Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 20:26:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 469306 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1305 : Styczeń 29, 2012, 14:45:58 »

oj chyba ktoś się wkurzył na mnie  Cool a minusik cóż raz się ma raz nie
Ty jak grasz z kumplem w warcaby to podkradasz mu pionki gdy odwróci głowę   *crazy*  ?


a co to za głupie oskarżenia  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 14:52:18 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1306 : Styczeń 29, 2012, 15:01:26 »

oj chyba ktoś się wkurzył na mnie  Cool a minusik cóż raz się ma raz nie a co to za głupie oskarżenia  ;D

To nie oskarżenie. To porównanie do "przyjacielskich plądrowań" . Postępując w ten sposób "niby" nie łamiecie regulaminu ale są to jednak działania kontrowersyjne z punktu widzenia etyki. Szczerze to chyba bardziej rozumiem tych z MULTI niż tych co zamawiają sobie plądrowania ... Niestety ale taktyką nie można tego nazwać. Nie raz i nie dwa mnie palono ale nie przyszło mi do głowy abym miał się sam podpalać. Wasz lider nazwał "dziecinadą"  bieganie z mieczykiem po tej grze więc jak nazwać to co Wy robicie ?
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1307 : Styczeń 29, 2012, 15:08:13 »

Kiedyś w ogóle wysłanie wojska na plądre było hańbą i nikt tego nie robił teraz stało się metodą gry rozumiem bitwa w polu czy oblężenie to jest honorowe ale niestety gra się tak jak pozwala na to gra i regulamin choć nie powiem bym był z tego szczególnie dumny
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1308 : Styczeń 29, 2012, 15:26:45 »

Kiedyś w ogóle wysłanie wojska na plądre było hańbą i nikt tego nie robił teraz stało się metodą gry rozumiem bitwa w polu czy oblężenie to jest honorowe ale niestety gra się tak jak pozwala na to gra i regulamin choć nie powiem bym był z tego szczególnie dumny

Plądrowanie jest jedną z opcji ataku. Na wojnie dość często stosowana metoda na zdobycie punktów, złota i zarazem osłabienie wroga.

"Przyjacielskie plądrowanie"  to problem, z którym nie potrafią sobie poradzić właściciele gry. Nie mają chyba pomysłu jak to rozwiązać dlatego nie jest to w tej chwili karane ale myślę, że oprócz regulaminu pisanego każdy ma swój wewnętrzny ten niepisany ... jedni go stosują inni nie.
Takie zachowanie w naturalny sposób niszczy tą grę co za tym idzie sami sobie psujemy zabawę ...
Liczę na to, że kiedyś znajdą sposób jak pozbyć się "takich chwytów", a przynajmniej podczas wojny. Może powinno być tak, że gracz, który uczestniczy w wojnie nie może być plądrowany przez tych, którzy nie mają aktywnej wojny ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 15:30:23 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1309 : Styczeń 29, 2012, 15:39:03 »



i korona mi z głowy nie spadła ani czapka też
jakoś kiedyś było tak że za tzw "przyjacielskie" plądrowania można było dostać bana a teraz jest to opcja gry  Tongue to działa też w tą strone
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 15:51:37 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1310 : Styczeń 29, 2012, 15:54:31 »



i korona mi z głowy nie spadła ani czapka też
jakoś kiedyś było tak że za tzw "przyjacielskie" plądrowania można było dostać bana a teraz jest to opcja gry  Tongue to działa też w tą strone

 ... opcja gry  *hahaha*  ...  to niedługo zostaniesz tutaj z jednookim i będziecie się wzajemnie palić  Grin  zabawa na całego  *YAHOO*
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1311 : Styczeń 29, 2012, 15:57:57 »

jakoś do tej pory raczej nie korzystałem a co do jednookiego to sory ale ja go nie znam  *SCRATCH* bawi się w innej piaskownicy  *dance*
 a poza tym przypominam ci że to tylko gra a ty chyba za mocno się wczuwasz  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 16:00:39 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1312 : Styczeń 29, 2012, 16:01:32 »

chłopy, chłopy, chłopy Tongue Dajcie już sobie spokój.

 Nie ma co się kłócić o przyjacielskie plądrowania. Niestety jest taka opcja w grze, poprawniej, naciągana opcja, na razie nic z tym administracja nie zrobi....., bo obie strony tracą, z jednej strony wybicie ludności, z drugiej utrata honoru.

Szabelki w dłoń i do dzieła, pokażcie jakieś walki Grin
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1313 : Styczeń 29, 2012, 16:06:23 »

A co tu Ferr pokazywać, dwie t8 rozbite, jakiś milion ludności wybitej, kolonia poszła z dymem.. tylko guru do nas przyleciał z większą ekipą i widać było jak skończył Wink
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1314 : Styczeń 29, 2012, 16:06:54 »

jakoś do tej pory raczej nie korzystałem a co do jednookiego to sory ale ja go nie znam  *SCRATCH* bawi się w innej piaskownicy  *dance*
 a poza tym przypominam ci że to tylko gra a ty chyba za mocno się wczuwasz  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

no własnie o to chodzi, że to tylko gra , a niektórzy zabijają własnych wieśniaków ze strachu  Grin

Nie zapomnij złożyć zamówienia na 3 i 5 prowincję przed 00:00  Wink
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1315 : Styczeń 29, 2012, 16:10:14 »

Ferr nie dziwie się że Detox się rozpadł  *hahaha* *hahaha* *hahaha* przecież to *crazy*
Arturek ty to chyba mnie nienawidzisz  Kiss
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 16:15:37 wysłane przez Gandalf » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1316 : Styczeń 29, 2012, 16:14:53 »

Ferr nie dziwie się że Detox się rozpadł  *hahaha* *hahaha* *hahaha* przecież to *crazy*

Gandalf magiczny żartowniś  *hihi* Nie marnuj kamyka na odbudowe Embarrassed
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1317 : Styczeń 29, 2012, 16:16:50 »

Nie marnuj złota na puste przeloty  *hahaha*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1318 : Styczeń 29, 2012, 16:17:16 »

A co tu Ferr pokazywać, dwie t8 rozbite, jakiś milion ludności wybitej, kolonia poszła z dymem.. tylko guru do nas przyleciał z większą ekipą i widać było jak skończył Wink

dlatego szabelki w dłoń Smiley

Ferr nie dziwie się że Detox się rozpadł  *hahaha* *hahaha* *hahaha* przecież to *crazy*


hmmmm.... nie rozumiem zbytnio co ma rozpad detoxu do wojny hellwars vs lechistan....
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1319 : Styczeń 29, 2012, 16:18:54 »

Cieszy mnie to, że będziesz sporo bulić za naprawę, a potem i tak Ci kolejny raz ją walnę, właśnie to sobie fundujesz Smiley Przecież widząc, że jesteś online na forum nie poleciałem chyba z nadzieją łapania woja, które jednak masz, bo skany porobione były.
Zapisane

Strony: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!