Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 10:00:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467710 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1320 : Styczeń 29, 2012, 16:21:46 »

Ferr nie dziwie się że Detox się rozpadł  *hahaha* *hahaha* *hahaha* przecież to *crazy*
Arturek ty to chyba mnie nienawidzisz  Kiss


To teoria o "zabiegu marketingowym" już nieaktualna ? 

Gandi lubię Cię ale nigdy nie zrozumiem przyjacielskich plądrowań i to tyle w temacie  Smiley
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1321 : Styczeń 29, 2012, 16:24:24 »

chodzi mi o rozmowe z Arturkiem zresztą ja sobie tu jaja robie i mam dobry ubaw a oni zachowują się jak Hitler w czasie wojny nawet jak coś nieopatrznie się stanie z netem i mnie złapiecie to co nic wielkiego w moim życiu się nie zmieni taka gra i już
PS ja nie tworze teori spiskowych tylko mówie głośno co słyszałem  czy to prawda czy nie to tego nie wiem  *SCRATCH*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1322 : Styczeń 29, 2012, 16:27:20 »

chodzi mi o rozmowe z Arturkiem zresztą ja sobie tu jaja robie i mam dobry ubaw a oni zachowują się jak Hitler w czasie wojny nawet jak coś nieopatrznie się stanie z netem i mnie złapiecie to co nic wielkiego w moim życiu się nie zmieni taka gra i już
PS ja nie tworze teori spiskowych tylko mówie głośno co słyszałem  czy to prawda czy nie to tego nie wiem  *SCRATCH*


tak tak ... dobra zapowiedź wtopy   *hahaha*   

Zawsze albo ktoś miał jakiś wypadek w realu albo neta zabrali .  Może faktyczni idź na ten urlop i nie lękaj się  Tongue
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1323 : Styczeń 29, 2012, 16:30:42 »

chodzi mi o rozmowe z Arturkiem zresztą ja sobie tu jaja robie i mam dobry ubaw a oni zachowują się jak Hitler w czasie wojny nawet jak coś nieopatrznie się stanie z netem i mnie złapiecie to co nic wielkiego w moim życiu się nie zmieni taka gra i już
PS ja nie tworze teori spiskowych tylko mówie głośno co słyszałem  czy to prawda czy nie to tego nie wiem  *SCRATCH*

Mam nadzieje ,że nikt się nie obrazi ,ale to jest pierwsza myśl po poście gandalfa ...
W tym miejscu powinno być zdjęcie różowego Hitlera. Jednak ,żeby nie razić delikatnych wrażeń estetycznych usunąłem delikwenta. Dla ciekawskich , wystarczy wpisać w Google "Różowy Hitler: nie podążaj za liderem". Doszły mnie słuchy o niezwykłym podobieństwie do modka "Bacika"

Dla poprawy morala
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 16:43:52 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1324 : Styczeń 29, 2012, 16:33:55 »

 *hahaha*  Bacik skąd Demes ma plakat z Tobą ? 
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1325 : Styczeń 29, 2012, 16:34:45 »

chodzi mi o rozmowe z Arturkiem zresztą ja sobie tu jaja robie i mam dobry ubaw a oni zachowują się jak Hitler w czasie wojny nawet jak coś nieopatrznie się stanie z netem i mnie złapiecie to co nic wielkiego w moim życiu się nie zmieni taka gra i już
PS ja nie tworze teori spiskowych tylko mówie głośno co słyszałem  czy to prawda czy nie to tego nie wiem  *SCRATCH*

troszkę dziwne porównanie.... nie lubię tego typu... że ktoś się zachowuje jak Stalin, stary komuch, czy teraz tutaj jak Hitler...... :/ wydaje mi się, że po prostu nie wiecie co piszecie....




tak tak ... dobra zapowiedź wtopy   *hahaha*  

Zawsze albo ktoś miał jakiś wypadek w realu albo neta zabrali .  Może faktyczni idź na ten urlop i nie lękaj się  Tongue

ja wczoraj przez godzinę nie miałam neta.... Embarrassed


Demes, fajne fajne, ale usuń - mimo wszystko zdjęcia tego pana nie są mile widziane na forum,.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1326 : Styczeń 29, 2012, 16:39:53 »

ja wczoraj przez godzinę nie miałam neta.... Embarrassed

Ale u Ciebie wojsko stoi w domu, a u niektórych na 24h sejwie  Tongue
Poza tym nikt nikomu nie gwarantował wiecznego parasola ... zamiast "kibicować"  mogli robić wojsko  Wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 16:45:11 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1327 : Styczeń 29, 2012, 16:43:50 »

*hahaha*  Bacik skąd Demes ma plakat z Tobą ? 

 *hihi* mówili mi, że wszystkie z neta pousuwali  Embarrassed Grin
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1328 : Styczeń 29, 2012, 16:46:12 »

W przeciwieństwie do poprzedniej ery miałem bardziej kibicować niż walczyć ale  cóż życie .... niech będzie Stalin
Demes jesteś the best  *YAHOO*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1329 : Styczeń 29, 2012, 16:48:57 »

Ale u Ciebie wojsko stoi w domu, a u niektórych na 24h sejwie  Tongue


jak trzeba to nie stoi Smiley ale wtedy stało i to jeszcze podzielone  Lips Sealed



Dziękuję Demes  *rose*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1330 : Styczeń 29, 2012, 17:07:37 »


to w takim razi kto to jest  *SCRATCH*
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2013, 00:35:38 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1331 : Styczeń 29, 2012, 17:16:33 »


to w takim razi kto to jest  *SCRATCH*

jak to kto ? Toż to Bacik tylko po transformacji w bohatera  Grin
Zapisane
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1332 : Styczeń 29, 2012, 17:48:06 »

mrrrrr  *heart*
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1333 : Styczeń 29, 2012, 18:05:58 »


Bacik poszedł na offa  Lips Sealed
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1334 : Styczeń 30, 2012, 00:06:01 »

Przyjacielskie palenia , aby tylko wojny już specjalnie robią tylko po to aby się poopalać .To już jest po prostu patologia . Mierzi mnie już ta gra totalnie  , siedzę tu już tylko i wyłącznie z powodu znajomych.  nic więcej mnie tu już nie trzyma , z gry która swego czasu miała znamiona w miarę szlachetnej rywalizacji pozostało szambo . Walka wszelkimi metodami aby tylko udowodnić że się coś znaczy w tej grze.  Nie staje pomysłu ani umiejętności idą w ruch oszustwa wszelkiej miary jakie się tylko dadzą z tej gry wyciągnąć a możliwości jest multum . Z czego ponad 80procent umożliwili sami twórcy gry którzy potem sypią dla zasady banami od święta . Palenia niby jeden z elementów strategi w tej grze szczególnie po nowych zasadach wynaturzył się kompletnie .
Jest na to jeden prosty sposób  palenie nie zabiera ludności atakowanemu tylko zmniejsza produkcję danej prowincji o np 50 procent na okres  7 dni
Atakujący tak jak do tej pory dostaje kasę na podobnych zasadach jak teraz . Skutek tego taki że spalony i tak traci produkcję bez względu na to ile woja go spaliło .Ale atakującemu opłaca się wysyłać pełny skład bo dostaje większą kasę  i więcej punktów np w czasie wojny . nie jest to może rozwiązanie idealne ale eliminuje palenia na 11 procent .
p.s. pozostają też oczywiście wszelkie kary związane z zadowoleniem mieszkańców po ataku
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 00:09:47 wysłane przez AberMon » Zapisane
Strony: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!