikim pogardliwie się nie wyrażam ogólnie kilka osób znam i wiem co robią i na co mają czas ogolnie gra schodzi powoli na psy i stąd brak aktywności sam czasem nie mam weny ale to nie moja wina że połowa z was aktywnie nie gra tylko wegetuje a gratulowałem Leo bo jakoś w 2 miesiące udało mu się skupić wokół siebie ludzi grających aktywnie bo ludzie idą tam gdzie coś się dzieje nawet nie chodzi o walke ale o życie wewnętrzne sojuszu nie będe dawał przykładu bo nie chce nikogo urazić swoją wiedzą hahaha ogólnie życze miłej zabawy i do zobaczenia w polu  >Grin
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : Sierpień 13, 2011, 01:50:50 »

Gandalf, to nie tylko Fiki budował imperium... no ale wiecie swoje, ja nic nikomu nie będę udowadniać... chcesz pogadać szczerze to na privie Tongue

I dajcie sobie spokój  - gramy dalej, każdy w takiej rzeczywistości i w takim sojuszu jakim się znalazł Wink

do wyra spać  evil4  Embarrassed
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
lens35
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +98/-159
Offline Offline

Wiadomości: 614


Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : Sierpień 13, 2011, 01:57:10 »

Gandalf, to nie tylko Fiki budował imperium... no ale wiecie swoje, ja nic nikomu nie będę udowadniać... chcesz pogadać szczerze to na privie Tongue

I dajcie sobie spokój  - gramy dalej, każdy w takiej rzeczywistości i w takim sojuszu jakim się znalazł Wink

do wyra spać  evil4  Embarrassed
ferr to sie kladz a legne u Twego boku Grin hehe sorry za spam ale nie moglem sie powstrzymac po tekscie wyro Grin Grin Grin no i bylebys miecza ze soba do wyra nie wziela Grin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 02:00:38 wysłane przez lens35 » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : Sierpień 13, 2011, 02:00:46 »

 *hahaha*   *hahaha*  *hahaha*

 *kissgirl*

Wyro małe, ale jakoś się pomieścimy  Embarrassed  Grin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 02:02:45 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!