Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 01:10:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242047 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #750 : Luty 12, 2010, 00:12:42 »

to jest text wyzywający musi być pełen emotek  Wink Embarrassed

a komu Ty chcesz rzucić rękawice? Huh? nie to zeby popadac w narcyzm, ale nie ma rownych dziewczynkom Huh?  Embarrassed
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #751 : Luty 12, 2010, 00:27:30 »

a komu Ty chcesz rzucić rękawice? Huh? nie to zeby popadac w narcyzm, ale nie ma rownych dziewczynkom Huh?  Embarrassed

jak nie będzie rzeźni to powalczymy miedzy sobą Tongue Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2010, 06:42:41 wysłane przez Morglith » Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #752 : Luty 12, 2010, 13:42:03 »

Dominium    Shy_Girl    2369   180   2010-01-26 07:46:48   2010-02-02 07:46:48

Dominium    Shy_Girl    3788   275   2009-09-09 06:57:52   2009-09-16 06:57:52

Dominium    Shy_Girl    227   1367   2009-11-12 02:19:44   2009-11-19 02:19:44

 *pardon*

przyznajcie się dziewczynki ile tam już wojenek nastukaliście na swój licznik  Shocked Shocked Shocked

Ja szczerze mówiąc zaczynam się sam siebie bać.  *headache*

Jeżeli tieg ma 3x większą armię niż ja i wypowiada mi wojnę jak prowadzę w tym czasie 3 inne, a teig żadnej i ma satysfakcję że pokonał mnie raz i raz przegrał (przy 3 wojnie mnie nie było). Naprawdę sam siebie się boję.  *freak* *freak*

Ale mniejsza o wojny z Dominium.
Sztuka to wygrać z silniejszym wojskiem. Raz ta sztuka udała sie Shy.
Sztuka zaangażować się i znaleźć rozwiązanie problemu gdy jest cieżko. Raz ta sztuka udała się Dominium, a w zasadzie tiegowi.

Dłużej mielić temat nie ma sensu. Jak to mówią starzy podhalańscy górole do ceprów: "Don,t look back, Panocku, don,t look back "  Grin

Został miesiąc do końca ery.
Do Dominium dochodzą nowi zawodnicy i to bardzo konkretni.
Doszedł Rudy, doszedł tomas (prawdopodobnie gra tam poziom_de, tak po flagach wnioskuję). Pewnie jeszcze dojdzie ktoś. Skoro zbierają pakę to nie po to żeby uprawiać marchewki, tylko po to żeby kogoś lać na koniec ery. Tieg pokazał już że mocno się angażuje, więc coś się święci. Patrząc na ranking punktowy nie trudno się domyślić komu będą kłaść gołą rączką na pupkę.  *SARCASTIC*
Mam tu swoje typy ale nie ujawnię teraz.  Lips Sealed


Drugi rzut oka na ranking punktowy graczy.
Mamy na szczycie pewną Księżniczkę o zaraz za nią 3 rycerzy macha białymi chusteczkami. Każdy z nich marzy o spacerku do księżniczki, niestety chwilowo nie spełniają wymagań. Coś jak Cztan i Wilk. Natomiast księżniczka chyba zauroczona haftowanymi chusteczkami nie może odwiedzić żadnego z nich. Pytanie czy kawalerzy ci są w stanie w dwójkę wsadzić na tyle duże kamikadze że ten trzeci ledwo co się przecisnął? A może Księżniczka odpuści i osłabnie, a któryś z kawalerów zrobi przewagę wojska? A może stagnacja będzie do ostatniego dnia ery?
Został miesiąc gry. Dużo czasu jeszcze. Ciekawe jak rozwiąże się ta patowa sytuacja. Wszystko w ich rękach.  *pardon*

Shy natomiast jest blisko u celu ilości wojen. Brakuje jednak interesujących przeciwników w zasięgu. Marzymy o wojnie z Power ale zachęty ze strony Morga, kilka wpisów wyżej, to raczej kula w płot. Zachęcać farmerów żeby atakowali fajterów.

Choć muszę przyznać, że silni farmerzy mogą zagrozić coraz bardziej zgrabiałym fajterom.
Dzisiaj zaliczyłem kolejny wojenny szpagat. Ty razem z Trojanem (a wczoraj sam siebie ostrzegałem). Ewidentnie starzeję się i mój kres już bliski. Z wojem czy bez dojadę jednak do mety 12 marca, bo mimo wszystko, to co się osiągnęło do tej pory na pl3, cieszy i trzeba się po delektować jeszcze kilka tygodni.  *HI*
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2010, 13:48:53 wysłane przez Konrad » Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #753 : Luty 12, 2010, 13:51:23 »


Drugi rzut oka na ranking punktowy graczy.
Mamy na szczycie pewną Księżniczkę o zaraz za nią 3 rycerzy macha białymi chusteczkami. Każdy z nich marzy o spacerku do księżniczki, niestety chwilowo nie spełniają wymagań. Coś jak Cztan i Wilk. Natomiast księżniczka chyba zauroczona haftowanymi chusteczkami nie może odwiedzić żadnego z nich. Pytanie czy kawalerzy ci są w stanie w dwójkę wsadzić na tyle duże kamikadze że ten trzeci ledwo co się przecisnął? A może Księżniczka odpuści i osłabnie, a któryś z kawalerów zrobi przewagę wojska? A może stagnacja będzie do ostatniego dnia ery?
Został miesiąc gry. Dużo czasu jeszcze. Ciekawe jak rozwiąże się ta patowa sytuacja. Wszystko w ich rękach.  *pardon*



wypasiony tekst *hahaha* *hahaha* *hahaha*


dwie takie wojny bylo- Normalni tez mieli 3 razy wiecej woja, a ich akademia byl Power....po wojnie to Normalni byli akademia Power *hahaha* *hahaha* *hahaha*

pozostale wojny to strzelanie jak do kaczek Grin
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2010, 13:57:47 wysłane przez olki » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #754 : Luty 13, 2010, 20:12:51 »

Z kim miał stłuczkę 69artur69? Z Chmurą?  *hihi*
Zapisane

sir_chmura
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #755 : Luty 14, 2010, 01:14:59 »

Z kim miał stłuczkę 69artur69? Z Chmurą?  *hihi*

Artur chyba zakończył swoją karierę na PL3  Huh?. Ale coś innego mi chodzi po głowie - jakiś spisek to też mógł być  *hihi*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #756 : Luty 14, 2010, 08:29:11 »

Artur chyba zakończył swoją karierę na PL3  Huh?. Ale coś innego mi chodzi po głowie - jakiś spisek to też mógł być  *hihi*

Czyli to on przyszedł z odwiedzinami i zrobił szpagat.  *HUNTER*
Zapisane

CYPISEK
Szeregowiec
*

Karma: +18/-2
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #757 : Luty 14, 2010, 21:04:55 »

jak na razie nie było mowy o zerwaniu porozumienia.
artur zrobił własny atak, bez zadnych ustalen.powiem szczerze ze nawet ciesze sie ze umoczył , bo wiedzial dobrze o niepisanej umowie.
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #758 : Luty 14, 2010, 21:14:37 »

jak na razie nie było mowy o zerwaniu porozumienia.
artur zrobił własny atak, bez zadnych ustalen.powiem szczerze ze nawet ciesze sie ze umoczył , bo wiedzial dobrze o niepisanej umowie.


Znam już na tyle specyfikę tej gry, że nie ma znaczenia kto komu coś tam przypadkiem zrobił,  czy nie zrobił.
To gra militarna i raczej szykuje się zadyma  *hihi* A pretekst zawsze się znajdzie, "bo zupa była za słona" itp.  Grin

Cypis, chcecie pokoju to szykujcie się do walki, bo Was Dominium wypstryka szybciej niż się spodziewacie. 
POWER i Samotnia Wam chyba nie zagraża więc więcej opcji nie ma.  *pardon*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #759 : Luty 14, 2010, 23:24:07 »

ktos tu chyba walki ustawia >Grin codziennie jeden z gornej polki mi w x 2 wpada *pardon* *hahaha*
Zapisane
sir_chmura
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #760 : Luty 15, 2010, 12:51:59 »

Na koniec ery zaczyna się ciekawie robić i wychodzą z mysich norek z wojskiem, które stało cały rok  Grin
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #761 : Luty 15, 2010, 18:21:38 »

2-gi dzień wojny z Power i czuje się jak wygłodzony lis na silę zamknięty w kurniku .Normalnie krwawa łaźnia Embarrassed Lips Sealed  echhh najlepsza akcja power to palenie gór gdzie mam 130k ludzi :PPP pod koniec ery  *hahaha* a to zemsta za pojechanie woja  Grin normalnie załamka chłopaki z power to mój apel macie groźnych zawodników z potencjałem  Huh? co oni robią używają was jako mięsa armatniego  Tongue Huh? i liczą ze zatrzymacie nasze ataki   *pardon* ja już dawno pożegnał bym ten sojusz wstyd grac i kiedy kol wiek przypominać ze grałem w sojuszu ,,X'' Lips Sealed niestety jestem brutalny ale szkoda waszego poświecenia w grze dla naszej nawet frajdy  Huh? nie powinniśmy już wychylać nosa po tylu atakach po poradę zapraszam do dominium  *rose* i Bmw bo to był wymagając przeciwnik  *pardon* ale pomimo waszej przewagi w badaniach nawet nie warzcie się opisywać tego na forum bo suchej nitki na was nie zostawię a tym bardziej nikomu nie przypominajcie ze graliście w takim soju  Lips Sealed wstyd i nic poza tym doceniam te palenia niby zemsta i zachowanie godności ale nie przy przewadze 10k Tongue Embarrassed *hahaha* owszem bez szczelna wypowiedz ale w w ten sposób zachęcam potęgi militarne do gry zresztą nie 1-raz panowie do dzieła Power to i tak pośmiewisko pl 3:P pochwalcie się chodziarz jakimś raporcikiem z powalenia lepszych  Cool Cool Wink Grin
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 20:54:14 wysłane przez Morglith » Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #762 : Luty 15, 2010, 20:48:38 »


Morg, cienko cię wiedzę jak DV przeczyta tą wypowiedź. Chaos na kółkach, o ortach nie wspomnę.  Tongue Tongue

Ale THE BEST OF ... to wypowiedź:
*hahaha* owszem bez szczelna wypowiedz

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* padłem  Grin

Masz +  *drunk*
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #763 : Luty 15, 2010, 20:52:53 »

jakie orty  Shocked Shocked Shocked chyba ze przeglądarka mnie oszukuje Tongue to jak wy w soju jak się pytam kogo lać ,, wysysaj szpik ''  Grin ile można  Shocked Grin
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #764 : Luty 15, 2010, 21:13:01 »

 Grin

Kto nie wie co to "wysysanie szpiku",to tłumaczę, że to drabinka 3-4 ataki w resztki woja przeciwnika. Grając w Shy, wyczailiśmy że czasami wysysanie szpiku u 3-4 graczy może dać więcej przychodu niż pojedynczy duży atak.  *HI*

Co do wojny z POWER, to muszę przyznać że gram w sojuszu, gdzie za chwilę dojdzie starć między nami o to kto kogo ma pojechać.
Zachowujemy się jak wygłodzone drapieżniki, którym rzucono konkretny kawał krwawego mięcha. Jeden drugiemu wydziera.  *suicide*

POWER próbują kontrować ale to raczej może ich tylko pogrążyć.  *pardon*

Natomiast skrobnę też kilka pozytywnych zdań pod adresem POWER. Chłopacy już lepiej grają. Próbują sejwować, przestawiać wojo w prowincjach. Zawracają jak słaba podstawka. Generalnie duży postęp.  *bravo*

P.S. No a Dla Winiego duży browar  *beer* *beer*
Dzieki temu że opuścił POWER dostaliśmy ten sojusz w zasięg x5. Wcześniej był za duży na nas.  Grin
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 21:15:11 wysłane przez Konrad » Zapisane

Strony: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!