Imperia Online България  
Юни 06, 2024, 15:51:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33395 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #105 -: Май 13, 2009, 20:09:50 »

lafs   я се стегни,такива сривове има откак се помня в играта...в случая си засегнат да,кофти е така ....хубаво би било наистина бек ъпа да е както е редно ,но явно е проблем да се направи иначе мисля че биха го направили,може би говоря така защото никога не съм бил засегнат в такива случаи и сега се опитвам се поставя на твое место или на местото на некой друг засегнат  Smiley но все си мисля че това не е причина да се отказвате от това забавление,защото ио е точно такова забавление,не е начин на живот  Smiley пий некоя и друга бира повече и утре помисли трезво  *beer*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #106 -: Май 13, 2009, 20:11:15 »

 барбекюто остави на мене аз съм му спец   тел 0878543418
Разбрахме се :-))) Идвайтееее  *beer* *beer* *beer*
Активен
peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #107 -: Май 13, 2009, 20:13:51 »

е това е работа отказаха Империята за да се саберът на маса
Активен

karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #108 -: Май 13, 2009, 20:14:51 »

е това е работа отказаха Империята за да се саберът на маса
Пешко и ти си поканен в събота в нас !
Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #109 -: Май 13, 2009, 20:15:24 »

е това е работа отказаха Империята за да се саберът на маса
  ми по добре е *beer*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
monticar
Гост
« Отговор #110 -: Май 13, 2009, 20:17:48 »

 Половината пишешти тук се ОТКАЗВАТ за кой ли път а юбчо поне 5 теми се сещам дет е пуснал че се отказва.
То не беше Сбогом,то не беше Довиждане,то небеше ред сълзи и ред сополи *hahaha* *hahaha* *hahaha*
 
Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #111 -: Май 13, 2009, 20:21:04 »

Поне една жена да се оплаче *pardon*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #112 -: Май 13, 2009, 20:23:13 »

Половината пишешти тук се ОТКАЗВАТ за кой ли път а юбчо поне 5 теми се сещам дет е пуснал че се отказва.
То не беше Сбогом,то не беше Довиждане,то небеше ред сълзи и ред сополи *hahaha* *hahaha* *hahaha*
 

Този път си в грешка !!! МНОГО СМЕ, СИЛНИ СМЕ !!!
Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #113 -: Май 13, 2009, 20:26:20 »

Половината пишешти тук се ОТКАЗВАТ за кой ли път а юбчо поне 5 теми се сещам дет е пуснал че се отказва.
То не беше Сбогом,то не беше Довиждане,то небеше ред сълзи и ред сополи *hahaha* *hahaha* *hahaha*
 
  Я  стига забележки даи нещо по темата или за бирата Grin
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #114 -: Май 13, 2009, 20:27:58 »

започвайте да викате и крещите УВОЛНЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,никой не ви държи тука *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #115 -: Май 13, 2009, 20:31:26 »

започвайте да викате и крещите УВОЛНЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,никой не ви държи тука *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
  Хм днеска по хубаво впечетление направи   да не ти е слаб коловоза    дан си се напил нещо а Grin  ние пием него хваща    Grin
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #116 -: Май 13, 2009, 20:32:48 »

на мен друго ми е интересно,така ли други с ударени армии нема....къде са те,защо не пишат тук  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #117 -: Май 13, 2009, 20:33:07 »

lafs   я се стегни,такива сривове има откак се помня в играта...в случая си засегнат да,кофти е така ....хубаво би било наистина бек ъпа да е както е редно ,но явно е проблем да се направи иначе мисля че биха го направили,може би говоря така защото никога не съм бил засегнат в такива случаи и сега се опитвам се поставя на твое место или на местото на некой друг засегнат  Smiley но все си мисля че това не е причина да се отказвате от това забавление,защото ио е точно такова забавление,не е начин на живот  Smiley пий некоя и друга бира повече и утре помисли трезво  *beer*

djibrile, прочете ли какво отговориха Отон и Крум?...не става дума че съм засегнат в конкретния бъг...да сигорно ако не бях нямаше да пускам конкретна тема...винаги е имало бъгове и винаги ще има....и почти 3 години djibrile играем с теб тази игра и дори преминахме през една кошмарна ера с над 10 срива и пак продължихме....ние и всички остнали....аз решението да не играя следващата ера съм го взел отдавна и съм го споменал няколко пъти във форума....но не съм човек който се задоволява с "ами така си е...требва да свикна" когато нещо не ми изнася аз се съобразявам с него в рамките на нормалното...когато излезе от тези рамки - реагирам...това е същото като да получаваш 200 лв и да си кажеш...ами криза е...те всички получават толкова...или ако шефа ти те експлоатира и се чуди за какво да те захапе а ти му пълниш гушата - какво... трябва да си кажем "ами те всички шефове са лайна...дай ще си стоя тука...не е ясно на какъв ще попадна".,....прав си и за това че ИО е за забвление...да ама когато това забалвение се превръща в нерви...какво правим

днес се разпада съюз...утре друг си обябява нагласена война....други ден се сабуждаш и са хакнали акаунт на човек от съюза ти...после се събуждаш без армия....всичко това са проблеми които стоят с години и никой не ги оправя....може би защото и играчите стоят с години и ги търпят....е хубаво който иска да стой....които е намерил начин въпреки тези проблеми(които по скоро нарастват отколкото да намаляват) да се забалява нека се забавлява....на мен обаче бавно и постепенно от +10 забавлението ми е на -10...така че аз спирам...а след няколко бири утре сутринта най-много решението да ми е още по твърдо

и пак казвам това си е мое решение...мое мнение....никои не ангажирам с него!!!!!!!

благодаря на всички играчи за играта...наистина съм прекарал страхотни моменти с ИО и определено ще ми липсва....намерил съм страшно много приятели в играта и някои от тях са ми приятели и в живота....
Активен

karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #118 -: Май 13, 2009, 20:33:20 »

karpy в 13 6400000 злато ! 6 крепост със 448 ел.стрелци вътре !!! Успех на желаещите :-)))

На ЕКИПА    МАЙНАТА ИМ !!!
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #119 -: Май 13, 2009, 20:35:49 »

ПРИЯТЕЛИТЕ КОЙТО ИМАМ СА СИ МОЙ !!!! И НЯМА КОЙ ДА МИ ГИ ОТНЕМЕ , НИ СЪРВЪР НИ ВРЕМЕ !!!!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!