Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 21:47:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469320 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1440 : Luty 01, 2012, 14:20:56 »

hmmm w zasadzie to nic szczególnego ...
Wypowiedzieliśmy kolejną wojnę ale zapomnieliśmy , że HusariaPL to spółdzielnia inwalidów. Niewidomy zabrał swoje przedszkole na wczasy pod gruszą (chyba w nagrodę za podsyłane złoto)  i po wojnie  Sad   I weź tu nie narzekaj ...

buhahahahahaaaaa Grin no to teraz już wiem czemu jednooki udał się na urlop.... *hahaha*

ło matko...dziwni ludzie  >Grin
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1441 : Luty 01, 2012, 14:30:34 »

buhahahahahaaaaa Grin no to teraz już wiem czemu jednooki udał się na urlop.... *hahaha*

ło matko...dziwni ludzie  >Grin


Nie no nie .... wiecie co ? Sorry  ale takiego czegoś nie zrozumiem. Jak ktoś się boi rywalizacji i konfrontacji to proponuję "piotrusia"  a nie IO.  Rozumiem jak kogoś wojna zaskoczy i faktycznie wzywa real no ale takich cyrków jak na tym świecie chyba jeszcze nigdy nie było  Sad

Przyznam się ... od rana robiłem offa. Wracam po offie i po wojnie ... oby  do końca ery miał puste skrzynki w świątyni  Grin
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 14:35:19 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1442 : Luty 01, 2012, 14:48:51 »

masz rację... po prostu przeciwnik nie potrafi grać, nie potrafi podjąć walki... nie wiem po co w takim razie gra w IO?  Cool
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1443 : Luty 01, 2012, 15:00:21 »

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie?
Cale grono z tego watku gralo na interku (82) i sie wam znudzilo czy jak nie wiem, a moze przeciwnicy byli zbyt wymagajacy ? .... poszliscie na polaka i teraz jak stare babcie w spozywczaku narzekacie a bo to a bo tamto a fuu a bee  *hahaha*

Jak wam nudno to idzcie na inny swiat moze bedzie ciakawiej *freak*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1444 : Luty 01, 2012, 15:08:02 »

przeca ja nie narzekam Tongue tylko wyraziłam swoją opinię Wink

mi wojna do walk nie jest potrzebna Smiley radzę sobie Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1445 : Luty 01, 2012, 15:50:35 »

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie?
Cale grono z tego watku gralo na interku (82) i sie wam znudzilo czy jak nie wiem, a moze przeciwnicy byli zbyt wymagajacy ? .... poszliscie na polaka i teraz jak stare babcie w spozywczaku narzekacie a bo to a bo tamto a fuu a bee  *hahaha*

Jak wam nudno to idzcie na inny swiat moze bedzie ciakawiej *freak*

Po r82  długo, długo nic aż dostałem info, że szykuje się zabawa. Dołączyłem mocno spóźniony i zapowiadało się ciekawie ale wyszła lipa, a jak wyszła lipa to muszę narzekać  Tongue  To taki naturalny odruch na LIPĘ  Wink

Wiem, że to  (narzekanie)  nic nie zmieni dlatego zapowiedziałem już , że to pierwszy i ostatni PL v5 .
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1446 : Luty 01, 2012, 16:02:30 »

 Grin Grin Grin Daba na was czeka Grin tralalala tez xD
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1447 : Luty 01, 2012, 16:44:08 »

Na wstępie sorry starzy sojusznicy za dużo nie potrzebnych emocji i słów z obu stron zresztą . Jeśli kogoś moje posty uraziły przepraszam .

A jeśli chodzi o samoopalaczy to czego się spodziewałeś Artur .  To przecież ich ta super strategia którą sobie ponoć zaplanowali w najdrobniejszych szczegółach . tak przynajmniej się chwalą Smiley  Jednooki to i tak jeszcze nie jest taki bystry jak niejaki Sowizdrzał ten samo opalania ma rozpisane w grafiku na cały miech w przód co do minuty  . Jednookiego to przynajmniej jeszcze uda się złapać czasami z jakaś nie zajaraną prowką   u tamtego jegomościa nie masz szans  Grin co oczywista nie przeszkadza mu i jego kumplom w normalnym paleniu wszystkich pozostałych .

p.s. oczyścicie poglądów i zdania nie zmieniam wyrażam tylko skruchę z powodu  miejsca czasu i formy tego co zostało wyrażone
aha no i oczywista zdanie o premierze Matole też nie zmieniam tym bardziej że nie zamierzam  odnosić tych przeprosin do  jego osoby
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1448 : Luty 01, 2012, 17:01:16 »

Na wstępie sorry starzy sojusznicy za dużo nie potrzebnych emocji i słów z obu stron zresztą . Jeśli kogoś moje posty uraziły przepraszam .

A jeśli chodzi o samoopalaczy to czego się spodziewałeś Artur .  To przecież ich ta super strategia którą sobie ponoć zaplanowali w najdrobniejszych szczegółach . tak przynajmniej się chwalą Smiley  Jednooki to i tak jeszcze nie jest taki bystry jak niejaki Sowizdrzał ten samo opalania ma rozpisane w grafiku na cały miech w przód co do minuty  . Jednookiego to przynajmniej jeszcze uda się złapać czasami z jakaś nie zajaraną prowką   u tamtego jegomościa nie masz szans  Grin co oczywista nie przeszkadza mu i jego kumplom w normalnym paleniu wszystkich pozostałych .

p.s. oczyścicie poglądów i zdania nie zmieniam wyrażam tylko skruchę z powodu  miejsca czasu i formy tego co zostało wyrażone
aha no i oczywista zdanie o premierze Matole też nie zmieniam tym bardziej że nie zamierzam  odnosić tych przeprosin do  jego osoby

Fakt ... 1 oko to ostatnio sam zjarałem w 3-ch prówkach na 30% czyli zaczął odpuszczać chyba .  Co wiecej szukał zemsty i wczoraj szedł rozbijać mi kolonię  Cool Nie wiem na co liczył ale chyba na to, że mam w  twierdzy EŁ na wycofaniu  Grin
Co do wczorajszej dyskusji to jednoczę się z Aberem i również przepraszam jeśli ktoś poczuł się przeze mnie źle  *rose*
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1449 : Luty 01, 2012, 17:57:04 »

Ja poczułem się  strasznie źle  Huh?
wpadłem pograć wśród samych znamienitych osobowości i jestem strasznie zniesmaczony tym co się stało na PL 9  super sojusz większość graczy się znała z innych er i teraz na forum czytam te wypociny i gorzkie żale ,,co by było gdyby wróbelek miał 1x nóżkę więcej'' nic by nie było.......... mogę każdemu z was jak i sobie wytknąć błędy w grze a zwłaszcza tym co byli nie pocieszeni grą w detox-ie rozłożyliście grę na łopatki tym rozłamem teraz szukacie przeciwnika (to inne ościenne imperia Tongue) Tongue licząc ze wikingowie pokryją nudę na pl 9 ale od samego początku nie takie były założenia gry i co sam podkreślam nie po to grałem aby coś sobie udowadniać w grze po prostu byłem ciekawy wersji v 5 co zapewne zaświadczy szefowa  Wink bacik dziwie się tobie bo rozegrałem z tobą trochę mocnych er a tu po utrzymaniu się w topach wbiłeś nóż w plecy odwracając się od lidera dla mnie trochę niesmaczne i raczej spodziewał bym się tego po przeciwniku niż w szeregach własnej zagrody Tongue Wink ale moze mam dzis złe oko na te poglądy nie chce wkładać kija w mrowisko zapraszam na pw lub gg  Wink
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1450 : Luty 01, 2012, 18:04:26 »

Ja tam wole r95. Jak się kłócisz to wiesz przynajmniej, że warto. Bo to kłótnie z Bułgarami  *freak*
Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1451 : Luty 01, 2012, 18:22:07 »

Eh, Pasiu, nie zamierzam się z tym kłócić. Jak coś mi nie pasuje to pisze, tego akurat się m.in. od Ciebie nauczyłem. Ale nikomu noża nie chciałem w plecy włożyć Sad Szkoda, że tak piszesz... sporo osób widziało co się działo na "finiszu" DetoXu.

Było, minęło, idzie się dalej. Wojna z Husarią oraz Lechistanem... i tu i tu zostało online po jednej osobie w moim zasięgu, w przypadku Lechów to wystarcza, w Husarii już niestety nie. Zniesmaczony jestem poziomem rywalizacji na pl9.
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1452 : Luty 01, 2012, 18:46:24 »

Było, minęło, idzie się dalej. Wojna z Husarią oraz Lechistanem... i tu i tu zostało online po jednej osobie w moim zasięgu, w przypadku Lechów to wystarcza, w Husarii już niestety nie. Zniesmaczony jestem poziomem rywalizacji na pl9.

specjalnie pominąłem początek wpisu grałeś w wielu świetnych sojuszach już po raz kolejny napisałeś instrukcje za co chylę czoła  Lips Sealed pomimo sprzeczki o Stara nadal w moich oczach jesteś jedną z największych postaci forum i masz największy wkład patrząc z perspektywy ostatnich lat  Wink zauważyłeś ze w detoxsie prawie mnie nie było i chyba nadal nie ma.... v5 to nie moja mocna strona ale pomimo mijających er daje jakoś rade Tongue moja osobista rada lepiej prać brudy w soju niż na forum to tak na przyszłość  Wink na forum sam widzisz klikniesz jedno wychodzi 100 innych insynuacji  Wink Grin
Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1453 : Luty 01, 2012, 18:52:04 »

 *hihi* *hihi*
Niestety, to prawda. Dla jasności nikt nie miał zamiaru prać brudów na forum, nie potrzebne mi tłumaczenie się przed publicznością. Ale odpowiem jak ktoś do mnie pije, albo podaje nieprawdziwą wersję w moim mniemaniu Smiley
Brakowało mi właśnie troche Twojej obecności w DetoXie, pojawiałeś się niczym ukryty tygrys ; )
Każdy polazł w swoją stronę i tyle  *pardon*
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1454 : Luty 01, 2012, 18:54:21 »

A szkoda Tomciu bo można było świetnie się pobawić  Wink
Zapisane

Strony: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!