Imperia Online България  
Април 29, 2024, 10:17:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: какво да нправя ако ме напднат всички членове на съюз?  (Прочетена 9165 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SirTinkov
Гост
« Отговор #30 -: Юни 03, 2008, 23:06:48 »

еми как какво  Smiley
почваш от 1 вия бой >:(бой >:(бой >Sad докато пипадне *WALL*и после като се изправи пак бой  >Grin
  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #31 -: Юни 04, 2008, 00:31:28 »

По темата - ами нападай ги и ти..Все пак те имат една цел - ти 8...Когато си офлайн - армията на сейв , през останалото време пакости и веселба без край.. *pardon*
какво ще рече армията на сейф??? ей благодаря за подкрепата това с паленето ще го приложа ама за сега трупам малко войници аз съм новобранец не като вас  Wink все пак... хахаха ама си е гадничко ...
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #32 -: Юни 04, 2008, 00:33:12 »

  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
направо ме уби то и без това не ми остана здраво място от тези 8 мте хахахахаха сега станаха 3-ма щот другите явно се умориха хахахахаха ама това с боя ме кефи бих бил бил бил  *freak*  *freak* ама пусто сърце не дава хахахаха или пък войска нямам  *pardon*
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #33 -: Юни 04, 2008, 00:35:10 »

или сейв-палеж при някой от тез господини  :cheesy:
всички говорите за сейф какво имате в предвид ... явно съм зле с четенето аз правя войска те ми я гътват за сега само обучавам и не я мобилизирам.... после като запълня бройките ще се пробвам... но какав е това сейф?
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #34 -: Юни 04, 2008, 00:40:52 »

Тема: какво да нправя ако ме напднат всички членове на съюз?  (Прочетена 298 пъти)
Begaiiiiiiiiii
Активен

alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #35 -: Юни 04, 2008, 00:45:11 »

Тема: какво да нправя ако ме напднат всички членове на съюз?  (Прочетена 298 пъти)
Begaiiiiiiiiii
s begane ne stava Smiley *crazy*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #36 -: Юни 04, 2008, 00:45:31 »

всички говорите за сейф какво имате в предвид ... явно съм зле с четенето аз правя войска те ми я гътват за сега само обучавам и не я мобилизирам.... после като запълня бройките ще се пробвам... но какав е това сейф?
Когато излизаш блок или не си онлайн намираш касичка - това е играч със злато отпред, на разтояние над 2000..Златото означава че играча не е активен повече от 10 дни, тоест шанса да влезе е малък...Можеш да нападаш такива и да ги търсиш в Х10 обхвата...Пращаш армията на грабеж там заедно със обсадни...Номера е отиването и връщането да са по-дълго време от блока ти...Така не могат да ти унищожат армията..Ако не си сигурен ,че ще гътнеш крепоста на касичката , пращаш на опожаряване или полева битка с 1 обсадна машина , за да забави скороста ти...През останалото време тормозиш тия дето те нападат..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #37 -: Юни 04, 2008, 00:49:16 »

Когато излизаш блок или не си онлайн намираш касичка - това е играч със злато отпред, на разтояние над 2000..Златото означава че играча не е активен повече от 10 дни, тоест шанса да влезе е малък...Можеш да нападаш такива и да ги търсиш в Х10 обхвата...Пращаш армията на грабеж там заедно със обсадни...Номера е отиването и връщането да са по-дълго време от блока ти...Така не могат да ти унищожат армията..Ако не си сигурен ,че ще гътнеш крепоста на касичката , пращаш на опожаряване или полева битка с 1 обсадна машина , за да забави скороста ти...През останалото време тормозиш тия дето те нападат..
страхотно ще пробвам... аз май вярно съм съвсем зелен ако занех ехе...  Lips Sealed
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #38 -: Юни 04, 2008, 00:51:04 »

ahilix, SirTinkov -0 мерси за идеята утре ще пробвам...а под тормозене? какво разбирате да натрупам малко войска и да ги паля и т.н.?
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #39 -: Юни 04, 2008, 00:52:18 »

s begane ne stava Smiley *crazy*
ta kakto ti kazaha horata qvno stava  *crazy*
Активен

alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #40 -: Юни 04, 2008, 00:53:43 »

ta kakto ti kazaha horata qvno stava  *crazy*
 *stop*да бе ще опитам.... вместо да викаш бегай даи и ти някоа идейка  *sos* *sos* *bravo*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #41 -: Юни 04, 2008, 00:55:21 »

ahilix, SirTinkov -0 мерси за идеята утре ще пробвам...а под тормозене? какво разбирате да натрупам малко войска и да ги паля и т.н.?
Да...Палиш , грабиш...Това ,че те нападат докато си онлайн през 20 мин меко казано не говори много добре за тях..Направи си армия и си ги пали...Те са 8 - ти 1..Те ще ти запалят 5 провинции- ти 40..Те ще ти ограбят 5 крепости - ти много повече...Гледаш кога не са онлайн и ги грабиш и палиш..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
SirTinkov
Гост
« Отговор #42 -: Юни 04, 2008, 00:55:51 »

ta kakto ti kazaha horata qvno stava  *crazy*
 *stop*да бе ще опитам.... вместо да викаш бегай даи и ти някоа идейка  *sos* *sos* *bravo*
ot nego samo izmami moje da nauchish  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #43 -: Юни 04, 2008, 00:57:00 »

Да...Палиш , грабиш...Това ,че те нападат докато си онлайн през 20 мин меко казано не говори много добре за тях..Направи си армия и си ги пали...Те са 8 - ти 1..Те ще ти запалят 5 провинции- ти 40..Те ще ти ограбят 5 крепости - ти много повече...Гледаш кога не са онлайн и ги грабиш и палиш..
глупаво е но как разбираш кога са он лайн и кога не? *kissgirl*
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #44 -: Юни 04, 2008, 00:57:39 »

ta kakto ti kazaha horata qvno stava  *crazy*
 *stop*да бе ще опитам.... вместо да викаш бегай даи и ти някоа идейка  *sos* *sos* *bravo*
te tova e bega6 dokato napravi6 podhodq6ta armiq da gi osakati6  Tongue
tq 6te e v dvijenie neprekasnato i nqma i da znaqt 4e q ima6  Wink
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!