Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 21:15:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469314 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2460 : Wrzesień 04, 2013, 20:43:56 »

Andril1 - bo byłeś ketem i z mojego polecenia Cię nie przyjęli do Husarii
dobrze , że piszesz - wątki mi się przypominają
byłeś tym co popierał mocno Querto i w wojnie nie obrywałeś
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2461 : Wrzesień 04, 2013, 20:44:10 »

jeżeli wawel pomogl by sojuszowi nocny24 i podarowal wojsko nie zdziwilbym sie. skoro w poprzedniej erze nocny mogl podarowac zamek by wawel zajal 2 to czemu w tej erze nie mieli by sie odwdzieczyc... dlatego tez koniec z tym serwerem niestety

ja to w poprzedniej erze  oddałbym wszystkie zamki byle komu tylko aby wacek tfu  znaczy się jacek  nie ugrał nic więcej Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2462 : Wrzesień 04, 2013, 20:45:35 »

Andril1 - bo byłeś ketem i z mojego polecenia Cię nie przyjęli do Husarii
dobrze , że piszesz - wątki mi się przypominają
byłeś tym co popierał mocno Querto i w wojnie nie obrywałeś

Ale czyim w końcu był kretem ? 
Z Nocnych poleciał ,  w wawelu nie grał, w detox  też nie grał ... Kret jakieś Elity cienia ?  O czym Ty piszesz ... ?
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2463 : Wrzesień 04, 2013, 20:46:33 »

Ale czyim w końcu był kretem ? 
Z Nocnych poleciał ,  w wawelu nie grał, w detox  też nie grał ... Kret jakieś Elity cienia ?  O czym Ty piszesz ... ?

Artur, my to wszystko wyjaśnimy.. w następnej erze.. Grin
Zapisane

andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2464 : Wrzesień 04, 2013, 20:48:02 »

Andril, co Ty wypisujesz za głupoty jak CZ246 postawiłem wczoraj o 11 i był aktywny dzisiaj od 11 rano. Traf chciał, że zaczęliście go atakować dopiero około 13 i dopiero na 2-3 min przed rozładowaniem 1,8M kata. Skończ się kompromitować i przyznaj, że mieliście przyjacielski news od krecika.. Mogliście przynajmniej z honorem to rozegrać i zniszczyć CZ246 dużo wcześniej, a tak wyszło szydło z worka..

Ja tam nie wnikam powtarzam co mi powiedział Arr. Dokładnie taka "03.09.2013 13:40 ArrJooz
ArrJooz akcji nie bedzie nie udało się postawić CZS obok centralnego na jutro wszystko przekładamy"
Zapisane

Andril
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2465 : Wrzesień 04, 2013, 20:48:21 »

a Pan Artur nadal tematy zatępcze - nic o podwałdnym veriface i jego kumplu Worsol_A
jakie to powtarzalne u niego Smiley
piętnować tylko kogoś a u siebie mieć legalnego kreta veriface z powiązaniem z drugim w wawel Worsol_A:)
dlaczego nie ma do tego komentarza ?
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2466 : Wrzesień 04, 2013, 20:48:53 »

Andril1 - bo byłeś ketem i z mojego polecenia Cię nie przyjęli do Husarii
dobrze , że piszesz - wątki mi się przypominają
byłeś tym co popierał mocno Querto i w wojnie nie obrywałeś
Nie ukrywam tak było
Zapisane

Andril
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2467 : Wrzesień 04, 2013, 20:49:07 »

A co do wafli jeszcze, to niech dadzą namiary na to wojo, które oddali do sojuszu - chętnie wyślę szpiega lub fejka i je zobaczę.. no ale sprawa jest jasna, oddali wojo Wam, zresztą oni zawsze robili tak jak im nocny zagrał. Prawda jest taka, że ani zeszłej ery ani tej ery nie wygalibyście bez pomocy Waszych kolegów.. Po raz kolejny powinniście im gorąco podziękować.
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2468 : Wrzesień 04, 2013, 20:53:24 »

a Pan Artur nadal tematy zatępcze - nic o podwałdnym veriface i jego kumplu Worsol_A
jakie to powtarzalne u niego Smiley
piętnować tylko kogoś a u siebie mieć legalnego kreta veriface z powiązaniem z drugim w wawel Worsol_A:)
dlaczego nie ma do tego komentarza ?

Wytłumacz mi co łączy Veriface i Worsola poi ludzku. Napisałeś posta  którego nie przeczytałem bo był tak skonstruowany, że przeczytać się nie dało. Veriface to gracz wawelu który przyszedł pomóc Nocnym jako sojusznik nocnego ? Coś w tym złego ? Czy grał w husarii i był kretem Nocnego ? Ja Ciebie nie rozumiem ...

Worsola pojechałem kilka razy będąc w detox  i poza detox  więc mówienie, że był kretem nic nie wnosi. Bo jeśli był to nie moim.

Sklibur  - jasno i wyraźnie pisz co Cię boli .

A co do wafli jeszcze, to niech dadzą namiary na to wojo, które oddali do sojuszu - chętnie wyślę szpiega lub fejka i je zobaczę.. no ale sprawa jest jasna, oddali wojo Wam, zresztą oni zawsze robili tak jak im nocny zagrał. Prawda jest taka, że ani zeszłej ery ani tej ery nie wygalibyście bez pomocy Waszych kolegów.. Po raz kolejny powinniście im gorąco podziękować.

A Ty to jak jakiś emeryt ... Tak wawel nam pomógł. Dlatego dostał zamek. Był sojusznikiem Nocnych i nadal jest. Czy to zabronione ?  
A skoro wiecie kto był kretem wawelu w husarii to piszcie nicki !  Prosiłem o to już w tamtej erze.  Będę po nich jechał jak po jacku Tongue
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 21:00:39 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2469 : Wrzesień 04, 2013, 20:53:55 »

A co do wafli jeszcze, to niech dadzą namiary na to wojo, które oddali do sojuszu - chętnie wyślę szpiega lub fejka i je zobaczę.. no ale sprawa jest jasna, oddali wojo Wam, zresztą oni zawsze robili tak jak im nocny zagrał. Prawda jest taka, że ani zeszłej ery ani tej ery nie wygalibyście bez pomocy Waszych kolegów.. Po raz kolejny powinniście im gorąco podziękować.
Kon tak jak pisałem wcześniej, w poprzedniej erze przechodzili do nocnych na wojnę z nami w zamian dostali zamek i 2 miejsce to teraz też muszą jakoś wskoczyć na pudło bo bez tego ciężko by było..ciekawe czy ponownie w prezencie dostaną zamek Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2470 : Wrzesień 04, 2013, 20:56:37 »

Kon tak jak pisałem wcześniej, w poprzedniej erze przechodzili do nocnych na wojnę z nami w zamian dostali zamek i 2 miejsce to teraz też muszą jakoś wskoczyć na pudło bo bez tego ciężko by było..ciekawe czy ponownie w prezencie dostaną zamek Grin

Na tym polega ta gra Smiley  Sojusze podpisują pakty , federacje i razem grają Smiley
To tak samo jak do was  dochodzili kilovolty , mapety, niuniue , układy z gildiami.  To jest normalne i dziwię się, że Ciebie to dziwi
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 20:59:06 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2471 : Wrzesień 04, 2013, 20:59:10 »

Kon tak jak pisałem wcześniej, w poprzedniej erze przechodzili do nocnych na wojnę z nami w zamian dostali zamek i 2 miejsce to teraz też muszą jakoś wskoczyć na pudło bo bez tego ciężko by było..ciekawe czy ponownie w prezencie dostaną zamek Grin

Ale widzisz Miguel, gdzie to wojo wafli? W punktach pospadali, a amii nie widać.. koło płn wsch postawili pustego cezeta  Grin A nocni przecież całą erę wojo klepali na sojusz i takie siły uzbierali... Sorki, ale debilem nie jestem Smiley
Zapisane
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2472 : Wrzesień 04, 2013, 21:00:56 »

Artur, ale jak tak było to o tym uczciwie napiszcie. Nie róbcie z ludzi debili, zarówno w zeszłej erze jak i w obecnej nocni nic by nie zrobili bez pomocy kolegów wafli. Swoją drogą dla mnie wafle to przejaw skrajnego braku ambicji odkąd pamiętam.  Nic nigdy sami nie umieli zrobić Smiley
Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2473 : Wrzesień 04, 2013, 21:01:16 »

Na tym polega ta gra Smiley  Sojusze podpisują pakty , federacje i razem grają Smiley
Tu masz rację. Wszystko pięknie fajnie jeżeli są to czyste zagrywki bez pomocy wtyczek - żeby nie zostać zaraz pojechanym nie twierdzę, że tak było a jedynie mogę domniemać na podstawie zbyt wielu zbiegów okoliczności Smiley
Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2474 : Wrzesień 04, 2013, 21:02:53 »

Ale widzisz Miguel, gdzie to wojo wafli? W punktach pospadali, a amii nie widać.. koło płn wsch postawili pustego cezeta  Grin A nocni przecież całą erę wojo klepali na sojusz i takie siły uzbierali... Sorki, ale debilem nie jestem Smiley

Armia armią ale utrzymaj ją  Grin
Zapisane
Strony: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!