Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 10:21:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467721 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1350 : Styczeń 30, 2012, 16:05:46 »

(...) ciekawe jak długo pan czarodziej będzie się wymykał  . może jakieś zakłady porobimy  Grin

Pan czarodziej wyczarował sobie (powiem wprost) karto  na piątkę  Tongue  Ja i Kasia poszliśmy (kolejno)  na 7 i 8  więc Gandalf przeżył tę noc bez łez  Tongue
O ile Gandi odważy się na kolejną "rosyjską ruletkę"  o tyle mogę zapewnić, że będzie ciekawiej  Wink
Poza tym naprawdę super , że nie poszedł na urlop. Kontruje i nie stoi w miejscu. Gandi za karto masz MINUS ale walkę PLUS  Smiley
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 17:01:34 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1351 : Styczeń 30, 2012, 17:07:51 »

no to ślicznie uwielbiam rosyjskie ruletki  Grin biorę czipsy i colę i czekam na transmisje online z tego wydarzenia  Grin  
p.s a wcześniej chyba trzeba będzie skoczyć do bukmachera ponoć zakłady stoją 5/1 na różowych  Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 17:11:15 wysłane przez AberMon » Zapisane
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1352 : Styczeń 30, 2012, 18:14:27 »

Ja i Kasia poszliśmy (kolejno)  na 7 i 8  więc Gandalf przeżył tę noc bez łez  Tongue

Poza tym naprawdę super , że nie poszedł na urlop. Kontruje i nie stoi w miejscu.

Gandi za karto masz MINUS ale walkę PLUS  Smiley

Nawet karto na 6 się trochę spodziewaliśmy, ale nie - tylko na 5, no może z małym plusem.
Że kolega nie poszedł na urlop - fakt, super. Zwłaszcza zważywszy na fakt, że 50% graczy (w pkt strach liczyć, bo jeszcze się jakiś błąd wizualny pokaże) na urlopie, w tym tylko 3 odważnych ma ponad 300k pkt eko...

Tak, za wolę walki plus, za karto - hmmm, no dobra, niech będzie, że nawet nie minus...
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1353 : Styczeń 30, 2012, 19:33:36 »

No więc  o plusach nie będe się rozpisywał bo nie mnie to oceniać ale karto też jest plusem z kilku powodów nie trafiliście to po pierwsze małe można szybko podnieść to po drugie i po trzecie bezpieczniejsze sejwy hehehe Embarrassed
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1354 : Styczeń 30, 2012, 19:59:30 »

Tak, wiemy:
- zamierzałeś grać tylko obserwacyjnie, ale coś Cię wciągnęło;
- wojska zrobiłeś najmniej jak się dało, ot, żeby coś się kręciło po prowkach, torchę "niechcąco" wyszło, więc je sejwujesz i robisz wiele, zeby czasem nie zawalczyło, zwłaszcza, że nie ma z kim, bo jako członek pokojowego sokuszu w zasadzie z nikim nie walczysz;
- i tak czekasz na zamki, żeby podczepić się pod sojusz, który jednak troszku powalczy o te zamki, a potem po przyjacielsku podzielicie się miejscami w nagrodę za to, że nie walczyliście;
- plądry, zwłaszcza przyjacielskie, są niehonorowe, ale skoro wszyscy z nich korzystają, to i Ty też, juz trudno, takie czasy;
- zawsze kibicujesz słabszym (Wawel, trzymaj się!), chyba, że trudno właściwie powiedzieć, kto słabszy, bo pkt sojuszu jest tyle samo albo mniej po stronie tego, komu akurat nie kibicujesz;
- urlopy są dopuszczalną metodą obrony, zwłaszcza, kiedy stosowane przez słabszych, chyba, że akurat to nie są słabsi, wtedy są światłą, z góry obraną strategią;
- Kali ukraść krowę - dobrze, tylko nie zabierajcie Kalemu...
 Grin Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1355 : Styczeń 30, 2012, 20:00:38 »

No więc  o plusach nie będe się rozpisywał bo nie mnie to oceniać ale karto też jest plusem z kilku powodów nie trafiliście to po pierwsze małe można szybko podnieść to po drugie i po trzecie bezpieczniejsze sejwy hehehe Embarrassed

Nie ma bezpiecznych sejwów  Grin



Uploaded with ImageShack.us
Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1356 : Styczeń 30, 2012, 20:02:12 »

nie bardzo rozumiem tego wydziwiania nad  karto Gandalfa  ? jakie ma takie ma jego rzecz .odnoszę wrażenie jak byście mieli do niego oto jakieś  pretensje że ma tak niskie . Zasada jest taka że najpierw łapię karto potem atak .  Jak robi się odwrotnie to nie można mieć pretensji do zwierzyny że miała prędkość maksymalną mniejszą niż przewidywana  Grin
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1357 : Styczeń 30, 2012, 20:06:48 »

Karto Gandiego swoją drogą. Ja w sumie żałuje, że nie posiedziałem wczoraj, ale jednak obowiązki swoją drogą Smiley Gandalf kontrował plądrą, udało mu się i git, przynajmniej zastoju nie ma ;D szkoda, że łapanka nie wyszła, no ale kto się spodziewał takiego niskiego karto u gracza z topki.
Ale... Gandalfie, jak to ma nie wyglądać na wojne Rushoffi - Ty, jak 3/4 graczy Twojego sojuszu jest na urlopach? Jakaś paranoja. W zasięgu mam tylko Ciebie. Szkoda jeszcze, że stosunkowo daleko, ale da się wyżyć. Szkoda, że niektórzy nie czują klimatu gry. Co innego nołlajfienie a co innego wczuwanie się w grę, walka i jakiś taki... duch, poczucie jednak tej przynależności do sojuszu czy się ma wojo czy nie, a to sprawa dyskusyjna. Gandalf cacy, niby to deklaruje, że nic nie ma, a jakoś te 220k uciułał Wink
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1358 : Styczeń 30, 2012, 20:08:32 »

Zasada jest taka że najpierw łapię karto potem atak .

Kiedyś tak było ...
W dzisiejszych czasach idzie 1-2 ataki przez całą wojnę (oczywiście nie mówię tu o agresorze). Potrafisz Aber policzyć ile razy wawel nas atakował ?  Tutaj jest ten sam problem więc jeśli przytrafiła się okazja musieliśmy próbować "wstrzelić" się w karto bo czort wie kiedy trafi się kolejna szansa .

kto nie próbuje ten nie ma ... i w myśl tej zasady jednooki wyłapał 2 piękne dzwony   *YAHOO*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 20:13:46 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1359 : Styczeń 30, 2012, 20:11:52 »

Gandalf cacy, niby to deklaruje, że nic nie ma, a jakoś te 220k uciułał Wink
Oj, zaraz uciułał, takie małe pokojowe wojsko, a że fonia jedno, wizja drugie, to przecież dlatego, że Sun Tzu, Sztuka wojny, te sprawy Grin
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1360 : Styczeń 30, 2012, 20:13:23 »

no już bez żartów troszke woja trzeba mieć bo zaraz by mnie top 50 skarbonił  *crazy* gramy dalej
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1361 : Styczeń 30, 2012, 20:14:45 »

no już bez żartów troszke woja trzeba mieć bo zaraz by mnie top 50 skarbonił  *crazy* gramy dalej

Przecież LECHISTAN  miał federację nawet z TOP 50
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1362 : Styczeń 30, 2012, 20:18:52 »

Jak widać ja nigdy nie wierzyłem w Federacje i miałem racje dziś jest jutro nie ma szczególnie gdy jest lekko na siłe z Ferr i kilkoma innymi osobami moge mieć zawsze ale niestety nie z wszystkimi jakoś ich nie trawie choć ostatnio wiele się zmieniło
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1363 : Styczeń 30, 2012, 20:23:12 »

Jak widać ja nigdy nie wierzyłem w Federacje i miałem racje dziś jest jutro nie ma szczególnie gdy jest lekko na siłe z Ferr i kilkoma innymi osobami moge mieć zawsze ale niestety nie z wszystkimi jakoś ich nie trawie choć ostatnio wiele się zmieniło

Wg.  mnie ...  teraz masz odpowiedź dlaczego Detox się rozpadł - bynajmniej tak to widzę z mojej strony ...
"Sprzymierzeńcy"  zza miedzy ...
Zapisane
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1364 : Styczeń 30, 2012, 20:27:33 »

Braaawo dla Piglet Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!