Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 11:30:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467734 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2325 : Sierpień 18, 2013, 17:40:18 »

Zakwasix5 ?  To pochodne od becikx5 ?
To może jakiś brat bliźniak jak Galandt + Grothendieck Grin W profilach mają te same zainteresowania i talenty nawet.  Ten to na tyle jest bezczelny , że swoje MULTI  ściągnął do sojuszu w którym gra, a w swój avatar podpisał nickiem swojego MULTI  *crazy* . Po prostu przecudowna "ekipa zryw"

A pani to niesamowicie kulturalna.  Demes napisał  najdelikatniej jak się chyba dało , a ta wali „sam se załóż”
„se” to możesz nalać oleju do głowy bo zaczyna Ci odpalać  od tego niepowodzenia w ostatnim czasie.

Święta racja. Pamiętam te błagania o pomoc ze strony pretendentów do medalu Grin:D:D

Jakiego niepowodzenia? ogarnij się, przecież pisałam, że Inka to nie Nicatoris, pisz do admina może naleje Ci tego oleju,który mi polecasz i wyjaśni.
Zapisane

stop multikonciarzom!
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2326 : Sierpień 18, 2013, 17:44:09 »

Jakiego niepowodzenia? ogarnij się, przecież pisałam, że Inka to nie Nicatoris, pisz do admina może naleje Ci tego oleju,który mi polecasz i wyjaśni.

Do którego admina haha ? Tutaj żaden admin nic nie zdziała. Bułgarzy dobrych klientów nie banują  Cool
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2327 : Sierpień 18, 2013, 17:45:15 »

Jakiego niepowodzenia? ogarnij się, przecież pisałam, że Inka to nie Nicatoris, pisz do admina może naleje Ci tego oleju,który mi polecasz i wyjaśni.

Nie złość się , złość piękność szkodzi .
 Artur po prostu Ciebie podrywa Grin
Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2328 : Sierpień 18, 2013, 17:54:22 »

Nie złość się , złość piękność szkodzi .
 Artur po prostu Ciebie podrywa Grin

Zaloty niby końskie, ale Artur mówił, że zawsze działały Grin
Zapisane

Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2329 : Sierpień 18, 2013, 18:00:56 »

Z Wikingów systematycznie z wami walczyli Aber i Gandalf. I obaj robili to kiedy mieliście wielkie armie.

Walczyli to zbyt wielkie słowo, aber potrafił jedynie rozpisywać się na profilu u Sir-a, a gdy szedł z oblężeniem i zobaczył atak na swoją kolonię na węglu momentalnie cofał. A wielki Gandi? Uskuteczniał podchody, przy najmniejszym ruchu armii momentalnie cofał wojo, ale muszę przyznać, że za którymś razem udało mu się wejść z polówką - tu gratulacje za wytrwałość, bo przecież nikt nie siedzi 24h przy kompie  Tongue
Zapisane

Stop multikonciarzom!
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2330 : Sierpień 18, 2013, 18:01:05 »

Po pierwsze na serwerach gdzie grają doświadczeni gracze złym posunięciem jest wysłanie ataku na 20 minut Wink Czyli na minimalnej granicy. Wtedy wystawiasz się na ostrzał.

Po drugie, nie "se" a "sobie".
Nie wymagaj od kogoś czegoś czego sam/sama nie potrafisz przestrzegać (patrz --> cytat Arturka).

Od nauczycieli w szkole także wymaga się profesjonalizmu i obiektywizmu, ale czy nie lepiej trafić na wyluzowanego? Idąc dalej, profesjonalizmu można od nas wymagać w wątkach, w którym nasze możliwości się przydają, np. przy zgłaszaniu błędu, nie w dziale Dyskusje czy Raporty z Gry. To tak jakby od policjanta wymagać, aby chodził w mundurze po domu i zakuwał żonę w kajdanki, wsadzając ją do samochodu za każdym razem gdy zrobi coś źle. Przemyśl to, zamiast pisać głupoty.
Forma ,,se' jest wymieniona na str. 121 Gramatyki języka polskiego autorstwa H. Wróbla (zob. literatura), ocenianej bardzo wysoko przez innych językoznawców. Dobra wiadomość dla uczniów, zła dla polonistów – formy tej nie można już traktować jako niepoprawnej!"
 Wymagacie luźnych wypowiedzi bo to forum koleżeńskie Grin. Nie poprawiaj, bo możesz zostać poprawiony Grin
Zapisane

stop multikonciarzom!
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2331 : Sierpień 18, 2013, 18:05:23 »

Forma ,,se' jest wymieniona na str. 121 Gramatyki języka polskiego autorstwa H. Wróbla (zob. literatura), ocenianej bardzo wysoko przez innych językoznawców. Dobra wiadomość dla uczniów, zła dla polonistów – formy tej nie można już traktować jako niepoprawnej!"
 Wymagacie luźnych wypowiedzi bo to forum koleżeńskie Grin. Nie poprawiaj, bo możesz zostać poprawiony Grin

"używanie tej formy zaimka jest często uważane za błąd, językoznawcy dopuszczają jednak tę formę jako potoczną, czasem gwarową
Mowa potoczna nie może być stosowana w pisowni j. polskiego

Tutaj możesz pisać jak chcesz i bym się nie przyczepił gdybyś nie próbowała kozaczyć z jakimiś wyimaginowanymi pojęciami kultury. Chcesz być perfekcjonistką zachowań ludzkich to musisz być nią od początku do końca. W innym wypadku zostaniesz hipokrytką  Wink
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 18:16:01 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2332 : Sierpień 18, 2013, 18:14:28 »

Walczyli to zbyt wielkie słowo, aber potrafił jedynie rozpisywać się na profilu u Sir-a, a gdy szedł z oblężeniem i zobaczył atak na swoją kolonię na węglu momentalnie cofał. A wielki Gandi? Uskuteczniał podchody, przy najmniejszym ruchu armii momentalnie cofał wojo, ale muszę przyznać, że za którymś razem udało mu się wejść z polówką - tu gratulacje za wytrwałość, bo przecież nikt nie siedzi 24h przy kompie  Tongue

Właśnie opisałeś kilka normalnych zachowań przy atakowaniu. Po co iść z atakiem na wojsko do końca jak przeciwnik jest online. Aber z Gandalfem podchodzą do wojowania z szacunkiem dla przeciwnika ,nie uważając was za młokosów nieumiejących grać Wink
Wiem ,ze niektórzy na pl9 przyzwyczaili was do niższych standardów walki Grin
Zapisane

Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2333 : Sierpień 18, 2013, 18:20:24 »

Dobrze, że chociaż tych dwóch graczy podchodzi z szacunkiem, bo niektórzy to potrafią iść z szacunkową karą do ataku ponad 60% - szacunek *db* dla takich graczy
Zapisane

Stop multikonciarzom!
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2334 : Sierpień 18, 2013, 18:25:55 »

Dobrze, że chociaż tych dwóch graczy podchodzi z szacunkiem, bo niektórzy to potrafią iść z szacunkową karą do ataku ponad 60% - szacunek *db* dla takich graczy

A jaki w tym problem ? Po to jest moduł kary do ataku aby słabszy miał szanse. W tym wypadku te szanse wzrastały aż o 60% .
Powiem Wam tak - uważacie się za wielkich wojowników. Ja to w pewnym sensie potwierdzam. Macie wiele cech, które wojownik powinien posiadać. Radzicie sobie bardzo dobrze i takich graczy trzeba. To nie jest tak, że na Was idzie tylko krytyka. Dla mnie priorytetem jest gra fair play. Wszystko oprócz kretów. Jak chcecie zagrać na takich zasadach to na pewno jeszcze się spotkamy. Wy od początku ery , a my nie jako emeryci Wink
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 18:32:35 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2335 : Sierpień 18, 2013, 18:34:43 »

A jaki w tym problem ? Po to jest moduł kary do ataku aby słabszy miał szanse. W tym wypadku te szanse wzrastały aż o 60% .

I tutaj muszę się z Tobą zgodzić w 100%. Smiley
 Zaiste 60% to duża kara do ataku, tylko zastanawiające jest to czemu ten atak nastąpił po oddaniu wojska do sojuszu,a nie wcześniej? Strach przed przegraną?
Mi będzie bardzo miło powalczyć z Tobą Smiley
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 18:37:54 wysłane przez nicatoris » Zapisane

stop multikonciarzom!
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2336 : Sierpień 18, 2013, 18:47:06 »

I tutaj muszę się z Tobą zgodzić w 100%. Smiley
 Zaiste 60% to duża kara do ataku, tylko zastanawiające jest to czemu ten atak nastąpił po oddaniu wojska do sojuszu,a nie wcześniej? Strach przed przegraną?
Mi będzie bardzo miło powalczyć z Tobą Smiley

To nie chodzi o strach tylko rozwój sytuacji. Z tego co mi się wydaje to Ferr w ogóle nie walczyła, nie miała zamiaru od początku ery wdawać się w jakieś bójki. Kara do ataku przecież nie wynikała z tego, że Ferr dysponowała wojskiem 10 milionów tylko jakością EKO.  Gandi został bez wsparcia i chciała mu pomóc chociaż raz. To, że Gandi kibicuje Signum nie oznacza, że wszyscy Wikingowie są przeciwko Wam. Ja osobiście kibicuje Wam w walkach z Signum. Mam nadzieję, że to zrozumiecie, a szczególnie te ataki Ferr na Inkę, o których tak często wspominacie. W Wikingach grają ludzie którzy mają dość IO. Dość w sensie aktywnej gry, z walkami, z zamkami itp. ale jestem pewien, że jak podrażnicie "Lwa" to nie dacie rady w następnej erze Wink
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2337 : Sierpień 18, 2013, 18:57:45 »

jestem pewien, że jak podrażnicie "Lwa" to nie dacie rady w następnej erze Wink

Niech ich ręka boska nie pokara i DetoX nie powróci na serwer w pełnym i zgranym składzie *hahaha*

Dzięki Arczi swoją drogą za ten cytat Wink Nie wymagamy luźnych wypowiedzi, są one dozwolone, ale kiedy ktoś na siłe wciska, że Moderatorzy powinni pisać tylko patetyczne wiadomości, zachowywać się dystyngowanie to nie powiem, lubię się podrażnić Nicatoris Smiley

Edit:
P.S. dzięki za minusika, komuś zrobiłem marchewkę? Smiley
Zapisane

nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2338 : Sierpień 18, 2013, 19:00:20 »

Niech ich ręka boska nie pokara i DetoX nie powróci na serwer w pełnym i zgranym składzie *hahaha*

Dzięki Arczi swoją drogą za ten cytat Wink Nie wymagamy luźnych wypowiedzi, są one dozwolone, ale kiedy ktoś na siłe wciska, że Moderatorzy powinni pisać tylko patetyczne wiadomości, zachowywać się dystyngowanie to nie powiem, lubię się podrażnić Nicatoris Smiley

Edit:
P.S. dzięki za minusika, komuś zrobiłem marchewkę? Smiley
No tak drażnić się Grin
Zapisane

stop multikonciarzom!
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2339 : Sierpień 18, 2013, 19:03:57 »

No tak drażnić się Grin

Wink Skończmy temat, ok? Smiley
Zapisane

Strony: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!