Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 09:04:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467691 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
vooper
Szeregowiec
*

Karma: +8/-3
Offline Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #1845 : Maj 19, 2012, 16:52:56 »

tak się teraz zastanawiam, to Jednooki do złudzenia przypomina Rybsona , strategia i metody jakby znajome , głos też  Tongue
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1846 : Maj 19, 2012, 18:44:18 »

Witam wszystkich Smiley widze że sporo się dzieje i dobrych i złych rzeczy gratuluje i tym co zwyciężają i tym co przegrywają ale się nie poddają . Ogólnie strasznie żałuje że nie mam tyle czasu by móc powalczyć i przyczynić się do zwycięstwa . Pozdrawiam vooper wraz z całym sojuszem andrzejka Wink, Ferrou , longa i wszystkich znajomych ave HORDA  >Grin
PS jeśli jednooki to faktycznie rybson czy coś w tym złego jak zykle daje chłop rade  *SCRATCH*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1847 : Maj 19, 2012, 22:33:35 »

tak się teraz zastanawiam, to Jednooki do złudzenia przypomina Rybsona , strategia i metody jakby znajome , głos też  Tongue

 Shocked Shocked Shocked
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
longwehicle
Sierżant
**

Karma: +13/-10
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #1848 : Maj 20, 2012, 18:34:49 »

zrobiłeś sobie blokadę na ataki dzięki jednooko Huh??? szybciutko
chyba sam jesteś sfrustrowany, bałeś się Huh??? BABY?Huh?Huh?Huh??? no to FRUSTRAT maksymalny Smiley

ja nigdy nie byłam pilnującym longa  Tongue więc nie ma o czym  gadać
trzy dni temu większości  blokad nie było a teraz są, zbieg okoliczności?Huh??
Zgadza się Vooper'ka, trzy dni temu atakowaliście nasz wschodni zameczek a w tym samym czasie część mojej prywatnej armijki robiła wjazd do kolonii Sowiego. Niestety zaabsorbowany obroną zameczku nie przypilnowałem ataku na Sowiego no i niestety wtopka   *black_eye* przy okazji gratuluję blaszki za obronę Sowizdrzałowi. Pomny zemsty za ten niefortunny atak chcę na drugi dzień wysłać znowu moich Czadkomando i pupa... blokada IP. Ja niestety w przeciwieństwie do Was, potrafię bawić się tą grą i nie straszny jest mi smak porażki, więc nie miałem powodów żeby coś kombinować z blokadą. Sowi natomiast miał do stracenia kolonię (niejedną), bo pewnie przypuszczał że nie zostawię bez echa mojej porażki.

tak się teraz zastanawiam, to Jednooki do złudzenia przypomina Rybsona , strategia i metody jakby znajome , głos też  Tongue
Shocked Shocked Shocked
Shocked byłby nie zły szok  Grin niestety nigdy nie miałem przyjemności rozmawiać z moim poprzednim liderem (Rybsonem), więc nie mogę nic powiedzieć na temat podobieństw modulacji ich głosów


Witam wszystkich Smiley widze że sporo się dzieje i dobrych i złych rzeczy gratuluje i tym co zwyciężają i tym co przegrywają ale się nie poddają . Ogólnie strasznie żałuje że nie mam tyle czasu by móc powalczyć i przyczynić się do zwycięstwa . Pozdrawiam vooper wraz z całym sojuszem andrzejka Wink, Ferrou , longa i wszystkich znajomych ave HORDA  >Grin
PS jeśli jednooki to faktycznie rybson czy coś w tym złego jak zykle daje chłop rade  *SCRATCH*
Pozdrawiam Ciebie również Czarodzieju  Smiley Ave Gandi  *OldMAn* Ave Horda  *drunk* AVE HUSARIA!!!  *beer*
Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #1849 : Maj 20, 2012, 20:37:08 »

tak się teraz zastanawiam, to Jednooki do złudzenia przypomina Rybsona , strategia i metody jakby znajome , głos też  Tongue

chwilke wczesniej ja mialem byc jednookim, teraz jednooki to rybson  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1850 : Maj 20, 2012, 21:57:10 »

Wreszcie odżył wątek ... ,a tak ogólnie to cześć Smiley



[/URL]

Cały świat się trochę skomplikował ... wielka miłość między husarią ,a wawelem scementowana wspólnymi przeciwnikiem w postaci Wikingów jest już przeszłością . Jest nowy układ się ... nowe wyzwania i plany. Los jest niezwykle przewrotny i teraz Wikingowie współpracują z Husarią przeciw Wawelowi . W tm miejscu nie zdradzam wielkiej tajemnicy i mam nadzieje ,ze nikt nie ma mi tego za złe.W pewnym stopniu nie  jestem zwolennikiem takiej sytuacji ,ale jak nie ma się co się lubi ,to się lubi to co się ma Smiley
Z wielkim uśmiechem obserwuje zachowanie niektórych graczy krzyczących o wielkiej zdradzie itp ,ponieważ odnoszę wrażenie ,ze problem polega na tym ,iż im nie wyszedł podobny myk .
Szkoda ,ze wawel nie może atakować czołowych graczy husarii i na odwrót ... blokady ataków są do bani ... może w końcu coś zmienią
Moje poczynania na pl9 są skromne ,ale mam nadzieje ,ze uda mi się poprawić i będę godnym przeciwnikiem
Pozdrawiam
Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1851 : Maj 20, 2012, 23:01:08 »

Demeskinosie, widzę, ze już do topki dobiłeś, gratki Wink
Eh, pl9. Poprzewracało się skoro Wikingowie z Husarią działają  Shocked Gdzie stare czasy ogólnej rozpierduchy jaką zapewnił sobie DetoX z innymi sojuszami. W sumie teraz troche tego szkoda. Ale co poradzić.

Top20 to ogólnie starzy gracze, których jeszcze kojarzę, ale do top40 dobiło kilku nowych  *SCRATCH*
Co mogę zrobić innego, jak trzymać kciuki za Wikingów?  *YES*
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1852 : Maj 21, 2012, 00:56:54 »

Demeskinosie, widzę, ze już do topki dobiłeś, gratki Wink
Eh, pl9. Poprzewracało się skoro Wikingowie z Husarią działają  Shocked Gdzie stare czasy ogólnej rozpierduchy jaką zapewnił sobie DetoX z innymi sojuszami. W sumie teraz troche tego szkoda. Ale co poradzić.

Top20 to ogólnie starzy gracze, których jeszcze kojarzę, ale do top40 dobiło kilku nowych  *SCRATCH*
Co mogę zrobić innego, jak trzymać kciuki za Wikingów?  *YES*


wróć do nas na troche Grin
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1853 : Maj 21, 2012, 19:04:48 »

Demeskinosie, widzę, ze już do topki dobiłeś, gratki Wink
Eh, pl9. Poprzewracało się skoro Wikingowie z Husarią działają  Shocked Gdzie stare czasy ogólnej rozpierduchy jaką zapewnił sobie DetoX z innymi sojuszami. W sumie teraz troche tego szkoda. Ale co poradzić.

Top20 to ogólnie starzy gracze, których jeszcze kojarzę, ale do top40 dobiło kilku nowych  *SCRATCH*
Co mogę zrobić innego, jak trzymać kciuki za Wikingów?  *YES*

Masz racje poprzewracało ... najbardziej wzorcowym przykładem jest dominika88 teraz  w wawelu ... takie oczka miałem jak ujrzałem   Shocked.... chociaz wciąż mam podejrzenia ,ze to nie domi .... Grin

Sytuacja z zamkami jest dość ciekawa ... husaria ma 7 ... wawel 2

Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1854 : Maj 21, 2012, 19:09:15 »

chociaz wciąż mam podejrzenia ,ze to nie domi .... Grin


Myślisz, że mógłby to być np. jednooki ?   Grin
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1855 : Maj 21, 2012, 19:20:32 »


Myślisz, że mógłby to być np. jednooki ?   Grin

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ciekaw hipoteza .... ale pytanie powiano brzmić ... czy jednooki to jednooki :p
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1856 : Maj 21, 2012, 19:25:59 »

A ja to ja  Cool inikt inny  Cool
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1857 : Maj 21, 2012, 21:19:56 »

A ja to ja  Cool inikt inny  Cool

taaaaaa
nie ma uśmiechu, nie ma wiary w zapewnienia ... domniemana Dominiko
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1858 : Maj 21, 2012, 21:36:29 »

 Shocked już nie wiem jak mam Ci to udowodnić  Huh?
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1859 : Maj 21, 2012, 22:14:52 »

Nawet jednym okiem widać, że Demesowi chodzi o Twoje zdjęcie  Tongue
Zapisane
Strony: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!