Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 02:08:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469374 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2280 : Sierpień 17, 2013, 21:20:34 »

Andril to znak od bogów, że wystarczy tego dialogu Grin
Aż tak Cię denerwuje Tongue chciałem z starym znajomy pogadasz a Ty co olewać mnie nie ładnie Tongue
Zapisane

Andril
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2281 : Sierpień 17, 2013, 21:24:15 »

ok spadam panowie i panie grajcie dalej pozdrawiam wszystkich

tak szybko? :PPP


no tak i wygadałem się i teraz Gandalf wie że ince dodatkowo brak 40k konia ale wtopa  Shocked

taaa jakieś lekkie to było :PPP
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2282 : Sierpień 17, 2013, 21:24:36 »

Aż tak Cię denerwuje Tongue chciałem z starym znajomy pogadasz a Ty co olewać mnie nie ładnie Tongue

Nie. Po prostu znikam Wink  
Dziś posty poszły falowo i chyba wystarczy
Szable w dłoń, Hajda na koń i see you next time Wink
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2283 : Sierpień 17, 2013, 21:35:26 »

Nie. Po prostu znikam Wink 
Dziś posty poszły falowo i chyba wystarczy
Szable w dłoń, Hajda na koń i see you next time Wink
Przypomina mi się powiedzonko mojego taty Hajda na Soplicę Wink i szable w dłoń (bolszewika goń, goń Wink)
Zapisane

Andril
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2284 : Sierpień 18, 2013, 08:57:53 »

Dziś moge się lekko pochwalić po 24h nękania inka pękła i popełniła bląd ustrzelona na powroie od Longa zresztą jemu musze bardzo podziękować bo spędził nocke pracując nad nią wyręczając mnie bo padałem z nóg .  *drunk*

i by nie było komentarzy że się tylko chwale moge powtórzyć wczoraj ja beztrosko wtopiłem u niej  *xxx* ale nawet emerytowi czasem adrealina skacze  Grin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 09:00:49 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2285 : Sierpień 18, 2013, 09:52:30 »

Dziś moge się lekko pochwalić po 24h nękania inka pękła i popełniła bląd ustrzelona na powroie od Longa zresztą jemu musze bardzo podziękować bo spędził nocke pracując nad nią wyręczając mnie bo padałem z nóg .  *drunk*

i by nie było komentarzy że się tylko chwale moge powtórzyć wczoraj ja beztrosko wtopiłem u niej  *xxx* ale nawet emerytowi czasem adrealina skacze  Grin
Witajcie  Gratuluje Gandalfie wspaniała walka na łapankę i szedłeś 100% woja to się liczy *bravo* Tylu graczy zaangażowanych w łapanie Inki całe szczęście że Inka jest tylko jedna  Smiley
Zapisane
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #2286 : Sierpień 18, 2013, 10:14:37 »

Witajcie  Gratuluje Gandalfie wspaniała walka na łapankę i szedłeś 100% woja to się liczy *bravo* Tylu graczy zaangażowanych w łapanie Inki całe szczęście że Inka jest tylko jedna  Smiley
Witaj Olafie
Całe szczęście,że Inka jest tylko jedna bo Olórin musiałby przybrać swe wszystkie imiona co doprowadziłoby do paranoidalnego rozdwojenia jaźni Grin. Era się kończy widzę,że wojo oddane więc czym tu się szczycić? że gracz 18M jedzie z 2M wojem na 5M punktowego gracza? no pogratulować. Honor tu jest obcy, w realnym świecie,już dawno go nie ma,więc może w takiej grze warto sobie przypomnieć co to takiego.
Trzymaj się Inka mam nadzieję,że spotkamy się na innych światach *KING*
Gdyby Tolkien wiedział jak jego bohater zostanie zbrukany to nigdy by swej trylogii nie napisał.  Cry
Zapisane

stop multikonciarzom!
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2287 : Sierpień 18, 2013, 10:32:07 »

Szkoda że zapomnieliście napisać jak to wy jechaliście wszystkich mając olbrzymią przewaga w pkt i militarną i nie było przebacz czego się spodziewaliście że powiem dobra oddaliście część wojska na sojusz to ja już nie będe atakował  *hahaha* 
Naprawde szkoda gadać  ;D
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2288 : Sierpień 18, 2013, 10:54:31 »

Witaj Nicka kawał czasu Smiley Mamy nowego rekordzistę (rekordzistkę) na IO z czasem przetrwanym pod atakami no i nie zapomnijmy o rzeszy graczy którzy nad tym pracują i to emeryci  Grin wielkie dzięki za ich wytrwałość *bravo* byleby nie zeszli nam na zawały tego by już IO nie wytrzymało
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2289 : Sierpień 18, 2013, 10:59:07 »

Olav to jeszcze mało widziałeś na pucharze wszyscy bili fejkowani 5 dni non stop więc 24h to słaby wynik  Grin
PS kroplówka podłączona nitro w zasięgu ręki tel na pogotowie przyszykowany więc spox  *YAHOO*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2290 : Sierpień 18, 2013, 11:00:15 »

Witaj Nicka kawał czasu Smiley Mamy nowego rekordzistę (rekordzistkę) na IO z czasem przetrwanym pod atakami no i nie zapomnijmy o rzeszy graczy którzy nad tym pracują i to emeryci  Grin wielkie dzięki za ich wytrwałość *bravo* byleby nie zeszli nam na zawały tego by już IO nie wytrzymało

rekordzistkę? buhahahahahahaaaaaaa

jak będzie pod fejkiem tydzień to będzie mogła się przybliżać dopiero do pobicia rekordu.. i to pod fejkiem bez dziur, że nawet nie ma się 2 sek na cokolwiek....
Mało graliście, mało widzieliście, a robicie z siebie bóg wie kogo.. .
rekordzistkę hahahahaa no to się uśmiałam Grin


Witaj Olafie
Całe szczęście,że Inka jest tylko jedna bo Olórin musiałby przybrać swe wszystkie imiona co doprowadziłoby do paranoidalnego rozdwojenia jaźni Grin. Era się kończy widzę,że wojo oddane więc czym tu się szczycić? że gracz 18M jedzie z 2M wojem na 5M punktowego gracza? no pogratulować. Honor tu jest obcy, w realnym świecie,już dawno go nie ma,więc może w takiej grze warto sobie przypomnieć co to takiego.
Trzymaj się Inka mam nadzieję,że spotkamy się na innych światach *KING*
Gdyby Tolkien wiedział jak jego bohater zostanie zbrukany to nigdy by swej trylogii nie napisał.  Cry

ooooooooooooo to straszne....... na krzyż z nią na krzyż Grin

jesteście hipokrytami, że aż żaaaaaaal.pl jak to moja młodsza siostra mówi Tongue
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2291 : Sierpień 18, 2013, 11:01:09 »

Jak nic elfi-trollowa rodzina.
Tato , synek , córeczki .... zięciu moze jakiś pomaga , a mamusia strawę przygotowuje dla zmęczonych wojów Grin

ProZupa Grin

Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2292 : Sierpień 18, 2013, 11:01:28 »

Olav to jeszcze mało widziałeś na pucharze wszyscy bili fejkowani 5 dni non stop więc 24h to słaby wynik  Grin
PS kroplówka podłączona nitro w zasięgu ręki tel na pogotowie przyszykowany więc spox  *YAHOO*

dłużej niż 5 dni
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
olavhaling
Sierżant
**

Karma: +9/-1
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #2293 : Sierpień 18, 2013, 11:02:16 »

Olav to jeszcze mało widziałeś na pucharze wszyscy bili fejkowani 5 dni non stop więc 24h to słaby wynik  Grin
PS kroplówka podłączona nitro w zasięgu ręki tel na pogotowie przyszykowany więc spox  *YAHOO*
Ale jesteśmy na PL i chyba już ponad 24h nie wiem zapytam
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2294 : Sierpień 18, 2013, 11:04:09 »

no i co z tego że na PL? co z tego że 24h? niech się szykuje na tydzień Tongue Przecież Wy tacy boscy :PPP
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!