Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 04:44:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469403 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #780 : Styczeń 06, 2012, 18:43:55 »

To już przerobiliśmy  Grin zapytaj się sama siebie dlaczego całe IO nie życzy wam najlepiej to nie moja wina a ja jako nieliczny głośno się wypowiadam ale to i tak nie ma znaczenie bo akurat ciebie lubie Ferr  Embarrassed  a są tacy których nie lubie i pewnie nie polubie  bo i nie chce  *hmm*


No i do tego jestem realistą pewnie sprężycie się na maxa bo stać was na to i odrobicie te 5k choć nie będzie to łatwe  *dance*

bo co jak co ale w waszych szeregach grają naprawde nieżli gracze można ich lubić lub nie ale są nieżli choć jak widać każdy popełnia błędy  *hihi*

Gandalf kolego masz upomnienie za pisanie posta pod postem, pozdrawiam snake ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 19:52:36 wysłane przez snakepozna » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #781 : Styczeń 06, 2012, 19:51:31 »

nie wiem.. może ty mi napiszesz, dlaczego całe IO nas nie lubi?

Mimo że przeżyliśmy poprzednią erę, to nadal jesteś po tej samej stronie co byłeś. Tutaj bronisz uciśnionych, a poprzednio sam byłeś agresorem...  Embarrassed przez pół ery odpieraliśmy ataki hordy, min też twoje i nikt nam nie kibicował, nie gratulował, wręcz przeciwnie, wszyscy byli przeciwko nam. Smiley A byliśmy słabszym sojuszem.

Poza tym, miło że piszesz tutaj otwarcie Smiley bardzo mnie to cieszy, po to jest forum, aby dyskutować Smiley
ale dzięki temu też wiem, że sojusznik z Was żaden  *pardon*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #782 : Styczeń 06, 2012, 20:06:56 »

No właśnie dlaczego większość ludzi was nie lubi już o tym pisaliśmy tak się utarło i już może i niesłusznie ale tak jest i nic tego nie zmieni a co do sojusznika to akurat w tym temacie wypowiadam się we własnym imieniu i moje zdanie nie liczy się jeśli chodzi o stosunki Detox-Lechistan gdybym nie grał na lajcie może i bym przeszedł do innego sojuszu ale ponieważ tą ere traktuje tak a nie inaczej mam to wszystko w nosie wojsko mam do obrony a nie do atakowania co widać gołym okiem może i się to zmieni  Lips Sealed pożyjemy zobaczymy
PS Snake dzięki i tak cie lubie  *YAHOO*
No właśnie np taki snake jest chyba przez wszystkich lubiany a inni nie ciekawe dlaczego hehehehe
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 20:15:10 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #783 : Styczeń 06, 2012, 21:09:32 »

hahhaha no zaczeło się śliscy poplecznicy niczym golum  Tongue
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #784 : Styczeń 06, 2012, 21:11:16 »

nie wiem.. może ty mi napiszesz, dlaczego całe IO nas nie lubi?

Mimo że przeżyliśmy poprzednią erę, to nadal jesteś po tej samej stronie co byłeś. Tutaj bronisz uciśnionych, a poprzednio sam byłeś agresorem...  Embarrassed przez pół ery odpieraliśmy ataki hordy, min też twoje i nikt nam nie kibicował, nie gratulował, wręcz przeciwnie, wszyscy byli przeciwko nam. Smiley A byliśmy słabszym sojuszem.

Poza tym, miło że piszesz tutaj otwarcie Smiley bardzo mnie to cieszy, po to jest forum, aby dyskutować Smiley
ale dzięki temu też wiem, że sojusznik z Was żaden  *pardon*

Wcześniejsza era na pl9 mnie nie interesowała ,ale przejrzałem sobie trochę wpisy i widzę ,ze była tam moc atrakcji. Bardzo ładnie tam sobie radziliście.
Detox jako sojusz "och i ach" z pewnością budzi ,w niektórych nutkę zazdrości ,a wymagający przeciwnik dobrze działa na ego Wink
Wydaje mi się ,ze w odróżnieniu do kilku "drem teamów" jakie widziałem sojusz ferr może dotrwać do końca 


   DetoX    wawel    21:18, 04/01/2012    21:18, 11/01/2012    14 330    19 302


Niech wygra lepsza ekipa - chyba nie muszę pisać o swym typie
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #785 : Styczeń 06, 2012, 21:12:09 »

no ładne rzeczy się dzieją poprosze o relacje co się wydarzyło że sytuacja tak się drastycznie zmieniła  Grin

Silnie wiał wiatr, a miejscami padał deszcz ze śniegiem  Grin
Zapisane
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #786 : Styczeń 06, 2012, 21:31:13 »

A ja się cieszę ,że Maggie81 się wybroniła i liczę ,że na jej piersi zagości odznaczenie  Smiley
no tak wreszcie miała okazję się wykazać
a dla mnie i tak pozostanie "skarbonkowym scigaczem "


:)TRAFIŁA KOSA NA KAMIEN     *xxx* DetoX nie docenił przeciwnika a  wawel dobrze sie zorganizował i podją walke  Cool skuteczna bardzo jak narazie  ,widac ze kazdy z sojuszy ma szanse na wygrana i niech wygra leprzy .Zabawa trwa  miedzy dwoma potęgami tej ery  *dance*  *dance* a reszta tylko MOZE DOPINGOWAC KOMU TAM CHCE  ,nom i szkoda tylko ze inne soje sie nie dołaczyły po stronie wawelu tak jak  HATEBREED po stronie DetoX.
podjął walke- chyba w przyjacielskich plądrowaniach lol
 Cool


Nie pisz posta pod postem / Ferr
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 22:46:45 wysłane przez Ferrou » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #787 : Styczeń 06, 2012, 21:39:39 »

No właśnie dlaczego większość ludzi was nie lubi już o tym pisaliśmy tak się utarło i już może i niesłusznie ale tak jest i nic tego nie zmieni a co do sojusznika to akurat w tym temacie wypowiadam się we własnym imieniu i moje zdanie nie liczy się jeśli chodzi o stosunki Detox-Lechistan gdybym nie grał na lajcie może i bym przeszedł do innego sojuszu ale ponieważ tą ere traktuje tak a nie inaczej mam to wszystko w nosie wojsko mam do obrony a nie do atakowania co widać gołym okiem może i się to zmieni  Lips Sealed pożyjemy zobaczymy
PS Snake dzięki i tak cie lubie  *YAHOO*
No właśnie np taki snake jest chyba przez wszystkich lubiany a inni nie ciekawe dlaczego hehehehe

z tego co wiem to Snejku nie gra na pl9, ale może masz inne informacje?  bo z twojej wypowiedzi nie wiem ,czy mówisz o mnie i pracy moderatora na forum i porównujesz ją do pracy Snejka, czy o mojej grze, min na pl9, czy na wszystkich światach, czy jak? bo się zamotałam  *xxx*


Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #788 : Styczeń 06, 2012, 21:40:01 »

DetoX nie docenił przeciwnika a  wawel dobrze sie zorganizował i podją walke 

Powiem tak: DetoX docenił siłę wawelu i dlatego  zdecydowaliśmy się na wypowiedzenie tej wojny.  Dzisiejsza wtopa  - rózga dla Pola i blacha dla Maggie81 (Graty Maggie) natomiast co do podjęcia walki przez wawel ... myślę , że ich liderem jest Jose Mourinho bo postawili autobus przed własnym zamkiem i ograniczają się tylko do defensywy. Zawsze jest to jakiś rodzaj taktyki lecz mało widowiskowy ;P Uznanie dla Veriface, który się wyłamał i atakował.

szkoda tylko ze inne soje sie nie dołaczyły po stronie wawelu tak jak  HATEBREED po stronie DetoX.

Hejci pokazali na czym polega federacja z drugim sojuszem w przeciwieństwie choćby do LECHISTANU, który otoczył się "parasolami" z każdej strony i grają pod pretekstem "pokojowego sojuszu"  ... jak to mówią pokorne ciele dwie matki ssie ale na IO taka taktyka nie sprawdza się zbyt długo  >Grin

Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #789 : Styczeń 06, 2012, 21:45:08 »

:)TRAFIŁA KOSA NA KAMIEN     *xxx* DetoX nie docenił przeciwnika a  wawel dobrze sie zorganizował i podją walke  Cool skuteczna bardzo jak narazie  ,widac ze kazdy z sojuszy ma szanse na wygrana i niech wygra leprzy .Zabawa trwa  miedzy dwoma potęgami tej ery  *dance*  *dance* a reszta tylko MOZE DOPINGOWAC KOMU TAM CHCE  ,nom i szkoda tylko ze inne soje sie nie dołaczyły po stronie wawelu tak jak  HATEBREED po stronie DetoX.

hatebreed    wawel    17:20, 05/01/2012    17:20, 12/01/2012    651    1 278

no tak wreszcie miała okazję się wykazać
a dla mnie i tak pozostanie "skarbonkowym scigaczem "

Skarbonkowa ścigacza dała po paluszkach. Boję się myśleć co tam robią wojownicy Wink


Powiem tak: DetoX docenił siłę wawelu i dlatego  zdecydowaliśmy się na wypowiedzenie tej wojny.  Dzisiejsza wtopa  - rózga dla Pola i blacha dla Maggie81 (Graty Maggie) natomiast co do podjęcia walki przez wawel ... myślę , że ich liderem jest Jose Mourinho bo postawili autobus przed własnym zamkiem i ograniczają się tylko do defensywy. Zawsze jest to jakiś rodzaj taktyki lecz mało widowiskowy ;P Uznanie dla Veriface, który się wyłamał i atakował.


Uważam ,ze wawel wybrał bardzo dobra strategie. Trzeba mieć solidnych sojuszników ,żeby upilnowali wojo przez 168h oraz odrobinę szczęścia i pomyślunku do dobrego defa Wink
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #790 : Styczeń 06, 2012, 21:47:20 »

hatebreed    wawel    17:20, 05/01/2012    17:20, 12/01/2012    651    1 278

Skarbonkowa ścigacza dała po paluszkach. Boję się myśleć co tam robią wojownicy Wink


Uważam ,ze wawel wybrał bardzo dobra strategie. Trzeba mieć solidnych sojuszników ,żeby upilnowali wojo przez 168h oraz odrobinę szczęścia i pomyślunku do dobrego defa Wink

a to tam są wojownicy :O  ?
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #791 : Styczeń 06, 2012, 21:59:38 »

Dobra, już się nie przekrzykujcie  Embarrassed

Jest jak jest, po 2 dniach wojny zaliczyliśmy 2 duże wtopy, przeciwnik miał ładne obrony, gratulacje były.
Pozostało 5dni do końca wojny, jeszcze wiele może się zdarzyć.
Każdy tam komuś kibicuje, to niech kibicuje. Ja wiem kto jest za nami i jestem wdzięczna za wsparcie, nawet w tak trudnej sytuacji. Smiley
Gramy dalej Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #792 : Styczeń 06, 2012, 22:20:21 »

Ferr akurat Snake grał w poprzedniej erze zresztą tak samo jak w tej i tu nie chodzi o niego bo lubie go jako człowieka i dobrego gracza a powtarzam już po raz kolejny ciebie też lubie i nie mam nic do ciebie jako gracza moderatora czy admina zwał to jak zwał to wy stworzyliście taki sztuczny podział w sojuszach i nie jest to jedna era tylko zawsze tak było admini grali razem tworząc silny sojusz a reszta próbowała im dorównać raz się udawało innym razem nie w poprzedniej erze kosiliście wszystkich od początku tylko brakło motywacji czasy czy czegokolwiek więc w tej erze już wam jej nie brakuje bo trzeba zmyć plame na honorze i w sumie się nie dziwie ludzka rzecz że ci którzy są mocno związani z grą chcą pokazać się z jak najlepszej strony uff
PS i nie bierz wszystkiego osobiście bo pisze ogólnie tak samo kiedyś Lana mnie odbierała zupełnie niepotrzebnie ale to już inna historia i wole oglądać Władce pierścieni niż tu wywlekać jakieś stare nieporozumienia  Tongue
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #793 : Styczeń 06, 2012, 22:23:54 »

Gandi, tylko z tych "wielkich" moderatorów którzy grali w poprzedniej erze to zostałam tylko ja. tak jak poprzednio, bo Amen, Lana i Snejku odpuścili sobie grę ok 5 miesiąca ery, Amen nawet szybciej Smiley Więc nie wiem o czym piszesz Smiley o jakiej plamie na honorze.. ja takowej nie mam, nigdy nikomu nic na siłę nie muszę udowadniać i teraz też tak jest. Gram bo lubię, jestem w top, mówi się trudno, nie jestem, płakać nie będę.  Smiley

A tak poza tym, to jakaś taka dziwna nagonka się na nas zrobiła.. każdy kiedyś niestety wtapia.. wtopiliśmy w tej wojnie, zdarza się... i co wg Was teraz mamy zrobić? płakać, rozwiązać się itp? Ciągniemy tą grę do końca i nie rezygnujemy...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 22:28:33 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #794 : Styczeń 06, 2012, 22:24:49 »

podjął walke- chyba w przyjacielskich plądrowaniach lol
 Cool
no tak wreszcie miała okazję się wykazać
a dla mnie i tak pozostanie "skarbonkowym scigaczem "


szowinizm nic więcej. Mamy chyba równouprawnienie ,a na forum gry tak dyskryminuje się drugą płeć .....
Wstyd
ehhh

PS dla niewtajemniczonych ,post pod postem Tongue
Zapisane

Strony: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!