Imperia Online България  
Юни 21, 2024, 23:39:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: какво да нправя ако ме напднат всички членове на съюз?  (Прочетена 9291 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« -: Юни 03, 2008, 00:43:07 »

Доста неприятно е когато един съюз от 8 човека се уговорят и минат през теб. Какво мога да направя все пак ми е невъзможно да да се бия с 8 те. точно това ми се случва в момента. просто са се уговорили и минават през мен като влакове ха ха ха на всеки 20 минути един... така не е интересно и доста тъпо вече 4 часа гледам ка са се уговорили и действат... Въпросът е каво да направя? все пак са 8...много е тъпо нямам никакъв шанс май да се откажа ли? всепак трябва да има правила... какво печеля, като аз съм с 165 доблес, а лидерът на съюза дета ме разбива е на  -212 . не виждам разлика?
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #1 -: Юни 03, 2008, 00:47:25 »

Доста неприятно е когато един съюз от 8 човека се уговорят и минат през теб. Какво мога да направя все пак ми е невъзможно да да се бия с 8 те. точно това ми се случва в момента. просто са се уговорили и минават през мен като влакове ха ха ха на всеки 20 минути един... така не е интересно и доста тъпо вече 4 часа гледам ка са се уговорили и действат... Въпросът е каво да направя? все пак са 8...много е тъпо нямам никакъв шанс май да се откажа ли? всепак трябва да има правила... какво печеля, като аз съм с 165 доблес, а лидерът на съюза дета ме разбива е на  -212 . не виждам разлика?
ами лошо баце , влакче ти правят , с какво си ги раздразнил толкова , кофти е само мишоците правят така , това в кой свят е Huh?
Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #2 -: Юни 03, 2008, 00:49:39 »

1.ами трай си и прави войска  и като те атакуват смятай и посрещай
2. прави лека войска и ги пали подред гледай да е поне месец обикновенно върши работа ако нестане пробвай 2 месеца ако и така нестане палиш ги до дупка
3. харчиш си всички пари постоянно  и те менават само на палежи

аз такива варианти ти предлагам и ти завиждам на хубавата игра  Undecided

пп 4. дай ник и пас и след 1 месец се регни и си играй  Grin
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
svanhild
Редник
*

Karma: +4/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #3 -: Юни 03, 2008, 10:37:03 »

xexeex az sum na susutoto polojenie sam srestu suyza stalin ,idvat mi po 4 ataki prez 10 min,zapalixa me v golemite provki, [:-} [:-},zasega se opraviam iztrubushix 2-ma ot txnite prez poslednite 2 nosti Tongue Tongue,ako moje nakoi da udari edno ramo,posle ste vrustam uslugata,svanhild bg2 Cool Cool
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #4 -: Юни 03, 2008, 11:34:10 »

ami tova e v BG3
ako nqkoi udari edno ramo she sym blagodaren...
vse pak e glupavo i nechestno 8 da minavat prez edin trqbva da se vuyvede nqkakvo ogranichenie...
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Юни 03, 2008, 11:37:07 »

а според теб ,ако този един е първия по нетни и ни тормози съюза как да действаме срещу него ... ясно е че целия съюз ще сме заедно ....няма смисъл от такива ограничения ..не е трудно да се справиш и сам ...един по един ги срещаш тези които можеш ,а от другите бягаш Smiley
Активен

alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #6 -: Юни 03, 2008, 13:53:25 »

dobre de a za kakvo slujat syuznite bitki togava??? kato ima problem se bie syuz sreshtu syuz
taka 8 choveka sreshtu edin malko skuchnovato...
a i doblesta za kakvo e Huh? prosto atribut ili ima nakazanie ako e primerno s minus 200
gledam pak si idva pri men s moral 100 tezi koito sa s minus ne bi li trqbvalo da se nakazvat povehe??? inache za kakvo da se mychish s ravnostoini protivnici???
i vse pak trqbva da ima neshto za tova da nemoje 8 sreshtu edin... ok edin den da ama dva dena ili tri da minavat kyde mi e stimula??? po dobre da se otkaja ot igrata
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #7 -: Юни 03, 2008, 14:01:08 »

dobre de a za kakvo slujat syuznite bitki togava??? kato ima problem se bie syuz sreshtu syuz
taka 8 choveka sreshtu edin malko skuchnovato...
a i doblesta za kakvo e Huh? prosto atribut ili ima nakazanie ako e primerno s minus 200
gledam pak si idva pri men s moral 100 tezi koito sa s minus ne bi li trqbvalo da se nakazvat povehe??? inache za kakvo da se mychish s ravnostoini protivnici???
i vse pak trqbva da ima neshto za tova da nemoje 8 sreshtu edin... ok edin den da ama dva dena ili tri da minavat kyde mi e stimula??? po dobre da se otkaja ot igrata
Ами предложиха ти няколко варианта за защита .... ако самия не искаш да се защитиш ... няма кой да ти помогне  *pardon* Такива атаки са по правилата на играта .. но ако ти се постараеш, те ще пострадат много по-вече отколкото ти Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #8 -: Юни 03, 2008, 14:24:18 »

Старая се  Embarrassed ама се нервирам глупаво е 8 на на 1 излиза, че всички трябва да са в съюзи? просто си разпитвам иначе се старая но трябва време  >Sad хахахаха м даааааа  *sos*  Wink
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #9 -: Юни 03, 2008, 14:28:56 »

Старая се  Embarrassed ама се нервирам глупаво е 8 на на 1 излиза, че всички трябва да са в съюзи? просто си разпитвам иначе се старая но трябва време  >Sad хахахаха м даааааа  *sos*  Wink
не се плаши баце , да не ти пука . Не се отказвай , почвай ги един по един ......... грабеж - палеж---- сейв.......... и ще видеш как си веят белите гащи  Embarrassed
Активен
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #10 -: Юни 03, 2008, 15:17:15 »

[  prosto atribut ili ima nakazanie ako e primerno s minus 200
gledam pak si idva pri men s moral 100 tezi koito sa s minus ne bi li trqbvalo da se nakazvat povehe??? 
[/quote]


 Взима му по 5 морал на всеки -100 ,значи му е намалило в атаката 10.Ако е лидер  знаеш - Smiley дава повече ,затова ти е дошъл със 100 морал
 
Активен

alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #11 -: Юни 03, 2008, 16:10:18 »

e to v takyv sluchai vseki lider maroder hahahahahahaha kato v prlamenta a? hahahaha ubi me hahaha vika nali znaesh zshtoto e lider Smiley prav si Smiley
haide daite edno ramo az sym v BG3 che me sysipaha pochnah da stroq voiska ama trqbva vreme... *write*
Активен
mirkoo
miro
Сержант
**

Karma: +10/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 84



Профил
« Отговор #12 -: Юни 03, 2008, 16:17:57 »

xexeex az sum na susutoto polojenie sam srestu suyza stalin ,idvat mi po 4 ataki prez 10 min,zapalixa me v golemite provki, [:-} [:-},zasega se opraviam iztrubushix 2-ma ot txnite prez poslednite 2 nosti Tongue Tongue,ako moje nakoi da udari edno ramo,posle ste vrustam uslugata,svanhild bg2 Cool Cool
4e ti si v mod !! ama naistina si zapalen v parvite 5 provki i razgraben v 4 provki Grin i ima6 70 000 elitni nemoje6 li da gi bie6 ? pone v provkite im deto nqmat voiska pone da im izbie6 horata ?
« Последна редакция: Юни 03, 2008, 16:20:26 от mirkoo » Активен

alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #13 -: Юни 03, 2008, 16:27:51 »

ne  pishe Свят Bulgarian 3
 imam samo 4 provincii ako imah 70000 elitni eheeeee eheeeee eheeeee  *pardon*
taka che davai ideq ...
teq idvat za 4 pyt... ludi nqkakvi hahaha voiskata si q mestq nasam natam ne sym mobilizirial drugata i si stroq oshte nqmam pari zashtoto vzemam voinici kvo iskat???mai im hlopa dyskata Smiley))
Активен
mirkoo
miro
Сержант
**

Karma: +10/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 84



Профил
« Отговор #14 -: Юни 03, 2008, 16:31:51 »

ne  pishe Свят Bulgarian 3
 imam samo 4 provincii ako imah 70000 elitni eheeeee eheeeee eheeeee  *pardon*
taka che davai ideq ...
teq idvat za 4 pyt... ludi nqkakvi hahaha voiskata si q mestq nasam natam ne sym mobilizirial drugata i si stroq oshte nqmam pari zashtoto vzemam voinici kvo iskat???mai im hlopa dyskata Smiley))
ne govoreh za teb vij koi cetirah !
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!