Imperia Online Turkey  
Haziran 26, 2024, 04:38:52 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD6 Kuleli İttifağı Madalyalı Savaş Rapoları => Diyarın en kanlı savaşı  (Okunma Sayısı 18316 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Temmuz 10, 2010, 11:41:35 ÖÖ »

Smiley
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Temmuz 12, 2010, 02:22:16 ÖS »

olsun senden herkes kaçıyomus ya sende benden kaçıodun Tongue Grin:D

yakında sende benden ordu kaçırmaya başlayacan az kaldı Grin Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Temmuz 15, 2010, 09:53:05 ÖS »

kuleli ittifağı olarak oyunu bıraktık .... bundan sonra sanırım savaş raporlarını generallerde devam eden ulubatlu arkadaşımızdan görebilirsiniz. Td6 ya emek veren tüm dost ve düşman arkadaşlara saygılar iyi oyunlar....
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Temmuz 15, 2010, 10:05:55 ÖS »

kuleli ittifağı olarak oyunu bıraktık .... bundan sonra sanırım savaş raporlarını generallerde devam eden ulubatlu arkadaşımızdan görebilirsiniz. Td6 ya emek veren tüm dost ve düşman arkadaşlara saygılar iyi oyunlar....

Aydın emekliler kösene bölüm açtım. Oraya yazarsan sevinirim.
Kuleli ittifakının bir ferdi olarak keske arastırmalarımız sıfırlanmasaydı. Kimseye bizi alın deme zorunluluğumuz olmazdı. Bizleri sorgusuz sualsiz koyduğumuz şartla alanlarada almayanlarada tesekkür ederim.

Bu oyunda gördüm ki ekip olarak bir yola cıkılıcaksa ekip olarak bırakılmalı.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Temmuz 18, 2010, 04:49:46 ÖS »

aynen ekip gidince seninde canın sıkılmaya başlıyor. Zaten bu oyunu oynamamızı sağlayan ekip arkadaşları ile yaptığın makara ve gırgır Smiley 

o da olmayınca oyun hepten kabak tadı vermeye başlıyor. Git bilgisayarda oyun aç oyna daha iyi Smiley
bedking
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Temmuz 18, 2010, 05:19:20 ÖS »

TEBRİKLER...
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Temmuz 18, 2010, 05:20:58 ÖS »

tebrıkler
FIRTINA_61
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Temmuz 18, 2010, 05:38:47 ÖS »

çok  iyi savaşlar  çıkarmışsınız  gerçekten  tebrik ederim ama   tarafınızı    baştan  yanlış  tutmuşsunuz. zor  gününde  seni   kabul etmeyen  dost  itifaklar edinmektense( ki  çoğu savaşınız  bu dost  bildiğiniz  ittifaklar içindi)    gerçek  dost  ittifaklar edinseydiniz  keşke....ama  sizde  bilemezdiniz  onların bi gün  siziz satışa  getireceğini..

ya  göründüğün gibi ol,yada  olduğun  gibi görün...(sizi satışa  getiren  dostlarınız  için)
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Temmuz 18, 2010, 06:28:00 ÖS »

çok  iyi savaşlar  çıkarmışsınız  gerçekten  tebrik ederim ama   tarafınızı    baştan  yanlış  tutmuşsunuz. zor  gününde  seni   kabul etmeyen  dost  itifaklar edinmektense( ki  çoğu savaşınız  bu dost  bildiğiniz  ittifaklar içindi)    gerçek  dost  ittifaklar edinseydiniz  keşke....ama  sizde  bilemezdiniz  onların bi gün  siziz satışa  getireceğini..

ya  göründüğün gibi ol,yada  olduğun  gibi görün...(sizi satışa  getiren  dostlarınız  için)

komutanlar ittifakından wertizm ona dediklerimi tam anlasaydı ve bizi yanına almayı kabul etseydi bizi yarı yolda bırakanlarla hesabımızı görecektik nasip olmadı Smiley
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Temmuz 19, 2010, 09:01:11 ÖÖ »

Bu gece inanılmaz savaşlar oldu. sırasıyla dab-be, _wertizm_, sokartes, the_end bana(ulubatlu) çakılmışlar ve 4 çakılıştan sonra cehennet vurmuş sonunda Grin ... THE_END ile olan savaş diyarın en kanlı savaşıdır . ... Süresi dolduğunda ayrı bir başlık altında o raporları yayınlayacağım ...
« Son Düzenleme: Temmuz 19, 2010, 10:56:19 ÖÖ Gönderen: Alexander » Kayıtlı
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Temmuz 19, 2010, 09:16:45 ÖÖ »

Cool
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Temmuz 19, 2010, 09:55:44 ÖS »

Bu gece inanılmaz savaşlar oldu. sırasıyla dab-be, _wertizm_, sokartes, the_end bana(ulubatlu) çakılmışlar ve 4 çakılıştan sonra cehennet vurmuş sonunda Grin ... THE_END ile olan savaş diyarın en kanlı savaşıdır . ... Süresi dolduğunda ayrı bir başlık altında o raporları yayınlayacağım ...
oyunu bırkmasam sana çakılırmıydım acaba Grin ayrıca komutanlar ittifagında olsaydım zaten gümlüyodun Grin yayınla ama problem yok güzel savas ikimizde sıfırlanıyoruz istersen aç tekrar sıfırdan kapısalım ben turini devralacagmdan çakıldım sana Wink ki bugune kadar diyarda hiç çakılmadım parantez  Grin

GALATASARAY  ...
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Temmuz 19, 2010, 09:57:48 ÖS »

komutanlar ittifakından wertizm ona dediklerimi tam anlasaydı ve bizi yanına almayı kabul etseydi bizi yarı yolda bırakanlarla hesabımızı görecektik nasip olmadı Smiley
gerek kalmadı bi bak hesap kalmısmı ortada dagılmslar ilahii adalet işte ne diceksin Grin:D

GALATASARAY  ...
hotstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Temmuz 20, 2010, 11:31:58 ÖÖ »

arkadaşlar bırakmanıza üzüldüğümü söylemeliyim öncelikle ,daha mücadeleci olmanızı beklerdim diyara çok iddialı başladınız bu bende diyar sonuna kadar kıran kırana bir mücadele olacağını düşündürdü ama görünen o ki yanılmışım.
herşey bitmemişken oyuna dönmeniz çok iyi olur
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Temmuz 20, 2010, 11:33:19 ÖÖ »

arkadaşlar bırakmanıza üzüldüğümü söylemeliyim öncelikle ,daha mücadeleci olmanızı beklerdim diyara çok iddialı başladınız bu bende diyar sonuna kadar kıran kırana bir mücadele olacağını düşündürdü ama görünen o ki yanılmışım.
herşey bitmemişken oyuna dönmeniz çok iyi olur
katılıyorum Cool
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!