Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 09:09:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467694 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #2430 : Wrzesień 03, 2013, 18:44:15 »

Jak wbić się na v. 6?
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2431 : Wrzesień 04, 2013, 15:00:19 »

Kasia to świat alfa. Chyba nie ma ogólnodostępnego servera. Ja napisałem do Kaliny i założyła mi konto do testowania. Masa błędów i wiele niedziałających jeszcze opcji. To początkowa faza więc jeszcze trochę minie za nim gra będzie w miarę uporządkowana Wink


Ps.  Graty dla Nocnych !!! W szczególności dla Arra Smiley   gdzie jest centralny Huh?



Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2432 : Wrzesień 04, 2013, 19:13:50 »

Ps.  Graty dla Nocnych !!! W szczególności dla Arra Smiley   gdzie jest centralny Huh?

Co wszyscy gratulują Arremu ja też miałem nie mniejszy udział w tym dziele... No chyba można uznasz, że era jest już zakończona chyba, że sigmun ma jakieś asa rekawa(czyt. krecika Tongue, nie oczywiście żartuje)

Jak wbić się na v. 6?
Ja nie będę grał w V6 zostanie przy tej wersji
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 19:19:20 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2433 : Wrzesień 04, 2013, 19:25:35 »

Graty dla Nocnych, szczególnie za wyczucie i strzał w nomadzkie CZ246 na 2-3 min przed pojawieniem się 1,8M kata, który miał uzupełnić siły pod centralnym i stworzyć naszą 2 armię. Zbieg okoliczności?  Podejrzewam, że raczej przychylny strzał z ucha od kreta, którego u nas mieliście bo już za dużo takich zbiegów okoliczności w tej erze widziałem. Dodatkowo fajnie wafelki w punktach pospadali, czyżby zasponsorowali Wam te armie zrzucając wojo u Was w sojuszu? Dowodów nie mam ale to bardzo prawdopodobne, bo na razie tej armii wafli nie widziałem na oczy. Podsumowując, kończcie tą nędzną erę, ja jeżeli jeszcze tu zagram to już bez walki o zamki, mam na to to kompletnie wypompowane..
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2434 : Wrzesień 04, 2013, 19:35:54 »

Graty dla Nocnych, szczególnie za wyczucie i strzał w nomadzkie CZ246 na 2-3 min przed pojawieniem się 1,8M kata, który miał uzupełnić siły pod centralnym i stworzyć naszą 2 armię. Zbieg okoliczności?  Podejrzewam, że raczej przychylny strzał z ucha od kreta, którego u nas mieliście bo już za dużo takich zbiegów okoliczności w tej erze widziałem. Dodatkowo fajnie wafelki w punktach pospadali, czyżby zasponsorowali Wam te armie zrzucając wojo u Was w sojuszu? Dowodów nie mam ale to bardzo prawdopodobne, bo na razie tej armii wafli nie widziałem na oczy. Podsumowując, kończcie tą nędzną erę, ja jeżeli jeszcze tu zagram to już bez walki o zamki, mam na to to kompletnie wypompowane..
Ten atak miałby przeprowadzony wczoraj wieczorem ale nie udało się CZS podstawić koło centralnego. Szczerzę nie wiem czemu ten moment został wybrany... Ale nagle była komenda od Arra zacząć wyszyłaś zadymy na centralny więc do robiłem przez parę minut i się udało.
Zapisane

Andril
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2435 : Wrzesień 04, 2013, 19:39:09 »

Zgadzam się z Kondziem... Jeżeli to obyło się bez kryształowej kuli to szacun i gratulacje. Niestety jednak śmiem wątpić w to.... Inna prawidłowość która mocno razi na tym forum to to, że wszyscy jeźdzą po Husarii i Signum a nikt nie wspomina o Detoxie i innych sojuszach, które nie są świete. Krótkowzroczność czy klub wzajemnej adoracji?
Pozdrawiam
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2436 : Wrzesień 04, 2013, 19:41:09 »

Zgadzam się z Kondziem... Jeżeli to obyło się bez kryształowej kuli to szacun i gratulacje. Niestety jednak śmiem wątpić w to.... Inna prawidłowość która mocno razi na tym forum to to, że wszyscy jeźdzą po Husarii i Signum a nikt nie wspomina o Detoxie i innych sojuszach, które nie są świete. Krótkowzroczność czy klub wzajemnej adoracji?
Pozdrawiam
A Detox przypadkiem nie był husarią coś mi się tak kojarzy... Był w drugiej erze podkoniec przeszedł do któregoś soja czy husaria czy carpie nie pamiętam
Zapisane

Andril
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2437 : Wrzesień 04, 2013, 19:45:17 »

A Detox przypadkiem nie był husarią coś mi się tak kojarzy... Był w drugiej erze podkoniec przeszedł do któregoś soja czy husaria czy carpie nie pamiętam
raczej obecny wiking po wielu zmianach i kuracjach
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2438 : Wrzesień 04, 2013, 19:47:11 »

raczej obecny wiking po wielu zmianach i kuracjach
Możliwie... Ale w tej erze wikinq był całkowicie neutralne.
Zapisane

Andril
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2439 : Wrzesień 04, 2013, 19:50:52 »

Możliwie... Ale w tej erze wikinq był całkowicie neutralne.
Tak. jednak przyznaj,ze dziwne iz atak od tak nagle nastapil a wczesniej byl przelozony
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2440 : Wrzesień 04, 2013, 19:52:37 »

Tak. jednak przyznaj,ze dziwne iz atak od tak nagle nastapil a wczesniej byl przelozony
Potraktuj to jako fart po innego wytłumaczenia nie mam...
Mam jeszcze jedną teorie ale muszę się do pytać Arra o to
Zapisane

Andril
miguel1984gdz
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2441 : Wrzesień 04, 2013, 20:02:43 »

Potraktuj to jako fart po innego wytłumaczenia nie mam...
Mam jeszcze jedną teorie ale muszę się do pytać Arra o to
chyba faktycznie na "5" nie ma co już grać wszystko już "przeszło nieczystymi zagraniami" i przestała to być dobra zabawa Sad
Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2442 : Wrzesień 04, 2013, 20:05:26 »

KRETOWISKO
czytam forum i od poprzedniej ery temat główny tylko jeden - krety !!!
Odciąłem się od "wielkiej gry", gram gdyż lubię w to grać a temat jednak wraca jak bumerang.
HusariaPL została z łatką kretowisko a smród ciągnie się za członkami starej Husarii jak za

skunksem.

Najlpeszą metodą na zrobienie wrogów Husarii była sparawa kretów a dzisiaj jest równie dobrą

bronią przeciwko byłym członkom Husarii w Signum.
Jednak w Husarii miał tylko ktoś jaja i sie przyznał - obecnie kilku ( 1-2 graczy ) cały

czas wykorzystuje to w walce na forum choć sami nie mają "czystych rąk" pisząc My nie i

nigdy.

Ciut Historii z kontami , na które wypłynęły "kwity kreta".
Cofnijmy sie 2 ery wstecz.
Czasy dominacji DETOX. Początki powtórnej mojej gry na IO zostały ściśle związane z kretami

- byłem ich ofiarą w sojuszu Elita_Cienia jak i kilku innych graczy , którzy następnie

dołączyli do husarii z EC. Detox i hatebreed to tak naprawdę dzisiejszy wiking , nocni i wawel po kuracji wieloetapowej z

tego co się dowiedziałem i zaobserwowałem.

Wszystko zaczęło sie tak.
Pewnego razu do sojuszu EC dołączyła niejaka QUERTO - dziewczyna o imieniu Angela.
Było fajnie , jak to na IO , pogaduchy , rozwój , walka , wojny itd...Duża aktywność

sprawiła , że została Liderem sojuszu poniekąd po dość nieczystej grze z usuwaniem z sojuszu

byłego lidera - założyciela sojuszu co odbiło się niesmakiem dla butnej dziewczyny.
Wojnę wypowiedział nam sojusz Legion_Felix ( członkowi byłego Hatebreed ), który notabene i tak prał nas zawsze

niemiłosiernie i nie wiedzieć dlaczego , 90% ataków wygrywali. Na wojnie było już inaczej .

Postawiliśmy się. Szło łeb w łeb aż do czasu jak to Lordziu został trafiony na powrocie

wojska z sejwu na kilkadziesiąt sekund i został zablokowany rynek tak aby lider sojuszu

Worsol_A mógł trafić armię Lordzia a ten nie mógł uruchomić armii stojącej na minusie aby

móc uciec. Trafił ją i było pozamiatane.
Już mamy dwoje bohaterów - QUERTO i Worsol_A z Legion_Felix wcześniej Hatebreed.
Sojusz Legion_Felix rósł w siłę i coraz bardziej się liczył na PL9 wraz liderem Worsol_A.
Prali wokól kogo sie dało i można było aż miło.
Po jakimś czasie z jakiegoś konta otrzymałem informację , że Querto ( nazywana tam przez

Adama vel Worsol_A "moja królowa" a ona jego "mój królu" ), informowała go jako lider

naszego sojuszu ELITA_CIENIA, kto i kiedy wraca , kto co robi , gdzie ma wojo itd.... pełna

paleta informacji). Worsol i spółka latali po nas jak dzikie świnie w redlinach kartofli.
Kretowanie wyszło wraz z kwitami z konta , którego nie pamiętam dokładnie loginu o

żeńskobrzmiącej nazwie , którego pilnującym była Querto ( wtedy nie było pilnujących zatem

konto obsługiwała przez dostęp lub jej drugie konto) . Kwity ,które wyszły mówiły też o tym ,

że nie tylko u nas Pan Worsol_A wraz z królową miał wtyczki.Było tego dużo. Wkrótce

otrzymałem informację od sojuszów wawel i wiking aby kolejny atak na nasz sojusz przez Pana

Worsol_A zaawizować u nich wysyłając wiadomość z kopią czasu ataku itd... Wysyłając

informację do pierwszej 7ki ówczesnych graczy wawel i wikinq ataki były cofane i akcje

paliły na panewce. Otrzymałem również propozycję nie do odrzucenia od jednego z graczy wawel

aby tylko do niego kierować informacje - on wszystko załatwi - był nim Veriface. Zawężałem

grupę ludzi informowanych i za dezaprobatę propozycji do pacyfikacji mnie dołączył

Veriface.Systematycznie razem atakowali mnie z tekstami na priv , że jest to za to , że

pisałem o działaniach do wawel i wikinq, że wysyłałem informację o atakach na mnie i

innych przez Worsol_A i członków sojuszu LF. Po tym jak dołączył VERIFACE członek ówczesnego

wawel Odbierałem ok. 20-25 ataków na dzień przez ok 2-3 tyg., rekordem było 46 ataków w

ciągu doby.
Trwało to jakiś czas aż do momentu , kiedy wysłałem info tylko do 3ki z

sojuszu wikinq i jednej osoby z wawel , pominąłem niektórych członków wikinq i wawel a

nagle .... była reakcja , ataki szły do końca. W wiking też Worsol_A miał wsparcie w

niektórych graczach. Wtedy już w tej erze również stosunki na linii wikinq-wawel były bardzo

napięte i zakończyło się ogólnie wrogo ale przepływ informacji działał.
VeriFace zmienił taktykę z ofensywnej wraz z Worsol_A na groźby typu - zniszczymy cię ,

zjedziemy , spalimy itp.... szkoda pisać o tm ale prali mnie dalej jak maszynka .
Pewnego razu Worsol_A dostał 3 ataki od wikinq na powrocie dokładnie z ataku na mnie ,

wyliczone przez kolegę z wawel . Kolega ten nie brał udziału w praniu Worsol_A.ale przesłał

precyzyjnie obliczony powrót Worsol_A. Rozeszło się to echem ale szybko zanikło .

Po jakimś czasie sprawa jak się okazuje została kompletnie zapomniana. Zapomniano w sojuszu

wawel kim jest Worsol_A , który następnie grał w ich szeregach do końca tamtej ery i

poprzednią erę jako kret z "Kwitami".
Było to tolerowane przez nocny24 , co mnie dziwi szczególnie z bardzo agresywnego zachowania

niektórych osób wobec kretów. Tolerował swoistą siatkę wywiadu w uosobieniu Pana Worsol_A u

federatora wawel ganiąc Husarię za to samo nie przebierając w słowach na forum.
HIPOKRYZJA !!!!!!!
W Husarii miał jaja kolega aby się przyznać a w tamtejszym wawel i bliskiemu federatorowi

NOCNY24 , których członkiem był Pan Artur_ek vel DNW cały czas piętnowano tylko krety

Husarii a temat siatki w Wawel i kontaktach poprzez Konto Veriface z sojuszu Nocny24 z

kolegą Worsol_A w wawel był zapomniany , zamieciony pod dywan. ZŁO to tylko HUSARIA i SIGNUM

w tej erze cierpi opinią na tym a reszta jest czysta jak łza z czystymi rękami w białych

rękawiczkach i z białymi kołnierzykami.Nocny24 wcześniej wikinq wcześniej detox.

Informacji na priv jak zaczęła się WORSOL_A GATE było wiele , kto krecił dla Worsol_A ,

Querto i kto komu kreci aby to napisać od nas bo .... bo My ( sojusz EC ) nic nie stracimy a

sam ten czy tamten nie mogą tego napisać bo własny sojusz , koledzy ect... , szkoda tylko ,

że wtedy miałem to głęboko w poważaniu , gdyż jako Lider zamykałem sojusz z opisem sojuszu

jak to KRETOWISKO S.A. z prezesem Worsol_A i z-cą prezesa Querto działało.

Reasumując to żaden sojusz nie może poszczycić się przez te kilka er czystą grą. Sojusz

wiking ( nie ten w obecnym składzie ) choć mieli wtyczki , które pisały do worsol_A i gdzie

indziej zapewne też ale jak się je wyeliminowało to akcja , którą zorganizowali z pomocą

kolegi z wawel na WORSOL_A była przedniej marki. Jednak na forum ciągnie się historia za

detox i hatebreed ( obecny wikinq , nocni , wawe ) o "kryształowej kuli" choć jest skrzętnie i stanowczo dementowana. Z wikinq w następnej erze została tylko garstka - raczej

nieskażonych choć 1 element zalatywał dziwną postawą niezgodną z pozostałymi narzucając w

wikinq taki a nie inny sposób myślenia poprzez wprowadzanie elementu "zemsty osobistej" ,

która zaczęła nerwowo wpływać na stosunki na linii Husaria - wikinq. Wtedy uważałem , że

było to celowe działanie mające mieć taki właśnie skutek a pod koniec ery potwierdziło się

moje przypuszczenie - skłócić husarię z Wiking , niech wikinq pomoże nam przeciw Husarii i

tak się stało.Pomogło w tym nagłośnienie KRETOWISKA na forum i przyznanie się Husarii.
Dzisiejszy wikinq nie jest taki sam , trzon pozostał kilka osób fair w nim jest - Gandalf najbardziej fair
, Ferrou znała sprawę kreta worsol_A ale .... to husaria jest zła.

W zeszłej erze Worsol_A grał swoim kontem w wawel do końca ery co potwierdza srebrny medal ,

Veriface przeszedł po "aferze szpiegowskiej w HusariiPL" nagłośnionej mocno na forum wspomóc

sojusz nocny24 z wawel w walce z Husarią po czym wrócił do waweli ma srebrny medal.
Veriface grał w nocny24 a kolega Worsoal_A w wawel plus cała siatka kretów rozsiana po

świecie.
Tak można grać , wyciszać i udawać , że tego nie było i zwracać uwagę na tych , na których

wszystkie oczy mają się skupić.
Tak naprawdę to grałem i gram dla przyjemności, teraz będąc jakoby emerytem IO nie miałem

zamiaru piąć się po medale - bo husaria to krety , łata przypięta , rządzi nocny wawel i wikinq.

Czytając jednak same ataki słowne wobec Signum postanowiłem dołączyć i choć w skromny sposób

ich wspomóc i opisać doświadczenia z tamtych dni. Czym bliżej końca ery tym więcej oskarżeń

przeciw Signum aby poprzez ferment KRETÓW wszystkie sojusze obrócić przeciwko SIGNUM tak jak

to miało miejsce w poprzedniej erze przeciwko HusariiPL pomimo , że korzystało się z

zalegalizowanych kont kreta z "kwitami" i całej siatki .

Jedno jest zastanawiające - są oskarżenia bez kwitów na Signum teraz a konto z kwitami w

najlepsze grało dwie poprzednie ery . Brawo , brawo , brawo !!!!!!! W tej zapewne też grają

tylko pod innymi nickami - typ gry agresywny lub pasywny , wiedza wielka , wiadomości

mnóstwo .....( resztę proszę sobie dopowiedzieć ) .

Wawel dzisiejszy to wiele nowych nazw graczy więc ma już mało wspólnego z byłym wawel ale

... nick można zmienić . Gdzie teraz gra i pod jakim innym nickiem jeszcze - WORSOL_A I

VERIFACE , CUERTO !!!!!!?Huh??? Czy praktykują ten sam proceder Huh? Mogą być wszędzie wraz z

całą siatką - któż to wie. Skoro Signum praktykuje działania Husarii wg.forumowiczów to

drogą logiczną co robią bohaterowie historii i inni , którzy korzystali z tego ??

Według niektórych na forum w byłej HusariiPL i w Signum KRETOWISKO było , jest i się to

praktykuje pomimo braku kwitów . A co z osobami związanymi z powyższą historią z kwitami Huh?
W signum praktyki takie są tępione jednak wielu wokół wie lepiej twierdząc , że Signum to

skupisko zła - a czy może wiedzieć to lepiej ktoś , kto nie tkwi w czymś takim tak samo lub

może bardziej!? Skąd taka potężna wiedza i pewność wpisów . Jednak trzeba szukać ofiary aby

skupić uwagę na kimś innym !? Najłatwiej znaleźć kozła ofiarnego z przyklejoną łatką a swoje

teczki upchnąć głęboko w szufladzie.

.To jest tylko opis czubka góry lodowej ,na które wypłynęły kwity. Na forum nie ma słowa o

tej historii - żadnych śladów swojego jestestwa kretów i powiązań . Kret w końcu trafił do

wawel , potem były powiązania z nocny24 a obecnie jeden z "kwitami" jest w wikinq ex- wawel

i czasowo w poprzedniej erze w nocny24.

Wtedy z EC mogłem przejść do wikinq jednak wszyscy z EC przeszli wcześniej do husarii a ja

zamykałem sojusz i gasiłem światło po pacyfikacji przez Legion_Felix i siatkę. Wawel odpadał

za narzucanie woli przez Veriface i jego układ z Worsol_A. Następna era to układ stały

wawel-nocny24 na końcu dołączył wikinq przeciw Husaria.
Jest to krótkie streszczenie od czasów Detox do teraz, które znam i na własnej skórze

doświadczyłem, można by opisać wiele z tego ze szczegółami jednak musiałoby powstać

opowiadanie lub nowela.

Niesamowite jest to jak łatwo się zapomina o swoich grzechach a widzi się je tylko u kogoś.
Konfucjusz powiadał - "niech nie przeszkadza Tobie śnieg na dachu Twojego sąsiada skoro u

Ciebie zalega na schodach".
Jest pewna grupa graczy , która gra fair ale ... wielu nie grała i nie gra fair i zapomniało

lub nie chce pamiętać tamtych wydarzeń. Wszem na forum głoszą jakim złem jest KRETOWISKO ,

że oni się brzydzą takim sposobem gry , że jest to fuj , ble i w ogóle najgorsze. Kilku z

tych , którzy tak piszą moderuje tą grę !
A co jeśli są to puste słowa tylko Huh?
A co jeśli wśród róż są ukryte armaty Huh?
A co jeśli te osoby są tylko ładnie ubrane na pokaz a pod szatą gości tylko brud i smród ??

Niesamowite jest to także , że bohaterowie tych wydarzeń są oceniani jako świetni gracze

poprzez opinie pełne szacunku dla nich , nie ma napiętnowania tego , do czego się dopuścili

. Z drugiej strony bardzo dobrzy gracze z taką samą historią ale wywodzący się z Husarii to

pomiot , kret , krętacz.

Obie ( husaria i kontra husarii ) strony grały nieczysto o czym wiadomo ale tylko jedną

stronę napiętnowano i jedna strona przyznała się do tego. Druga cały czas udaje , że nic się

nie stało , konta z kwitami są niepozorne , niczym szczególnym się nie wyróżniające a co z

siecią Huh?
Jedna strona , ta lepsza może grać z kwitami a na tą drugą ,gorszą należy wieszać wszystkie

brudy za cokolwiek , nawet za podejrzenie i za własne błędy. Łatwo i szybko przychodzi chęć

na obrzucanie błotem innych jednak ktoś , kto ma brudne ręce nawet nie musi się schylać aby

rzucić błotem.

Zapewne ktoś zapyta dlaczego tego nie napisałem wcześniej. PO co skoro wszyscy główni

zainteresowani znaleźli sobie idealną ofiarę , która odsunęła na bok własne brudy.
Myliłem się , wielu z EC to nawet zapomniało więc jak mogą pamiętać a tym bardziej pisać o

tym Ci , którym jest to niewygodne.
Czy jest na PL9 uczciwy sojusz Huh?? Honorowy jeden jest więc można wyjść z błota .
Tylko po co - w błocie razem z resztą czy stojąc obok i tak jest się tym gorszym.
Gorsi bo skupiali sie na grze a nie na forum , która kształtuje światopogląd reszty.

O Husarii byłej i kretach w niej wiadomo bardzo dużo , wystarczy forum przeczytać a o

reszcie kretów nie z husarii co można przeczytać !!!???
Wnioski proszę niech każdy wyciągnie sobie sam.
Tak wygląda nierówna walka z Moderatorami. Moderatorzy , tak jak ktoś to napisał na forum mogą grać i zawsze będą bezstronni oraz stawać za swoimi.
ps. Konto Querto znikło , znikło konto a czy gracz zniknął ??

Jestem niezmiernie ciekaw jak zostanie to skomentowane .
Wielu sobie przypomni po przeczytaniu, że miała miejsce taka historia z "kwitami na kreta".
Teraz wytworzył się układ zamknięty - nocny , wawel i wikinq , dominują na forum dlatego szybko

zamażą ślady czegokolwiek co się wpisze lub zdementują pisząc o oskarżających , że są delikatnie ujmując nienormalni.
Na forum piszą o detox - reaktywacji tylko czy z

"kryształową kulą" co w pierwowzorze Huh? Zapewne detox będzie hermetyczny tylko gdzie kulki

się potoczą Huh?
W zeszłej erze w Husarii było takie konto , które zawsze skupowało surkę z promocji ale nie

rozwijało się szybko i nie miało na to kasy u siebie - ktoś się domyśla już z kim pisałem o

tym aby mi wytłumaczył , po co chce surkę skoro kasy nie ma. Konto przestało ogłaszać chęć

zakupu w ogóle ale zaczęły znikać surowce ogłoszone na trybunie. Da radę tak drogą dedukcji

krok po kroku łączyć poszczególne elementy w całość jak puzle.

jak poczytasz forum to skumasz , że tam jest jakoby kółko różańcowe wzajemnej adoracji.
na forum jst kilka wpisów o :kryształowych kulach" - pisali różni ludzie a Ci sami dementowali.

Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2443 : Wrzesień 04, 2013, 20:06:00 »

Nie rozumiem skąd nawiązanie do Detoxu nagle jako tych nie-świętych?
Sojusz był, potem stworzyły się z niego trzy frakcje, a potem każdy grał na własną rękę. Nie wiem co ma okres Detoxu jako lidera świata do tego co się z członkami sojuszu stało po rozpadzie ; D
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 20:18:32 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2444 : Wrzesień 04, 2013, 20:15:24 »

Wytłumaczcie mi po co jeździć na forum po Detoxie  skoro ten sojusz nigdy nie oszukiwał Huh? Jeździ się po oszustach, którym niejednokrotnie coś udowodniono.

A co do zdobywania zamku przez Nocnych to zrobili to chyba w biały dzień ...  musieli te swoje armie przemieścić pod centralny, a ktoś z Signum zaniedbał sprawę i nie sprawdził, że w zamkach Nocnych nie ma wojska. No chyba, że mają tego wojska na tyle, że zamki były obstawione, a utworzyli trzecią armię Smiley
Wawel im dał ? Może Trolle ?  A Signum nikt nic nie dał ? Ile to tych sojuszy już wcielono do Was ? Grin  

Ja to się w ogóle zastanawiam jak można chcieć wygrać erę bez zamurowanego centralnego .... Tam powinno stać min. 200k balist  i sprawa załatwiona Smiley
Żeby wygrać erę na zamki nie wystarczą chęci. Niestety też tak jest gra skonstruowana bo przy 2-3 sojuszach konkurencyjnych na podobnym poziomie jest to bardzo trudne i często niemożliwe. Są światy gdzie zwycięzcy kończą mają 80% wpływów  ale  takie światy są nudne  bo gra  jeden sojusz i cały top 50 się w nim znajduje. Na świecie gdzie nie ma wyraźnie dominującego sojuszu bardzo trudno zrobić 60% i to utrzymać dlatego już wcześniej przypuszczałem, że i tutaj era zakończy się na punkty. Chociaż ....  jeszcze macie sporo czasu ...  Wink

Sklibur Nocny24  i powiązania ze starymi czasami ?  Nocny stworzyłem w poprzedniej erze. To miał być totalny spontan. Z czasem ludzie zaczęli pisać o przyjęcia więc przyjmowałem. M.in waszego boga , Jacka.  Grał z nami i wiedział jak gramy. W nocnym ciągle pisałem o tym aby nikt nie ważył się wywijać numerów z jakimiś kretami. Jacek  doskonale wiedział jakie mam do tego podejście. Przecież czytał to ... To był sojusz "składak" .  Spora część grała tam po raz pierwszy w IO Smiley Tam nie było żadnych Worsoli czy Querto. Był tylko wasz kowalik, 8obcy, altea itd...  

Sojusz hatebreed ?  Piszesz o koncie TolekBanan który tam grał i był przez jakiś okres chyba liderem ? No tak ... jacuś też tam miał dostęp Grin


Ps. Każdego namierzonego z udowodnioną winą kreta będę piętnował. Zdanie na temat Worsola też mam i pewnie dlatego "nie zaiskrzyło między nami"  Wink
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 20:34:38 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Strony: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!