Imperia Online България  
Април 27, 2024, 19:40:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33305 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #90 -: Май 13, 2009, 19:40:16 »

Стой си тук братле.Без теб играта няма да е същата.Аз също ще се поспра,но истината е че проблемите няма да спрат.Все пак игричката е за удоволствие и не трябва да се взема толкова насериозно.Съчувствам на всички,които са пострадали от бъга,аз лично не съм от тях,но така е в живота-има и падение има и възход  *pardon*.Желая успех на всички имперци и наздраве.А пък животът не свършва със ИО.

Влад, днес не си ...утре ще си....въпроса е принципен....както много други които съм поставял във форума....не се касае конкретно за това че аз съм пострадал....маината му....не е там въпроса....това ли беше начина за рашението на този проблем? Правилно ли е решението? има ли въобще такова? ...или екипа просто отговори за поредн път - "И к'во?"...това са дефакто въпросите.....не че ми няма армията....с и без нея след малко ще вечерям...после ще си поиграя със сина а накрая ще си легна....е поне ще се наспа...и утре ще стана не в 3...не в 4....а в 10....
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #91 -: Май 13, 2009, 19:42:35 »

Ма  и  те  имат 1  багната  победа    Tongue
Активен

Авторското Право  Grin
tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #92 -: Май 13, 2009, 19:44:55 »

Цитат
утре ще стана не в 3...не в 4....а в 10....
Това му е най-хубавото като се откажеш.Аз си отспах последните седмици  Grin
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #93 -: Май 13, 2009, 19:45:22 »

Братле това че спирате с играта няма да трогне никой.Спират 10-20,но много повече продължават и ще наливат пари в играта,въпреки проблемите и.Собствениците на играта едва ли ги интересува, че малка част са се отказали да играят.И аз се отказах преди няколко седмици и други мои хора се отказаха,но все ще дойдат нови попълнения.Собствениците(казвам собственици,защото те са шефовете,а тези които понякога си отнасят доста критика са само изпълнители) на играта ще се тогнат ако почне масово хора да се отказват от играта,защото ще секнат паричките от смс-си.Това е положението  *pardon*
tupac , днес 20...утре 20....и нашумялата в последно време думичка "пандемия" ще бъде факт....нека админите публикуват след начлото на следващата ера и една седмица след началото броя на играчите които играят и броя на новорагистриарните....нека ги съпоставят с предните ери и не съм сигурен но мисля че кривата ще бъде стремглаво надолу
Активен

karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #94 -: Май 13, 2009, 19:45:38 »

Братле това че спирате с играта няма да трогне никой.Спират 10-20,но много повече продължават и ще наливат пари в играта,въпреки проблемите и.Собствениците на играта едва ли ги интересува, че малка част са се отказали да играят.И аз се отказах преди няколко седмици и други мои хора се отказаха,но все ще дойдат нови попълнения.Собствениците(казвам собственици,защото те са шефовете,а тези които понякога си отнасят доста критика са само изпълнители) на играта ще се тогнат ако почне масово хора да се отказват от играта,защото ще секнат паричките от смс-си.Това е положението  *pardon*

Приятелю, аз лично съм налял доста СМС_ в играта !!! Да не казвам че са много повече от колкото предполагаш и най бегло дори ! Просто този път нехаиството и наглоста бяха безподобни !!! Питай ако можеш някой от ЕКИПА аз колко СМС-и съм пратил !!! Нека някй от ТЯХ да има доблеста да каже дали има играч изпратил повече СМС-и от мен !?!
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #95 -: Май 13, 2009, 19:51:32 »

Абре я  им еби маниата на тея СМС вече нема да им палниш гушта  на тея   *rose*

Прав си Мърси ;-))) Ама добре съм я напълнил до момента :-))
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #96 -: Май 13, 2009, 19:57:05 »

Karpy сега щикажа 1  наздраже     само    *beer* *beer*  наздаеже иа на  другите  играчи  беше  хубава  игра  ама  до тука  *beer* *beer*
Наздраве Цецо ! Беше хубава даааа :-)))  bgflag *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #97 -: Май 13, 2009, 20:02:25 »

Пак скоро  може да  ти доида на гости  да пине по 1  *beer* пак  и да се  видим  там коисте  от Сф   Wink
Всичките идвайте добре сте дошли :-)))  *beer* *beer* *beer* bgflag bgflag bgflag
Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #98 -: Май 13, 2009, 20:03:14 »

Наздраве Цецо ! Беше хубава даааа :-)))  bgflag *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
 Какво ли спорим ам не седнем на по бира да оставим румънци и сърби   а и   драконите да си поиграят спокоино     Grin
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #99 -: Май 13, 2009, 20:04:22 »

Които иска пари да напада karpy  13 та :-) Има и военни и със 6-ца :-))
Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #100 -: Май 13, 2009, 20:05:16 »

добре дошли в софия на по бира   *beer* *beer* *beer*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #101 -: Май 13, 2009, 20:05:54 »

Които иска пари да напада karpy  13 та :-) Има и военни и със 6-ца :-))

Свят, форт? Grin
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #102 -: Май 13, 2009, 20:06:47 »

 Какво ли спорим ам не седнем на по бира да оставим румънци и сърби   а и   драконите да си поиграят спокоино     Grin
Прав си аз съм в София , имам двори и широко сърце :-)))  

Скайпа ми е karpy66  а ГСМ-ето 0884 72 99 10 :-))) Има и Барбекю само трябва някои да го наглежда !
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #103 -: Май 13, 2009, 20:07:32 »

Здравейте и от мен.Няма да обяснявам и да се хваля от кога играя и колко велик играч съм както някой господа.Първо Лафс към теб: 1.Кой е достоен и кой не е от нашия съюз най - малко ти можеш да кажеш.Гледай в твойта си паница а не на съседа, че за твойто достойнство и това на жена ти мога да пиша три дена тук, но няма да падам на твойто ниво.Хората които са водили дори и минимални разговори с kallpazan знаят за какво говоря.

бате ти за поредн път се изказваш неподготвен......и не ме изнендаваш с нищо.....

1. това кой е достоен от даден съюз си решава всеки за себе си...в МОЙТА клазация ти си на дъното....живея с kallpazan и я познавам чудесно...тя е комуникирала с доста хора...що не питаш тях какво мислят за нея


2.Подобни бъгове е имало и винаги ще има , ти много добре знаеш, че си печелил и войни заради тези бъгове.Но тогава не беше засегнат и не се обади.Говоря за преди една ера, няма да обяснявам точно случая.

2. порови малко из форума и прочети какво ми е било мнението в подобни ситации...и дали сега се изказвам за пръв път на подобна тема....ли както ти викаш рева си редовно....ама такива като теб се заяждат, а тези от които зависи конкретната промяна не прават нищо

3.Модераторите от екипа на ИО достатъчно се извиниха и ти обясниха, че ако върнат сървъра засегнати пак ще има и то  сигурно повече от сега.Или щом са разбили Lafs трябва да връщаме времето няма значение другите.

3. тази тема не показва точно това, което казаха админите...ако просто бяха спряни битките на време или беше реагирано адекватно нямаше да се изпишат вече 6 станици в тази тема не мислиш ли

4.Lafs тази ера , а и  всички в които си играл доста си поплака.Стига плака бе човек, все някой ти е крив на теб.Lafs и не само разберете бе хора това е апаратура и тя винаги може да се скапе в даден момент и много хора да са недоволни от това, но това няма как да се избегне каквито и там правила да се направят и ВИНАГИ ще има недоволни.

4. ако беше прочел преди да пишеш щеше да знаеш прекрасно, че въобще не става дума за сървъра ( естествено че е техника и всичко може да се случи)...поревал съм...ок...а за това дето постояно "рева" дали не съм прав.....


5.Lafs ти спираш с играта това го разбрахме , но аз неразбрах нещо и ще си позволя да те попитам: Многобройните ти други никове с които също играеш /Няма да ги изброявам, който трябва ги знае кои са/ и с тях ли спираш.

5. къде ги видя тези многобройни никове Huh???....аз моя си немога да движа понякога ти за други ми говориш....говори си ...свикнал съм да ме обвиняват в какво ли не...дори няколко хора казаха че нечестно съм станал първи маршал тази ера....е хубаво щом казвате ...така е
« Последна редакция: Май 13, 2009, 20:11:54 от lafs » Активен

tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #104 -: Май 13, 2009, 20:08:20 »

Прав си аз съм в София , имам двори и широко сърце :-)))  

Скайпа ми е karpy66  а ГСМ-ето 0884 72 99 10 :-))) Има и Барбекю само трябва някои да го наглежда !
 барбекюто остави на мене аз съм му спец   тел 0878543418
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!