Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 01:13:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD6 Kuleli İttifağı Madalyalı Savaş Rapoları => Diyarın en kanlı savaşı  (Okunma Sayısı 18160 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Alexander
Ziyaretçi
« : Temmuz 05, 2010, 04:14:38 ÖS »

Kuleli ittifakının madalyalı savas raporları asagıda sunulmustur.Bunun bir oyun oldugu sadece eglenmek icin burada oldugumuzu hatırlatır iyi oyunlarıyla bizi guclu kılan dusmanlarımıza tesekkur eder direncli cıktıkları icin ayrıca kendilerini de tebrik ederiz .Herkese iyi oyunlar iyi forumlar...

balli_M öğle saatlerinde yaklaşık 5 saatlik mesafeden gelip şovalyeler yandayken vurdu Grin

Araştırmalarımız sıfırlanınca genareller ittifağına geçtikten sonraki ilk madalyam.

Araştırmalarımız sıfırlanınca bana da ittifak dayanmadı Grin. Diyarın en kanlı savaşıdır .
                                                                           Not : Bu savaştan 5 dakika önce bana 3 kişi çakılmasına rağmen diyarın en kanlı savaşını kazandım Grin
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2010, 05:44:15 ÖS Gönderen: Alexander » Kayıtlı
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Temmuz 05, 2010, 04:17:58 ÖS »

Güzel Bir Sunum; Hem Savaşlar Hem de Sunum İçin Tebrikler.... Wink

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 05, 2010, 04:44:08 ÖS »

Çok sevgili kankam, Oyunu bırakmıs olsan dahi kırmayıpta bu güzel sunumu yaptığından dolayı cok teşekkür ederim. Bu kadar savası bir araya toplamak dahi emek gerektiren bir husus, kuleli ittifakı bunun her seyden önce bir oyun olduğunu asla unutmadı. Kuleli ittifakının oyuncuları mecburiyetten dolayı başka ittifaklar geçmek zorunda bırakılmıstır. Bu hususu tarışma konusu yapmak istemiyorum. KULELİSİZ bir td-6 düşünemiyorum.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 05, 2010, 07:50:20 ÖS »

Tebrikler... *bravo* mskoc76 kardeşim döktürmüşsün sende.  *freak*

silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 05, 2010, 08:37:36 ÖS »

tbrkler Wink

GALATASARAY  ...
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 05, 2010, 08:39:47 ÖS »

Çok sevgili kankam, Oyunu bırakmıs olsan dahi kırmayıpta bu güzel sunumu yaptığından dolayı cok teşekkür ederim. Bu kadar savası bir araya toplamak dahi emek gerektiren bir husus, kuleli ittifakı bunun her seyden önce bir oyun olduğunu asla unutmadı. Kuleli ittifakının oyuncuları mecburiyetten dolayı başka ittifaklar geçmek zorunda bırakılmıstır. Bu hususu tarışma konusu yapmak istemiyorum. KULELİSİZ bir td-6 düşünemiyorum.
buna gelince sadece kuleli degil biz bunu hep söylüyoruz KOMUTANLAR+KULELİ ikisi olmassa o diyar olmaz es geçme bence Wink yigidi öldür hakkını yeme anlayacagın diger ittifakların sizin gibi oldugunu söyleyemem bunu biliyoruz ama sizlerde bilmelisiniz biz olmassakta olmaz Smiley Wink

GALATASARAY  ...
serco96
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Temmuz 05, 2010, 10:16:38 ÖS »

Tebrikler güzel savaşlar.. Smiley Sertan Abinin dediği gibi sunum için de ayrıca tebrikler  Smiley

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.. (Hz.Mevlana)
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 05, 2010, 10:27:33 ÖS »

güzel savaşlar sunumda gerçekten güzel...pearsla tarhanın savaşında tamamen şansla kazanmış pears tarhanada geçmiş olsun...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 05, 2010, 10:39:46 ÖS »

buna gelince sadece kuleli degil biz bunu hep söylüyoruz KOMUTANLAR+KULELİ ikisi olmassa o diyar olmaz es geçme bence Wink yigidi öldür hakkını yeme anlayacagın diger ittifakların sizin gibi oldugunu söyleyemem bunu biliyoruz ama sizlerde bilmelisiniz biz olmassakta olmaz Smiley Wink

Rekabet her zaman iyidir. Rekabetinde bitmesini istemiyoruz. Komutanlar bu konuda iyi rakiplerdi. Olumsuzlukları urux gibi bir kısım hesapların ceza akabinde çok agır hareketlerde bulunmasıdır. Şahsım adıma  ben ordumu alanları oyunu açınca hep tebrik ettim. Ancak her ne hikmetse aynı şekilde karsılık görmedim. Arkadaşlarla konustuk. Generallerin safında savasa devam kararı aldık.

Kuleli gönlümüzde yasıyacak her daim.,
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Temmuz 05, 2010, 10:43:15 ÖS »

güzel savaşlar sunumda gerçekten güzel...pearsla tarhanın savaşında tamamen şansla kazanmış pears tarhanada geçmiş olsun...

Asıl sans malkoc ballı_m savaslarında dikkatini cekerim. 46 moralle meydan 25 moralle kale 21 moralle garnizon düşüyor.

Öbür rapor ise gerçekten azmin zaferi akıncı alınmadan cıkılan savasta Smiley 631 muhafızın dirayeti 1. değiştiriyor.Smiley))
« Son Düzenleme: Temmuz 05, 2010, 10:44:49 ÖS Gönderen: mskoc76 » Kayıtlı
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Temmuz 05, 2010, 10:48:00 ÖS »

Asıl sans malkoc ballı_m savaslarında dikkatini cekerim. 46 moralle meydan 25 moralle kale 21 moralle garnizon düşüyor.

Öbür rapor ise gerçekten azmin zaferi akıncı alınmadan cıkılan savasta Smiley 631 muhafızın dirayeti 1. değiştiriyor.Smiley))

raporların tamamına bakma fırsatım olmadı...pearsın o savaşı dikkatimi çekti...bugüne kadar 27 moralle hiç savaş almadım...birazda garanticiyimdir 50moral altına zaten yollamam yollasamda kaybederim biraz bahtsız bedeviyimdir de ben:P

ANI YAŞA!!!HAYATIN
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Temmuz 05, 2010, 10:51:13 ÖS »

şimdi baktım gerçektende büyük şansızlık olmuş...akıncı yollamaması doğru olan sonuçta şovalyeler ortada yok...yan kalelerde tutuyorsan şovalyeleri herzaman risk vardır...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Temmuz 05, 2010, 10:56:55 ÖS »

şimdi baktım gerçektende büyük şansızlık olmuş...akıncı yollamaması doğru olan sonuçta şovalyeler ortada yok...yan kalelerde tutuyorsan şovalyeleri herzaman risk vardır...

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/48/2010_5_16/48026055_48031517_934074

bunun hakkında da yorum yapsan olur yani:)) Buda sans oda sans:))
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Temmuz 05, 2010, 10:59:12 ÖS »

tebrikler savaslar cok guzel ama asil guzel olan resimler super hepsi  Grin
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Temmuz 05, 2010, 11:02:26 ÖS »

seninde şansın fena değilmiş yav... ödeşmişsiniz Grin Grin Grin Grin  bizede nasip eder allah inş böyle düşük moralde bile kazanılacak savaşları Grin Grin Grin

yinede eşşeğini sağlam kazağı bağlamak lazım...ekoya ara verince biraz onur yapmak şart...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Sayfa: [1] 2 3 ... 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!