Imperia Online България  
Април 28, 2024, 06:21:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Imperia Online - Google™ Page ?!  (Прочетена 26860 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #105 -: Юни 22, 2010, 11:30:18 »

А преди 2007 колко са били регистрираните във форума ?
Не знам, нямам достъп до стария форум, а и не съм сигурен, че изобщо се поддържа.

Цитат

Упадъка на играта я определям по това, че старите играчи не я играят, бидейки "развитието" й. Може да съпоставяш новите регистрации , (които от 9000 - уникални са 3-4000), но не си мисли, че ще я играят както преди по 3-4-5 ери подред. И само да вметна, че в момента в света, които играя 50% най-малко са неактивни, т.е. има ги само като регистрация...


Ще задам въпроса си по-простичко: във ФОРУМА от август 2007 насам, са регистрирани 9385 форумци. Според теб колко са регистрираните в ИГРАТА за този период?



Активен

Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #106 -: Юни 22, 2010, 15:22:48 »

Отговарям ти за пореден път - може и 20 000 да са, НО повечето хора играят с поне 3 акаунта в различни светове , а за текущите "играчи" 50% най-много са активни...
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #107 -: Юни 22, 2010, 16:00:40 »

Аз пък ти казвам, че няма как да знаеш дали е намален интересът или не. За да се установи това е необходима статистиката на играта, а до там нямаме достъп нито аз нито ти.
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #108 -: Юни 22, 2010, 18:10:27 »

Като чета какво си написал, си задавам въпроса колко ли години са нужни на човек за да разбере, че форумът и играта са две различни неща. До прочитането на поста ти не се бях замислял колко сложно е проумяването на този простичък факт.
Освен това е твърде тъпо да твърдиш, че броят на регистрациите е равен на броя на играещите. Надявам се, че сега няма да се втурнеш да защитаваш това твое твърдение.

 И аз като чета какво писеш си задавам въпроса "Ти модератор ли си" ... и да не си вземи прочети Правила на форума , точка 5 ... Относно това че  регистрациите е равен на броя на играещите , много добре ме разбра какво има предвид , това си е ваше твърдение от край време .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #109 -: Юни 22, 2010, 18:52:54 »

И аз като чета какво писеш си задавам въпроса "Ти модератор ли си" ... и да не си вземи прочети Правила на форума , точка 5 ...

Модератор съм, познавам добре правилата и точно затова твърдя, че играта и форумът са различни неща. Обърни внимание-не твърдя, че нямат връзка. Ще приема, че ти си прав, ако ми посочиш къде е написано твоето твърдение. Ако не-ще приема, че отново говориш глупости.


Цитат
Относно това че  регистрациите е равен на броя на играещите , много добре ме разбра какво има предвид , това си е ваше твърдение от край време.

"Наше твърдение" в смисъл "мое" или в смисъл "на екипа"? Ще помоля пак за цитат.
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #110 -: Юни 24, 2010, 14:25:36 »

Дай да не си говорим празни приказки. Колкото повече са активните играчи - толкова повече са пишещите във форума.
Ясно се вижда, че форумът запада и в него пишем 20-30 човека...Дали това е заради форумния екип или заради екипа на играта - не мога точно да преценя, ама май е заради двете.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #111 -: Юни 24, 2010, 19:36:54 »

Дай да не си говорим празни приказки. Колкото повече са активните играчи - толкова повече са пишещите във форума.
Ясно се вижда, че форумът запада и в него пишем 20-30 човека...Дали това е заради форумния екип или заради екипа на играта - не мога точно да преценя, ама май е заради двете.
*ok*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #112 -: Юни 24, 2010, 19:42:28 »

незнам за екипа на играта ,но поне за екипа на форума /модераторите/ можете поне според мен да го промените  .... просто ако имате някакви забележки към работата ни ги споделете  ....лично аз ако не смятате ,че не съм Ви полезен сам ще се откажа от тези си задължения
Активен

Gen_Vejdi
Senzor
Сержант
**

Karma: +30/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 87



Профил
« Отговор #113 -: Юни 24, 2010, 23:25:27 »

незнам за екипа на играта ,но поне за екипа на форума /модераторите/ можете поне според мен да го промените  .... просто ако имате някакви забележки към работата ни ги споделете  ....лично аз ако не смятате ,че не съм Ви полезен сам ще се откажа от тези си задължения

Не Чингиз, никoй не е казал , че модераторите не си вършат работата, задявката е за играта, както James твърди , че броят на играещи нараствал, ние съпоставяме играчи в играта и във форума...
Активен

"In peace sons bury their fathers, in war - fathers bury their sons"
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #114 -: Юни 25, 2010, 08:47:58 »

Не Чингиз, никoй не е казал , че модераторите не си вършат работата, задявката е за играта, както James твърди , че броят на играещи нараствал, ние съпоставяме играчи в играта и във форума...

напротив ....ето го и поста ,както и следващото ръкопляскане след него ...явно иа хора които мислят и така :
Дай да не си говорим празни приказки. Колкото повече са активните играчи - толкова повече са пишещите във форума.
Ясно се вижда, че форумът запада и в него пишем 20-30 човека...Дали това е заради форумния екип или заради екипа на играта - не мога точно да преценя, ама май е заради двете.
аз затова казвам ,че ако смятате ,че не сме полезни спокойно ще си тръгнем ...важното е този форум да се развива и да помага на хората ...а кой ще се занимава с това незаменими няма никъде ....не е толкоз важно
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #115 -: Юни 25, 2010, 16:59:07 »

Дай да не си говорим празни приказки. Колкото повече са активните играчи - толкова повече са пишещите във форума.
Ясно се вижда, че форумът запада и в него пишем 20-30 човека...Дали това е заради форумния екип или заради екипа на играта - не мога точно да преценя, ама май е заради двете.
Наско гледам си доста активен из форума. Да не играеш пак? Ще възраждаш играта ли?
Активен

atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #116 -: Юни 25, 2010, 22:19:20 »

Наско гледам си доста активен из форума. Да не играеш пак? Ще възраждаш играта ли?

Влезнах уж да погледна, а вече играя... Grin Не знам до къде ще изкарам, не се задълбочавам. Ти кво правиш тука? Я влезни и ти да погледнеш в бг1  *freak*
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #117 -: Юни 26, 2010, 20:05:10 »

Влезнах уж да погледна, а вече играя... Grin Не знам до къде ще изкарам, не се задълбочавам. Ти кво правиш тука? Я влезни и ти да погледнеш в бг1  *freak*
И аз само да погледна но няма да заиграя  Cry . В друга игра си убивам свободното време. По-добре ти ела там  Wink. Ето линк http://www.worldoftanks.ru/
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #118 -: Юни 26, 2010, 20:11:30 »

А за играта не знам дали запада но форума направо е умрял. Трима активни в 20.00ч. Май никога не е било така.
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!