Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:06:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Imperia Online - Google™ Page ?!  (Прочетена 26851 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
autista
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #60 -: Октомври 21, 2008, 17:14:07 »

съжалявам, но пиша почти без монитор, така да се каже, набирам бързо и не си моря да чета даже какво съм написал. работата е, че ми гръмна моят и сега ползвам монитора от първоя си пентиум;) а и не исках да прозвуча чк толкова гадно, само ми беше интересно, че още никой нее заберязал сгрешената буква.

а и екстрата си е супер, аз от 8 часа вече не съм се логвал и довереча ще мога да поиграя повече:) [:-}
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #61 -: Октомври 21, 2008, 17:20:14 »

няма нужда да търсите името си в Google.
В горния ляв ъгъл, се изписва информацията свързана с акаунта Ви в Империя Онлайн   Grin Grin

Това го нямаше одеве и си се търсех из гугъла...или по точно цялата налична инфо ,която изкача в гугъл срещу никът ми... *freak*

 Shocked сега пак мога да си се търся...нищо не разбирам...надписа изчезна Shocked
Активен
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #62 -: Октомври 21, 2008, 17:22:59 »

няма нужда да търсите името си в Google.
В горния ляв ъгъл, се изписва информацията свързана с акаунта Ви в Империя Онлайн   Grin Grin

Това го нямаше одеве и си се търсех из гугъла...или по точно цялата налична инфо ,която изкача в гугъл срещу никът ми... *freak*

 Shocked сега пак мога да си се търся...нищо не разбирам...надписа изчезна Shocked
****, в свят - " 38" няма видимa атака срещу вас.
Имате 0 нови съобщения.
При мен си е както трябва. Smiley
Активен

v.valantine
Гост
« Отговор #63 -: Октомври 21, 2008, 17:27:09 »

****, в свят - " 38" няма видимa атака срещу вас.
Имате 0 нови съобщения.
При мен си е както трябва. Smiley

Да попитам ,защо само 38 свят ми излиза...играя и в 25 с един и същи ник и парола..Когато чета ,че имам съобщение незнам в кой свят първо да влезна... и в 1 с друг ник...той въобще не излиза естествено
« Последна редакция: Октомври 21, 2008, 17:32:06 от v.valеntine » Активен
psplnk
Лейтенант
***

Karma: +44/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 220



Профил
« Отговор #64 -: Октомври 21, 2008, 17:31:25 »

Да попитам ,защо само 38 свят ми излиза...играя и в 25 с един и същи ник и парола..,когато чета ,че имам съобщение незнам н кой свят първо да влезна... и в 1 с друг ник...той въобще не излза естествено
няколко странички по-назад бях постнал един тест който направих. С различни броузъри ти дава различните светове в които си се логнала със съответния броузър. Признавам не е приятно да работиш с няколко, но ... пак си е частично решение Smiley
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #65 -: Октомври 21, 2008, 17:32:29 »

Да попитам ,защо само 38 свят ми излиза...играя и в 25 с един и същи ник и парола..,когато чета ,че имам съобщение незнам н кой свят първо да влезна... и в 1 с друг ник...той въобще не излза естествено

прочити цялата тема и ще намериш отговор  Smiley
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
TnT
Сержант
**

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 71



Профил
« Отговор #66 -: Октомври 21, 2008, 19:06:41 »

Krai na iznenadite...................................
Активен
TranchoV
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #67 -: Октомври 22, 2008, 00:41:07 »

При мен бачка добре Smiley пък и да не забравяме се пак е бета.

П.П Много яко приложение  Cool
Активен
v.valantine
Гост
« Отговор #68 -: Октомври 22, 2008, 01:12:53 »

Хубаво е това яко приложение ,особено когато стане достояние за всички... и когато този който гониш ,като луд си погледне в мобилният телефон в който има интернет опция и през Гугъла може веднага да се осведоми чрез телефона за ситуацията в империята  след, което да скочи  до най близкият нет и да си разкара армията...най малко... ...... Grin Grin  [:-} [:-} [:-}

п.п. може и да греша ще проуча въпроса  ,като се замисля калко е бавен нета чрез мобилните,  и е абсурдно да влезнеш в ИО ,но пък достатъчно е да влезнеш в гугълъ и да прочетеш ,че тече атака към акаунта ..хич не е малко като инфо   *scratch*
« Последна редакция: Октомври 22, 2008, 01:19:02 от v.valеntine » Активен
Xaoc
Administrator
*

Karma: +37/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #69 -: Октомври 22, 2008, 01:48:56 »

На по-горен въпрос относно световете с онлайн статус и 6 часова дупка - там тази опция няма да може да се ползва, в момента имат достъп временно, докато тестваме (това са светове 1-4, които ще се прекръстят на Classic и няма да търпят промени освен ако не са технически наложителни)

Относно достъпа извън България - не е ограничено, но го има само на български в момента - ако някой извън България може да се оправи с българския ще може да го ползва. До няколко дни ще започне да се появява и на другите езици.

ПП Помислете за страхотните приложения на новата опция: вече шефът/мъжа/жената/приятелката/приятеля, няма само да ви гледа лошо като влизата час по час в играта да видите дали ви напада някой Smiley - за тях ще изглежда че просто си търсите с гугъл инфо Smiley!
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #70 -: Октомври 22, 2008, 08:38:42 »

На по-горен въпрос относно световете с онлайн статус и 6 часова дупка - там тази опция няма да може да се ползва, в момента имат достъп временно, докато тестваме (това са светове 1-4, които ще се прекръстят на Classic и няма да търпят промени освен ако не са технически наложителни)


 *bravo* *bravo* *bravo* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
pluribus
Лейтенант
***

Karma: +101/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #71 -: Октомври 22, 2008, 12:03:46 »

На по-горен въпрос относно световете с онлайн статус и 6 часова дупка - там тази опция няма да може да се ползва, в момента имат достъп временно, докато тестваме (това са светове 1-4, които ще се прекръстят на Classic и няма да търпят промени освен ако не са технически наложителни)

off щом тези светове ще останат така без да се променя геймплеят би било добре да направите опит да оправите бъга със съюзната класация ...
Активен
hardpuzzle
Редник
*

Karma: +7/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


FreedoM


Профил
« Отговор #72 -: Октомври 22, 2008, 12:34:11 »

Защо да не мислим за тях?
misleh che se izpolzav samo za BG
Активен

“Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да ти повярват.” Когато hardpuzzle ви е длъжник, Господ да ви е на помощ.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 22, 2008, 13:11:35 »

Използва се от тези, които разбират български, нататък ще го има и за другите езици.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #74 -: Октомври 22, 2008, 13:15:03 »

аз вчера по питах, дали е само на територията на бг и отон ми каза, че да *pardon*
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!