Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 10:21:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467720 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2955 : Grudzień 02, 2013, 00:40:29 »

masz ochotę to zapraszam Smiley

Jak pisałem wcześniej aby przyjść do Ciebie muszę pozbyć się sporo punktów. Daj słowo, że nie wycofasz wojska jak zobaczysz mój atak, a w międzyczasie Trolle nie będą mnie atakowały Smiley
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2956 : Grudzień 02, 2013, 00:42:51 »

Cały dzień widzę 390k katów ale jestem pewien, że masz z 200k pochowane + koszary Wink

Pewnie, że zabawa, ale ja aby iść to muszę pozbyć się 1M punktów Wink Mnie ta zabawa będzie drogo kosztowała więc jak mamy się bić to na ustalonych zasadach Smiley
Bla bla Sad mnie tez drogo kosztowało mam Ci napisać cenę na priwa proszę daj spokój Wink zasady ustalili już Bułgarzy Smiley
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2957 : Grudzień 02, 2013, 00:46:04 »

Bla bla Sad mnie tez drogo kosztowało mam Ci napisać cenę na priwa proszę daj spokój Wink zasady ustalili już Bułgarzy Smiley

haha no tak z cennikiem Bułgarów nie ma co dyskutować Grin

Mi chodzi tylko o to, że jeśli mam planowo walczyć na wyjeździe w górach z lasem to przynajmniej ustalmy jakieś warunki. Nie będziecie mnie w tym czasie atakowali, a Becik nie wycofa wojska Wink
 
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2958 : Grudzień 02, 2013, 00:46:11 »

Dobra dajcie spokój i co jeszcze gramy jak było może ja z czasem się wybiorę do was i o cenach nie będę pisał i zasad wymyślał Becik daj spokój już zostawmy temat może by tak o pogodzie u mnie jest dziś masakra -18 brrry strasznie dobrze że śniegu nie ma
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2959 : Grudzień 02, 2013, 00:51:39 »

Dobra dajcie spokój i co jeszcze gramy jak było może ja z czasem się wybiorę do was i o cenach nie będę pisał i zasad wymyślał Becik daj spokój już zostawmy temat może by tak o pogodzie u mnie jest dziś masakra -18 brrry strasznie dobrze że śniegu nie ma


Ja tylko chciałem podważyć Twoje słowa o strachu przed atakowaniem.  Tu nie chodzi o strach tylko o puste przebiegi. Doskonale pilnujecie kont więc nie atakowałem Smiley Ogranicza mnie też zasięg punktowy. Ale jeśli mamy się bawić to możemy powalczyć w polu Smiley

Co do pogody to dziś u mnie było w miarę ładnie ale zimę już czuć Wink
Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #2960 : Grudzień 09, 2013, 23:05:35 »

Witam

coś cicho sie tu zrobiło ?
Zapisane

młodypakto86
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2961 : Grudzień 12, 2013, 00:09:43 »

Gratulacje dla Arturka za wygraną bitwę Smiley tak trzymać  Smiley no i graty dla Lunitza za nabranie odwagi i piękne plądry Brawo Smiley
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2962 : Grudzień 12, 2013, 01:09:12 »

Witam
coś cicho sie tu zrobiło ?

Zimowy letarg. Niektórzy to nawet stają się skarbonkami. Prawda, Panie Romanie ? Grin



Gratulacje dla Arturka za wygraną bitwę Smiley tak trzymać  Smiley no i graty dla Lunitza za nabranie odwagi i piękne plądry Brawo Smiley


Dzięki Smiley
A jako, że bitwy nie będzie w walkach dnia to pozwolę sobie za kilka dni wrzucić screena Wink
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 01:11:11 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2963 : Grudzień 12, 2013, 01:13:40 »

Zimowy letarg. Niektórzy to nawet stają się skarbonkami. Prawda, Panie Romanie ? Grin




Dzięki Smiley
A jako, że bitwy nie będzie w walkach dnia to pozwolę sobie za kilka dni wrzucić screena Wink

ależ oczywiście jak by to było żeby nie skrinować Grin spoko i nie musisz czekać kilka dni po co Huh? nie mam nic do ukrycia i niczego się nie wstydzę Grin
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 01:22:27 wysłane przez olavhaling » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2964 : Grudzień 12, 2013, 01:26:33 »

ależ oczywiście jak by to było żeby nie skrinować Grin spoko i nie musisz czekać kilka dni po co Huh? nie mam nic do ukrycia i niczego się nie wstydzę Grin

A co jeśli inni poznają moje wojsko i zaczną po mnie jeździć ? Muszę się odbudować po walce Grin
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2965 : Grudzień 12, 2013, 01:33:08 »

A co jeśli inni poznają moje wojsko i zaczną po mnie jeździć ? Muszę się odbudować po walce Grin
A no tak masz rację to nie ukrywaj je lepiej bo świeże skany mamy kurcze o tym nie pomyślałem faktycznie masakra co by było jak by cię zjechali Grin
I opiernicz przez Ciebie dostałem że pilnującemu nic nie mówiłem na temat spotkania graczy IO straszniejsze to było niż twoje wojo Smiley
 
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2966 : Grudzień 12, 2013, 02:00:20 »

A no tak masz rację to nie ukrywaj je lepiej bo świeże skany mamy kurcze o tym nie pomyślałem faktycznie masakra co by było jak by cię zjechali Grin
I opiernicz przez Ciebie dostałem że pilnującemu nic nie mówiłem na temat spotkania graczy IO straszniejsze to było niż twoje wojo Smiley
 

Jakby nie było to taki Twój zły dzień ;P  A piątek 13 dopiero jutro Grin
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2967 : Grudzień 12, 2013, 02:05:45 »

Jakby nie było to taki Twój zły dzień ;P  A piątek 13 dopiero jutro Grin
dlaczego zły nie musiałem podstawiać ale cz wtedy byłaby zabawa Huh?Huh?? Szkoda mi tylko Lunitza plądry mu się skończyły ale zawzięty jest po północy ma nowe 4 Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2968 : Grudzień 12, 2013, 02:16:28 »

dlaczego zły nie musiałem podstawiać ale cz wtedy byłaby zabawa Huh?Huh?? Szkoda mi tylko Lunitza plądry mu się skończyły ale zawzięty jest po północy ma nowe 4 Grin


Nie ma co rozpuszczać języka nad jakąś walką Wink  W końcu na tym ta gra polega i tak jak pisałem tej Pani co Cię okrzyczała - ktoś musi przegrać aby ktoś inny mógł wygrać. A tymczasem robię sejwa i znikam Grin
Zapisane
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2969 : Grudzień 12, 2013, 02:33:06 »


Nie ma co rozpuszczać języka nad jakąś walką Wink  W końcu na tym ta gra polega i tak jak pisałem tej Pani co Cię okrzyczała - ktoś musi przegrać aby ktoś inny mógł wygrać. A tymczasem robię sejwa i znikam Grin
ja też tak myślę Wink nie przejmuj się może następnym razem dadzą Ci medal i honoru też trochę wpadnie zobaczysz będzie dobrze dał Bóg dzień da i radę spokojnej nocy pozdro olav   
Zapisane
Strony: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!