Imperia Online България  
Април 27, 2024, 22:40:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Imperia Online - Google™ Page ?!  (Прочетена 26852 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #75 -: Октомври 23, 2008, 10:44:25 »

НЕ РАБОТИ !!!

Пробвах я и уж работеше, но вече съжалявам че и се доверих... Размазали са ме от бой, а аз си седя спокойно и си правя блокчето, защото систеата ми показва че няма проблем през цялото време. Мерси много за мечешката услуга, но нямаше нужда! Най обичам ей такива системи дето един път работят и точно когато ти трябва не работят, но не просто не работи, а напрактика най нагло те лъже!

Оправете я или я спрете! Не може да има 4 проведени битки и да ми дава "Нямате нови съобщения.". Ако работеше влизах още на първото камикадзето и стопявах лагерите на останалите боклуци! Мислех че това е смисъла на тази система, но явно не е...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #76 -: Октомври 23, 2008, 13:45:42 »

Виж с кой акаунт си се логвал за последно.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #77 -: Октомври 23, 2008, 21:14:56 »

Виж с кой акаунт си се логвал за последно.
E to si izpiswa za koj akaunt se otnasq  *hmm*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #78 -: Октомври 23, 2008, 21:24:41 »

а да си пускал рефреш че днес и аз да изтърва атака  Wink
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #79 -: Октомври 23, 2008, 23:00:05 »

а да си пускал рефреш че днес и аз да изтърва атака  Wink
С решреш разбира се, как иначе Smiley
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
pluribus
Лейтенант
***

Karma: +101/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #80 -: Октомври 24, 2008, 21:08:18 »

НЕ РАБОТИ !!!

Пробвах я и уж работеше, но вече съжалявам че и се доверих... Размазали са ме от бой, а аз си седя спокойно и си правя блокчето, защото систеата ми показва че няма проблем през цялото време. Мерси много за мечешката услуга, но нямаше нужда! Най обичам ей такива системи дето един път работят и точно когато ти трябва не работят, но не просто не работи, а напрактика най нагло те лъже!

Оправете я или я спрете! Не може да има 4 проведени битки и да ми дава "Нямате нови съобщения.". Ако работеше влизах още на първото камикадзето и стопявах лагерите на останалите боклуци! Мислех че това е смисъла на тази система, но явно не е...
нали ние от банановата република трябва да тестваме бъговете за да си го ползват чужденците безпроблемно  Grin
Още от самото начало ми се стори много странно защо ще е само за българските юзери на играта *scratch*
После прочетох че още нямало преводи на другите езици и затова било само за българи ... ама като се позамисля не е проблема в превода, защото трябва да се преведат 5 думи ...  Grin
Изводите може всеки сам да си направи, тази "екстра" не я ползвам сигурно няма и за в бъдеще да я ползвам Smiley
Активен
guest
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #81 -: Октомври 26, 2008, 21:05:14 »

Цитат
Идеята е добра, но това се превръща не в екстра на играта, не в част от премиум пакета, не в добавка към геймплея, а в модификатор на самия геймплей. Това е нов геймплей, що се отнася за световете със задължителен блок, още повече с видим онлайн статус. Концепцията за шестчасов блок съвсем се размива. С тази страница хем съм в блок, хем не съм. Ако никой не ме нападне, в блок съм. Ако някой съгреши, логвам се и отбивам атаката. В повечето случаи нещата стават така или пък умишлено мога да въртя блока си така, че да имам възможност да вляза в акаунта си без риск от наказание през всеки един час от шестчасовия си блок. Преди важна, интересна и решаваща беше преценката дали да се прекъсне блока заради евентуална атака. Сега от тази преценка няма нужда, просто Гугъл ще ми покаже дали съм атакуван или не, има ли смисъл да влизам в акаунта си или не. Проблемът с наглеждането винаги е съществувал, но сега, с новите светове без блок, броя на активно играещите приятели става все по-значим. Нужни са само два браузъра и приятел, който играе през времето, когато аз почивам. Не си спомням точно, но само свят 1 ли остана с онази версия, която спечели на играта толкова популярност? При наличието на такъв огромен брой светове, версии и различни опции защо трябва да се променя геймплея на тези един или два свята, които за някои са по-интересни? Изглежда, новата опция е както спомагателно средство за по-голям комфорт при играенето на ИО, така, в по-голяма степен, е нова възможност за манипулация. Или не манипулация, ами използване на новите възможности, предоставени от геймплея, единствено за получаване на предимство в играта, а не заради удобството.

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
TeRRoR
Редник
*

Karma: +5/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #82 -: Октомври 31, 2008, 09:48:05 »

това е пална глупост което сте измислили според мен наи добре е да махнете задължителните 6 часа за почивка в играта и готово. Немога аз да се рабера защо се занимавате с глупости от този вид. То който иска да играе ще успее да отдели 30 сек. да се логне в играта а не да хитрува и да чака някой да го нападне за да влезе Smiley. Мисля че сами триабва да осъзнаете каква голяма простотийка сте измислили.
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #83 -: Октомври 31, 2008, 09:59:06 »

а така само 6те часа не пипай  Smiley
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #84 -: Ноември 01, 2008, 13:26:55 »

това е пална глупост което сте измислили според мен наи добре е да махнете задължителните 6 часа за почивка в играта и готово. Немога аз да се рабера защо се занимавате с глупости от този вид. То който иска да играе ще успее да отдели 30 сек. да се логне в играта а не да хитрува и да чака някой да го нападне за да влезе Smiley. Мисля че сами триабва да осъзнаете каква голяма простотийка сте измислили.

има светове, където няма задължителни 6 часа почивка, като не искаш да я има играй в тях ;D
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #85 -: Ноември 23, 2008, 01:43:35 »

има светове, където няма задължителни 6 часа почивка, като не искаш да я има играй в тях ;D
knight,  май не разбра иронията на Terror... той има в предвид, че това улеснява максимално фалшивите блокове и помага на добрите играчи да лазят по нервите и да разкарват други такива които се опитват да им хванат армиите...това вляее много негативно на геймплея и обезмисля сериозната игра....видях обяснението на Xaoc а именно :

"На по-горен въпрос относно световете с онлайн статус и 6 часова дупка - там тази опция няма да може да се ползва, в момента имат достъп временно, докато тестваме (това са светове 1-4, които ще се прекръстят на Classic и няма да търпят промени освен ако не са технически наложителни"

ама защо в тези светове е пуснат експеримента въобще...това автоматически превръща и ерата в експериментална....няма лошо да се тества и правят експиременти, но не и когато влаят на играта и то доста негативно...така, че апелирам към админите да разкарат още сега експеримента от Classic световете!!!!!!
Активен

Hidalgo
Гост
« Отговор #86 -: Ноември 23, 2008, 01:49:40 »

knight,  май не разбра иронията на Terror... той има в предвид, че това улеснява максимално фалшивите блокове и помага на добрите играчи да лазят по нервите и да разкарват други такива които се опитват да им хванат армиите.
  ;D
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #87 -: Ноември 23, 2008, 18:31:45 »

това е допълнителна занимавка така ги виждам нещата аз Wink добре че от последната ми ера имам 3-4 враженски атаки просто идеята е да не позволявате да ви мачкат а обратното Wink
Активен
TeRRoR
Редник
*

Karma: +5/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #88 -: Ноември 28, 2008, 22:38:44 »

Това нещо убива играта докрай
единствено е полезно за фермерите, който копат само нивите с едната ръка, а с дръгата държът телефона за да пратят СМС Smiley за жълтици (да не казвам кой има изгода от СМС-ите).
С тази приумица се получава така, че Играчите немогат да докопат нищо от ресурса на КОПАЧА
защото през цялото време, той си стой извън играта и няма начин да му се хване 6 часовата почивка, защото тои е перманентно там.
В крайна сметка това е военна игра, а не фермерска и неможе аз да се силя с войската си от разстояние 6-7 часа, а КОПАЧА да дебне от засада и хоп да ми изкочи 10 мин преди удара и да сложи я повече армия, я да скрие ресурса и войската Smiley и какво се получава в крайна сметка аз изхарчвам милиони да разкарвам войниците като гламави и никаква полза за мен, а чичо Мишо с лопатата или ралото да цъфти и върже, е ... не може така да вървят нещата осъзнайте се момчета.
А и вземете да нарисувате нови картинки за играта вече имам и готови предложения много ще паснат на имиджа на играта Smiley примерно селияк с мотика под мишница се чуди как да прати СМС за жълтици (защото незнае как се работи с телефона - нещо като индианец пред пишеща машина) или вместо да язди кон паладина е взел чук и преправя бронята на рало Smiley
имам и други идеики само кажете и прщам още.

п.п. и ако може следващият път при подобен експеримент да се пуска само за тези който искат да участват в него. Аз лично не желая никой да ми вижда атаките като не е он-лине, така че които иска да си разреши да му се виждат Smiley е това не е експеримент първо се пита кой иска да участва и после се прави Sad АЗ НЕ ИСКАМ ДА УЧАСТВАМ в този така че направете, така че никой да не ми вижда атаките, а гледането да си остане за тези които са съгласни да им се виждат.
« Последна редакция: Ноември 28, 2008, 23:07:02 от TeRRoR » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #89 -: Ноември 28, 2008, 23:14:23 »

и си прав и не си, хората си гледат интересите, кво ти пука  *beer*
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!