Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 09:04:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467692 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1890 : Czerwiec 08, 2012, 22:16:53 »

Dawno nie dostałem ostrzeżenia to może tym razem coś wyłapię (a tak dla zasady) pisząc post pod postem.

Tyle się dzieje, a ludziska milczą. Zastanawiam się jakiż to potwór tu grasuje, że większość nawet nosa nie wychyli.
Temat prosty i pospolity - nikt nie chce dostać sms-a od sowizdrzała. No i zaczynam rozjaśniać.  Działa on podobnie do materii z filmu "RING".
Dzwoni i zabija. A w zasadzie nie dzwoni bo szkoda impulsów. Pisze sms-a bo pewnie ma darmowych od chu .. chu ...
Żyjąc w naszym kraju ludzie często korzystają z czegoś co jest darmowe. Niektórzy nawet zbierają darmowe ulotki po mieście. Nie ważne, że nimi rozpalają w piecu. Dla nich to pożytek. Inni znowu szukają "darmówek" w necie. TAK ! W necie. W jaki sposób? Dość prosty - "Daj mi, a ja ci oddam". Kiedyś na pewnym forum bukmacherskim ludzie wymieniali się kasą żywą za wirtualną czyli "Ty mi podeślij na moneybookers a ja ci oddam standardowym przelewem" (ci co graja na zakładach zakumają temat). Skończyło się kilkoma procesami bo chodź wstyd przyznać to trzeba mówić otwarcie, że u nas w kraju oszustów nie brakuje.

Ktoś kto czyta moje wypociny od początku posta pomyśli sobie jak to się ma do IO? Co ten bałwan bredzi ?
Ano tak, że od dawien dawna wiadomo kto oszukuje. Wiadomo też kto nadużywał i nadużywa niepisanego regulaminu gry. Kto to taki ? Nie ...  to nie ja.
To koleżka, który pyka na kilku kontach. Buduje potęgę na kruchym fundamencie. Nikt nie zna tematu lepiej niż ten co go uraził SMS-em. No bo jak tu udowodnić murarzowi, że kradnie cegły ?

Jacku, placku czy jak ci tam - już w grudniu tamtego roku wszyscy wiedzieli o twych dokonaniach i MEGA umiejętnościach. Wówczas zapewniali, że wiedzą o tym, a dziś razem szamacie makowca.
Powodzenia.
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1891 : Czerwiec 08, 2012, 22:19:57 »

Jak pokaże Ci screena dlaczego Aber wpadł to dopiero powiesz że są chwile dla których warto żyć Grin

Nie wiem jak chcesz usprawiedliwić rutynę ale pedałowałem się cały dzień i nawet na góry mu nie podstawiłem (bo nie widziałem do końca czym idzie) ale w końcu podstawiłem bo miałem pewność, że idzie bez premium ( dlatego wcześniej podstawiłem ochłapy aby widzeć jak młot atakuje)

aaa zresztą ... Klapki na oczy i do przodu nasz bohaterze.

hahahaa Grin nie pokazuj .............. hahahaha :PPP

Nie posikaj się ze śmiechu


EDIT:
Come jadzia come. Dawaj tego screena bo spać idę  Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2012, 22:38:59 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Jadzwin
Szeregowiec
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Wiadomości: 21



Zobacz profil
« Odpowiedz #1892 : Czerwiec 08, 2012, 23:41:27 »

a nie bo jeszcze siusiu zrobisz  Tongue
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1893 : Czerwiec 08, 2012, 23:47:58 »

a nie bo jeszcze siusiu zrobisz  Tongue

Zazwyczaj głośno się śmieję z nieudaczników ale obiecuję, że tym razem się powstrzymam  Grin
Biorąc pod uwagę, że to nie pierwszy raz uznam to jako choroba, a z chorych nie wypada się nabijać  Wink

EDIT:
Dobra. Screena nie będzie więc wydam oświadczenie  Tongue

Nosił wilk razy kilka ...
cały dzień paliłem głupa i widząc, że nawet nie skanuje bo leszcza nie trzeba to cóż innego mogło go spotkać ?
Dobranoc  Smiley
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2012, 23:51:02 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #1894 : Czerwiec 09, 2012, 19:24:00 »

wielki smuteq przepełnia me serce gdy widze wawel przepełniony żalem  Cool
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1895 : Czerwiec 10, 2012, 00:12:01 »

eeeeeee  no  Dziobu (sorry ale nie wiem jak oczytać nick - Gyobu) zapodajesz prozą prawie jak Stefan Żeromski.

Prawie bo z drobną różnicą - on wiedział co pisze  Grin
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1896 : Czerwiec 10, 2012, 18:11:16 »

Wawel przepełniony jest żarem, problemy z wymową sobie odpuśćmy Wink
Z różowymi pomponikami mogę mu kibicować  *V*
Zapisane

kat3ana
Porucznik
***

Karma: +9/-10
Offline Offline

Wiadomości: 108


Zobacz profil
« Odpowiedz #1897 : Czerwiec 14, 2012, 12:03:05 »

tu taka cisza a na swiecie tyle ciekawego sie dzieje Cool
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1898 : Czerwiec 15, 2012, 18:02:28 »

Oj dzieje się ,dzieje ... mam nadzieje ,ze moja pasywna gra skończy się wreszcie Grin
Wczoraj miała miejsce mała wizyta towarzyska ,ale na ten temat powinien coś napisać sprawca całego zamieszania ,skryba sojuszowy Jadzwin Wink
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1899 : Czerwiec 16, 2012, 00:31:35 »

Oj dzieje się ,dzieje ... mam nadzieje ,ze moja pasywna gra skończy się wreszcie Grin
Wczoraj miała miejsce mała wizyta towarzyska ,ale na ten temat powinien coś napisać sprawca całego zamieszania ,skryba sojuszowy Jadzwin Wink


Ochłonie to napisze  Wink
Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1900 : Czerwiec 23, 2012, 00:16:58 »

odpowiem krótko i zwięźle bo wiadomo do kogo pijesz
primo : wystarczy spojrzeć na tabele w punkty militarne na pl9 i więcej komentarzy nie potrzeba
secundo : 8 miesięcy wojowania z wszystkim na pl9 w tym z dwoma największymi sojuszami i starczy
co prawda mnie to nie dotyczy (ponad trzy miechy przerwy )
ale większości moich Normanów i Normanek z sojuszu tak i chwała im za to

a na koniec może byś się bohaterze przedstawił bo nicku snajper na pl9 nie znajduję
a wtedy docenimy twoje dokonania
chyba że lubisz grać incognito i tak samo incognito oceniać innych w takim razie niech bóg Loki będzie z tobą
i to by zamykało całą dysputę ............Hail Viking
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1901 : Czerwiec 23, 2012, 11:45:33 »

odpowiem krótko i zwięźle bo wiadomo do kogo pijesz
primo : wystarczy spojrzeć na tabele w punkty militarne na pl9 i więcej komentarzy nie potrzeba
secundo : 8 miesięcy wojowania z wszystkim na pl9 w tym z dwoma największymi sojuszami i starczy
co prawda mnie to nie dotyczy (ponad trzy miechy przerwy )
ale większości moich Normanów i Normanek z sojuszu tak i chwała im za to

a na koniec może byś się bohaterze przedstawił bo nicku snajper na pl9 nie znajduję
a wtedy docenimy twoje dokonania
chyba że lubisz grać incognito i tak samo incognito oceniać innych w takim razie niech bóg Loki będzie z tobą
i to by zamykało całą dysputę ............Hail Viking

Populizm aż ocieka jednak sporo w tym racji.
Dla mnie erę wygrali Wikingowie. Podwójnie bo za samych siebie i za HusarięPL. Szkoda, że właśnie cień Husarii pada na to zwycięstwo no ale za samą grę i konsekwencję w działaniach należą się wielkie brawa dla Ferrou i jej przyjaciół z sojuszu. Stworzyli kolektyw i wielokrotnie pokazali jak się gra zespołowo dlatego wg. mnie są zwycięzcami tej długiej ery.

Na koniec dodam, że żegnam się ostatecznie z IO i forum więc klawiatura w dłoń i klepać na artur_ka bez obawy, że odpisze Smiley
Dzięki za te kilka lat męki  Grin
Nie dajcie się Bułgarom  >Grin
Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #1902 : Czerwiec 23, 2012, 12:00:06 »

czyli poprzednia era zostala wygrana przez DeathStyle a wlasciwie przez Ciupaqabre bo z tego sojuszu wywodzi sie czterech z top5 indywidualnego rankingu militarnego a era sie jeszcze nie skonczyla wiec nie chwalcie dnia...
Zapisane
ada
Porucznik
***

Karma: +52/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 177



Zobacz profil
« Odpowiedz #1903 : Lipiec 02, 2012, 15:20:28 »

era dobiegła końca... chciałam wszystkim serdecznie podziękować za miłą grę. Poznałam tu fajnych ludzi, z którymi można było pożartować, ale i poważnie porozmawiać oraz robić wspólne akcje. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy grać razem, do zobaczenia za niedługo łobuzy Kiss

Vikingowie  *heart* Kiss *heart*
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1904 : Lipiec 02, 2012, 20:45:25 »

Końcowy ranking: http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=17401.msg111165#new


Nie chcę opisywać co było .. bo to bez sensu będzie Smiley Wiem, że wielu osobom nie podobało się to co robiłam, ale ważne dla mnie jest to, że zawsze było to zgodne z moim sumieniem Smiley

Dziękuję wszystkim za wspólną grę. Dziękuję za te 9 miesięcy.

Dziękuję kompanom z DetoX, świetnie mi się z Wami grało, poznałam lepiej wiele osób. Mimo, że nasze drogi się rozeszły i ostatecznie wylądowaliśmy na dwóch przeciwnych biegunach, będę Was miło wspominać.  *kissgirl*

Dziękuję sojuszowi HusariaPL. Wcześniej byliśmy wrogami, później jakoś powoli siebie poznawaliśmy i powoli działaliśmy razem, Gratuluję zwycięstwa!!! Gratuluję Złota!!! Smiley

Dziękuję sojuszowi wawel, byliście świetnym sojuszem, jesteście dobrymi graczami. Wasza determinacja w ostatnich 24h pokazała Was z bardzo dobrej strony Smiley Chylę czoła i cieszę się, że byliście moimi przeciwnikami, że mogłam z wami walczyć, że nie odpuszczaliście i nie opuszczaliście miecza Smiley Brawo dla Was!!!


I dziękuję mojemu cudownemu sojuszowi Wikinq. Wszyscy jesteście wspaniali, to była dla mnie przyjemność mieć Was przy boku Smiley Mimo że nie zawsze zgadzaliśmy się w każdej kwestii, to wspieraliście mnie i decyzje które podejmowałam Smiley Dziękuję za zarywane nocki, za pogaduchy do późnych godzin nocnych Smiley Było wesoło Grin
Aber, Goodi, Pasi (Morgu, później Tou), Szczypek, Andrzej, Jadzia, Jarek, Ada, Tolek, Daglas, Snejku, Ela, Arek, Dante, Havoc, Julka, Darek vel Dawid, Plejboj, Bodek, Zadra, zadrak i tajemnicza Kasia Wink - Dziękuję :**************  Jesteście świetną ekipą, świetnymi graczami Smiley większość z Was to wojownicy, gratuluję Wam wytrwałości, gratuluję uporu, dziękuję za wspólne akcje, za obserwacje itp Smiley bez Was nie osiągnęlibyśmy tyle Smiley

Wesoła Kompanija Grin


Mam nadzieję, że będziemy ze sobą utrzymywać kontakt Smiley I przede wszystkim, że się jeszcze spotkamy Grin Grin Grin



I tak na koniec, mój ranking Smiley w przeciągu 2 dni do sojuszu oddałam 1,5mln pkt Grin:D:D Ale tak jak chyba każdy z graczy. Końcowa walka zmusiła wszystkich do oddawania praktycznie całego wojska Smiley


top 4 pkt eko, top2 pkt militarne, top2 pkt honoru, 17 medali Grin Grin Grin





Dziękuję  *kissgirl*


PS. For Adusia :**********************
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 22:41:49 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!