Imperia Online Turkey  
Haziran 17, 2024, 06:01:17 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD6 Kuleli İttifağı Madalyalı Savaş Rapoları => Diyarın en kanlı savaşı  (Okunma Sayısı 18274 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Temmuz 20, 2010, 11:36:50 ÖÖ »

ha bıde geçmıs olsun uzuldum sızın adınıza Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Temmuz 20, 2010, 12:34:10 ÖS »

arkadaşlar bırakmanıza üzüldüğümü söylemeliyim öncelikle ,daha mücadeleci olmanızı beklerdim diyara çok iddialı başladınız bu bende diyar sonuna kadar kıran kırana bir mücadele olacağını düşündürdü ama görünen o ki yanılmışım.
herşey bitmemişken oyuna dönmeniz çok iyi olur

Mücadelecilikle alakası yok mesela td9 da oynuyorum oyunu Smiley  Zora geldikten ondan bırakmadık ki???

Arkadaşlarımızın hepsi özel nedenlerle bıraktılar (tatil, iş, v.b.) Bizimde doğal olarak arkadaşlarımız olmayınca canımız sıkıldı. Bu iş ekip işi ekip gidince sıkılıyorsun ister isteme. He komutanlara geçseydik birde generallerle savaşmış olacaktık zevkimiz olsun diye ama gene diyar sonuna sanırım kalmazdık Smiley
hotstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Temmuz 20, 2010, 01:01:49 ÖS »

generaller hakkında bilgin var mı peki? onlarda komple tatilde ve hiçbiri ittifakta değil
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Temmuz 20, 2010, 01:10:36 ÖS »

oyunu bırkmasam sana çakılırmıydım acaba Grin ayrıca komutanlar ittifagında olsaydım zaten gümlüyodun Grin yayınla ama problem yok güzel savas ikimizde sıfırlanıyoruz istersen aç tekrar sıfırdan kapısalım ben turini devralacagmdan çakıldım sana Wink ki bugune kadar diyarda hiç çakılmadım parantez  Grin
3 tane kamiden sonra çakılmışsın(bu kamilerden ikisi diyarda puan sıralamasında 3. ve 4. sıradalar.. gerçi onlarda vururuz diyerek gelmişler de işte biz kami diyelim Grin) ve daha konuşuosun ya sana bişey demiyeceğim ... Ayrıca oyunu bırakmayı düşünmüyorum ... iki dalda beni birinci yaptınız teşekkürler ...
« Son Düzenleme: Temmuz 20, 2010, 02:12:47 ÖS Gönderen: Alexander » Kayıtlı
EnGeReK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

td5 ArasVII EFeLeR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Temmuz 20, 2010, 02:22:04 ÖS »

3 tane kamiden sonra çakılmışsın(bu kamilerden ikisi diyarda puan sıralamasında 3. ve 4. sıradalar.. gerçi onlarda vururuz diyerek gelmişler de işte biz kami diyelim Grin) ve daha konuşuosun ya sana bişey demiyeceğim ... Ayrıca oyunu bırakmayı düşünmüyorum ... iki dalda beni birinci yaptınız teşekkürler ...

Cool adaş sabah namazı cenaze namazına denk gelecegini kim bilebilirdi... *hahaha* *hahaha*

Toroslar üzerinde ocağı yanan bir Yörük çadırı görürseniz rahat uyuyun, daha herşey bitmemiştir...
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Temmuz 20, 2010, 02:22:57 ÖS »

Cool adaş sabah namazı cenaze namazına denk gelecegini kim bilebilirdi... *hahaha* *hahaha*
Aynen adaşım Grin Grin
EnGeReK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

td5 ArasVII EFeLeR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Temmuz 20, 2010, 02:28:32 ÖS »

yaw adaş kafam karıştı, Cool bu turine de 1 hafta önce oyunu sen bıraktırmamış mıydın... *hahaha* *hahaha*

Toroslar üzerinde ocağı yanan bir Yörük çadırı görürseniz rahat uyuyun, daha herşey bitmemiştir...
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Temmuz 20, 2010, 02:29:57 ÖS »

yaw adaş kafam karıştı, Cool bu turine de 1 hafta önce oyunu sen bıraktırmamış mıydın... *hahaha* *hahaha*
Bİraz öyle oldu  Grin
EnGeReK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

td5 ArasVII EFeLeR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Temmuz 20, 2010, 02:30:42 ÖS »

Bİraz öyle oldu  Grin

yapma yaw nese nasip kısmet bu işler... Cool *hahaha*

mustang
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Temmuz 20, 2010, 03:15:16 ÖS »

tebrikler güzel savaşlar emeğinize sağlık  *bravo* *bravo*

Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Temmuz 20, 2010, 03:19:03 ÖS »

tebrikler güzel savaşlar emeğinize sağlık  *bravo* *bravo*
Teşekkürler ...
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Temmuz 20, 2010, 08:35:33 ÖS »

diyorum ya saat 6 da oyundaydım ve çakılcagını biliyordum (komutanlarda) degildim %76 olan iyileştirmem bile %57 lerdeydi gerisini sen düşün komutanlarda olsaydım sen gümlüyordun iki kami veya degil bende oyunu bırakacagımdan çekmedim geri askerleri ama sen devam et her dalda birinci yapıcaz seni biz Grin

GALATASARAY  ...
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Temmuz 21, 2010, 10:07:49 ÖÖ »

diyorum ya saat 6 da oyundaydım ve çakılcagını biliyordum (komutanlarda) degildim %76 olan iyileştirmem bile %57 lerdeydi gerisini sen düşün komutanlarda olsaydım sen gümlüyordun iki kami veya degil bende oyunu bırakacagımdan çekmedim geri askerleri ama sen devam et her dalda birinci yapıcaz seni biz Grin
Çok eziksin ... Ayrıca oyunu bilmediğin her halinden belli iyileştirmen %57 değil %72 meydan savaşına bakacaksın ...
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2010, 10:09:34 ÖÖ Gönderen: Alexander » Kayıtlı
EnGeReK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

td5 ArasVII EFeLeR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Temmuz 21, 2010, 04:29:47 ÖS »

Çok eziksin ... Ayrıca oyunu bilmediğin her halinden belli iyileştirmen %57 değil %72 meydan savaşına bakacaksın ...

*hahaha* +

silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Temmuz 21, 2010, 11:03:32 ÖS »

meydanı demiorum aslan adam gibi konus bitişi kastediorum senden fazla şey biliyorumdur rahat ol sen Wink gerektiginde oyunu biz yazıyoruz Wink

GALATASARAY  ...
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!