Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 23:35:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469345 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2490 : Wrzesień 04, 2013, 21:30:27 »

Autor tego sukcesu jak się spytałem czy wiedział o tym, że szły 2,8m katów. Powiedział, że robił skany i znalaźć to CZS i zaatakował czemu w tej chwili fart. A może wojo dotarło po o 12 szło do CZS

Wojo wysłałem po 12 z zamku płn wsch do CZ246 (1,8M katów co dałoby nam w rejonie zgromadzenia sił nocnych spory element zaskoczenia). W zamku płn wsch nikt nie skanował, więc skąd ktoś mógł wiedzieć że ubyło nam tam katów? No i sam atak, na 2min przed rozładowaniem się tej armii posiłkowej. Wierzę w zbiegi okoliczności, ale nie aż takie. Poza tym posiadając tak przygniatającą przewagę przy centralnym mogliście ten CZ rozwalić wcześniej, czego nie zrobiliście. Zakładam że krecik zalogował się przed akcją i w zdumieniu zobaczył, że lecą katy na pomoc naszemu zamkowi i wysłał do Was newsa.. Jedyny sposób, żeby z takim kretowiskiem widzę walczyć, to wgląd do ruchu i stanu armii sojuszu tylko dla generałów ale Bułgarom i tak nic się nie będzie chciało z tym zrobić
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2491 : Wrzesień 04, 2013, 21:30:55 »

Artur - siedziałem dzisiaj 2h na centralnym i pilnowałem kontrwywiadu - ani śladu po szpiegowaniu szpiegami centralnego i żaden nie wpadł
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2492 : Wrzesień 04, 2013, 21:31:11 »

Arturze - veriface grał w nocny24 pod Twoimi skrzydłami jak wygraliście poprzednią erę
Worsol_A w wawel - ale siatka była z poprzedniej ery
Ferrou o tym wiedziała , Vooper i cała pierwsza siódemka z tych sojuszy - info miałem przekazywać o działaniach Worsol_A
za to obrywałem od niego i veriface bo odrzuciłem stanowczą propozycję
poza tym Worsol_A dostał 3 ataki jak info poszło do Paw-Bug ( grał w wawel wtedy ) a on przekazał namiary do zaufanych w wikinq


Nie interesuje mnie warsol. Nie grał pod moimi skrzydłami i nie zagra. Veri grał w wawelu i pomógł nocnym oddając nam wojsko. Nic nie wiedziałem o kombinacjach Veriego do dnia dzisiejszego dlatego porozmawiam z nim. Worsol ? Jeszcze raz piszę - mam z nim tyle wspólnego co z jackiem. Nawet po równo wyłapywali dzwony Grin
Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2493 : Wrzesień 04, 2013, 21:32:03 »

Wpis gracza z naszego sojuszu, nie tylko on o takich rzeczach wspomina (było więcej przypadków):

Husaar
Husaar Kurde trzeba było siedzieć w tej husarii13 nie znałem takich pojęć jak kryształowa kula, krety dopiero w tej erze się pojawiły, to było życie a teraz przegrywa się złotą blachę bo ktoś donosi wrogowi. Sam mogę potwierdzić bo nocniki mnie plądrują tylko jak mnie nie ma, na godzinkę czy pół

Kon odpusc sobei widzisz, ze to nie ma najmniejszego sensu... sa niestety osoby którym byś czarno na białym coś pokazał a i tak dalej by slepo wierzyly w swoich kolegow z poprzedniej ery. Szacun dla niego za lojalnosc, ale obiektywizmu brak.
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2494 : Wrzesień 04, 2013, 21:33:41 »

andril - armie stały w 5  czs nocnych wokół centralnego od 11ej Smiley sam puszczałem swoje ataki na czs i napisałem to na trybunie , że stoi 5 armii z czs nocnych
czs 246 padł po zmasowanym ataku
drugi 248 po zdobycie zamku - i tu tkwi błąd kreta i dzialań - trzeba było oba czs rozwalić naraz
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2495 : Wrzesień 04, 2013, 21:35:42 »

Kon odpusc sobei widzisz, ze to nie ma najmniejszego sensu... sa niestety osoby którym byś czarno na białym coś pokazał a i tak dalej by slepo wierzyly w swoich kolegow z poprzedniej ery. Szacun dla niego za lojalnosc, ale obiektywizmu brak.

A to teraz Cię zaskoczę Smiley  Może rozwiążemy sprawę Wink  Dajcie mi sitera w Husarii - sprawdzę jaki macie kontrwywiad. Nocni dadzą sitera husarowi i sprawdzi jakiego mają szpiega. Jeśli okaże się, że maja szpiega wyższego o 4 levele niż kontra  Signum  to Wasze teorie  nie mają sensu .  Bo wtedy skanuje się jedną sztuka i za kazdym razem. Wchodzi i wychodzisz - bez sladu.

Oczywiście ja tutaj nic nie zyskuję - własnie chcę byc obiektywny i rozwiązać spór. Oczywiście jeśli Nocni na to się piszą
 
Ps. Jak Trole zabierały Wam zamek też szpiega nie było widać ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 21:37:37 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2496 : Wrzesień 04, 2013, 21:36:57 »

andril - armie stały w 5  czs nocnych wokół centralnego od 11ej Smiley sam puszczałem swoje ataki na czs i napisałem to na trybunie , że stoi 5 armii z czs nocnych
czs 246 padł po zmasowanym ataku
drugi 248 po zdobycie zamku - i tu tkwi błąd kreta i dzialań - trzeba było oba czs rozwalić naraz

Kret się za późno jorgnął, że katy lecą do CZ246 ale i tak miał tyle czasu, żeby z okolicznych cezetów nocnych posypały się ataki tak, aby uniemożliwić katom rozładowanie się... jak już krecicie to z głową, bo tym atakiem pokazaliście że jesteście nawet w tym nieudacznikami
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2497 : Wrzesień 04, 2013, 21:37:39 »

1 atak na czs się odbił , nie było szpiega tam , gdyż inaczej poszedłby dużo większy atak tak jak na końcu ataku na czs 246 , jak padł czs 246 to szło 12-13 ataków na raz , nawet ponad 1M armie uderzały na czs - pusty czs , 15 min później ( około naturalnie ) przegrupowane było wojsk w armie po 3M i atak na centralny
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2498 : Wrzesień 04, 2013, 21:39:31 »

trolle zamek atakowały też bez szpiega
a normalnie wyłapywani są szpiedzy trolli z wywiadem
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2499 : Wrzesień 04, 2013, 21:39:52 »

andril - armie stały w 5  czs nocnych wokół centralnego od 11ej Smiley sam puszczałem swoje ataki na czs i napisałem to na trybunie , że stoi 5 armii z czs nocnych
czs 246 padł po zmasowanym ataku
drugi 248 po zdobycie zamku - i tu tkwi błąd kreta i dzialań - trzeba było oba czs rozwalić naraz

Zaraz zaraz ... czyli ten czs do którego szły katy został zburzony po zdobyciu zamku ?
Zapisane
s13tiger
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #2500 : Wrzesień 04, 2013, 21:40:10 »

co do klikania w kontrwywiad to nie ma 100% szans że zobaczysz szpiegów.
zeskanować i wycofać szpiegów da się w sekundę może nawet i w nie całą sekundę
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2501 : Wrzesień 04, 2013, 21:40:44 »

trolle zamek atakowały też bez szpiega
a normalnie wyłapywani są szpiedzy trolli z wywiadem

No widzisz .... a własnie trole atakowały ze szpiegiem i nawet wiem kto szpiegował ... tak tylko Wam się zdaje, że bez szpiega Was atakują ;P
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2502 : Wrzesień 04, 2013, 21:41:29 »

nie Artur czs 246 przed atakiem a 248 po ataku - tu tkwi błąd kreta i działań
do 246 zmierzały katy
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2503 : Wrzesień 04, 2013, 21:43:14 »

nie Artur czs 246 przed atakiem a 248 po ataku - tu tkwi błąd kreta i działań
do 246 zmierzały katy


STOP.  Dacie sprawdzić Waszą kont  i Nocnych szpiega ?  Będzie wszystko jasne czy Was skanowali i widzieli ruchy wojska czy nie .
Zapisane
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2504 : Wrzesień 04, 2013, 21:44:04 »

No widzisz .... a własnie trole atakowały ze szpiegiem i nawet wiem kto szpiegował ... tak tylko Wam się zdaje, że bez szpiega Was atakują ;P

Artur, chciałbym umieć tak atakować, żeby na 2min przed ruchem przeciwnika znać jego zamiary Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!