Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 05:12:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469405 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2640 : Wrzesień 08, 2013, 21:54:45 »

Cześć księżniczko szkoda że cie nie było  Wink byś mi na pewno pomogła utrzymać ład i pożądek na tym świecie  >Grin dla nie wtajemniczonych vooper to księżniczka bo królowa jest jedna Ferr  Grin
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2641 : Wrzesień 08, 2013, 22:44:14 »

Graty dla Nocnych za obronę tytułu poprzez dominację (na punkty to nie to samo  Tongue  ) ale przede wszystkim graty dla Trolli za wytrwałość i wprowadzenie na PL9 nowej jakości.  Nieliczna i militarna drużyna była w stanie zdobyć i utrzymać 2 zamki co zaowocowało świetnym rezultatem. W międzyczasie masa medali i bardzo dobre wyniki militarne - jak dla mnie rewelacja.
Na złoto było Was za mało ale te srebro świeci się jak złoto Wink Nie wierzyłem w Was i byłem przekonany, że nie będziecie się liczyli w walce o zamki. TOP1 i TOP2 rezerwowałem w typowaniu dla Signum i Nocnych


Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2642 : Wrzesień 08, 2013, 22:53:09 »

Dzięki Arturek, sam osobiście nieraz miałem wątpliwości, czy zdobywając zamki nie porywamy się z motyką na słońce, ale w końcu to tylko gra, w sumie niczym nie ryzykowałem(śmy) no i udało się, jak na taki mały sojusz i tak jest wyśmienicie Smiley
Zapisane

Stop multikonciarzom!
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2643 : Wrzesień 08, 2013, 23:21:45 »

Dziękuję wszystkim Wam za świetną zabawę, fajną atmosferę - nie przypuszczałem, że tak bardzo mi się tutaj spodoba. Pomimo, że czasem nie było lekko, miło było czasem widzieć czerwone chorągiewki chociaż od Wikingów Grin - najważniejsze, że dobrze się bawiliśmy. Gratulejszyzny dla nocnych za dominację nad światem pl9 w tym rozdaniu
Zasłużyliście na to drugie miejsce naprawdę

Graty dla Nocnych za obronę tytułu poprzez dominację (na punkty to nie to samo  Tongue  ) ale przede wszystkim graty dla Trolli za wytrwałość i wprowadzenie na PL9 nowej jakości.  Nieliczna i militarna drużyna była w stanie zdobyć i utrzymać 2 zamki co zaowocowało świetnym rezultatem. W międzyczasie masa medali i bardzo dobre wyniki militarne - jak dla mnie rewelacja.
Na złoto było Was za mało ale te srebro świeci się jak złoto Wink Nie wierzyłem w Was i byłem przekonany, że nie będziecie się liczyli w walce o zamki. TOP1 i TOP2 rezerwowałem w typowaniu dla Signum i Nocnych

Ja tak samo jak byłą dyskusja w nocnych, kto wygra ere i do zupełnie nie brałem pod uwagi Troll. Mały sojusz, który nie da rady u trzymać wystarczająco dużej armii aby się liczyć a tu figa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2013, 23:28:15 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2644 : Wrzesień 09, 2013, 00:41:52 »

No i stało się. Kolejna era pełna intryg i ukrytych szpicli  Lips Sealed. Kwiatki  *rose* dla wygranych.
Czaper udało Ci się mnie nabrać w poprzedniej erze  >Grin bardzo nieładnie

z czym ?Sad
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2645 : Wrzesień 09, 2013, 00:45:27 »

ps jeszcze wyjdzie co nieco z intryg na pl9 ja juz niechce sie mieszac a dotarly mnie niepokojace fakty ktore tylko potwierdzily moje przypuszczenia *freak*
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2646 : Wrzesień 09, 2013, 00:56:40 »

Twoje fakty to wyssane z palca historyjki - podobnie jak w gazecie codziennej "Fakt", nie będę się wypowiadał na ten temat, bo znowu dostanę ostrzeżenie - szkoda że ty takiego nie dostałeś za bezpodstawne oskarżenia o SAM WIESZ CO.
Swoją drogą - dziwne na tym forum jest to, że broniąc dobrego imienia swojego sojuszu dostaję ostrzeżenia, a osoba która bezpodstawnie oskarża robi to bezkarnie. Ciekawy jestem, czy któryś z moderatorów zwróci ci uwagę, że piszesz post pod postem
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 01:02:45 wysłane przez Zakwasix5 » Zapisane

Stop multikonciarzom!
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2647 : Wrzesień 09, 2013, 01:25:06 »

Oskarżać można (oczywiście nie od oszustów, bo o tym traktuje tylko dostanie bana), ale w granicy dobrego smaku. Jeżeli ktoś pisze 15 wiadomości pod rząd nie bacząc na zdanie innych to coś jest nie tak i w tym momencie wkracza ktoś z moderatorów próbując uspokajać sytuacje. Jeżeli to nie poskutkuje to zostaje już tylko ban. Zostawcie kwestie moderacji moderatorom. Co nie oznacza oczywiście, że nie można się z którymś aktywnym skonsultować względem jakiejś wypowiedzi. Przecież można coś pominąć.
Wypowiedzi "post pod postem" zazwyczaj ignorujemy, jeżeli wnoszą coś nowego do tematu Smiley
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 01:26:52 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2648 : Wrzesień 09, 2013, 09:14:59 »

Oskarżać można (oczywiście nie od oszustów, bo o tym traktuje tylko dostanie bana), ale w granicy dobrego smaku. Jeżeli ktoś pisze 15 wiadomości pod rząd nie bacząc na zdanie innych to coś jest nie tak i w tym momencie wkracza ktoś z moderatorów próbując uspokajać sytuacje. Jeżeli to nie poskutkuje to zostaje już tylko ban. Zostawcie kwestie moderacji moderatorom. Co nie oznacza oczywiście, że nie można się z którymś aktywnym skonsultować względem jakiejś wypowiedzi. Przecież można coś pominąć.
Wypowiedzi "post pod postem" zazwyczaj ignorujemy, jeżeli wnoszą coś nowego do tematu Smiley
Rzucam nowy wątek gramy na PL9 V5 i wyłońmy mistrza V5 w światach Polskich nim IO zostanie opanowane przez V6 które obecnie jak myślę będzie w fazach napraw i zmian co krajowe dowództwo na to Huh??? pozdro dla wszystkich ze słonecznej Grecji Olav
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2649 : Wrzesień 09, 2013, 09:21:32 »

Wróć do Polski to będziemy gadać a tak graj sobie na greckich serwerach  Grin pozdrawiam
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2650 : Wrzesień 09, 2013, 10:15:19 »

Ja się wypowiedziałem Tamas wchodzi do gry to ja też pewnie razem z Arturkiem inaczej się nawet nie loguje  Tongue
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2651 : Wrzesień 09, 2013, 10:22:29 »

Ja się wypowiedziałem Tamas wchodzi do gry to ja też pewnie razem z Arturkiem inaczej się nawet nie loguje  Tongue
Tak czułem że pewnie świat PL9 zostanie porzucony powodów nie podaje szkoda  Sad
Zapisane
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2652 : Wrzesień 09, 2013, 10:25:21 »

Gratulacje dla Trolli. Małe jest wielkie. 
Pozdrowienia dla Mithrandira.
Zapisane

stop multikonciarzom!
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2653 : Wrzesień 09, 2013, 10:26:35 »

Tak czułem że pewnie świat PL9 zostanie porzucony powodów nie podaje szkoda  Sad

Jest jeszcze jedna opcja  Grin

jak nie będzie ekipy przeciwko wam to zawsze moge zagrać z wami   Cool

dla jasności walka o zamki mnie nie interere jestem zwolennikiem walki face to face  *HUNTER*

Gratulacje dla Trolli. Małe jest wielkie.  
Pozdrowienia dla Mithrandira.

dziękuje  Embarrassed
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 10:31:00 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2654 : Wrzesień 09, 2013, 10:30:41 »

Jest jeszcze jedna opcja  Grin

jak nie będzie ekipy przeciwko wam to zawsze moge zagrać z wami   Cool

dziękuje  Embarrassed
to też jest rozwiązanie i wcale nie wykluczone znam przeciwną temu osobę aż się boje zapytać  Lips Sealed mimo że moje zdanie ma przewagę  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!