Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 03:44:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469389 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2445 : Wrzesień 04, 2013, 20:18:40 »

Co do postu Sklibura - co Wy macie z tą "kryształową kulą"? Ktoś ma taki żal o to, że polscy moderatorzy potrafią grać i wykorzystywać wiedzę na temat danej wersji? Jak wyobrażacie sobie oszukiwanie w naszym wykonaniu skoro Team z Sofii NIE MA czasu zazwyczaj rozwiązać problemów graczy i kończy prace o naszej 16 każdego dnia oprócz weekendów. Jak mogli by nam pomagać? Nie mamy dostępu do żadnych (ŻADNYCH, dużymi literami, może dojdzie) narzędzi w grze, nie "moderujemy gry" tylko "pilnujemy forum".

Więc jak ktoś ma za dużo energii i ma zamiar pisać takie posty to niech lepiej włączy sobie jakiś dobry film, albo dobrą grę.
Swoją drogą, jeżeli ktoś z Was sądzi, że jakikolwiek moderator z Polski oszukuje - pofatygujcie się na inter forum. Zgłoście nas. Oprócz Kaliny prawdopodobnie nikt nie zna naszych nicków, więc będą sprawdzać, jakbyście pewnie uznali, "bardziej uczciwie".

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 20:20:25 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2446 : Wrzesień 04, 2013, 20:24:32 »

komentarze już są  Smiley pomijają jednak meritum
tematy zastępcze i nic o tym co z Wosol_A , Querto , Veriface
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2447 : Wrzesień 04, 2013, 20:27:39 »

chyba faktycznie na "5" nie ma co już grać wszystko już "przeszło nieczystymi zagraniami" i przestała to być dobra zabawa Sad
Ta teoria wcale nie ma nic wspólnego z oszukiwaniem
Zapisane

Andril
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2448 : Wrzesień 04, 2013, 20:28:17 »

Wytłumaczcie mi po co jeździć na forum po Detoxie  skoro ten sojusz nigdy nie oszukiwał Huh? Jeździ się po oszustach, którym niejednokrotnie coś udowodniono.

kwity wypłynęły na Worsol_A , QUERTO , Veriface - a jeździ się po nich Huh??
Zapisane
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2449 : Wrzesień 04, 2013, 20:30:22 »

Wytłumaczcie mi po co jeździć na forum po Detoxie  skoro ten sojusz nigdy nie oszukiwał Huh? Jeździ się po oszustach, którym niejednokrotnie coś udowodniono.

A co do zdobywania zamku przez Nocnych to zrobili to chyba w biały dzień ...  musieli te swoje armie przemieścić pod centralny, a ktoś z Signum zaniedbał sprawę i nie sprawdził, że w zamkach Nocnych nie ma wojska. No chyba, że mają tego wojska na tyle, że zamki były obstawione, a utworzyli trzecią armię Smiley
Wawel im dał ? Może Trolle ?  A Signum nikt nic nie dał ? Ile to tych sojuszy już wcielono do Was ? Grin  

Ja to się w ogóle zastanawiam jak można chcieć wygrać erę bez zamurowanego centralnego .... Tam powinno stać min. 200k balist  i sprawa załatwiona Smiley
Żeby wygrać erę na zamki nie wystarczą chęci. Niestety też tak jest gra skonstruowana bo przy 2-3 sojuszach konkurencyjnych na podobnym poziomie jest to bardzo trudne i często niemożliwe. Są światy gdzie zwycięzcy kończą mają 80% wpływów  ale  takie światy są nudne  bo gra  jeden sojusz i cały top 50 się w nim znajduje. Na świecie gdzie nie ma wyraźnie dominującego sojuszu bardzo trudno zrobić 60% i to utrzymać dlatego już wcześniej przypuszczałem, że i tutaj era zakończy się na punkty. Chociaż ....  jeszcze macie sporo czasu ...  Wink

Sklibur Nocny24  i powiązania ze starymi czasami ?  Nocny stworzyłem w poprzedniej erze. To miał być totalny spontan. Z czasem ludzie zaczęli pisać o przyjęcia więc przyjmowałem. M.in waszego boga , Jacka.  Grał z nami i wiedział jak gramy. W nocnym ciągle pisałem o tym aby nikt nie ważył się wywijać numerów z jakimiś kretami. Jacek  doskonale wiedział jakie mam do tego podejście. Przecież czytał to ... To był sojusz "składaj" .  Spora część grała tam po raz pierwszy w IO Smiley Tam nie było żadnych Worsoli czy Querto. Był tylko wasz kowalik, 8obcy, altea itd... 

jeżeli wawel pomogl by sojuszowi nocny24 i podarowal wojsko nie zdziwilbym sie. skoro w poprzedniej erze nocny mogl podarowac zamek by wawel zajal 2 to czemu w tej erze nie mieli by sie odwdzieczyc... dlatego tez koniec z tym serwerem niestety
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2450 : Wrzesień 04, 2013, 20:33:49 »

Andril1 - grałeś z nami w Elicie_Cienia - jako kto tam grałeś Huh? Byłeś w HusariiPl też - jako kto tam grałeś ??
teraz gdzie jesteś Huh? Tu gdzie grasz teraz 2 ery potrafisz grać a wcześniej jakoś nie .
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2451 : Wrzesień 04, 2013, 20:37:03 »

Co to są kwity po pierwsze?
Skwitowałem reszte postu pokwitowaniem, odznaczyłem fajeczką, bo na ich temat nie mam zamiaru się wypowiadać. Gdy ktoś wypowiada się na wszystkie tematy nie mając o nich najmniejszego pojęcia to nie powiem na kogo wychodzi Smiley Dlatego troche śmieszą mnie komentarze nt. Detoxu ludzi, którzy nigdy w nim nie byli, bo zamknęliśmy sojusz na emigrantów Grin
Zapisane

andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2452 : Wrzesień 04, 2013, 20:37:50 »

Andril1 - grałeś z nami w Elicie_Cienia - jako kto tam grałeś Huh? Byłeś w HusariiPl też - jako kto tam grałeś ??
teraz gdzie jesteś Huh? Tu gdzie grasz teraz 2 ery potrafisz grać a wcześniej jakoś nie .

Tak grałem w Elicie Cieni, Tak byłem kretem(I TYLKO WTEDY) dla Elity w HORDZIE w czasie wojny z nimy(byłem jeszcze młokosem). w Husarii nie byłem nie chcieli mnie wtedy przygarnął mnie Spajk(były członek Husarii) do BANITÓW i tam grałem do końca ery.
Zapisane

Andril
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2453 : Wrzesień 04, 2013, 20:39:14 »

Andril1 - grałeś z nami w Elicie_Cienia - jako kto tam grałeś Huh? Byłeś w HusariiPl też - jako kto tam grałeś ??
teraz gdzie jesteś Huh? Tu gdzie grasz teraz 2 ery potrafisz grać a wcześniej jakoś nie .


Ja w poprzedniej erze  usunąłem Andrila  z Nocnego myśląc, że on jest Waszym kretem . Wiele osób dostało buta za niewinność  ale wyjścia nie było ...


Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2454 : Wrzesień 04, 2013, 20:39:41 »

w poprzedniej erze grał wosol_a i verface w wawel - mają srebrne blachy , tego nie da się ukryć !
veriface grał część ery w nocnych i na sam koniec wrócił do wawel
veriface grał w nocnych a worsol_A w wawel
krety z kwitami
dlatego napisałem , że nikt nie grał czysto ale zło to tylko Husaria i Signum
znów tematy zastępcze i znów klarowanie sytuacji oskarżeniami bez patrzenia na siebie
wasza HIPOKRYZJA przewyższa tylko waszą HIPOKRYZJĘ
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2455 : Wrzesień 04, 2013, 20:40:48 »

Tak grałem w Elicie Cieni, Tak byłem kretem(I TYLKO WTEDY) dla Elity w HORDZIE w czasie wojny z nimy(byłem jeszcze młokosem). w Husarii nie byłem nie chcieli mnie wtedy przygarnął mnie Spajk(były członek Husarii) do BANITÓW i tam grałem do końca ery.

Brawo za odwage. Przygotuj się na dużą porcję hejtu. Dokładki jak u babci na obiedzie Wink
Nie żebym popierał, bo wg mnie krety niszczą całą przyjemność z gry w drużynie  >Grin
Zapisane

andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2456 : Wrzesień 04, 2013, 20:41:16 »

Ja w poprzedniej erze  usunąłem Andrila  z Nocnego myśląc, że on jest Waszym kretem . Wiele osób dostało buta za niewinność  ale wyjścia nie było ...
Oooo... Ja po tym jak Husaria w drugiej erze zaoferowała, że nam odda zamek a nie oddała przestałem z Nią sympatyzować i zacząłem być Jej wrogiem raz za zamek dwa nie chcieli mnie przyjąć choć była fuzja z elitą i zostałem na lodzie
Zapisane

Andril
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2457 : Wrzesień 04, 2013, 20:41:47 »

Ta teoria wcale nie ma nic wspólnego z oszukiwaniem
andril dla jasności nikogo nie oskarżam niczego nie zarzucam, po prostu jedynie zbyt wiele zbiegów okoliczności. tylko tyle Smiley a ciągłe piętnowanie jednego sojuszu nie patrząc na siebie jest po prostu nudne
Zapisane
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2458 : Wrzesień 04, 2013, 20:42:14 »

Ten atak miałby przeprowadzony wczoraj wieczorem ale nie udało się CZS podstawić koło centralnego. Szczerzę nie wiem czemu ten moment został wybrany... Ale nagle była komenda od Arra zacząć wyszyłaś zadymy na centralny więc do robiłem przez parę minut i się udało.

Andril, co Ty wypisujesz za głupoty jak CZ246 postawiłem wczoraj o 23 i był aktywny dzisiaj od 11 rano. Traf chciał, że zaczęliście go atakować dopiero około 13 i dopiero na 2-3 min przed rozładowaniem 1,8M kata. Skończ się kompromitować i przyznaj, że mieliście przyjacielski news od krecika.. Mogliście przynajmniej z honorem to rozegrać i zniszczyć CZ246 dużo wcześniej, a tak wyszło szydło z worka..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 20:45:40 wysłane przez konrasta » Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2459 : Wrzesień 04, 2013, 20:42:34 »

Brawo za odwage. Przygotuj się na dużą porcję hejtu. Dokładki jak u babci na obiedzie Wink
Nie żebym popierał, bo wg mnie krety niszczą całą przyjemność z gry w drużynie  >Grin
Dokładnie
Zapisane

Andril
Strony: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!