Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 11:40:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467739 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2310 : Sierpień 18, 2013, 11:56:17 »

Gandi jakbyś stracił kolonię , był zafejkowany przez dobę i został trafiony na powrocie też by nie było Ci do śmiechu. Zrozum inkę / nicatoris Wink
Dla Twojej wiadomości Inka i Nicatoris to dwóch różnych graczy, szpice masz niską skoro masz takie błędne wiadomości zainwestuj w tiktaki..... Grin
Zapisane

stop multikonciarzom!
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2311 : Sierpień 18, 2013, 12:02:36 »

Dla Twojej wiadomości Inka i Nicatoris to dwóch różnych graczy, szpice masz niską skoro masz takie błędne wiadomości zainwestuj w tiktaki..... Grin

I tu Panowie i Panie Nicka ma 100% rację
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2312 : Sierpień 18, 2013, 12:05:56 »


Artur z tego co mi wiadomo Gandalf szedł 6 sek za nią więc miała czas na odskok spokojnie ale Inka dostawiła jeszcze woja liczyła że wygra ale się przeliczyła i nie płacze z tego powodu wręcz przeciwnie jest zadowolona bo nie lubi cofanych ataków jest jeszcze młodym graczem na IO ale uwierz nie jeden emeryt przy niej klęknie w następnej erze chyba że nie zagrają pod starymi nickami ze strachu Huh?

6 sekund nie wystarczy na unik. Czasami jak "zalaguje" się zegar servera  to i 9 sekund będzie za mało , szczególnie, że zgodnie z zasadami gry nie można ruszyć wojska jeśli pozostanie 5 sekund do końca ataku. Co do umiejętności i wytrwałości Inki to nie oceniam jej źle.
A zmiana nicków nie wchodzi w grę jeśli mowa o takich graczach jak Ferrou, Demeskinos, aber_moon czy Gandalf Smiley

Dla Twojej wiadomości Inka i Nicatoris to dwóch różnych graczy, szpice masz niską skoro masz takie błędne wiadomości zainwestuj w tiktaki..... Grin

Za każdym razem jak mowa o Ince na forum pojawia się Nicatoris.
Dla Twojej wiadomości zapewniam Cię, że artur_ek i DajNaWino to też dwóch różnych graczy Grin  
Ale problem w tym, że sam w to nie wierzę ;P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 12:14:14 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2313 : Sierpień 18, 2013, 12:21:50 »

6 sekund nie wystarczy na unik. Czasami jak "zalaguje" się zegar servera  to i 9 sekund będzie za mało , szczególnie, że zgodnie z zasadami gry nie można ruszyć wojska jeśli pozostanie 5 sekund do końca ataku. Co do umiejętności i wytrwałości Inki to nie oceniam jej źle.
A zmiana nicków nie wchodzi w grę jeśli mowa o takich graczach jak Ferrou, Demeskinos, aber_moon czy Gandalf Smiley

Za każdym razem jak mowa o Ince na forum pojawia się Nicatoris.
Dla Twojej wiadomości zapewniam Cię, że artur_ek i DajNaWino to też dwóch różnych graczy Grin  
Ale problem w tym, że sam w to nie wierzę ;P
Szczerze, mam to .... ja wiem swoje, a Twoje dziwne takie to Twoje problemy.
Zapisane

stop multikonciarzom!
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2314 : Sierpień 18, 2013, 12:23:30 »

Mogę się mylić ale osoba pełniąca pewną funkcję na forum powinna zachować profesjonalizm i obiektywizm, gdyż gracze są różni nie tylko 15-latkowie ale i starsi, którym należy się szacunek.Uważam,że te języczki są nie na miejscu w wypowiedziach osoby z taką funkcją.


rozumiem, że według Ciebie emotka "Tongue" jest niedopuszczalna do użytku dla GM? a inne emotki? zatwierdzasz, czy może banujesz?  *xxx*

a ta emotka  Cool ? jest okej? bo też ją lubię Grin

Idę się schłostać, bo gorszę dzieci wystawianiem języka (dobrze, że nie starszych panów  Lips Sealed ) Wink


Od razu mi się przypomina wierszyk z dzieciństwa, byłam wtedy gówniarą, może z 5-6 lat Smiley jak ktoś wystawiał język, to się po prostu mówiło: "nie wystawiaj języka, bo Ci krowa nasika, a jak ci nasika, to urodzisz byka" Grin To chyba lepsze było, niż twierdzenie że GM  nie może, bo "ja tak mówię" Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2315 : Sierpień 18, 2013, 12:29:30 »

Szczerze, mam to .... ja wiem swoje, a Twoje dziwne takie to Twoje problemy.

Ale to nie są żadne problemy   Wink Czy Ty będziesz Inką czy Nicatoris nie robi żadnej różnicy. I tak będę Ci kibicował dopóki zabierasz zamki Signum Grin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 12:31:30 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2316 : Sierpień 18, 2013, 13:47:16 »


rozumiem, że według Ciebie emotka "Tongue" jest niedopuszczalna do użytku dla GM? a inne emotki? zatwierdzasz, czy może banujesz?  *xxx*

a ta emotka  Cool ? jest okej? bo też ją lubię Grin

Idę się schłostać, bo gorszę dzieci wystawianiem języka (dobrze, że nie starszych panów  Lips Sealed ) Wink


Od razu mi się przypomina wierszyk z dzieciństwa, byłam wtedy gówniarą, może z 5-6 lat Smiley jak ktoś wystawiał język, to się po prostu mówiło: "nie wystawiaj języka, bo Ci krowa nasika, a jak ci nasika, to urodzisz byka" Grin To chyba lepsze było, niż twierdzenie że GM  nie może, bo "ja tak mówię" Wink
A ja myślałam,że kultura osobista to coś normalnego jak widać weszła na póły  między tomidła i wierszyki czyta.
Zapisane

stop multikonciarzom!
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2317 : Sierpień 18, 2013, 15:39:43 »

A ja myślałam,że kultura osobista to coś normalnego jak widać weszła na póły  między tomidła i wierszyki czyta.

Nie przesadzasz troszeczkę Wink Na forum jest mazar, ,a zwłaszcza szanowni nam panująca aministracja jest za "sztywna". A ty chciałabyś ich ubrać w gorset języka urzędowego ,czy cóś podobnego ... a teraz zrobię to ... Tongue

Ciekawa dyskusja , gratuluję dla Gandalfa trafienia Inki na powrocie
Mam nadzieję ,ze Inka nie będzie zrażona całą sytuacją i powalczy Smiley

Nie będę grał na pl9. Ogólnie zapraszam na inter 64:D Ciekawiej atakuje się obcokrajowców Grin
Zapisane

nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2318 : Sierpień 18, 2013, 16:29:38 »

Nie przesadzasz troszeczkę Wink Na forum jest mazar, ,a zwłaszcza szanowni nam panująca aministracja jest za "sztywna". A ty chciałabyś ich ubrać w gorset języka urzędowego ,czy cóś podobnego ... a teraz zrobię to ... Tongue

Ciekawa dyskusja , gratuluję dla Gandalfa trafienia Inki na powrocie
Mam nadzieję ,ze Inka nie będzie zrażona całą sytuacją i powalczy Smiley

Nie będę grał na pl9. Ogólnie zapraszam na inter 64:D Ciekawiej atakuje się obcokrajowców Grin

Wiesz są różni gracze, niektórzy powinni świecić przykładem. Ale co tu wymagać, nie daleko pada jabłko od jabłoni.A gorset sam se załóż,troszkę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło,chyba. I jak to ktoś napisał nie gorszy języczkiem starszych panów, to pewnie o to chodzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 16:31:13 wysłane przez nicatoris » Zapisane

stop multikonciarzom!
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2319 : Sierpień 18, 2013, 16:44:12 »

Ciekawa dyskusja , gratuluję dla Gandalfa trafienia Inki na powrocie
Mam nadzieję ,ze Inka nie będzie zrażona całą sytuacją i powalczy Smiley


Gratulacje? Za trafienie na powrocie przy 20 minutach?  *hahaha* Dobre sobie, 5-latek może taki atak puścić, filozofii w tym nie ma, wyliczenie 20 minut zajmuje Wam w takim układzie chyba z godzinę, Wielcy Obserwatorzy  *crazy*. Szkoda, że nie wędrowaliście jak wszyscy trolle mieli pełno woja, wtedy było jak Ferrou pisała - na PW były tylko prośby o kontry  *sos*, bo nikt nie potrafił się postawić. Teraz zaczęliście atakować jak koniec ery jest? Bohaterowie ostatniej akcji  Tongue Jak by tu Trolle grały od początku, to niejedna Wielka Ikona IO skończyłaby w połowie ery na urlopie. Teraz sobie atakujcie. Szczególnie co poniektórzy - z 60% karą  albo więcej - do zobaczyska w następnym świecie. Pozdrawiam wszystkich  *db*
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2320 : Sierpień 18, 2013, 17:25:10 »

Gratulacje? Za trafienie na powrocie przy 20 minutach?  *hahaha* Dobre sobie, 5-latek może taki atak puścić, filozofii w tym nie ma, wyliczenie 20 minut zajmuje Wam w takim układzie chyba z godzinę, Wielcy Obserwatorzy  *crazy*. Szkoda, że nie wędrowaliście jak wszyscy trolle mieli pełno woja, wtedy było jak Ferrou pisała - na PW były tylko prośby o kontry  *sos*, bo nikt nie potrafił się postawić. Teraz zaczęliście atakować jak koniec ery jest? Bohaterowie ostatniej akcji  Tongue Jak by tu Trolle grały od początku, to niejedna Wielka Ikona IO skończyłaby w połowie ery na urlopie. Teraz sobie atakujcie. Szczególnie co poniektórzy - z 60% karą  albo więcej - do zobaczyska w następnym świecie. Pozdrawiam wszystkich  *db*

Po pierwsze na serwerach gdzie grają doświadczeni gracze złym posunięciem jest wysłanie ataku na 20 minut Wink Czyli na minimalnej granicy. Wtedy wystawiasz się na ostrzał.

Wiesz są różni gracze, niektórzy powinni świecić przykładem. Ale co tu wymagać, nie daleko pada jabłko od jabłoni.A gorset sam se załóż,troszkę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło,chyba. I jak to ktoś napisał nie gorszy języczkiem starszych panów, to pewnie o to chodzi.

Po drugie, nie "se" a "sobie".
Nie wymagaj od kogoś czegoś czego sam/sama nie potrafisz przestrzegać (patrz --> cytat Arturka).

Od nauczycieli w szkole także wymaga się profesjonalizmu i obiektywizmu, ale czy nie lepiej trafić na wyluzowanego? Idąc dalej, profesjonalizmu można od nas wymagać w wątkach, w którym nasze możliwości się przydają, np. przy zgłaszaniu błędu, nie w dziale Dyskusje czy Raporty z Gry. To tak jakby od policjanta wymagać, aby chodził w mundurze po domu i zakuwał żonę w kajdanki, wsadzając ją do samochodu za każdym razem gdy zrobi coś źle. Przemyśl to, zamiast pisać głupoty.
Zapisane

nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2321 : Sierpień 18, 2013, 17:30:30 »

Po pierwsze na serwerach gdzie grają doświadczeni gracze złym posunięciem jest wysłanie ataku na 20 minut Wink Czyli na minimalnej granicy. Wtedy wystawiasz się na ostrzał.

Po drugie, nie "se" a "sobie".
Nie wymagaj od kogoś czegoś czego sam/sama nie potrafisz przestrzegać (patrz --> cytat Arturka).

Od nauczycieli w szkole także wymaga się profesjonalizmu i obiektywizmu, ale czy nie lepiej trafić na wyluzowanego? Idąc dalej, profesjonalizmu można od nas wymagać w wątkach, w którym nasze możliwości się przydają, np. przy zgłaszaniu błędu, nie w dziale Dyskusje czy Raporty z Gry. To tak jakby od policjanta wymagać, aby chodził w mundurze po domu i zakuwał żonę w kajdanki, wsadzając ją do samochodu za każdym razem gdy zrobi coś źle. Przemyśl to, zamiast pisać głupoty.
Ktoś kiedyś powiedział,że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Te ,,se" było specjalnie, ogarniam poziom dostosowuje sie Grin, może się, któż to wie.
Zapisane

stop multikonciarzom!
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2322 : Sierpień 18, 2013, 17:32:05 »

Ktoś kiedyś powiedział,że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Te ,,se" było specjalnie, ogarniam poziom dostosowuje sie Grin

To zbastuj z nią Smiley
"to "se"" tak swoją drogą, o ile dobrze mi się wydaje Grin
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2323 : Sierpień 18, 2013, 17:32:40 »

Zakwasix5 ?  To pochodne od becikx5 ?
To może jakiś brat bliźniak jak Galandt + Grothendieck Grin W profilach mają te same zainteresowania i talenty nawet.  Ten to na tyle jest bezczelny , że swoje MULTI  ściągnął do sojuszu w którym gra, a w swój avatar podpisał nickiem swojego MULTI  *crazy* . Po prostu przecudowna "ekipa zryw"

A gorset sam se załóż,troszkę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło,chyba. I jak to ktoś napisał nie gorszy języczkiem starszych panów, to pewnie o to chodzi.

A pani to niesamowicie kulturalna.  Demes napisał  najdelikatniej jak się chyba dało , a ta wali „sam se załóż”
„se” to możesz nalać oleju do głowy bo zaczyna Ci odpalać  od tego niepowodzenia w ostatnim czasie.

Szkoda, że nie wędrowaliście jak wszyscy trolle mieli pełno woja, wtedy było jak Ferrou pisała - na PW były tylko prośby o kontry  *sos*, bo nikt nie potrafił się postawić.
 

Święta racja. Pamiętam te błagania o pomoc ze strony pretendentów do medalu Grin:D:D

Jak by tu Trolle grały od początku, to niejedna Wielka Ikona IO skończyłaby w połowie ery na urlopie.

http://www.youtube.com/watch?v=3L_vuRv55aw
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 17:39:32 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2324 : Sierpień 18, 2013, 17:40:01 »

Gratulacje? Za trafienie na powrocie przy 20 minutach?  *hahaha* Dobre sobie, 5-latek może taki atak puścić, filozofii w tym nie ma, wyliczenie 20 minut zajmuje Wam w takim układzie chyba z godzinę, Wielcy Obserwatorzy  *crazy*. Szkoda, że nie wędrowaliście jak wszyscy trolle mieli pełno woja, wtedy było jak Ferrou pisała - na PW były tylko prośby o kontry  *sos*, bo nikt nie potrafił się postawić. Teraz zaczęliście atakować jak koniec ery jest? Bohaterowie ostatniej akcji  Tongue Jak by tu Trolle grały od początku, to niejedna Wielka Ikona IO skończyłaby w połowie ery na urlopie. Teraz sobie atakujcie. Szczególnie co poniektórzy - z 60% karą  albo więcej - do zobaczyska w następnym świecie. Pozdrawiam wszystkich  *db*

becikx5 nie boję się walki. Byłem palony ,burzony przez miesiąc. Moja kolonia najdłużej istniała 4h ,ale nie poddałem się.Nic tak nie motywuje jak dobry przeciwnik. Nigdzie nie zaprzeczam zapału i waleczności Trolli. Każdy z nas miał inne cele. Z Wikingów systematycznie z wami walczyli Aber i Gandalf. I obaj robili to kiedy mieliście wielkie armie  . Jako zatwardziały emeryt patrzę z boku na wasze potyczki. Mieliście pod butem  prawie cały świat Grin Niektórzy bali się przed wami bronić.
Ale to historia. Jak pisałem wcześniej. Spróbujcie sił na interze. Waleczny sojusz znajdzie sobie przeciwników;)

Wiesz są różni gracze, niektórzy powinni świecić przykładem. Ale co tu wymagać, nie daleko pada jabłko od jabłoni.A gorset sam se załóż,troszkę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło,chyba. I jak to ktoś napisał nie gorszy języczkiem starszych panów, to pewnie o to chodzi.

Tongue ale ta emotka nie jest nacechowana negatywnie. Nie ma na celu obrazić rozmówcy. Wink Jednak rozumiem ,ze nie lubisz języczka Tongue
Zapisane

Strony: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!