Imperia Online България  
Април 28, 2024, 06:20:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33312 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kandaon
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #75 -: Май 13, 2009, 18:02:35 »

 Здравейте, Дами и Господа, играещи империя...
Бих искал да се изкажа и аз, ако ми позволите...
Подвизавам се в свят 1 international със ник "kandaon"...
Изказах се в темата за прословутия часовник, след като видях сутринта, преди да вляза, че времето е върнато доста назад вече...
Без малко да се докарам с 10 часов бан...но оставаше въпроса с армията... Изчаках и влязох, след като изтекоха 6те /според игровия часовник/ часа... Първото, което виждам е че не съм разбит... После виждам, че армията ми се е върнала, без да е провела битката, за където я бях пратил, докато съм в 6 часов блок...
И понеже винаги си спайвам съседите и преките ми опоненти / в случая "lafs"/, виждам, че е бил разбит... Отначало помислих, че е загубил в нападение, но пук требучетите му си бяха там...а мисля, че и той като мене, не играе на сейвън...а пуска атака за военни точки, докато му трае 6 часовия блок... След това си помислих, че е пуснал към касичка все пак...но пък армията му е 3 пъти по-малобройна...и е на минус...
Това, което си мислех, че ще се случи с мен, се е случило на него... а и не само на него...на доста играчи предполагам...
На пръв поглед, ОК... само че не е така, Уважаеми дами и господа, от които зависи тази игра...
Както писах и в споменатата вече тема:
Че са се отказали няколко играчи, НЕ Е КОЙ ЗНАЕ КАКЪВ ПРОБЛЕМ...
Е, проблем е... доста се отказват и доста ще се отказват...а са добри играчи... Правят играта интересна...
Играех една ера в съюз, но те се отказаха...а в друг съюз няма да играя...
Вярно, тази ера не съм пускал много смс-чета...само 2 или 3...  един път в началото и сега към края... И мисля, че се справям добре...поне засега...
Според мен, трябва да върнете битките... това е решението...защото усилията на доста хора от около 3 месеца и половина, отиват на вятъра...
Е, кажете ми , дами и господа, от които зависи тая игра... Как да искат да играят?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??
Ако не върнете битките, аз няма да играя другата ера любимата си игра...
НО, КАКТО КАЗАХ И ПО-ГОРЕ...ТОВА НЕ Е КОЙ ЗНАЕ КАКЪВ ПРОБЛЕМ...


Активен

Gloria victis... /Слава на победените.../
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #76 -: Май 13, 2009, 18:11:52 »

браво кандеоне   само така  *beer*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #77 -: Май 13, 2009, 18:15:08 »

А би трябвало да им е ПРОБЛЕМ :-) Аз за разлика от КАНДЕОН съм изпратил доста СМС-И Бих казал 100-ци :-)))  Ама не е "проблем" :-) Просто няма да им ги пращам повече  *beer* *beer* *beer*
« Последна редакция: Май 13, 2009, 18:17:03 от karpy » Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #78 -: Май 13, 2009, 18:15:25 »

Ако отделяхте 1% от времето,което отделяте на играта,за да си оправите правописа,граматиката и пунктуацията,може би някой щеше да ви обръща внимание.На мястото на Крум аз бих колил и бесил,само прочитайки поредния нямащ нищо общо с българския език пост.Така че, не му се сърдете на човека,би трябвало да му целувате краката.
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #79 -: Май 13, 2009, 18:17:28 »

Ако отделяхте 1% от времето,което отделяте на играта,за да си оправите правописа,граматиката и пунктуацията,може би някой щеше да ви обръща внимание.На мястото на Крум аз бих колил и бесил,само прочитайки поредния нямащ нищо общо с българския език пост.Така че, не му се сърдете на човека,би трябвало да му целувате краката.
За кого се отнася това
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #80 -: Май 13, 2009, 18:18:15 »

Ако отделяхте 1% от времето,което отделяте на играта,за да си оправите правописа,граматиката и пунктуацията,може би някой щеше да ви обръща внимание.На мястото на Крум аз бих колил и бесил,само прочитайки поредния нямащ нищо общо с българския език пост.Така че, не му се сърдете на човека,би трябвало да му целувате краката.
Цезаре , тука не става въпрос за правопис , а за МОРАЛ и ЕТИКА !!!
« Последна редакция: Май 13, 2009, 18:20:31 от karpy » Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #81 -: Май 13, 2009, 18:30:52 »

Ако отделяхте 1% от времето,което отделяте на играта,за да си оправите правописа,граматиката и пунктуацията,може би някой щеше да ви обръща внимание.На мястото на Крум аз бих колил и бесил,само прочитайки поредния нямащ нищо общо с българския език пост.Така че, не му се сърдете на човека,би трябвало да му целувате краката.
 Защото ако е за мене   бях в тая игра да играя  не да пиша  по форума ако имаш нещо по темата Цезаре кажи   а за целувките *kissgirl* аз на поп само целувам ръка за нечии крака да не говорим   Grin
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #82 -: Май 13, 2009, 18:51:30 »

Здравей,Лафс
1 Благодаря ти за комплимента,в някои от постовете прочетох да ме наричаш "онова момченце вероятно много се е изкефило",е отдавна беше времето когато бях момче,но все пак благодаря за подмладяването.
2 След като разбах ситуацията най малко аз бих се изкефил че съм те разбил по този начин,та аз дори не използвам палежа като опция в играта когато съм безсилен срещу някой играч,просто го смятам за низка проява.
3 Към екипа на ИО,като играч които имаше "изгода" от ситуацията ще помоля наистина да се вземат решения и да се установят правила,които да влизат в сила при такива сривове.Няма нищо по хубаво от това нещата да са прости и ясни.
4 Лафс,човече от толкова ери се къткаме с тебе,ту ти мене гониш,ту аз тебе,и аз ще почивам със сигурност следващата ера че баялдисах вече,а и ще ме изхвърлят от вкъщи,но моля те размисли,даже кажи ако искаш ще се разбия в теб или каквото там искаш.При всички случаи липсата на добри играчи ще доведе до скука,но крайното решение си е само твое.


И накрая да кажа,че за всичко е виновна жената,тя ме събуди в 2 през ноща да ми каже че не съм си направил сейв.Даже като се замисля тя трябва и за срива да е виновна,и за решенито на екипа на ИО има пръст.Знам аз къде е истината амаааа
 п.п. Надявам се последното сте го приели с насмешка.
Активен
manoowar
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #83 -: Май 13, 2009, 19:13:24 »

здравеите влики императори  Smiley след случката с Lafs прекратявам играта изцяло, които иска да доиде да ме разбие армията ще я остая пред крепоста. пожелавам на всички които продължавар с ИО Успешни битки и много маршалски постове. 
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #84 -: Май 13, 2009, 19:20:45 »

здравеите влики императори  Smiley след случката с Lafs прекратявам играта изцяло, които иска да доиде да ме разбие армията ще я остая пред крепоста. пожелавам на всички които продължавар с ИО Успешни битки и много маршалски постове. 
И аз моята , даже съм и заредил добри пари там :-)))
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #85 -: Май 13, 2009, 19:20:56 »

Здравей,Лафс
1 Благодаря ти за комплимента,в някои от постовете прочетох да ме наричаш "онова момченце вероятно много се е изкефило",е отдавна беше времето когато бях момче,но все пак благодаря за подмладяването.
2 След като разбах ситуацията най малко аз бих се изкефил че съм те разбил по този начин,та аз дори не използвам палежа като опция в играта когато съм безсилен срещу някой играч,просто го смятам за низка проява.
3 Към екипа на ИО,като играч които имаше "изгода" от ситуацията ще помоля наистина да се вземат решения и да се установят правила,които да влизат в сила при такива сривове.Няма нищо по хубаво от това нещата да са прости и ясни.
4 Лафс,човече от толкова ери се къткаме с тебе,ту ти мене гониш,ту аз тебе,и аз ще почивам със сигурност следващата ера че баялдисах вече,а и ще ме изхвърлят от вкъщи,но моля те размисли,даже кажи ако искаш ще се разбия в теб или каквото там искаш.При всички случаи липсата на добри играчи ще доведе до скука,но крайното решение си е само твое.


И накрая да кажа,че за всичко е виновна жената,тя ме събуди в 2 през ноща да ми каже че не съм си направил сейв.Даже като се замисля тя трябва и за срива да е виновна,и за решенито на екипа на ИО има пръст.Знам аз къде е истината амаааа
 п.п. Надявам се последното сте го приели с насмешка.


Тазито, пич, последното нещо което съм имал предвид е ирония, сърдене или изказване с надсмешка спрямо теб....не си ме разбрал добре...имах предвид че като си ме ударил си се изкефил и сигурно не си знаел причината да не бъда он-лайн.....с тебе мойе да се дебнем но се уважаваме....не съм си чел постовете повторно но изказване с умалително като "момчеНЦЕ" не ми е присъщо...още повече да вкарвам ирония там където не е необходима или заслужена. Уважавам те достатъчно за да се изказвам проив теб...ти нямаш ниакква вина за случилото се с армиата ми...и маината и на армията...въпроса е принципен и е на друго място

До CristhaN i Arkantos......аз никога не бяагам...нито от отговорност...нито от проблем....просто отговорите на Отон и Крум бяха твърди и крайни....има си принципи и когато са нарушени нищо не се получава.....едно е аз да реша да се разбия в някой ...да поема рискова битка...да поема риск да си оставя армита час, два или цял блок пред крепоста по една или друга причина...но това са решения които взимам АЗ....а не играта да решава вместо мен...дори и да се случи нещо подобно (всисчко се случва и има неща които немогат да бъдат предвидени)...но освен смъртта всичко е поправимо....обаче колкото и субективни да са термините правилно и грешно решение...все пак такива съществуват.....доколкото разбирам повочето от вас намират решението на ЕКИПА за грешно в създалата се ситуация (донякъде това беше и целта на тази тема - да разбере как мислят играчите...ЕКИПА - вече разбрахме)...Кроки дори попита Отон наясно ли е какво ще последва от това тяхно решение и той отговори с едно доста твърдо ДА.....ееее ако продължа аз и всички, които цял ден пишем в тази тема, играта си как екипа ще разбере че е взел погрешното решение и отново не е реагирал по най-правилния начин...така че дано с мойто напускане на играта оставя след себе си нещо градивно и позитивно....дет се вика...необходима жертва....дано това доведе до това да се замислят хорта от който зависи и да започнат да обръщат повече внимание на ИО...екипа трябва да замисли дали правенето на нова игра е по-важно от това да запазиш и съхраниш а дори и да развиеш вече съществуващата златна мина....дали подобен ход(към който тенденциозно се върви вече месеци наред) няма да затрупа входа на старата златна мина и да накара миниорите да не стигнат до там да влезнат в новата.....
Активен

karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #86 -: Май 13, 2009, 19:25:18 »

Искам само да добавя още нещо към ЕКИПА и Собствениците ?!?! Че освен в ИО , Преставам да играя и в GlobalWars  и в Галактическата Империя !!!
Активен
vlad_cepe6
Редник
*

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #87 -: Май 13, 2009, 19:32:46 »

След повече от 2 години игра спирам да играя ИО окончателно!
Благодаря на всички приятели и достойни врагове...ИО наистина ще ми липсва.

След днешното решение на екипа на ИО не ми остана много избор. Никой не обвинява екипа за настъпилия срив, но решението което взеха в последствие е крайно нелогично и несправедливо. Съответно аз взимам моето си решене в отговор на тяхното!!! Обещавам, че няма да продължа играта си с друг ник или нещо от сорта. Всички ние които сме наливали достатъчно много пари и сме спомогнали за пополяризирането на играта не заслужавахме подобен отговор. Напълно спазвам добрия дух и стил и не обиждам и не обвинявам никой!!!....Призовавам всички членове на съюза S_P_Q_R  бивши и настоящи да спрат с участитео си в ИО (това е призив - не заповед на лидер  Wink )...Нека го направят и всички приятели и нека решението си тяхно...ако ги кефи и смятат, че ИО заслужава въпреки отношението към ощетените играчи нека продължат с играта.

Няма да ми стигне една страница да изпиша имената на всички приятели които намерих в играта. Още толко ще ми триябва и за достойните врагове

Довиждане!...ще ми липсвате...честно....

скайп: lafs_bg
GSM: 0886/836-111
Стой си тук братле.Без теб играта няма да е същата.Аз също ще се поспра,но истината е че проблемите няма да спрат.Все пак игричката е за удоволствие и не трябва да се взема толкова насериозно.Съчувствам на всички,които са пострадали от бъга,аз лично не съм от тях,но така е в живота-има и падение има и възход  *pardon*.Желая успех на всички имперци и наздраве.А пък животът не свършва със ИО.
Активен
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #88 -: Май 13, 2009, 19:35:54 »

Здравейте и от мен.Няма да обяснявам и да се хваля от кога играя и колко велик играч съм както някой господа.Първо Лафс към теб: 1.Кой е достоен и кой не е от нашия съюз най - малко ти можеш да кажеш.Гледай в твойта си паница а не на съседа, че за твойто достойнство и това на жена ти мога да пиша три дена тук, но няма да падам на твойто ниво.Хората които са водили дори и минимални разговори с kallpazan знаят за какво говоря.2.Подобни бъгове е имало и винаги ще има , ти много добре знаеш, че си печелил и войни заради тези бъгове.Но тогава не беше засегнат и не се обади.Говоря за преди една ера, няма да обяснявам точно случая.3.Модераторите от екипа на ИО достатъчно се извиниха и ти обясниха, че ако върнат сървъра засегнати пак ще има и то  сигурно повече от сега.Или щом са разбили Lafs трябва да връщаме времето няма значение другите.4.Lafs тази ера , а и  всички в които си играл доста си поплака.Стига плака бе човек, все някой ти е крив на теб.Lafs и не само разберете бе хора това е апаратура и тя винаги може да се скапе в даден момент и много хора да са недоволни от това, но това няма как да се избегне каквито и там правила да се направят и ВИНАГИ ще има недоволни.5.Lafs ти спираш с играта това го разбрахме , но аз неразбрах нещо и ще си позволя да те попитам: Многобройните ти други никове с които също играеш /Няма да ги изброявам, който трябва ги знае кои са/ и с тях ли спираш.
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #89 -: Май 13, 2009, 19:39:36 »

Искам само да добавя още нещо към ЕКИПА и Собствениците ?!?! Че освен в ИО , Преставам да играя и в GlobalWars  и в Галактическата Империя !!!
Братле това че спирате с играта няма да трогне никой.Спират 10-20,но много повече продължават и ще наливат пари в играта,въпреки проблемите и.Собствениците на играта едва ли ги интересува, че малка част са се отказали да играят.И аз се отказах преди няколко седмици и други мои хора се отказаха,но все ще дойдат нови попълнения.Собствениците(казвам собственици,защото те са шефовете,а тези които понякога си отнасят доста критика са само изпълнители) на играта ще се тогнат ако почне масово хора да се отказват от играта,защото ще секнат паричките от смс-си.Това е положението  *pardon*
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!