Imperia Online България  
Юни 06, 2024, 09:57:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33388 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #225 -: Май 16, 2009, 19:23:04 »

ти се смееш на готово май  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
hehehe
HEROIC
Редник
*

Karma: +13/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Me4o_Grux


Профил
« Отговор #226 -: Май 16, 2009, 19:27:33 »

ти се смееш на готово май  Smiley

Много се забавлявам да ти кажа... след такива високопарни изказвания ме напушва на смях  Grin
Активен

Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече Мечо Пух го нямаше...
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #227 -: Май 16, 2009, 19:30:02 »

аз не визирам имена,нема как да знаеш кого имам в предвид...че да правиш такива заключения
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
hehehe
HEROIC
Редник
*

Karma: +13/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Me4o_Grux


Профил
« Отговор #228 -: Май 16, 2009, 19:57:58 »

аз не визирам имена,нема как да знаеш кого имам в предвид...че да правиш такива заключения

Много се отклонихме от темата ми се струва... вече на спам заприлича  Wink Лафс с теб не сме се ступвали и мисля не се познаваме, но ти пожелавам всичко хубаво и знае ли човек, може да поразмислиш и да се върнеш след някоя и друга ера пауза  Smiley Аз я зарязвам тая игра вече няколко пъти, и все се намира някой, който да ме излъже да я почна пак... ама пак ще правя пауза, щото с тия безсънни нощи не се издръжа  *freak*. А туко виж на есен с песен пак да сме тука  Smiley
Активен

Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече Мечо Пух го нямаше...
Plambo
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #229 -: Май 16, 2009, 20:20:47 »

Eй вижте обидения Lafs как качва точици в последните два дни /ясно че тези точки са от пускане на армия/.Нали се отказваш бе бате що ти е тая армия.Вижда ти се първото място по военни близко ли *hahaha*.Бъди мъж бе пич и като си решил отказване се отказвай на момента, нооооооо Мишката си е Мишка.Нямаш доблест пич, и за това почти никой не те уважава теб.Жалко само че взе името на съюза, който посрами отвсякъде / колко ери се бориш за съюзна класация и само резил/.Бъди поне веднъж в живота си МЪЖ.
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #230 -: Май 16, 2009, 20:37:34 »

нищо лично към Лафс но аз друг виждам първенеца по военни  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Plambo
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #231 -: Май 16, 2009, 20:56:00 »

Ей ама вие една ера го не оставихте това момче нещо да направи, пък сега го молите да не се отказва. Grin Tongue.Шегувам се - нищо лично нямам и аз към Лафс, но и аз също виждам друг човек за първенец по военни.
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #232 -: Май 16, 2009, 21:44:57 »

Ей ама вие една ера го не оставихте това момче нещо да направи, пък сега го молите да не се отказва. Grin Tongue.Шегувам се - нищо лично нямам и аз към Лафс, но и аз също виждам друг човек за първенец по военни.
ако оправят съюзната класация без него и съюза му нема е интересно,кой квот иска  си говори играят си момчетата  Wink...затова го съветваме да не се отказва,не го молим  Smiley но насила хубост не става нали  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
VICTORY
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #233 -: Май 16, 2009, 22:13:33 »

Eй вижте обидения Lafs как качва точици в последните два дни /ясно че тези точки са от пускане на армия/.Нали се отказваш бе бате що ти е тая армия.Вижда ти се първото място по военни близко ли *hahaha*.Бъди мъж бе пич и като си решил отказване се отказвай на момента, нооооооо Мишката си е Мишка.Нямаш доблест пич, и за това почти никой не те уважава теб.Жалко само че взе името на съюза, който посрами отвсякъде / колко ери се бориш за съюзна класация и само резил/.Бъди поне веднъж в живота си МЪЖ.
А мене ми е интересно кой си бре мъжкар , не откривам струещия от интелигентост акаунт пламбо в свят 1 , представи се кой и кажи какво ти си постигнал в тази игра , иначе е много лесно мишока да вика на мишока мишка , а и явно си толкова запознат с играта защото на всеки му е ясно какви съюзи вземат съюзната класация и едва ли някой ги уважава , ама най-лесно е на дезинформирания глупак да ръси простотии ни в клин ни в ръкав ....
Активен

SeraphNoi
Plambo
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #234 -: Май 17, 2009, 04:25:18 »

По спокойно бе , ти адвокатчето на Лафс ли си. Grin.Всички негови дружки ли сте ревльовци бе.В Свят 1 и твоя ник го няма така , че незнам какво мрънкаш.А какво съм постигнал ли.Мноооооооого повече от такива мишлета като теб. *gamer*
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #235 -: Май 17, 2009, 08:17:49 »

ve4e i az 6te se namesq
plambo li si ko si nai dobre e da se razkara6 moi !!!!
Активен

Plambo
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #236 -: Май 17, 2009, 08:44:01 »

absolute ти не си никой че да ми казваш да се разкарам мой Grin.За второто което си написал да прав си реакцията щеше да бъде друга.Всяка ера от началото досега е имало такива бъгове и ще има, едни са ощетени други не.Никой не ви кара на сила бе хора да играете ИО, щом не ви кефи просто спираш и готово.Аз смятам , че екипа ясно се изказа по въпросния бъг и се извиниха доста пъти.
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #237 -: Май 17, 2009, 08:50:02 »

По спокойно бе , ти адвокатчето на Лафс ли си. Grin.Всички негови дружки ли сте ревльовци бе.В Свят 1 и твоя ник го няма така , че незнам какво мрънкаш.А какво съм постигнал ли.Мноооооооого повече от такива мишлета като теб. *gamer*

Обикновено такива като теб които не казват кои са не са постигнали нищо и се крият зад други никове ...единственото което могат да направят е да вкарат някоя друга обида и провокация.....не съм уважаван най-вероятно от хора като теб, които не са се научили да уважават противника и като се окажат без армия си намират 1000да аргумента как удара е бил случаен и изкарват речник от който и най-глемия ултрас на ман. юнайтед би се изчервил.....

Що се отнася до съюзната...всички знаем кой печели съюзната....и какво значи тя в тоя си вид.....така че не ми трябва да я печеля

Що се отнася до S_P_Q_R вече сума ти ери винаги сме били един от най-достоините и добри съюзи и това отдавна е признато от много играчи.....а недоброжелатели и ентусиасти като теб винаги е имало и винаги ще има....и нямам нищо против....така като лаете против нас само доказвате и подчертавате фактите и успехите на съюза Grin Grin

Въпреки че сам си досринах армията след срива  Lips Sealed за да е пълна емоцията  Grin Grin Grin....реших да си довърша ерата и да взема 1вото място ако мога.....а дали ще стане...ще видим
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #238 -: Май 17, 2009, 08:55:39 »

absolute ти не си никой че да ми казваш да се разкарам мой Grin.За второто което си написал да прав си реакцията щеше да бъде друга.Всяка ера от началото досега е имало такива бъгове и ще има, едни са ощетени други не.Никой не ви кара на сила бе хора да играете ИО, щом не ви кефи просто спираш и готово.Аз смятам , че екипа ясно се изказа по въпросния бъг и се извиниха доста пъти.

да прав си.....на който не му харесва...вън...така е...съгласен....що се отнася до реакцията на екипа - имаше ли дори едно съобщение в играта?Huh? не извинение...съобщение дори.....Huh? това ли е извинение?.....и не става въпрос за самото извинение а за реакцията при създалия се проблем....

или за теб е важно извинението....все едно някой да боцне жена ти и да каже: "сори пич - такива са правилата.....все некой требва да е изгорел....ама не се притеснявай следващия път няма да е твойта жена....така е едни са ощетени други не"
Активен

Plambo
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #239 -: Май 17, 2009, 09:01:43 »

Успех ти желая Lafs и в живота и в ИО./То е ясно че ти няма да се откажеш/.Но разбери едно , за да си голям играч и мъж в ИО трябва да държиш на думата си и да бъдеш ПИЧ, а ти миличкия си променяш решението на всеки час.С това продължаване на ерата след като афишира колко си обиден и че спираш окончателно - за пореден път доказа що за човек си /да не използвам думи който ще те обидят/.Надявам се , че всички които четат тази тема ще си направят изводите.Казвам ти Чао и пак ти пожелавам УСПЕХ.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!