Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 16:45:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469261 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2625 : Wrzesień 05, 2013, 09:54:37 »

ARTUR, SKLIBUR, ZAKWASIX5 - ostrzeżenia za obrażanie i wycieczki osobiste. Jeszcze raz, to odpoczniecie od forum.

Jeżeli ktoś się nie zgadza, to zapraszam na priv.
[/quote]
Ferrou - proszę Ciebie bardzo o cytaty , w których użyłem słów ogólnie przejętych za obraźliwe i wulgarne , wykropkowania itp...
Nie będę pisał na priv - jako moderator forum napisz otwarcie kto kogo obrażał i jakimi słowami.
Za swoją odpowiedź do Zakwasikx5 przeprosiłem na forum jaki i zarówno on mnie - sprawa została załatwiona honorowo pomimo , że nie było słów obraźliwych a chodziło o formę wpisu.
Pozostaje jeszcze Artur , który obraża , wyśmiewa oraz poniża innych.

Konrasta dostał od razu ostrzeżenie za obraźliwe jedno słowo
Ja mam za co ?? Jeśli chodzi o słowo Ignorant to proszę się zapoznać ze słownikiem jeśli ktoś nie wie co znaczy.
Zakwasix5 jak się okazało przez pomyłkę napisał do mnie - nie czuję urazy , wyjaśniliśmy sobie od razu sprawę.
Ferrou  - nie poczuwam się do tego aby odpowiadać za słowa napisane przez Artura , ton wpisanych postów , ich ironię , obraźliwą i poniżającą treść.  To nie była polemika.

Nie jestem jedynym , któremu  (jak napisał Artur kilka postów wyżej ) lubi dopiec.
cyt.Artura "Jednak nie odpuszczę żadnej okazji aby dopiec wszy na forum"
Jedno zdanie a oddaje cały obraz człowieka , który to napisał.
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2626 : Wrzesień 05, 2013, 10:07:52 »

ARTUR, SKLIBUR, ZAKWASIX5 - ostrzeżenia za obrażanie i wycieczki osobiste. Jeszcze raz, to odpoczniecie od forum.

Jeżeli ktoś się nie zgadza, to zapraszam na priv.

Ferrou - proszę Ciebie bardzo o cytaty , w których użyłem słów ogólnie przejętych za obraźliwe i wulgarne , wykropkowania itp...
Nie będę pisał na priv - jako moderator forum napisz otwarcie kto kogo obrażał i jakimi słowami.
Za swoją odpowiedź do Zakwasikx5 przeprosiłem na forum jaki i zarówno on mnie - sprawa została załatwiona honorowo pomimo , że nie było słów obraźliwych a chodziło o formę wpisu.
Pozostaje jeszcze Artur , który obraża , wyśmiewa oraz poniża innych.

Konrasta dostał od razu ostrzeżenie za obraźliwe jedno słowo
Ja mam za co ?? Jeśli chodzi o słowo Ignorant to proszę się zapoznać ze słownikiem jeśli ktoś nie wie co znaczy.
Zakwasix5 jak się okazało przez pomyłkę napisał do mnie - nie czuję urazy , wyjaśniliśmy sobie od razu sprawę.
Ferrou  - nie poczuwam się do tego aby odpowiadać za słowa napisane przez Artura , ton wpisanych postów , ich ironię , obraźliwą i poniżającą treść.  To nie była polemika.

Nie jestem jedynym , któremu  (jak napisał Artur kilka postów wyżej ) lubi dopiec.
cyt.Artura "Jednak nie odpuszczę żadnej okazji aby dopiec wszy na forum"
Jedno zdanie a oddaje cały obraz człowieka , który to napisał.


Cały obraz człowieka oddają twoje usprawiedliwienia kretów. Grasz w tym środowisku od zawsze i tolerujesz to. Zresztą sam korzystasz z informacji przekazanych od takiej wszy. Wszy bo takowymi są ludzie którzy w ten sposób się zachowują.  Zero honoru, zero ambicji. W dodatku bezczelnie kłamiesz, że ja gram z kretami. Oskarżyłeś tutaj masę ludzi o kretostwo ale nie jesteś w stanie tego poprzeć wiarygodnymi argumentami. To tylko twoje puste słowa i ciągłe pisanie o jakimś Warsolu i jego multikoncie który nie ma ze mną nic wspólnego.

Chcesz być taki cool i pokazać jaki to ja jestem grzeczny i kulturalny, a on to cham. Ale w d.upie to mam. Możesz pięknie pisać i mydlić oczy ale dla mnie jesteś zwyczajnym zerem.

Piszesz, że czaper i jednooki przyznali się na forum i robisz z nich za to bohaterów. Oni się nie przyznali ! Ja ich upubliczniłem właśnie takimi wpisami i pokazałem na to konkretne dowody - screeny itp.  Jesteś kłamcą, kretem o krętaczem. Takich jak ty wali się mordę , a nie tylko obraża. W realu za takie zachowanie jakie preferujesz traci się zęby bo :Pstwa nikt nie toleruje .

Mogą mnie tu zbanować permanentnie ale żyj z tą świadomością, jakie mam o tobie dupku zdanie.
Nara pajacu .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 10:11:37 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2627 : Wrzesień 05, 2013, 10:22:08 »

Artur, odpoczniesz od forum 48h, przyda Ci się.
Sklibur, za niedostosowanie się do regulaminu (m.in. notoryczne pisanie postu pod postem), ciągłe prowokowanie, odwracanie kota ogonem i wpływanie na złą atmosferę - odpoczniesz 24h.

Nie jestem tutaj złośliwy względem Sklibura, ale każda dyskusja ma swoje granice. Jeżeli ktoś mi na siłę próbuje wcisnąć, że wiem o układach i ciągle coś potwierdzam, mimo, że nie wiem co i każdy jest zły a Sklibur jest ok, to przepraszam bardzo, ale trzeba ochłonąć.

Wątek zamykam na okres przynajmniej dwóch dni.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 10:24:32 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2628 : Wrzesień 07, 2013, 16:03:37 »

Wątek otwarty.
Jeżeli ktoś nie potrafi przyjąć stanowiska drugiej osoby nt. np. kretów to prosze nie zaczynać tego tematu.
Zapisane

andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2629 : Wrzesień 07, 2013, 16:06:36 »

Plusik ode mnie za bardzo dobrego decyzję tylko szkoda, że tak późno trzeba było to trochę wcześniej zrobisz. (Bynajmniej nie jest do zarzut z mojej strony)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 16:18:52 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2630 : Wrzesień 07, 2013, 16:10:00 »

Wink po prostu gdy mnie nie było przy komputerze przybyło nagle pare stron wątku  *hihi*
ale nie warto drążyć, mam nadzieje, że więcej nie trzeba będzie zamykać.
Zapisane

andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2631 : Wrzesień 07, 2013, 16:14:54 »

Do może zarzucie temat do rozmowy Smiley Jak będzie wyglądała następna era? (Proście o żadne wpis o kratach) chodzi mi o prognozy, kto będzie liczył a kto spadnie z, może nie z podium ale na sile.

A może ktoś spróbuje przeanalizować tą erę chłodnym okiem?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 16:18:24 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2632 : Wrzesień 07, 2013, 16:46:17 »

witam wszystkich po prostu zagramy i zobaczymy co wyjdzie bez żadnych zarzutów i oskarżeń bawmy się nie stresujmy a zlejemy Bułgarów na turnieju trenować trzeba bez pracy nie ma kołaczy  Embarrassed
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2633 : Wrzesień 07, 2013, 20:01:04 »

Witam ja zostawie wszystko bez komentarza Smiley moge tylko pozdrowić wszystkich
PS Tamas kończy się era jak skrzykniesz ekipe to zostaje z tobą na v5 jak nie to klikam v6 co prawda narazie naprawde bajzel na kółkach ale jak naprawią to walczyć tam też można  Grin
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2634 : Wrzesień 07, 2013, 22:00:40 »

Gandalf obawiam się, że nie mam kogo skrzykiwać Wink Napisze pare esów, ale nie ukrywam, że licze na dosyć małą grupę graczy. Reszta rozproszona i nie do złapania.
Zapisane

becikx5
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #2635 : Wrzesień 08, 2013, 10:20:03 »

dziękuje wszystkim za grę
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2636 : Wrzesień 08, 2013, 10:21:28 »

Witam w ten piękny poranek  Grin
Gratuluje Nocnym wygrania drugiej ery z rzędu  Smiley
Moim ulubieńcom Trolom vel Elfom drugiego miejsca
oraz Longowi trzeciego miejsca
Bardzo cieszy mnie ranking indywidualny bo chyba emeryci dali rade Ferr dała ognia Demeskinos bez diaxów naprawde pocisnoł z punktami ekonomicznymi wielkie gratki  *dance*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2637 : Wrzesień 08, 2013, 10:24:26 »

Grtulacje dla nocników za wygranie kolejnej ery i dla Elfów/Trolli za zgranie i świetny wynik
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2638 : Wrzesień 08, 2013, 21:16:59 »

Dziękuję wszystkim Wam za świetną zabawę, fajną atmosferę - nie przypuszczałem, że tak bardzo mi się tutaj spodoba. Pomimo, że czasem nie było lekko, miło było czasem widzieć czerwone chorągiewki chociaż od Wikingów Grin - najważniejsze, że dobrze się bawiliśmy. Gratulejszyzny dla nocnych za dominację nad światem pl9 w tym rozdaniu
Zapisane

Stop multikonciarzom!
vooper
Szeregowiec
*

Karma: +8/-3
Offline Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #2639 : Wrzesień 08, 2013, 21:49:54 »

No i stało się. Kolejna era pełna intryg i ukrytych szpicli  Lips Sealed. Kwiatki  *rose* dla wygranych.
Czaper udało Ci się mnie nabrać w poprzedniej erze  >Grin bardzo nieładnie
Zapisane
Strony: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!