Imperia Online България  
Април 28, 2024, 23:33:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: какво да нправя ако ме напднат всички членове на съюз?  (Прочетена 9162 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #15 -: Юни 03, 2008, 16:36:16 »

vqrno Smiley breiiiii  Embarrassed   
Активен
svanhild
Редник
*

Karma: +4/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #16 -: Юни 03, 2008, 16:37:27 »

imam 70 k eltni ,kato ti idvat s 150 ,mislish li 4e mojehs da gi spresh,xexeexe,ste spresh 1 posle 3 ste ti vliazat,ti kato ti gledam iziavleniata ne samo tuk no i na drugi temi ,mai vse na izust gi prikazvash Tongue Tongue
Активен
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #17 -: Юни 03, 2008, 16:41:21 »

Единствения на4ин да се оттървеш от набезите на някой е да капитолираш от него така си осигоряваш 1 седмица почивка в която да направиш войска с която да не разрешаваш на същия тоя някой да те закача!!!Виж за повече от един не съм пробвал,но мисля че може да си капитолираш колкото си искаш  [:-} [:-}
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #18 -: Юни 03, 2008, 16:44:37 »

hahahaha brei mnogo ste napred be...az sym s nai malkite voinici i se preebah sprqh ediniq i vtoriq ama drugite me razperdushiniha hahahaha
dai nazem malko elitni voinici hahahahaha kakva armiq da postroq nai-byrzo i kak balansirana za da e nai-uspeshna...v otbranata...
v krepostite kakvo da ostavq...trqbva da gi spra tezi inache nqmam smisyl da igraq a bql flag nqma da vdigna...
Активен
alexn
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #19 -: Юни 03, 2008, 16:46:22 »

eeee nqmam da kapituliram za momenta ne remontiram kreposti i ne dyrja pari na otkrito i porychvam voinici Smiley))
ne moga da izmislq drugo Smiley))
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #20 -: Юни 03, 2008, 17:10:01 »

eeee nqmam da kapituliram za momenta ne remontiram kreposti i ne dyrja pari na otkrito i porychvam voinici Smiley))
ne moga da izmislq drugo Smiley))

i az iskam dame napadnat nyakolko du6i ednovremenno ima si i +ve tova pi4 kato te napadnat estestvenno nyama da 4aka6 pred komputara i blee6 v ekrana da te iztarbu6at.variantite sa 2 pretsenyava6 vremeto na atakite i armiite .puska6 kontraataki neka di s4upyat glupavata prazna krepost.ili pra6ta6 nyakade voiskata na 15 min da patuva i ya vra6ta6 to4no predi nyakoi otvorko da doide.no nai dobre po4va6 samo kontraataki kato ostavat 15-20 min da doide gada gleda6 na sluxtene i 6pionira6 eventualno radelya6 voiskata na 2 i udrya6 s opojaryavane na 20% planinskite mu provki .povyarvai mnogo boli.sled tova 2riyat po sa6tiyat na4in i 3 tiya i taka.s 8 tur4eta se bix minalata era po tozi na4in ima rezultat povyarvai mi
Активен

olgaru
Гост
« Отговор #21 -: Юни 03, 2008, 17:54:03 »

Единствения на4ин да се оттървеш от набезите на някой е да капитолираш от него така си осигоряваш 1 седмица почивка в която да направиш войска с която да не разрешаваш на същия тоя някой да те закача!!!Виж за повече от един не съм пробвал,но мисля че може да си капитолираш колкото си искаш  [:-} [:-}
само от един  *pardon* - после другите 7 ще има да черпят до безсъзнание Grin
Активен
Ice
Редник
*

Karma: +10/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #22 -: Юни 03, 2008, 18:24:53 »

Айде сега друго мнение. Ако тия 8 човека разбират от играта ще го попилеят от всякъде. И нищо не може да го спаси.
Активен
svanhild
Редник
*

Karma: +4/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #23 -: Юни 03, 2008, 19:02:51 »

imam 70 ,no me napadat s 150, [:-} [:-},ti mai vsi4kite izkazvania sa na izust, misli malko be 4ovek
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #24 -: Юни 03, 2008, 19:21:17 »

imam 70 ,no me napadat s 150, [:-} [:-},ti mai vsi4kite izkazvania sa na izust, misli malko be 4ovek
ne sa naizust kazax ti nyama da sedi6 na poleto kato te napadat s golemi armii ne badi glupak samo kontraataka i paleji tova e 8 4oveka sa s po 6-7 provki napravi si smetkata kolko doblest moje6 da otdeli6 i po4vai da pali6 nared predimno planinskite provintsii.
Активен

svanhild
Редник
*

Karma: +4/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #25 -: Юни 03, 2008, 19:51:32 »

mladej ti pogledna li s koi si pishsh ,vidia li me- svanhild na koe miasto sum  po rang i s kolko netni to4ki,ta da mi davash suvet kude da si durja voiskata,ia si opreni dannite i togava razdavai suveti,a kolkoto do moia otgovor pisax go za da okuraja onia pi4 koito e otvoril temata
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #26 -: Юни 03, 2008, 20:04:22 »

mladej ti pogledna li s koi si pishsh ,vidia li me- svanhild na koe miasto sum  po rang i s kolko netni to4ki,ta da mi davash suvet kude da si durja voiskata,ia si opreni dannite i togava razdavai suveti,a kolkoto do moia otgovor pisax go za da okuraja onia pi4 koito e otvoril temata
ne znam na koe myasto si po rang i xi4 ne mi puka na kolko to4ki si, a i ne sam ti mladej .za da ne ti kazvam kak za edin den ot 600000 netni se otiva na 180000.i kolko doblest i medali da ima6 nyama zna4enie.i kogato pi6e6 na latinskata azbuka pone se nau4i da pi6e6 pravilno.a po vaprosa sam vmaknal tsitat na ne kogoto tryabva, no truabva6e da se seti6 predi da pravi6 generalni zaklu4eniya.
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #27 -: Юни 03, 2008, 20:37:50 »

По темата - ами нападай ги и ти..Все пак те имат една цел - ти 8...Когато си офлайн - армията на сейв , през останалото време пакости и веселба без край.. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
SirTinkov
Гост
« Отговор #28 -: Юни 03, 2008, 20:56:39 »

По темата - ами нападай ги и ти..Все пак те имат една цел - ти 8...Когато си офлайн - армията на сейв , през останалото време пакости и веселба без край.. *pardon*
или сейв-палеж при някой от тез господини  :cheesy:
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #29 -: Юни 03, 2008, 22:58:28 »

Доста неприятно е когато един съюз от 8 човека се уговорят и минат през теб. Какво мога да направя все пак ми е невъзможно да да се бия с 8 те. точно това ми се случва в момента. просто са се уговорили и минават през мен като влакове ха ха ха на всеки 20 минути един... така не е интересно и доста тъпо вече 4 часа гледам ка са се уговорили и действат... Въпросът е каво да направя? все пак са 8...много е тъпо нямам никакъв шанс май да се откажа ли? всепак трябва да има правила... какво печеля, като аз съм с 165 доблес, а лидерът на съюза дета ме разбива е на  -212 . не виждам разлика?
еми как какво  Smiley
почваш от 1 вия бой >:(бой >:(бой >Sad докато пипадне *WALL*и после като се изправи пак бой  >Grin
Активен

Age of Extinction
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!