Imperia Online България  
Април 28, 2024, 20:21:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33323 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« -: Май 13, 2009, 12:47:58 »

След повече от 2 години игра спирам да играя ИО окончателно!
Благодаря на всички приятели и достойни врагове...ИО наистина ще ми липсва.

След днешното решение на екипа на ИО не ми остана много избор. Никой не обвинява екипа за настъпилия срив, но решението което взеха в последствие е крайно нелогично и несправедливо. Съответно аз взимам моето си решене в отговор на тяхното!!! Обещавам, че няма да продължа играта си с друг ник или нещо от сорта. Всички ние които сме наливали достатъчно много пари и сме спомогнали за пополяризирането на играта не заслужавахме подобен отговор. Напълно спазвам добрия дух и стил и не обиждам и не обвинявам никой!!!....Призовавам всички членове на съюза S_P_Q_R  бивши и настоящи да спрат с участитео си в ИО (това е призив - не заповед на лидер  Wink )...Нека го направят и всички приятели и нека решението си тяхно...ако ги кефи и смятат, че ИО заслужава въпреки отношението към ощетените играчи нека продължат с играта.

Няма да ми стигне една страница да изпиша имената на всички приятели които намерих в играта. Още толко ще ми триябва и за достойните врагове

Довиждане!...ще ми липсвате...честно....

скайп: lafs_bg
GSM: 0886/836-111
« Последна редакция: Май 13, 2009, 12:53:10 от lafs » Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #1 -: Май 13, 2009, 12:50:53 »

Нека всички който се отказват от ИО да използват темата и да поместат имената си туk...естествено аз съм 1вия

1. LAFS
« Последна редакция: Май 13, 2009, 12:53:29 от lafs » Активен

tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #2 -: Май 13, 2009, 13:05:12 »

Аз се отказах 2-3 седмици преди днешните събития,тава брои ли се  Embarrassed
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #3 -: Май 13, 2009, 13:08:04 »

не се бори ;-)))

2. kallpazan - jena mi

3. agent_n (баннат е във форума и ми писа на скайп-а)...игре с nastrade - 7 свят
« Последна редакция: Май 13, 2009, 13:10:15 от lafs » Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #4 -: Май 13, 2009, 13:10:56 »

2. kallpazan - jena mi

3. agent_n (баннат е във форума и ми писа на скайп-а)

4. sebi - този ще го откажа  *hahaha*  *hahaha*
Активен

bgbpc
Редник
*

Karma: +60/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #5 -: Май 13, 2009, 13:16:49 »

Довиждане на един достоен враг. Винаги е било интересно да се воюва с вашия съюз. Все пак си мисля, че ще се върнеш.Империята е диагноза и не се лекува  Grin
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #6 -: Май 13, 2009, 13:21:27 »

След повече от 2 години игра спирам да играя ИО окончателно!
Благодаря на всички приятели и достойни врагове...ИО наистина ще ми липсва.

След днешното решение на екипа на ИО не ми остана много избор. Никой не обвинява екипа за настъпилия срив, но решението което взеха в последствие е крайно нелогично и несправедливо. Съответно аз взимам моето си решене в отговор на тяхното!!! Обещавам, че няма да продължа играта си с друг ник или нещо от сорта. Всички ние които сме наливали достатъчно много пари и сме спомогнали за пополяризирането на играта не заслужавахме подобен отговор. Напълно спазвам добрия дух и стил и не обиждам и не обвинявам никой!!!....Призовавам всички членове на съюза S_P_Q_R  бивши и настоящи да спрат с участитео си в ИО (това е призив - не заповед на лидер  Wink )...Нека го направят и всички приятели и нека решението си тяхно...ако ги кефи и смятат, че ИО заслужава въпреки отношението към ощетените играчи нека продължат с играта.

Няма да ми стигне една страница да изпиша имената на всички приятели които намерих в играта. Още толко ще ми триябва и за достойните врагове

Довиждане!...ще ми липсвате...честно....

скайп: lafs_bg
GSM: 0886/836-111
знаеш ли искам да ти кажа че досега не съм изпадала в такова положение но преди време когато почнах ИО и още ме учеше мъж ми направих грешка когато посрещнах две атаки но не в заградената както ми беше казано а в равнинната и то щото нема кой да слуша,разбих му войската и нема да ти казвам каква му беше реакцията  Cry но не се отказа а тази история е равносилна на това което е станало -грешка дали на самите нас или техническа няма значение,може и нета да ти спре нищо никога не се знае,но аз в такива моменти колкото и бясна да съм продължавам напред и вервай ми постигнала съм много  Smiley повечето ми познати ми казват че съм луда с тази игра но какво да се прави -пристрастена съм.Не се отказвай  Wink а и мисля че няма да успееш  *gamer*
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #7 -: Май 13, 2009, 13:25:26 »

А з съм в кюпа   , отказвам се и аз .Исках по рано ама ме разубеди човека които се отказа lafs .telefon  от следващата ера не играе  - на вс приятели които остават приятна игра.   
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #8 -: Май 13, 2009, 13:46:05 »

Хващам се на бас че повече от половината още утре ще продължат да си цъкат ИО *gamer*
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #9 -: Май 13, 2009, 13:46:52 »

lafs, и  аз съм с теб ! След толкова време заедно не е морално да бъдат прецакани толкова доблестни играчи !!!!


KARPY  Напуска ИО
« Последна редакция: Май 13, 2009, 13:49:25 от karpy » Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #10 -: Май 13, 2009, 13:48:27 »

знаеш ли искам да ти кажа че досега не съм изпадала в такова положение но преди време когато почнах ИО и още ме учеше мъж ми направих грешка когато посрещнах две атаки но не в заградената както ми беше казано а в равнинната и то щото нема кой да слуша,разбих му войската и нема да ти казвам каква му беше реакцията  Cry но не се отказа а тази история е равносилна на това което е станало -грешка дали на самите нас или техническа няма значение,може и нета да ти спре нищо никога не се знае,но аз в такива моменти колкото и бясна да съм продължавам напред и вервай ми постигнала съм много  Smiley повечето ми познати ми казват че съм луда с тази игра но какво да се прави -пристрастена съм.Не се отказвай  Wink а и мисля че няма да успееш  *gamer*

напротив скоколинке..... ситуацията не е аналогична...разбивал съм се 1000ди пъти и съм продължавал......въпроса е в отношението на крум и отон. ДА ВИНАТА НЕ Е ТИАХНА. НО ЛИПСАТА НА АДЕКВАТНА РЕАКЦИЯ със спиране на битки и РЕШЕНИЕТО си е тяхно....аз мога да си навия часовника и да стана в 6 нали...и какво....ако разбия заради мое реяение - ОК...ако причината е в провидер - смениам го (правил сум го).....преди време серверите красхваха редовно и тогава какво екипа връщаше нещата....сега обаче - нема...гледайте си работата...е ок...това и ще направя...това тиахното е същото като в една връзка когато някой се чуди как да се раздели с половинката си така че не той да е казал КРАЙ....какво прави тогава дарижи се по начин че половинката да го зареже нали....е ето това се получава и тука....затова става въпрос...както и да е...

BGBPC - ти си единствения в съюза ви, който наистина смятам за готин човек и играч...прав си диагноза е....но някой диагнози се лекуват ;-).....повярмай ми....аз много трудно се отказвам...изписал съм сума постове...копам си из формума....докладвам за нередности и продължавам въпреки всичко...2те ми години игра доказват, че не се отказвам лесно.....ИО колкото ми е взела толкова ми е и дала...но ИО не е това което беше....исках да направя еар пауза и да се върна отново в играта но след днешния случай спирам окончателно....(и не го казвам само защото съм афектиран)

ПС. скоколинке жената също ме е разбивала...а колко пъти сам съм поемал рискове и съм се плиокал не е истина....всяка ера завършвам поне с 10 разбивания и това не би могло да ме откаже...
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #11 -: Май 13, 2009, 13:48:40 »

Тази игра я правят интересна Личностите в нея ....

И в момента, за първи път съм Убеден, че ЛАФС и голяма част от съюза му наистина ще я напуснат и играта ще загуби от това ...

В момента не искам да вземам решения, прекалено съм Афектиран от поредната ДЕМОНСТРАЦИЯ ня БЕЗХАБЕРИЕ от ЕКИПА на играта и БЕЗУМНОСТТА на решенията му ...



Винаги съм смятал, че е лесно да се откажеш ... а е по-трудно и достойно да останеш и да опиташ да промениш нещо .. независимо че "хляба и ножа" са в самозабравили се хора ....

Но точно в този момнет, не съм вече толкова убеден в това или поне не съм убеден, че си заслужава . ....



Така, че в момента само ще пожелая всичко хубаво на ЛАФС и всички които решат да напуснат Диагнозата ИО ...  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #12 -: Май 13, 2009, 13:49:09 »

Хващам се на бас че повече от половината още утре ще продължат да си цъкат ИО *gamer*
недей...ще загубиш
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #13 -: Май 13, 2009, 13:51:29 »

Тази игра я правят интересна Личностите в нея ....

И в момента, за първи път съм Убеден, че ЛАФС и голяма част от съюза му наистина ще я напуснат и играта ще загуби от това ...

В момента не искам да вземам решения, прекалено съм Афектиран от поредната ДЕМОНСТРАЦИЯ ня БЕЗХАБЕРИЕ от ЕКИПА на играта и БЕЗУМНОСТТА на решенията му ...



Винаги съм смятал, че е лесно да се откажеш ... а е по-трудно и достойно да останеш и да опиташ да промениш нещо .. независимо че "хляба и ножа" са в самозабравили се хора ....

Но точно в този момнет, не съм вече толкова убеден в това или поне не съм убеден, че си заслужава . ....



Така, че в момента само ще пожелая всичко хубаво на ЛАФС и всички които решат да напуснат Диагнозата ИО ...  *beer* *beer* *beer*


Кроки ти си един от хората и както ти каза ЛИЧНОСТИТЕ в тази игра които най-много уважавам...обещавам ти че тази година ще намерим начин да се видим
Активен

the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #14 -: Май 13, 2009, 13:56:10 »

преди 3 или може би 4 ери имаше подобен БЪГ,около 2:30h-3:00h,всички войски който бяха пуснати на сейв,си стояха пред крепостите и чакаха своето заколение,сега е било същото,който е бил онлайн е спечелил,но тогава се отказаха доста играчи,и то играчи,сега пак старата песен на ново Grin Grin Grin Grin.От тогава свят 1 стана доста слаб свят,а сега ще стане ужасно слаб Grin Grin Grin
ееее Круме,лошо баце мноооооо лошоооо
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!