Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 09:54:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Imperia Online - Google™ Page ?!  (Прочетена 26937 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TeRRoR
Редник
*

Karma: +5/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #90 -: Ноември 28, 2008, 23:31:10 »

Ами заблуждават за 2 неща, от което е даже едното е подсъдно за мен ако питаш.
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #91 -: Ноември 30, 2008, 21:02:14 »

това е пална глупост което сте измислили според мен наи добре е да махнете задължителните 6 часа за почивка в играта и готово. Немога аз да се рабера защо се занимавате с глупости от този вид. То който иска да играе ще успее да отдели 30 сек. да се логне в играта а не да хитрува и да чака някой да го нападне за да влезе Smiley. Мисля че сами триабва да осъзнаете каква голяма простотийка сте измислили.
Е не можете ли да разберете че целия зор е да хванат някой лев и от google Smiley

Иначе си напълно прав че задължителната 6 часова почивка все едно я няма след тази добавка... Но тя няма връзка, просто единствената цел очевАдно е печалба... Защото ако случайно решиш да търсиш нещо с google от тази страница и случайно цъкнеш на някоя от рекламките излизащи като уж най добър резултат, тогава хващат по някой цент или долар, което при няколко хиляди потребители всъщност хич не е толкова малко Smiley

P.S. Иначе системата вече каточели си работи коректно, аз поне съм доволен. Друга е темата, че вече е почти невъзможно да издебнеш някой, без да е задъ;жително да е "добър" и грач. По скоро е достатъчно да не е идиот и да има достатъчно често достъп до интернет... Т.е. всеки който не е каса така или иначе... Или с две думи не можеш да издебнеш никой и играта наистина стана само фермерска...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #92 -: Ноември 30, 2008, 21:08:10 »

Не, че не съм доволен от тая опция, обаче можеха да измислят нещо по полезно за играчите от екипа на ИО...иначе с тая опция съм хващал вече около 10 атаки към мене... Smiley)) доста ми помага... Smiley))
Активен
TeRRoR
Редник
*

Karma: +5/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #93 -: Декември 05, 2008, 16:07:07 »

явно всички са Ви разгадали целите Smiley а те са единствено материална изогда за ВАС
така че вземете да го премахнете, защото е вредно за играта, тя става безсмислена освен за копачи.
Или ако не го направите си сменете рекламите, че иначе са много заблуждаващи и са истинска ИЗМАМА, за обикновенното човече Sad което или игерае или тепарва ще играе, поне да знае за какво иде реч.
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #94 -: Февруари 02, 2009, 17:31:47 »

И изведнъж спря да работи...

Внимание, няма налична информация за Вашия акаунт.
За да получавате информация дали има нападения срещу Вас, трябва да влезнете в играта и отново да се върнете на тази страница.

Направих го, но отново:

Внимание, няма налична информация за Вашия акаунт.
За да получавате информация дали има нападения срещу Вас, трябва да влезнете в играта и отново да се върнете на тази страница.

Защо така?!
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #95 -: Февруари 02, 2009, 17:35:14 »

И изведнъж спря да работи...

Внимание, няма налична информация за Вашия акаунт.
За да получавате информация дали има нападения срещу Вас, трябва да влезнете в играта и отново да се върнете на тази страница.

Направих го, но отново:

Внимание, няма налична информация за Вашия акаунт.
За да получавате информация дали има нападения срещу Вас, трябва да влезнете в играта и отново да се върнете на тази страница.

Защо така?!

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=15485.0  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #96 -: Юни 14, 2010, 11:06:33 »

Приказвах си аз едно време едни приказки, ама никoй не ми обръщаше внимание, е вече сте осъзнали че играта е в упадък, даже и другите играчи почнаха да го осъзнават и дано направите нещо по въпроса или поне оставете класическите светове с дупките и on-line статуса...
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #97 -: Юни 15, 2010, 17:34:15 »

Приказвах си аз едно време едни приказки, ама никoй не ми обръщаше внимание, е вече сте осъзнали че играта е в упадък, даже и другите играчи почнаха да го осъзнават и дано направите нещо по въпроса или поне оставете класическите светове с дупките и on-line статуса...


По какво личи упадъкът?
Активен

Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #98 -: Юни 21, 2010, 14:57:56 »

По мнението на играчите, ти по какво разчиташ упадъка ?
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #99 -: Юни 21, 2010, 15:28:43 »

По мнението на играчите, ти по какво разчиташ упадъка ?


Откак е почнала играта, все се намират пророци, които предсказват упадъка й. Обикновено те са най-шумни. Играта все още я има, развива се добре и от това може да направим извода, че мнението на подобни черногледци явно не е мнение на повечето играчи.
Да вземем за пример теб-последните ти постове (преди сегашните) са от преди около 2 години, а това е достатъчно дълъг период за да "упадне" една подобна игра. Доколкото съм наясно, ИО не само че не е упаднала за това време, ами е увеличила рагистрациите. Ето по това разчитам "упадъка".

Това е моят критерий. Кажи сега твоя.
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #100 -: Юни 21, 2010, 19:10:10 »

Откак е почнала играта, все се намират пророци, които предсказват упадъка й. Обикновено те са най-шумни. Играта все още я има, развива се добре и от това може да направим извода, че мнението на подобни черногледци явно не е мнение на повечето играчи.
Да вземем за пример теб-последните ти постове (преди сегашните) са от преди около 2 години, а това е достатъчно дълъг период за да "упадне" една подобна игра. Доколкото съм наясно, ИО не само че не е упаднала за това време, ами е увеличила рагистрациите. Ето по това разчитам "упадъка".

Това е моят критерий. Кажи сега твоя.


  Странно защо този форум замря тогава , и черногледците и бялогледците нещо вече липсват ... останахте 10 човека да си лафите , май и толкова вече играят . Броя на регистрациите не е равен на броя на играещите - как няма да се увеличат регистрациите с всичките тежи светове и аз имам в няколко свята акаунти но само в един играя ... ама нали сте по-навътре , знаете ги нещата ... броя на регистрациите е равен на броя на играещите  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #101 -: Юни 22, 2010, 07:50:35 »

Ето човека ти го каза... А за последния ми пост - много ясно , че ще видя разликите в геймплей-а много по-добре когато съм отсъствал 2 години, а не когато играя нон-стоп... А сега за моя критерий - преди когато напишеш тема във форума, налитаха като мухи, до 1 седмица посещенията скачаха до 5 000, а и всички играчи, които познавам по времето на 1-ва и 2-ра ера са се отказали по някаква причина, преди то не беше истина - сейвъни, занулявания, ставаш 3 часа през ноща, защото си сънувал кошмар, че са те изнесли, не можеш да спиш да си пуснеш централизираната и т.н. Сега тази магия я няма, повечето играчи са от чужбина, които наливат яко кредити и след като сте им увеличили таксата, следователно повече пари капят и за собствениците, които пък от своя страна казват на админите да защитават, че играта не е в упадък... То с просто око се вижда, че не е така, но вие си знаете, развивайте другите светове, оставете класиците на съдбата и каквото стане, докога?  Lips Sealed
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #102 -: Юни 22, 2010, 08:26:54 »


  Странно защо този форум замря тогава , и черногледците и бялогледците нещо вече липсват ... останахте 10 човека да си лафите , май и толкова вече играят . Броя на регистрациите не е равен на броя на играещите - как няма да се увеличат регистрациите с всичките тежи светове и аз имам в няколко свята акаунти но само в един играя ... ама нали сте по-навътре , знаете ги нещата ... броя на регистрациите е равен на броя на играещите  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Като чета какво си написал, си задавам въпроса колко ли години са нужни на човек за да разбере, че форумът и играта са две различни неща. До прочитането на поста ти не се бях замислял колко сложно е проумяването на този простичък факт.
Освен това е твърде тъпо да твърдиш, че броят на регистрациите е равен на броя на играещите. Надявам се, че сега няма да се втурнеш да защитаваш това твое твърдение.
Активен

James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #103 -: Юни 22, 2010, 08:43:31 »

Ето човека ти го каза... А за последния ми пост - много ясно , че ще видя разликите в геймплей-а много по-добре когато съм отсъствал 2 години, а не когато играя нон-стоп... А сега за моя критерий - преди когато напишеш тема във форума, налитаха като мухи, до 1 седмица посещенията скачаха до 5 000, а и всички играчи, които познавам по времето на 1-ва и 2-ра ера са се отказали по някаква причина, преди то не беше истина - сейвъни, занулявания, ставаш 3 часа през ноща, защото си сънувал кошмар, че са те изнесли, не можеш да спиш да си пуснеш централизираната и т.н. Сега тази магия я няма, повечето играчи са от чужбина, които наливат яко кредити и след като сте им увеличили таксата, следователно повече пари капят и за собствениците, които пък от своя страна казват на админите да защитават, че играта не е в упадък... То с просто око се вижда, че не е така, но вие си знаете, развивайте другите светове, оставете класиците на съдбата и каквото стане, докога?  Lips Sealed

Да се върнем на темата-по какво позна, че играта запада? Ще обърна внимание на думичката "играта", само за да не се обърка с думичката "форумът". И пак само за справка, от началото на новия форум (август 2007) има регистрирани 9385 форумци. Ще ми е интересно да разбера как би съпоставил това число с евентуалния брой на регистрациите в играта.

Активен

Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #104 -: Юни 22, 2010, 10:55:32 »

Да се върнем на темата-по какво позна, че играта запада? Ще обърна внимание на думичката "играта", само за да не се обърка с думичката "форумът". И пак само за справка, от началото на новия форум (август 2007) има регистрирани 9385 форумци. Ще ми е интересно да разбера как би съпоставил това число с евентуалния брой на регистрациите в играта.



А преди 2007 колко са били регистрираните във форума ? Упадъка на играта я определям по това, че старите играчи не я играят, бидейки "развитието" й. Може да съпоставяш новите регистрации , (които от 9000 - уникални са 3-4000), но не си мисли, че ще я играят както преди по 3-4-5 ери подред. И само да вметна, че в момента в света, които играя 50% най-малко са неактивни, т.е. има ги само като регистрация...
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!