Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 09:26:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467703 razy)
0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #795 : Styczeń 06, 2012, 22:35:10 »

Ferr nie łap mnie za słówka bo wiesz o co chodzi  mnie już się nie chce udowadniać że białe to białe a czarne jest czarne każdy sobie może sam wyrobić opinie na ten temat śledząc wydarzenia na pl9 i niech tak zostanie zawsze muszą być 2 strony konfliktu by było ciekawiej tak ta gra nie miałaby sensu i niech tak zostanie Detox i hatebreed kontra reszta świata czy tą śmieszną wojną kupili sobie łaske hahahahaha
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #796 : Styczeń 06, 2012, 22:40:47 »

szowinizm nic więcej. Mamy chyba równouprawnienie ,a na forum gry tak dyskryminuje się drugą płeć .....
Wstyd
ehhh

PS dla niewtajemniczonych ,post pod postem Tongue

ale o czym Ty do mnie człowieku ? kto tutaj kogo dyskryminuje bo niezbyt Ciebie rozumiem ..
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #797 : Styczeń 06, 2012, 22:51:40 »

ale o czym Ty do mnie człowieku ? kto tutaj kogo dyskryminuje bo niezbyt Ciebie rozumiem ..

Człowieku (forma ludziu jest ładniejsza) ja tu walczę o twoje prawo równości ....
Gandalf od razu dostał ostrzeżenie za post pod postem ,a Ciebie człowieku normalnie dyskryminują zostawiając bez niego ...
Człowieku rozchmurz się  Grin



Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #798 : Styczeń 06, 2012, 22:55:34 »

Dostałem bo Snake jest normalny i dobrze wykonuje swoją prace mimo naszej znajomości popełniłem wykroczenie i mnie lekko ukarał  *freak* czapka nikomu z głowy nie spadała  Tongue

widze że wynik się zmienia ale na korzyść wawel chyba nie wszyscy wytrzymują ciśnienie  Tongue
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 23:10:19 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #799 : Styczeń 06, 2012, 23:22:03 »

Dobre porownanie co do taktyki stosowanej przez José Mourinho wielkiego stratega (chyba najlepszego w europie jak nie na swiecie Wink ) Choc autobus daloby sie obejsc bokiem tutaj jest raczej zastosowana taktyka lisa pola karnego. Detox probuje kontrowac ale Wawel lapie ich na offsid`ach i tak sie pilka toczy. Niech wygra lepszy choc mi juz sie pompony niszcza i mecze sie strasznie tym dopingiem dla Detoxu... moze jakies "paliwo" mi kupicie  *hahaha*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #800 : Styczeń 07, 2012, 00:25:36 »

Widzę, że niektórych dopadł syndrom "moderatora"  ...
Osobiście pierwszy raz gram w składzie z adminami czy moderatorami i nie mam pojęcia dlaczego taka wrogość duchowa rodzi się u niektórych. Słyszałem o jakichś magicznych kalkulatorach, do których to tylko oni (modzi) mają dostęp ale większej głupoty od tej, którą niektórzy tutaj popełniają nie słyszałem. W  DetoX  gra 25 osób . Troje z nich są powiązani z tutejszym forum i wydaje mi się to trochę idiotyczne aby nie lubić DetoX-u tylko dlatego bo 3 osoby odpowiadające za forum są w tym zespole.
Zresztą ... czego ja wymagam od naszej polskiej mentalności   Wink


Uważam ,ze wawel wybrał bardzo dobra strategie. Trzeba mieć solidnych sojuszników ,żeby upilnowali wojo przez 168h oraz odrobinę szczęścia i pomyślunku do dobrego defa Wink

Demes, a gdzie waleczne serce, gdzie adrenalina, gdzie zabawa?  Moja żona jak nie chciała tracić wojska to wybrała FARMERAMĘ  do zabawy  Tongue
Poza tym jak to nazwałeś solidny sojusznik potrafi i obronić i przybić gwoździa, a to, że ktoś potrafi zrobić długiego sejwa i zalogować się na czas nie należy do czegoś nadzwyczajnego ... to na IO jest chyba standardem ... w dodatku te haniebne "przyjacielskie plądrowania"  bleee
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 00:45:54 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #801 : Styczeń 07, 2012, 00:46:36 »

_ARTUR-EK, ty kłamczuszku !!!  Nie po raz pierwszy grasz w sojuszu z modkami i chyba nie po raz ostatni  Grin


A tak na serio to  wydaje mi się że albo Ferrou zgubiła swoja szklana kulę albo gdzieś się zapodziała  Grin

Ale, jak znam życie to  niedługo wszystko wróci do normy i wszyscy znów odczują na własnej skórze skutki  posiadania szklanej kuli  *hahaha*

Otrzepałam z kurzu moje pomponiki i skanduje


DETOX, DETOX, DETOX
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #802 : Styczeń 07, 2012, 00:52:18 »

syndrom "moderatora" ciut nie syndrom sztokholmski Wink
To był raczej jednorazowy wyskok zainspirowany artykułem o równouprawnieniu ... i co za tym idzie nie chcę zabierać chleba modkom ... Grin

A teraz muszę czekać 1h bo komuś zechciało się robić na mnie nocnego sejwa .... ehh
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #803 : Styczeń 07, 2012, 00:53:17 »

_ARTUR-EK, ty kłamczuszku !!!  Nie po raz pierwszy grasz w sojuszu z modkami i chyba nie po raz ostatni  Grin

hmmm interki się nie liczą ;P
aaaa na PL-u ... nie przypominam sobie ... zawsze HELLWARS z tymi samymi i to jeszcze V4a było Smiley
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #804 : Styczeń 07, 2012, 01:01:06 »

Gandalf, nie przesadzaj i nie wyzywaj nikogo od zdrajców.

Na interkach różne rzeczy się zdarzają a niektórzy polacy celowo łupią polaków.

Ale to nie czas i nie miejsce na takie wypominki.
Rozmawiamy o pl9 i nadal kibicujemy .

DETOX, DETOX,  DETOX
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #805 : Styczeń 07, 2012, 01:02:58 »

 dobra wracając do pl9
to ... WAWEL,WAWEL,WAWEL
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 01:15:42 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #806 : Styczeń 07, 2012, 01:06:57 »

gandalf, to było odwrotnie, to polak, dokładnie Forest, na interku zerwał pakt w nocy i zaatakował Artura... ale tak łatwo rzucić hasło "zdrajca"
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #807 : Styczeń 07, 2012, 01:11:38 »

Masz racje przepraszam _ARTUR-EK  tak racja to był Forest a ty byłeś pokrzywdzonym
PS post poszedł do kosza
by nie było
napisze drukowanymi literami PRZEPRASZAM _ARTUR-EK

ciekawe kto sobie wystawia zapałki zresztą dziwne rzeczy na rynku się dzieją sprzedaje zapałki po 1,6 i idzie jak świeże bułki  a ktoś wystawia po 0,9 , złom drogi bo wszyscy się zbroją a tu widze po 2,5 hehehehe ciekawostki
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 01:23:54 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #808 : Styczeń 07, 2012, 01:40:54 »

Demes, a gdzie waleczne serce, gdzie adrenalina, gdzie zabawa?  Moja żona jak nie chciała tracić wojska to wybrała FARMERAMĘ  do zabawy  Tongue
Poza tym jak to nazwałeś solidny sojusznik potrafi i obronić i przybić gwoździa, a to, że ktoś potrafi zrobić długiego sejwa i zalogować się na czas nie należy do czegoś nadzwyczajnego ... to na IO jest chyba standardem ... w dodatku te haniebne "przyjacielskie plądrowania"  bleee

Artur grając troche czasu w IO bardzo cenie graczy ,którzy potrafią przez całą wojnę być online z wojskiem i dobrze go pilnować. To dla mnie jest solidny sojusznik na którym można polegać. Wojny nadzwyczaj przegrywa ten co popełni więcej błędów ...
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #809 : Styczeń 07, 2012, 01:52:24 »

Artur grając troche czasu w IO bardzo cenie graczy ,którzy potrafią przez całą wojnę być online z wojskiem i dobrze go pilnować. To dla mnie jest solidny sojusznik na którym można polegać. Wojny nadzwyczaj przegrywa ten co popełni więcej błędów ...

Demes masz rację tylko ja troszkę ulepszę Twoją wypowiedź :
Wojny nadzwyczaj przegrywa ten co popełni więcej błędów ... A że popełniają ich więcej Ci co atakują (naturalna sprawa) to dla mnie solidny gracz to taki co atakuje i się broni na wojnie - nie popełniając przy tym błędów (choć zdarzają się nawet tym najlepszym bo błędów nie popełniają tylko Ci co nic nie robią)


Masz racje przepraszam _ARTUR-EK  tak racja to był Forest a ty byłeś pokrzywdzonym
PS post poszedł do kosza
by nie było

Gandalf spoko . Nawet nie zdążyłem przeczytać więc jest OK Smiley 
Co do Foresta to również nie mam do niego żalu Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!