Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 10:26:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467723 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2205 : Sierpień 15, 2013, 00:22:41 »

Nie no, święta racja Arturze Signum umie trafiać wroga tylko jak kret u niego siedzi, mamy do dupy szpiega u longa, tak naprawdę to mało kto umie u nas atakować.. Siecią kreciarską zajęliśmy te wszystkie zamki i zmierzamy po medal. No tak, w wygodne fakty najłatwiej uwierzyć. Przestań być zacietrzewiony tak w jednym przekonaniu, bo kiedyś takie podejście wyjdzie Ci bokiem. P.S. W zeszłej erze nocniki też miały u nas kreta ale to szczegół Pozdrawiam i dobrej nocy życzę
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2206 : Sierpień 15, 2013, 00:34:08 »

Nie no, święta racja Arturze Signum umie trafiać wroga tylko jak kret u niego siedzi, mamy do dupy szpiega u longa, tak naprawdę to mało kto umie u nas atakować.. Siecią kreciarską zajęliśmy te wszystkie zamki i zmierzamy po medal. No tak, w wygodne fakty najłatwiej uwierzyć. Przestań być zacietrzewiony tak w jednym przekonaniu, bo kiedyś takie podejście wyjdzie Ci bokiem. P.S. W zeszłej erze nocniki też miały u nas kreta ale to szczegół Pozdrawiam i dobrej nocy życzę

kondziu oni :O nogdy i nigdzie , czysci jak laza co niektorzy Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2207 : Sierpień 15, 2013, 00:44:13 »

Nie no, święta racja Arturze Signum umie trafiać wroga tylko jak kret u niego siedzi, mamy do dupy szpiega u longa, tak naprawdę to mało kto umie u nas atakować.. Siecią kreciarską zajęliśmy te wszystkie zamki i zmierzamy po medal. No tak, w wygodne fakty najłatwiej uwierzyć. Przestań być zacietrzewiony tak w jednym przekonaniu, bo kiedyś takie podejście wyjdzie Ci bokiem. P.S. W zeszłej erze nocniki też miały u nas kreta ale to szczegół Pozdrawiam i dobrej nocy życzę

Sorry ale to co napisałeś nie ma sensu. Aby zająć puste zamki "od systemu"  nie potrzeba umiejętności i tym bardziej kreta więc to, że je macie nie jest żadnym wyczynem. Sieć kreciarską mieliście w poprzedniej erze dlatego tak długo trwała i dlatego udało wam się na chwile zając centralny zamek.
Nocny nie miał nigdzie kreta. Jak miał to wskaż nick i jakieś dowody jak ja wskazywałem o waszych kretach. Mogę je wskazać jeszcze raz potwierdzając screenami. Zresztą sam wyczyn 8obcy był dostatecznym dowodem na to.
Co do zacietrzewienia ... to po prostu konstruktywna analiza poprzednich er.

Ps. Signum jak najbardziej mogło uczciwie trafić Trolli. Jeśli tak było to gratulacje. Jeśli nie, to kij w oko tym co wystawili troli
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2208 : Sierpień 15, 2013, 01:03:52 »

Sorry ale to co napisałeś nie ma sensu. Aby zająć puste zamki "od systemu"  nie potrzeba umiejętności i tym bardziej kreta więc to, że je macie nie jest żadnym wyczynem. Sieć kreciarską mieliście w poprzedniej erze dlatego tak długo trwała i dlatego udało wam się na chwile zając centralny zamek.
Nocny nie miał nigdzie kreta. Jak miał to wskaż nick i jakieś dowody jak ja wskazywałem o waszych kretach. Mogę je wskazać jeszcze raz potwierdzając screenami. Zresztą sam wyczyn 8obcy był dostatecznym dowodem na to.
Co do zacietrzewienia ... to po prostu konstruktywna analiza poprzednich er.

Ps. Signum jak najbardziej mogło uczciwie trafić Trolli. Jeśli tak było to gratulacje. Jeśli nie, to kij w oko tym co wystawili troli

do zeszlej ery juz tyle ray sie przyznalem

w tej long katygorycznie zabronil takich metod a ja tylko potwierdzalem jego slowa taki zreszta mialem warunek od jego .
co do zeszlej ery bylo minelo :_{
a wy dalej insynuacje
przeciez longa sgnum niemoze za wszysrkich brac odpowiedzialnosci

jezeli byl jakis kret toz bez wiedzy signum(long i dowodctwo) i bez mijej

sory za zeszla ere powtazam ostani raz bylo minelo
Zapisane
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2209 : Sierpień 15, 2013, 01:20:24 »

Konto slawo1000 pomimo, że powinno być spalone nadal funkcjonuje. I to całkiem dobrze. W poprzedniej erze na twoim koncie czyli czaper77 grał niejaki sławek czyli ktoś kto wczesniej grał na slawo1000.  Ty zaś grałeś na koncie sirGregor_IV (w wawelu)  czy jakoś tak. --cytat"

nieznasz szczegolow a sie wypowiedasz jak bys wiedzial all Sad zrazygnowalem z gry podalem haslo co jest normalna praktyka na IO i wtwoim sojuszu  , dali konro  slawo , ja po kilku dniach miesiacach( w przyblizenku )chcialem grac i konto bylo juz zajete wiec otwozylem nowe  , dolanczajac do wawel pawlowi napisalem co i jak i WAWEL NIEMIAL  szpiega w postaci sir gregor !!!
poznaj fakty a nie ploty  *hahaha*
Zapisane
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #2210 : Sierpień 15, 2013, 08:51:31 »

Sytuacja zmusza mnie do tego żeby wyskrobać coś tutaj, nie chcę żeby ktoś myślał że Longa na kanciarstwie złapali i chowa głowę w piasek. Co do trafienia TrollArmii, o której nawet nie miałem pojęcia że istnieje,natrafiłem podczas codziennego spacerku szpiegami po CeZetach wrogów położonych w pobliżu włości Signum. W tym wypadku w pobliżu zamku południowo-wschodniego. Zmobilizowanie odpowiedniej armii zdolnej pokonać trollowe katy, balisty i treby i dowiezienie jej do zamczyska zajęło mi ok.50'. Po godzinie i pierwszym udanym ataku byłem sam zdziwiony że tak ostrożne grono nie zdążyło wycofać wojska. Ruszyłem drugi raz... ruszyłem trzeci i czwarty, trafiony  Tongue Ruszyłem znowu dwoma kolejnymi atakami i niestety śpiąca królewna się zorientowała - a szkoda.
 Oczywiście patrzyłem na sqad on-line w sojuszu i potwierdziły się moje przypuszczenia co do tego że jednak troliki mają swoją "kryształową kulę" w moich szeregach. Abstrah ując... jeśli nawet Signum miało by jakąś wtykę czy kreta, podsłuch pod stołem czy kamerkę na obrazie wieprza u Trolli w sali tronowej to było by to tylko zagraniem takim samym jaki sami stosują   >Grin
 Na koniec ostatnie słowo Wodza  Smiley W tej erze Long jest czyściutki jak pupcia niemowlęcia, robię wszystko żeby takie sytuacje jakie miały miejsce w Husarii nie zaistniały w Signum. Gram fair i nie będę tego więcej powtarzał. Na to co insynuujesz Arturze, Asiu czy Andrzejku mam od wczoraj wyje  *BANNED*
 Pozdrawiam wszystkich i dobrej zabawy życzę
Zapisane
becikx5
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #2211 : Sierpień 15, 2013, 09:12:29 »

longu graty za trafienie tylko dziwny zbieg okoliczności że zaraz po uaktywnieniu się koloni tzn że można atakować ty byleś tam z wojskiem jak nam dopiero się schodziło wojo i akurat w tamtym CZ ale nie ma to znaczenia a to że nas podejrzewają o multi i o szpiegowanie nie robi już na nas wrażenia kwestia przyzwyczajenia
Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #2212 : Sierpień 15, 2013, 09:21:53 »

i sie zaczelo, czego bysmy tu nie napisali wy i tak wiecie swoje, przyjeliscie do sojuszu osoby o ktorych wszyscy wiedzieli ze grali u nas i chyba tylko po to zeby miec wymowke na swoje wtopy, daliscie dupy i taka jest prawda a teraz bedziecie plakac jak dzieci i to jest wasza mentalnosc placzu pieciolatka
Zapisane
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #2213 : Sierpień 15, 2013, 09:34:41 »

longu graty za trafienie tylko dziwny zbieg okoliczności że zaraz po uaktywnieniu się koloni tzn że można atakować ty byleś tam z wojskiem jak nam dopiero się schodziło wojo i akurat w tamtym CZ ale nie ma to znaczenia a to że nas podejrzewają o multi i o szpiegowanie nie robi już na nas wrażenia kwestia przyzwyczajenia
Codziennie rano skanuje wasze cezety, codziennie rano wam niszczę wszystkie które się da zniszczyć, zwłaszcza w pobliżu zamków na "wschodniej ścianie" więc nie wiem czego się spodziewaliście... że zaśpię? Wolałem się do pracy spóźnić jak zostawić taki SAMODZIELNIE namierzony kąsek  Grin a co do "dziwnych zbiegów okoliczności" o których piszesz... uwierz mi miałem(sojusz) duuuuużo więcej takich trafień z waszej strony  Tongue
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 09:38:55 wysłane przez longwehicle » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2214 : Sierpień 15, 2013, 09:46:32 »

nieznasz szczegolow a sie wypowiedasz jak bys wiedzial all Sad zrazygnowalem z gry podalem haslo co jest normalna praktyka na IO i wtwoim sojuszu  , dali konro  slawo , ja po kilku dniach miesiacach( w przyblizenku )chcialem grac i konto bylo juz zajete wiec otwozylem nowe  , dolanczajac do wawel pawlowi napisalem co i jak i WAWEL NIEMIAL  szpiega w postaci sir gregor !!!
poznaj fakty a nie ploty  *hahaha*

Raz przepraszasz za poprzednią erę , a raz piszesz, że nie byłeś kretem w poprzedniej erze. No chyba, że tak profilaktycznie przepraszasz Grin
Urzekła mnie twoja historia. Naprawdę cud, miód i malina. Jeszcze kilka zdań i byłby scenariusz do kolejnego odcinka „pamiętników z wakacji”
A teraz do rzeczy. Zrezygnowałeś z gry, zostawiłeś  konto i jest GIT. Po kilku "dniach, miesiącach"  (takiego przedziału czasu nie pojmuję)  chciałeś  wrócić do gry. Założyłeś  nowe konto i nie idziesz do kumpli tylko pod innym nickiem do wawelu. Piszesz Sowiemu, że ty to czaper. Grasz jako członek wawelu pod pretekstem, że z husarią się pokłóciłeś ?
Z Husarii do Wawelu ? No ok ... przecież mogłeś się nawrócić ale ...  grając w wawelu miałeś wszystkie informacje na bieżąco od husari. Grając w wawelu biłeś brawo husarii Smiley Sprzedałeś się sam wpisami na forum. Dziwnym zbiegiem okoliczności były zawracane armie sojuszowe wawelu w nieodpowiednich momentach - ty byłeś przy tych manewrach.
To nie jest moja opinia. To opinia ludzi z którymi grałeś.  Ja dowiedziałem się pod koniec ery, że prawdziwy czaper gra na koncie sir_gregor w wawelu . I złapałem się tylko za głowę, nie dowierzając, że wawel świadomie wziął sobie czapera na pokład Grin


Na to co insynuujesz Arturze, Asiu czy Andrzejku mam od wczoraj wyje  *BANNED*

A ja mam wyje *BANNED*  na kłamców. Na ludzi, którzy kręcą jak cygan słońcem , obracają kota ogonem i usprawiedliwiają oszustów.
Jesteś mało wiarygodny i sam na to zapracowałeś.  Jak graliśmy razem w pucharze to pisałeś, że Husaria gra fair play, bez kretów, krytykowałeś takie działania. Pisałeś ludziom, że nic nie wiedziałeś o tym, że 8obcy to jednooki aż tu nagle:

Obcy był i jest od samego początku ery Husarem i tak już zostanie na wieki, nie stosował żadnych nie zgodnych z regulaminem czy nawet etyką gry środków, zastosował jedynie dozwolony i powszechnie stosowany "element gry"  Wink
A doskonale wiemy co stosował i w jaki sposób potrafił odbierać zamki

... pozwolę sobie wrócić do tematu szpiegostwa, honorowej rozgrywki i gry fair play. Kiedyś, daaaaaawno temu  Tongue gdy zaczynałem zabawę z IO, wieszano na szubienicy graczy namiętnie plądrujących przeciwnika, wytykano brak honoru... dzisiaj? Wyobrażacie sobie jakąś wojne bez "palenia"? I obojętne czy to w wersji 4 czy 5. Tak samo wydaje mi się ewoluować gra w kwestii szpiegostwa, wywiadu czy kontrwywiadu. Według mnie powinniście dostać na tą okazje jakiś bogatszy warsztat i narzędzia od przyszłej ery Smiley tak, tak... dobrze napisałem - "powinniście"...

Nie dziw się, że po 3-ch erach matactwa, włamaniu na konto,  mało kto ci wierzy. Brudną grę nazywałeś „elementem gry” , nawet starałeś się w jednym wpisie wmówić, że ten „element” ewoluuje i , że to nie wy musicie zmienić styl gry tylko my musimy dostać bogatszy warsztat od przyszłej ery . Warsztat na produkcję kretów …
Jeśli chciałeś grać czysto, trzeba było wyczyścić sojusz. Nie możesz odpowiadać za wszystkich ludzi i za to co kombinują na boku ale doskonale wiedziałeś czym jest konto slawo1000.  Czaper tutaj pisał tak jakby sam na nim grał - „wiem kiedy slawek byl na koncie a kiedy nie” .
Pewna grupa ludzi się nie zmienia i choć chciałbym uwierzyć w twoje dobre zamiary to niestety nie potrafię patrząc  na roszady niektórych kont. Niestety na takiej opinii cierpią inni gracze Husarii czy teraz Signum, którzy nie mają pojęcia o „elemencie gry”  jaki jest stosowany . Zresztą jest opcja sitera i to, że na kilku kontach pojawia się ta sama osoba o niczym nie świadczy tylko niech te konta będą w jednym sojuszu, a nie rozsiane po kilku sojuszach.

Podsumowując – ja wam nie wierzę i mam ku temu powody. Jeśli się mylę i gracie fair play  to wyjdzie to na dobre całej tej grze. Trafiliście czysto to jeszcze raz graty. Jeśli nie to duście się z tą świadomością, że inaczej nie potraficie.  I to się tyczy do każdego kto korzysta z kreta aby coś upolować.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 09:52:02 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
konrasta
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2215 : Sierpień 15, 2013, 10:19:06 »

dokładnie jak pisze longu, jakiś czas temu założyłem kolonię, przetransportowałem tam sporo surki, nie minął 1 dzień i już mi dzaskul wszystko wyniósł.. sorki ale w cuda nie uwierzę, na pewno kolonia została wystawiona... no ale tylko w Signum kantują
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2216 : Sierpień 15, 2013, 11:29:12 »


 ...Na koniec ostatnie słowo Wodza  Smiley W tej erze Long jest czyściutki jak pupcia niemowlęcia,...

kiedyś mi bardzo mądra osoba coś powiedziała... Z pupcią niemowlęcia to jest bardzo złożona sprawa... może i być wizualnie czyściutka, ale jak puści bąka to smród długo się utrzymuje. Zapracowaliście na takie słowa przez 3 ery, a to teraz trudno wymazać...

może trafienia były fair, może to tylko zbieg okoliczności, ale wiedząc co wiem, widząc roszady ze slawo itp nasuwa się jedno. Pamiętaj, że jak ktoś wdepnie w g...o to ochlapuje jeszcze wszystkich dookoła...
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #2217 : Sierpień 15, 2013, 12:18:19 »

Z Husarii do Wawelu ? No ok ... przecież mogłeś się nawrócić ale ...  grając w wawelu miałeś wszystkie informacje na bieżąco od husari. Grając w wawelu biłeś brawo husarii  Sprzedałeś się sam wpisami na forum. Dziwnym zbiegiem okoliczności były zawracane armie sojuszowe wawelu w nieodpowiednich momentach - ty byłeś przy tych manewrach.

NIGDY armi wawel nie ruszalem jak mnie o to nie proszono , niemam zamiaru sie wiecej tlumaczyc  czy wiezysz to juz twoja sprawa artuze Cool
Zapisane
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #2218 : Sierpień 15, 2013, 12:47:46 »

kiedyś mi bardzo mądra osoba coś powiedziała... Z pupcią niemowlęcia to jest bardzo złożona sprawa... może i być wizualnie czyściutka, ale jak puści bąka to smród długo się utrzymuje. Zapracowaliście na takie słowa przez 3 ery, a to teraz trudno wymazać...

może trafienia były fair, może to tylko zbieg okoliczności, ale wiedząc co wiem, widząc roszady ze slawo itp nasuwa się jedno. Pamiętaj, że jak ktoś wdepnie w g...o to ochlapuje jeszcze wszystkich dookoła...

Ferr czyli jednak masz wątpliwości i rozumię że od wczoraj zaczął ci dokuczać ów smród o którym ci mówiła kiedyś "mądra osoba"? I wygląda na to że tą kupą którą sam zostałem ochlapany w zeszłej erze jeszcze ja ochlapuję pozostałych członków Signum? Co będzie w następnej? Jaki pretekst znajdziesz do zerwania ewentualnej  federacji pod koniec ery? Ochlapywanie, ochlapywaniem ochlapanną kupą z przed 4 er?  *hahaha* Żenua, po prostu wygląda na to że znudziła się  rola "obserwatora"  Lips Sealed No nic... to już było na prawdę moje "ostatnie słowo", nie mam zamiaru tu nawet zaglądać i czytać ten chłam.
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2219 : Sierpień 15, 2013, 13:25:11 »

I wygląda na to że tą kupą którą sam zostałem ochlapany w zeszłej erze jeszcze ja ochlapuję pozostałych członków Signum?


Jak dla mnie to Ty nie zostałeś żadną kupą ochlapany. Ty się w niej po prostu wytarzałeś. Może nawet nie tyle czynami co popieraniem i preferowaniem kreciego środowiska.

"Wszystkie organizacje mają dekalog moralny – nawet załoga statku pirackiego" - Bertrand Russell
Signum to nowa organizacja i niektórzy mogą uwierzyć, że taki dekalog posiadają.
Ja niestety nie uwierzę dopóki poszczególne "signumki" będą w Waszych wrogich sojuszach. 
 
Zapisane
Strony: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!