Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 18:52:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469286 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Czerwiec 16, 2011, 10:25:25 »

Prawdą jest ze atak był ryzykowny. Chociaż kalk we wszystkich symulacjach pokazywał wygraną z morale 47.

Ale  kto nie ryzykuje ... ten siedzi w domu i hoduje marchewki  Grin

Jak  nie wierzysz to masz dostęp do raportu. Wpisz dane i zrób 10 - 20 symulacji. Nie miałam słabszego wojska tylko inaczej skonfigurowane.

Jak by Gandalf miał w zanadrzu dodatkowe 50K katafraktów to miał by o 100K więcej punktów i wtedy pewnie nie poszłabym na atak w ciemno.  >Grin
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Czerwiec 16, 2011, 10:32:39 »



Jak by Gandalf miał w zanadrzu dodatkowe 50K katafraktów to miał by o 100K więcej punktów i wtedy pewnie nie poszłabym na atak w ciemno.  >Grin

Nie rozśmieszaj mnie. Wystarczyło popatrzeć na raporty wojskowe z ataków gandalfa na was. Więc mi nie opowiadaj bzdur że nie znaliście składu jego armii.
Zapisane
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Czerwiec 16, 2011, 10:37:25 »

Powinni częściej zawieszać - ataki byłaby wyższa aktywność na forum Smiley Bo rozhulała się burza, z małej kropelki Smiley
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Czerwiec 16, 2011, 10:38:46 »

To trzeba było mieć armię i się bronić to przy karach jakie są za taki atak przegrał by.

Trudno robić jakąkolwiek armię, czy badania na elitę jak mam takie częste odwiedziny które lecą na palenie 100k-150k katafraktami  *hihi* Poza tym, jak mam łapać, jak  atakujecie ZAWSZE gdy nie jestem online - może też pokuszę się o stwierdzenie takie samo jak TY - Chyba za pan Aldrixx ma jakieś źródła informacji na temat ruchów armii swoich przeciwników o których my nie wiemy?  *hihi*

A tak podsumowując, najpierw wydzielasz jakiś skrawek zdania, odnosisz się do niego, potem zaprzeczasz i na koniec dajesz dobrą radę aby się bronić  *crazy* śmieszne Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Czerwiec 16, 2011, 10:43:55 »

I tu się mylisz. Gandalf był skanowany  od wczesnego ranka do 14:59.

Nie mogliśmy widzieć tylko tego co ma w koszarach.

Jedno mnie tylko dziwi. Dlaczego nie wypowiada się sam Gandalf ?

Czyżby dlatego że uznał te porażkę za skutek własnego błędu i nie widzi powodów do wylewania żalów?

A wy nie potraficie się z tym pogodzić i wszędzie szukacie winnych i próbujecie kreować teorie spiskowe.

Boli was że wasza strategia obróciła się przeciwko wam? Nie spodziewaliście się odwetu.  *hahaha*

Wy też macie w sojuszu doświadczonych graczy.  To już trzeci świat na którym Danielos gra przeciwko mnie we wrogim sojuszu.
Na dwóch poprzednich przegrał. Zobaczymy jak będzie tym razem  *freak*
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Czerwiec 16, 2011, 10:49:34 »

Przy ataku ponad x4 morale i siła ataku jest tak obniżona ze nawet 150k katow nie rozbije odpowiednio wybudowanej armii tego słabszego gracza. Chyba że ten gracz prawie nie ma armii i nie ma szans się obronić ale to wtedy jego wina, a nie atakującego.
Zapisane
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Czerwiec 16, 2011, 10:55:17 »

Lana
To w końcu znaliście skład jego armii czy nie?
Bo najpierw piszesz że gdyby miał 50k katów w zanadrzu to byś nie atakowała a teraz że dokładnie skanowaliście to jak to bylo? Bo te stwierdzenia są sprzeczne.

Zapisane
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Czerwiec 16, 2011, 10:59:55 »

Gandalf - jestes ?? Co Ty o tym myslisz, bo przeciez to Ciebie dotyczy?
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Czerwiec 16, 2011, 11:10:35 »

Adrixxx, polecam czytanie ze zrozumieniem.

Nie ma żadnej sprzeczności.  Znasz może coś takiego jak "raport szpiegowski"?
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Czerwiec 16, 2011, 11:29:33 »

Te dwie wskazują na to że nie znaliście
Fiki: "No to się jej udało bo ja tych 50 kat nie zauwazylem w innych prowkach tym bardziej ze Gandalf lapal mi szpiegów jak szalony"

Lana: "Jak by Gandalf miał w zanadrzu dodatkowe 50K katafraktów to miał by o 100K więcej punktów i wtedy pewnie nie poszłabym na atak w ciemno."


Ta wskazuje na to że znaliście.
Lana: "I tu sie mylisz...[nie wiem do której mojej wypowiedzi to się odnosi]... . Gandalf był skanowany  od wczesnego ranka do 14:59.

Nie mogliśmy widzieć tylko tego co ma w koszarach."


To nie jest sprzeczne?
Zapisane
Davos
Szeregowiec
*

Karma: +4/-2
Offline Offline

Wiadomości: 10



Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Czerwiec 16, 2011, 11:34:11 »

Hmmm jak dla mnie w koszarach tzn. wyszkolone, niezmobilizowane Smiley
Zapisane
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Czerwiec 16, 2011, 11:38:27 »

Lana
Walczyłaś ze zgrupowaniem w którym było 25k katafraktów, a wystarczy zerknąć do chociażby raportu z jego ataku na ciebie z 11 czerwca żeby zobaczyć że miał ich sporo więcej. To jak to jest z tym waszym szpiegowaniem i analizą raportów wojskowych?
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Czerwiec 16, 2011, 11:45:48 »

Ja nie widzę żadnej sprzeczności.

Widzieliśmy z rana wojsko rozłożone po prowincjach a potem zebrane w stolicy.

Puściłam atak  i pozostawało mi tylko ogryzanie pazurów  bo nie wiedziałam czy nie podstawi czegoś więcej.

Nie podstawił  *YAHOO*

Liczyłam się także z tym że może przesunąć wojsko i przebiegnę się na pusto ale przynajmniej w tym czasie nikt by nie mógł trafić mojego wojska a to też duża korzyść  Tongue

Przecież ktoś, na przykład Ty, też mógł puścić na mnie atak przed 15 i mnie trafić. Taki wypad był bezpieczniejszym rozwiązaniem.

A co do ataku z 11 czerwca to tego dnia przypuściliście na mnie ponad 20 ataków. Nawet nie chciało mi się patrzeć kto i czym leciał. Popaliliście, poburzyliście puste twierdze i tyle było waszej odwagi i strategii.

Skasowałam wiadomości i zaczęłam robić wojsko.

I od tego dnia już trafiłam 3 wasze armijki bo burzenie pustych twierdz jakoś mnie  nie bawi.

Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Aldrixx
Szeregowiec
*

Karma: +2/-3
Offline Offline

Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Czerwiec 16, 2011, 11:54:16 »

To może atak gandalfa na pigleta z 12 czerwca. Tam tez widać ze ma znacznie więcej katów. Czy może też nie patrzyłaś? To znaczy że wy nie analizujecie składu armii przeciwnika na którego atakujecie przez składanie do siebie raportów z jego walk i raportów szpiegowskich?  Shocked Powiedział bym to że beznadziejnie i słabo, marnie.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Czerwiec 16, 2011, 12:02:32 »

Przy ataku ponad x4 morale i siła ataku jest tak obniżona ze nawet 150k katow nie rozbije odpowiednio wybudowanej armii tego słabszego gracza. Chyba że ten gracz prawie nie ma armii i nie ma szans się obronić ale to wtedy jego wina, a nie atakującego.


to postaram się Tobie to tak samo wytłumaczyć jak Ty tłumaczysz atak na Gandalfa:

Trudno robić jakąkolwiek armię, czy badania na elitę jak mam takie częste odwiedziny które lecą na palenie 100k-150k katafraktami  *hihi* Poza tym, jak mam łapać, jak  atakujecie ZAWSZE gdy nie jestem online - może też pokuszę się o stwierdzenie takie samo jak TY - Chyba za pan Aldrixx ma jakieś źródła informacji na temat ruchów armii swoich przeciwników o których my nie wiemy?  *hihi*

Tak teraz już na sam koniec,
Naprawdę dziwię się Hordzie, że się tak piekli, Jak paliliście i burzyliście słabszych zawodników, bo nie oszukujmy się, punktowo wyżej stoicie, bo do tej pory farmerie uprawialiście Wink, to wszystko było w porządku. My mamy poburzone wszystkie twierdze, poplądrowane wszystkie prowincje. atakujecie graczy którzy nie mają armii i ich niszczycie poprzez ciągłe plądrowania. Natomiast gdy mój sojusz przeszedł do ofensywy i łapiemy wasze armie, oraz pladrujemy, bo tak naprawdę wyście nas do tego zmusili to już jest szukanie dziury w całym, jakieś dziwne teksty od Was lecą. Nie wiem na co liczyliscie, chyba na to, że będziemy się chować w swoich prowkach i płakać nad biednymi wieśniakami i zburzonymi twierdzami, nie mając możliwości odegrania się w żaden sposób. No to się przeliczyliście Smiley Tylko po prostu dziwią mnie te ataki na nas tutaj na forum, tak jakbyście nie mogli przełknąć tego, że ta czy inna osoba, która jest od nas silniejsza jest splądrowana, czy złapana jest jakaś część wojska.
Sami wywołaliście tą burzę, to wyście najpierw wypowiedzieli wojnę DeathStyle, którą przegraliście z kretesem, nie porafiliście żadnej naszej armii złapać, jedynie ograniczyliście się do burzenia i palenia, ale ok, to wojna, ja tam pretnesji o nic nie mam, Następnie przeszliście do całkowite niszczenia sojuszu Gadus z niewiadomych przyczyn, do którego w całości przeszlismy , obraliście sobie słabszy militarnie sojusz myśląc, że będzie łatwy cel, łatwa kasa.. zlekceważyliście wroga. A to się odbija czkawką jeszcze długo. dodatkowo jakiekolwiek próby porozumienia kończyły się fiaskiem, nie chcieliście zaprzestać ataków na nas.. ok... tylko czemu teraz nie potraficie przełknąć porażek...?? Doprowadziliscie do tego konfliktu między naszymi sojuszami, mogliśmy się normalnie rozwijać i budować armie sojuszowe, a potem na koniec się zabawić, ale wyście obrali inną strategię... za którą Wam pomalutku, w miarę naszych możliwości,  odpłacamy Smiley

To taki tam jakieś moje luźne przemyślenia Smiley

I jeszcze mam prośbę, w odpowiedzi nie szatkujcie mojej wypowiedzi i nie wyciągajcie jakiegoś tam jednego zdania, jak już coś, odnoście się do całości Smiley

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!