Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 03:32:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469386 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3015 : Styczeń 10, 2014, 19:18:48 »

ARTUR_EK jak bym klad tyle diaksów co wy to był bym tez w top10






Uploaded with ImageShack.us



Sztuka mój wynik z tamtej ery na pl9 bez diamentów .
W IO najważniejszy jest pomyślunek. To nie diamenty grają ,tylko ludzie
Znam wiele przypadków osób które inwestują majątek i guzik z Tego mają
Zostaje jeszcze jedna grupa osób ... z pomyślunkiem i diamentami - wyniki widoczne na pl9 Grin
Zapisane

SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3016 : Styczeń 10, 2014, 19:32:12 »

Demeskinos ja wiem że można grac bez diaksów ale nie liczysz tego ze grasz w dobrym sojuszu badania sojuszu masz najlepsze i do tego jeszcze naukowca pewnie Tongue

ja mam w dupi.. za przeproszeniem ile kto kladzie w gre ale niech nie prowokuje o ataki na zamek bo ma ekipe i zgranie.
zostawiam ten temat juz.


juz pisałem o tym ze chciałbym z toba kiedys zagrac Smiley bo wiem ze jestes jednym z lepszych graczy w pl |:)
Zapisane

młodypakto86
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3017 : Styczeń 10, 2014, 20:24:19 »

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Pojawil się tu Demes i żartobliwym akcentem zaczęła sie dyskuska. Nikogo nie prowokuję, a jedynie zachęcam. Szukam tych co narzekali na wikingow w poprzedniej erze że grają bez zęba. Szukam tych co mowili, że wikingowie w kolejnej erze (czyli tej obecnej) pozmieniają ze strachu nicki. Szukam tych co chcieli rywalizować i ustanawiać poprzez tą erę mistrzów v5. Po prostu szukam zabawy bo do końca ery jest bliżej niż dalej, a nuda jak cholera - i wyglada na to, że to znowu wikingowie są temu winni. Wikingowie i ich diamenty ...
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3018 : Styczeń 10, 2014, 20:55:54 »

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Pojawil się tu Demes i żartobliwym akcentem zaczęła sie dyskuska. Nikogo nie prowokuję, a jedynie zachęcam. Szukam tych co narzekali na wikingow w poprzedniej erze że grają bez zęba. Szukam tych co mowili, że wikingowie w kolejnej erze (czyli tej obecnej) pozmieniają ze strachu nicki. Szukam tych co chcieli rywalizować i ustanawiać poprzez tą erę mistrzów v5. Po prostu szukam zabawy bo do końca ery jest bliżej niż dalej, a nuda jak cholera - i wyglada na to, że to znowu wikingowie są temu winni. Wikingowie i ich diamenty ...


Artur szkoda ,że nie każdy ma takie podejście do mojego "nagannego zachowania" w sprawie zamków Wink
Ciężko byłoby zebrać drugą taką ekipę mogącą zagrozić Wikingom.


Demeskinos ja wiem że można grac bez diaksów ale nie liczysz tego ze grasz w dobrym sojuszu badania sojuszu masz najlepsze i do tego jeszcze naukowca pewnie Tongue

ja mam w dupi.. za przeproszeniem ile kto kladzie w gre ale niech nie prowokuje o ataki na zamek bo ma ekipe i zgranie.
zostawiam ten temat juz.

Sztuka specjalnie zagrałem erę bez diamentów ,aby pokazać ,ze da się grać. Wiem teraz ,ze wynik bez diamentów moze być znacznie lepszy.
Powiem szczerze ,ze akcje z zamkami zacząłem ,aby pokazać sposoby walki z dużym ,silnym oraz zorganizowanym przeciwnikiem
Nie zawsze brutalna siła jest niezbędna do osiągnięcia wyznaczonych celów.
Wszyscy dobrze wiedzą ,ze przeciwnicy Wikingów jakiś czas temu odpuścili sobie walkę i liczyłem chociaż na walkę wojskiem sojuszowym
Zapisane

SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3019 : Styczeń 10, 2014, 22:01:57 »

_ARTUR_EK chciałbym zobaczyć jak jesteś samemu i bez ekipy czy nadal byś twierdził że wieje nudą.

zacznij ere i graj samemu albo w słabym sojuszu to zobaczysz co to prawdziwa walka a nie kupiona.

ja tu popieram demeskinosa gra bez diaksów to prawdziwa gra , wchodzisz na konto to nie wiesz czy jestes cały czy juz cie dorwali. i to jest dobre w tej grze ze chcesz sie odkuć jak cie dorwali Smiley

ale tak jak mówie kazdy ma jak ma i tego sie nie zmieni. nie kazdego stac na diasy i nie kazdy moze sobie pozwolic na to .

dla mnie mozesz grac ciagle na diaksach ale  nie poczujesz co to jest prawdziwa gra.

ps. artur żebyś nie myślał że ja mam coś do ciebie tylko wymieniam się pogladami Smiley

Zapisane

młodypakto86
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #3020 : Styczeń 10, 2014, 22:36:53 »

Sztuka, zacznij coś robić to będziesz miał diamenty. Lubie ludzi, którzy narzekają Tongue Ja np. wcale nie kupuje diamentów. Dostaje to co mam z forum i odpowiedzi w grze. I nie szalejąc (nie, nie ciągnę skrzynek do 99 Grin nawet za 25 nie Smiley ) da się zrobić wynik. Ważne, żeby się wiedziało co się robi. Ja się przyznam, że pierwszy raz robie konto ponad 3mln punktów i pierwszy raz kończę erę Grin

Zanim się zacznie po kimś jeździć, że diamenciarze itp. to można by się było zapytać jak to wygląda.

Btw. Ok, podaj mi świat na którym mam zagrać sam i zbierz sobie ekipe. Ważne, żeby się zaczynaj po zakończeniu ery na pl9.

EDIT: Swoją drogą, uważam, że samemu gra się łatwiej. Może badania nie te. Ale podatek nie obciąża Smiley Na co wiele razy tutaj narzekałem w tej erze i wiele razy (prawidłowo!) mnie tłumiono Smiley
Zapisane

SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3021 : Styczeń 10, 2014, 22:42:34 »

ale Tamasaki ja mu nie broni uzywac diaksow tylko jak wieje nuda i zamki ma zdobyte to mozna powiedziec ze koniec ery.

ale jak chce poczuć coś tej gry to niech zagra bez diaksów i zobaczy czy bedzie wiało nudą.

mnie stac na diaksy i to na duze ale nie bede wpierd... w gre po 10tys. zł jak co nie ktorzy to robia albo i wiecej ale nie obchodz.... mnie to.


ps. tamas ja wiem ze bedziesz go bronił bo to człowiek z forum i jeszcze na dodatek grasz z nim Smiley

jak był bym z wami to nawet bym o tym nie pisał a jak bym napisał to byś pisał inaczej.
Zapisane

młodypakto86
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #3022 : Styczeń 10, 2014, 22:49:55 »

Myśl co chcesz Smiley mi się jałowe spory już znudziły.
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3023 : Styczeń 10, 2014, 23:11:54 »

Sztuka 2 ery do tyłu rozjechalem ten świat bez diamentow i bez członkostwa w teamie forumowym. Grałem bez ekipy. Wikingowie tez wtedy grali ale nie ze mną (dlatego nie wygrali Grin ). Zaczynałem z nowopoznanymi ludźmi i wygraliśmy. W tej erze kupiłem jednego smsa z diamentami abym chociaz kilka sztuk mógł darować do skarbca. Na poczatku nawet premium nie mialem bo szczerze szkoda mi tych kilku złotych. Zapewniam Cie że z tej gry poczułem bardzo dużo - śmiem twierdzic że wiecej od Ciebie więc nie łącz mnie z diamentami. Na koniec ery napiszę Ci jak zrobić 4M punktów w minutę za jedyne 40 diamentów - moze wtedy odpuścisz drętwą gadkę o diamentach.

A to że zamki są zdobyte nie oznacza że nie można ich odbić.  Ja np. 2 ery temu odbijalem w pojedynkę centralny. Najgorsze jest nicnierobienie i marudzenie jaki ten świat jesy zły . Jak ktoś chce i potrafi to musi się udać Wink

« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2014, 23:36:50 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3024 : Styczeń 10, 2014, 23:45:45 »

okey artur napiszesz mi na koniec ery jak ugrałeś tyle pkt za jednego sms. Smiley

konczymy temat nie ma co dyskutować bo i tak nie wygrany jest tylko jeden Smiley

Zapisane

młodypakto86
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3025 : Styczeń 10, 2014, 23:54:57 »

okey artur napiszesz mi na koniec ery jak ugrałeś tyle pkt za jednego sms. Smiley

konczymy temat nie ma co dyskutować bo i tak nie wygrany jest tylko jeden Smiley



Napiszę jak zrobić 4M punktów za pół sms a Wink a jak tworzyć konto to sorry ale nie bedzie mi się chciało opisywać
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2014, 23:56:48 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3026 : Styczeń 11, 2014, 00:57:16 »

Era bez afery to era stracona widać Smiley
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #3027 : Styczeń 11, 2014, 17:22:46 »

Fenix76, ten świat bez Ciebie nie byłby taki sam Grin Wikingi pozdrawiają spamera Grin
Zapisane

SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3028 : Styczeń 13, 2014, 18:37:17 »

wczoraj były 2 dobre walki na 300k i 400k pkt wojennych Smiley
Zapisane

młodypakto86
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #3029 : Styczeń 13, 2014, 19:08:09 »

Kto brał udział ? Ile trupów ? ;P
Zapisane
Strony: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!