Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 10:11:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467716 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #675 : Grudzień 25, 2011, 13:12:10 »

OK. Zgadzam sie. Od dzis jestesmy rycerzami Rushuuu Cool Grin
Stwórzmy Zakon ku czci Wielkiego Rushuu  Wink Tylko dwaj błędni rycerze, ich białe rumaki i różowy osprzęt ; )

Musze się przyznać ,że zagościł na mej buzi wielki uśmiech  ,kiedy zobaczyłem wasze różowe  wyznanie. Pierwsze skojarzenie to oczywiście jej różowość królowa  - Jolka Rutowicz.(tu  powinno zagościć jej zdjęcie z koniem). Kolejne myśli oczywiście oscylowały wokół jej zachowania itp... ,ale nie chcę sie za bardzo znęcać.
Zdziwiły mnie wasze białe rumaki -czemu nie różowe. Domyślam sie co się kryje pod tym  różowym osprzętem. Jak należy sprzątać po psie , to nawet nie chce myśleć ile macie roboty "po konikach" swymi różowymi zabawkami. Zbroje oczywiście w jednym dopuszczalnym kolorze ,ale  jak dajecie sobie z wilgocią ,chłodem, rdzą w naszym klimacie. Tamas co z twą fryzurą ala Biber w hełmie z przyłbicą ?

Ale teraz poważnie.
Po chwili zastanowienia jestem pod wrażeniem waszej decyzji  . Tamas musiał mieć trochę więcej czasu na przemyślenie propozycji ,ale I_LoVe_u mnie kompletnie zaskoczył. W niecałe 6 minut zdecydował się być w zakonie rycerskim czegoś tam .... Zakony rycerskie to ciekawe instytucje , znamy jeden bardzo dobrze z historii , dostał w kość w 1410 , mam nadzieje ,ze różowaty będzie grzeczny ,historia lubi się powtarzać .... i oczywiście zakony mają jedną mało wadę ,ale widzę ,ze chłopaki są zagorzałymi czcicielami czci Wielkiego Rushuui i celibat to dla niech pikuś
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2011, 13:25:51 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #676 : Grudzień 25, 2011, 16:13:36 »

 *hahaha*

Nie ustalaliśmy jeszcze konkretnych kwestii organizacyjnych, jednak sądzę, że będziemy raczej podchodzić pod starodawny model pogański, wiesz z rytualnymi orgiami i takimi tam innymi bajerami  Wink
Jako, że nie mamy jeszcze stałej siedziby to interesuje nas tylko od czasu do czasu czyli raz na tydzień dokładne wyszorowanie rumaka, inne kwestie związane z nim nas nie obchodzą bo "zostaną daleko za nami" ; )
Rdza i te inne wynalazki. Polerujemy swoje zbroje codziennie i mamy ich dwa rodzaje na wszelki wypadek (tak, konik się nadźwiga - reumatyzm gwarantowany..) - zimową (z futerkiem) i typowo-bojową (dla ułatwienia dodam, że to ta bez futerka).
No i najważniejsza kwestia... fryzura.. Demes, korzystam z cholernie dobrego utrwalacza, szwarckopf 6 gwiazdek w pięciogwiazdkowej skali utrwalania, linia specjalnie dla zagorzałych fanów  *freak* Mam nadzieje, że to mi jakoś pomoże przetrwać ten kataklizm.


 *GIRL_DRINK*
Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #677 : Grudzień 25, 2011, 17:34:02 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Ja juz mi przyslali chelm z otworem na mojego fajnego rockeza *SARCASTIC*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #678 : Grudzień 25, 2011, 21:12:24 »

 Shocked Shocked Shocked
OMG myślałem ze to tajne stowarzyszenie  Huh? Lips Sealed
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #679 : Grudzień 25, 2011, 22:44:34 »

Tamas nie powinieneś o tej porze już spać ,a nie mi grozić Wink
Za moich czasów było by to nie do pomyślenia  .....

Za moich czasów nie dyskutowałeś tylko biłeś  Grin
Przypuszczam, że erę grasz z dużym opóźnieniem i pod jakimś tam kryptonimem z pewnych względów ale imperiańska słoma i tak wystaje z butów  Wink
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #680 : Grudzień 25, 2011, 22:57:00 »

Za moich czasów nie dyskutowałeś tylko biłeś  Grin
Przypuszczam, że erę grasz z dużym opóźnieniem i pod jakimś tam kryptonimem z pewnych względów ale imperiańska słoma i tak wystaje z butów  Wink

Arturek nie podpowiadaj ,bo mnie znajdą Wink
*hahaha*

Nie ustalaliśmy jeszcze konkretnych kwestii organizacyjnych, jednak sądzę, że będziemy raczej podchodzić pod starodawny model pogański, wiesz z rytualnymi orgiami i takimi tam innymi bajerami  Wink
Jako, że nie mamy jeszcze stałej siedziby to interesuje nas tylko od czasu do czasu czyli raz na tydzień dokładne wyszorowanie rumaka, inne kwestie związane z nim nas nie obchodzą bo "zostaną daleko za nami" ; )
Rdza i te inne wynalazki. Polerujemy swoje zbroje codziennie i mamy ich dwa rodzaje na wszelki wypadek (tak, konik się nadźwiga - reumatyzm gwarantowany..) - zimową (z futerkiem) i typowo-bojową (dla ułatwienia dodam, że to ta bez futerka).
No i najważniejsza kwestia... fryzura.. Demes, korzystam z cholernie dobrego utrwalacza, szwarckopf 6 gwiazdek w pięciogwiazdkowej skali utrwalania, linia specjalnie dla zagorzałych fanów  *freak* Mam nadzieje, że to mi jakoś pomoże przetrwać ten kataklizm.


 *GIRL_DRINK*

Nic nie wiem o rytualnych orgiach , przybliż temat Wink
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #681 : Grudzień 25, 2011, 23:15:14 »

Echh Demeskinos  jakiś Ty mrrrroczny i tajemniczy Tongue
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2011, 23:19:02 wysłane przez libelula » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #682 : Grudzień 25, 2011, 23:53:05 »

Echh Demeskinos  jakiś Ty mrrrroczny i tajemniczy Tongue
Ja mroczny i tajemniczy hahhahha
Mroczny , tajemniczy jest kult ku czci Wielkiego Rushuu z ich rytualnymi orgiami oraz końmi ....  Grin
Zapisane

Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #683 : Grudzień 26, 2011, 00:07:33 »

Oj Demes nie opowiadaj  Grin  Mozę za dużo świątecznego bigosu zjadłeś  i te pogańskie orgie do Cienie już nie przemawiają  >Grin
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #684 : Grudzień 26, 2011, 05:20:16 »

Oj Demes nie opowiadaj  Grin  Mozę za dużo świątecznego bigosu zjadłeś  i te pogańskie orgie do Cienie już nie przemawiają  >Grin

Lano bigosiku nie jadłem ,a co do pogańskich orgii .... proszę bardziej obrazowo  Tongue
Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #685 : Grudzień 26, 2011, 10:20:02 »

Tutaj tez sa dzieci wiec nie ma co za duzo mowic. Chcesz dowiedziec sie wiecej- WSTAP DO NAS! *hahaha*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #686 : Grudzień 26, 2011, 13:00:22 »

Tutaj tez sa dzieci wiec nie ma co za duzo mowic. Chcesz dowiedziec sie wiecej- WSTAP DO NAS! *hahaha*



To raczej przypomina sekte ,a nie zakon z założycielem  guru Tamasem czci Wielkiego Rushuu.
Najbardziej przerażające są właśnie pogańskie orgie ,bo jak na razie w gronie ruszowych jest mocno nieletni ,ledwo letni i śpioch(deklaracja niepewna) oraz ich konie  *freak*

Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #687 : Grudzień 26, 2011, 13:10:44 »

Letni, nieletni dobrze ze nie zimowy ktory juz nie moze "grac" *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #688 : Grudzień 26, 2011, 13:42:13 »

Letni, nieletni dobrze ze nie zimowy ktory juz nie moze "grac" *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ciiiicho , jeszcze się prokurator dowie ....Wink

Z uwagi na niezrozumiałe dla mnie zainteresowanie moim nickiem na pl9 ogłaszam konkurs.
Oczywiście zasady są banalne , zgadnąć pod jakim nickiem gram.
Nagroda to 120 diamentów przekazana poprzez ransfer diamentów między sojusznikami
W tym miejscu mam prośbę do pewnych miłych czortów ,żeby się nie wygadały Wink
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 13:55:59 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #689 : Grudzień 26, 2011, 13:53:54 »

A ja wiem  Grin Ale nie powiem bo nie gram na pl9 i nagroda by mnie ominęła  *hihi*
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!