Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 05:01:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470296 razy)
0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Czerwiec 16, 2011, 14:36:09 »

Po pierwsze na samym początku napisałem być może i ze nie ma pewności ze nie wiem czy na pewno.
Nie znam struktury zatrudniania Firmy prowadzącej IO ani co udostępniają dlatego ciągle pisałem być może i że nie mam pewności.
Przestańcie mnie obrażać bo jeżeli ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem to wy.
Nigdzie nie napisałem że jestem pewien, była to pewna teoretyczna możliwość. Przytoczę swoją wypowiedź:
"f).... ale ze nie wiem czy macie czy nie, podgląd na to kto jakie armie kiedy przesuwa jest to tylko podejrzenie ze takie coś mogło - [czyli teoretycznie mogła być taka możliwość] być (na pewno ktoś na jakimś stanowisku ma taki podląd)" - ale nie wiem czy wy macie.
A piszecie tak jak bym stawiał was przed plutonem egzekucyjnym.


1. Fiki my jeszcze armii sojuszowej nie robilismy. Nie ma jej bo jej nie robiliśmy. Jak ja zrobimy na pewno to odczujesz.
2. Niby zwycięstwa bo co to za zwyciestwo nad czyms co w ogóle nie bylo bronione ani nikt sie nie staral w ogóle tego bronic. Porwaliście sie na zamki, ktorych nie bedziecie w stanie utrzymac rozbudowac ani obronić, bez przemyslenia całej sprawy. Zajeliście coś co przez następne dwa miesiące jest kompletnie zbędne. Nikt nie przespał zdobywania zamków z naszej strony.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : Czerwiec 16, 2011, 14:58:28 »

Tak jak napisałam, zgłoś tą sprawę do Kaliny http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?action=pm;sa=send;u=7535 jeżeli masz takie podejrzenia i dowody na to, że ktokolwiek z moderatorów forum wykorzystał coś czego nie powinien. Na oczernianie i pomówienia nie pozwolę, bo jak tego nie dasz do zgłoszenia to ciągle będzie to się przewijało. Mogę to sama zgłosić, ale pewnie będzie zaraz wrzask że to zostało ułożone. Dlatego proszę abyś Ty bezpośrednio do niej to zgłosił, bez przejścia zgłoszenia przez ręce moderatorów (robię tu wyjątek w działaniu forum)
Jeżeli cokolwiek wyjdzie, odpowiednie konsekwencje w grze oraz tutaj na forum zostaną wyciągnięcie.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : Czerwiec 16, 2011, 15:34:44 »


Baw się dalej, myśl że rozwaliliście wszystkie armie, proszę bardzo...

Pozdrawiam


Napisałem ze PRAWIE wszystkie (nie wliczam tu osob co mieli/maja ponizej 300k sa w wiekszosci poza zasiegiem x2).
Z tych co maja ponad 300k (lub mieli)
Oto trafienia, ktore mam w danych:
aber_mon, pocahontas, Piglet, rad3c, Aress, lana, obsadzona stolica szczypiora tw9, palmilio, zadra, siuwi
Prawdopodobnie Krzychu79, TravisPastrana, AmbulanceChaser,
To jak z tym wydawaniem mi sie co do trafien?

Co do tamtego co sie uczepiliście.
Pisalem nie wiem czy bylo cos czy nie (to była jedynie teoretyczna możliwość). Jak bym mial pewnosc i dowody to już bym dawno wyslal i nie gadal tutaj z wami na forum.

Zamykam okno forum i raczej nie bede powracal do czytania tego tematu.

Pozdrowienia.
Narka.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 15:40:56 wysłane przez Aldrixx » Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : Czerwiec 16, 2011, 16:37:04 »

Nagle Wam przeszkadza że moderatorzy grają na IO,. To zapytaj się, czy Danielosowi, Czubanowi, Gandalfowi przeszkadzała gra w jednym sojuszu ze mną, ze StarBlade, z Morgiem, Ulvem, z Konradem? Czy były jakiekolwiek z naszej strony dziwne posunięcia czy wykorzystywanie naszych stanowisk na forum... Zapytaj się i daj mi odpowiedź... Zapewne wtedy było wszystko cacy, bo przecież grało się w jednym teamie, natomiast jak się jest po dwóch stronach barykady to najłatwiej rzucić oskarżenia że się coś wykorzystuje, bądź coś się wie....

Aldrixx prawda jest taka Star to jasnowidz od taki dar w IO   Tongue  Ulv wyrachowany matematyk konsekwentnie dążący do celu  Wink Konrad hmm ............człowiek orkiestra  Embarrassed wyrachowanie w IO  Huh? konsekwencja realizowania założeń w grze  *pardon* i oczywiście spore doświadczenie  Wink no i ja  Embarrassed lubiacy grac 2-3 mc bo na początku ery są najlepsze emocje i najfajniejsza gra w IO   Wink
ale powracając do meritum sprawy tak wyszło na forum jak to śpiewa Ledy Pank  Embarrassed Lips Sealed Grin http://www.youtube.com/watch?v=HLJ4onzjvOM polecam  Grin
niestety nasze forumowe panie maja przewagę budują mini ołtarzyk  Shocked następnie budują armie przeciwników z słomy  Smiley i tu się zaczyna to oszustwo i wykorzystywanie stołka w IO  Shocked Shocked.............
 
juz pisze czemu ....

oturz ów miłe i przesympatyczne Panie maja nielegalne wsparcie w grze  Shocked Shocked

,,szklana kule '' Lips Sealed

wyciągają ów przedmiot przylatując na swoich wspaniałych miotłach na łysą górę  *hahaha* i szyderczo uśmiechając się się do siebie wróża z fusów kto dziś polegnie  *freak* (zawiało grozą) to jeszcze nic teraz będzie sensacja,.......... ta kula pokazuje czas dotarcia wojska do przytułku.... tfu tfu bastionu bezpieczeństwa  Grin i nie myślcie sobie sobie ze jesteście bezpieczni Tongue szklana kula nie kłamie a dziewczyny naprawdę nieziemskie maja uprania >Grin mogą skasować posta na forum Tongue.... przesunąć scalić lub usnąć  watek ...ba nawet zaszaleje dać bana na forum   Tongue *hahaha* *hahaha* i tu Panowie jednoczmy się ja tez stanowczo mowie NIE  nie chce byc bity w IO przez kobietę ..........................

i tak mniej więcej odczytałem sugestie drużyny przeciwnej,...... Chłopaki gdzie wasze kochones  Shocked Huh? uciekacie się do chwytów poniżej pasa ups.... a to jednak nie wasze liga  Lips Sealed Huh? gram w io ponad 5 lat zawsze widziałem wpisy.... administracja forum oszukuje itp  *WALL* *WALL* weźcie się w garść nie piszcie bzdur podziękujcie dziewczynom za świetną zabawę i śmiertelnie poważnie potraktujcie je w grze, osobiście jako ,,miode''k czuje respekcik przed tymi Squo bo wielokrotnie grając incognito widziałem ze moc szklanej kuli jest z nimi Tongue  *hahaha* *hahaha*

i tym miłym akcentem mam skrytą nadzieje ze w grze nie będziecie beta a i ten watek *SCRATCH* podłóg woli twardzieli Tongue nie będziemy nisko padać  Wink tajną bron dziewczyn poznaliście, ale niestety Alfą chce być każdy wiec przestańcie się Panowie skarżyć na forum i jak to powiadała moja świetna polonistka ,,Kończ waść wstydu oszczędź '' weźcie się w garść i nie opluwajcie na forum doceńcie przeciwnika bo tego wymaga kultura,... ludzie z Temu to nie łapanka bo jest potrzeba, to doświadczenie wyrachowanie w grze i wysoko postawiona poprzeczka  Wink
 Mam nadzieje ze z zrozumieniem odczytacie moje przesłanie administracja forum nie jest przeciwko wam jest z wami tylko opinie na temat polityki firmy .............................................mam nadzieje ze kropki śmiało naświetliły sytuacje, ale z drugiej strony .......... na ten temat poklikamy przy innej okazji  Wink a będzie ich ,,Mnogo'' Embarrassed widziałem wersje 1 ba.... nawet 2 ba ........... fartem krotko 3 i 4   Embarrassed 4a to już psucie klimatu v5...................................i tu wolał bym się rozpisać  Wink nie mogę nie mam szklanej kuli i nie latam na miotle  Huh? *hahaha* *pardon* ale ogolnie wiecie o co kaman  Wink piszmy szalejmy bawmy się swobodą wypowiedzi to daje nam Moc  Wink inicjatywa w waszych rekach i bron Boże podpuszczam,... ot taki rodzinny pozytywny klimat chce nawiązania nici porozumienia pomiędzy User -gracz  Wink

P.S nic porozumienia bez kulki  *hahaha* *hahaha* szklanej dodam  *pardon* *hahaha*
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 16:42:25 wysłane przez Morglith » Zapisane

szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : Czerwiec 16, 2011, 17:57:34 »

co do tego ataku na mnie to hmmm nie wiem czy widziales raport. bylem online jak menago szedl na mnie. twierdza i tak by padła. a tak chociaz mu troche maszynek i piechoty wybilem Tongue obejrzyj sobie raport-stracil o wiele wiecej pkt ode mnie. do zlapania mojego woja troche jeszcze wam brakuje Grin poza tym mial do mnie bardzo daleko i zanim mu wojo wrocilo zostal doszczetnie spalony i stracil kolonie. chyba warto bylo stracic troche lucznikow i balist??? niby wg raportu wygral ale tak naprawde stracil i to wiele Tongue
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 19:52:32 wysłane przez szczypior » Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : Czerwiec 16, 2011, 18:09:51 »

co do tego ataku na mnie to hmmm nie wiem czy widziales raport. bylem online jak menago szedl na mnie. twierdza i tak by padła. a tamk chociaz mu troche maszynek i piechoty wybilem Tongue obejrzyj sobie raport-stracil o wiele wiecej pkt ode mnie. do zlapania mojego woja troche jeszczer wam brakuje Grin
szczypior ............ szczypior i jeszcze raz Szczypiorno  Grin Wink nigdy to...... klikam oficjalnie na forum pod wpływem kuli mocno bym rozważył walkę umiesz klikać  Lips Sealed Grin Wink  tym bardiej ze jeden zespól  ;)ale przybastuj ktoś musi obalić ten bastion sielanki pomimo pkt. przewagi  Shocked nigdy bym nie chciał nawet na lajiciku grac przeciwko babom
 Dżagom Tongue  Wink *hahaha* szczpiorno trzymaj normę ponad formę  Wink lana ty to samo,.... juz trenuje na miotle  *hihi* *pardon* *hahaha*
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 18:16:37 wysłane przez Morglith » Zapisane

AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Czerwiec 16, 2011, 18:29:11 »

Aldrixx  synu ogarnij się deko puknij w czółko i przemyśl to wszystko coś napisał , najlepiej by było jak byś oficjalnie przeprosił obie panie i będzie ok
rzucasz insynuacje kompletnie bez dowodów i znikasz pozostawiając po sobie smród i nie smak .Wiele rzeczy można obu paniom zrzucić bo cóż nikt nie jest idealny ale nie jakieś oszustwa i korzystanie ze stanowisk . Dla jasności pisze ci to człowiek który z adminami na forum nie jedną już wojnę toczył i  *Censored* każdą przegrał  Grin  psiamać dawanie banów to broń potężna i ostateczna  Grin , i ma więcej banów  na tym forum niż ty pewnie napiszesz postów ale nigdy by mi do tego durnego łba nie przyszło oskarżać ich o oszustwa ....Game Over


pozdrawiam snake    ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 18:39:26 wysłane przez snakepozna » Zapisane
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Czerwiec 16, 2011, 18:51:17 »

siemasz Morgu Wink weź no napisz to samo jeszcze raz drukowanymi literami bo za cholere nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz Grin *pardon*
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Czerwiec 16, 2011, 22:11:19 »

Morgu, wypraszam sobie... miotła poszła do lamusa... ja latam na odkurzaczu z dopalaczem odrzutowym  *freak*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : Czerwiec 18, 2011, 19:20:18 »

LANA,FERROU jak wam nie wstyd mieć ponoć jakieś super moce w IO. >Grin Nie mam namyśli podzielenie się tajemną wiedzą ,ale chociaż jakaś mistyczna porada ,wskazówka - a tu nic.  Cry
Team to jest zbieranina kombinatorów, cwaniaków i spryciarzy. Jak oni mogą wykorzystywać doświadczenie i wiedzę w walce z innymi graczami. Powinni  stanowić swoistą farmę dla nowych graczy i rozbijać się na każdym:)

Temat "uprawnień" powraca co jakiś czas na forum jak bumerang - za każdym razem  ciekawy.
Trafienie "gadusiny" lany  to wyczucie przeciwnika z szczyptą szczęścia


Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #115 : Czerwiec 19, 2011, 22:58:16 »

To teraz może ja się wypowiem hehehe  niestety dopadła mnie zmora braku netu na obczyżnie  :(i jest to jedyna przyczyna takiego rozwoju sytuacji nie obchodzi mnie co jak było szklane kule itp niektórzy mają troche szczęścia ale nic nie trwa wiecznie zabawa trwa i nic narazie mi tego nie popsuje najważniejsze że ma się cel gry bo samo klikanie mnie już dawno nie bawi Pozdro All a Aldiemu dziękuje za to co zrobił przynajmniej się starał jest rewelacyjnym strategiem analitykiem jeszcze troche doświadczenia i będzie naprawde The Best Smiley Grin
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : Czerwiec 23, 2011, 09:41:44 »

Z moich doswiadczen z roznych gier wynika ze najlepszym graczem tutaj moze warto dopisac rankingowym jest ten kto na gre potrafi przeznaczyc znaczna czesc czasu - niejednokrotnie po nawet ponad 8h dziennie i im jest tego czasu wiecej tym wynik lepszy. Jedni siedza godzinami przy monitorach a inni korzystaja z doswiadczenia i wiedzy i jesli w sojuszu masz kilku takich graczy i stanowia oni wiekszosc skladu to wyniki przychodza same, jesli do tego dochodzi zgranie wtedy pokonanie takiego sojuszu niejednokrotnie graniczy z cudem. Przed Lana ostrzegalem nim skonczylem gre Gandalfie ... jest to polaczenie umiejetnosci i wolnego czasu. W dodatku ta motywacja na okres wojen, ktorej jej mozna pozazdroscic  *hihi* Takich graczy jest niewielu.

Jesli na poczatku ery postanowisz ze bedziesz graczem TOP to sie mozesz zawiesc ... jesli celem bedzie dobra zabawa wtedy bedziesz mial ubaw po pachy  *HI*
Zapisane

Na emeryturze Wink
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : Czerwiec 23, 2011, 13:28:32 »

Jestem zdania ,że cele i wymagania są ważne.
Dobry przeciwnik jest ważny. A sytuacja na pl9 jest bardzo ciekawa. Oba sojusze są silne , mają w swych szeregach doświadczony i co ważniejsze wytrwałych graczy. Dzięki temu będą się nawzajem motywować do wysiłku i nie powinno za bardzo zawiać nudą. Zwycięstwo ma różny smak ,a ciekawie jest zezłomować, przygrillować silnego przeciwnika. Aż zaczynam żałować ,że nie zdecydowałem się pozostać na pl9.
Powodzenia i miłej zabawy

Zapisane

szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : Czerwiec 30, 2011, 19:26:45 »

było troszke spokoju i znowu mnie zgrillowali *hahaha* *hahaha* *hahaha* cóz za pomysłowośc i finezja Grin palcie palcie jeszcze 4 prowki zostaly i znowu bedziecie tydzien na tyłkach siedzieć i czekać aż świeczki pogasną Tongue Tongue Tongue
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #119 : Lipiec 19, 2011, 11:30:19 »

 >Grin no i wszystko idzie po naszej mysli 100% z moich zalozen realizuje właśnie NOW *HUNTER*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!