Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 17:58:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33466 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #210 -: Май 15, 2009, 13:24:47 »

Ами да ти кажа не ми е първа грижа да се интересувам , кой "смелчага" с различно име от играта се прави на готин във форума .. А и на въпроса какво съм постигнал, сигурно съм направил нещо при положение, че съюза ни е един от силните ...Ти как мислиш страннико ?
Той и една друга ера беше един от най силните или поне ти така си мислеше докато не остана само втория ти акаунт читав...Останалите - без армии и мод...Още си спомням как от 800к армия остана с 60 и обясняваше как това не било зануляване...Преди това едно италианче замина , после ти , после и Ели....Насреща се отчетохте с 20 пожара и това е...Суха статистика - какво да се прави.. *pardon* После те чаках ли чаках следващата ера ама само приказките ти бяха във Форума..Тази реши да насъскаш Хероик и Алианс срещу нас и когато ни обявиха война взе да даваш задна да се включваш...Страхливец си беше и преди 5-6 ери и сега пак така...Една атака пуснахме срещу един от вашите и веднага се запали на 11% *hahaha*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
moby
Гост
« Отговор #211 -: Май 15, 2009, 14:38:07 »

Използвах голяма доза ирония. не си ми схванал мисълта, може би не съм се изказал правилно  Embarrassed


Тъкмо щях да те питам , в кой съюз играеш . Aма реших да пречупя мързела си , и да видя класацията . Гледам те ,че си ентусиазиран , и незнаен воин , лично за мен Smiley . Отдавна не играя в този свят , все пак .
« Последна редакция: Май 15, 2009, 14:44:59 от Fatboy Slim » Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #212 -: Май 15, 2009, 15:28:02 »

Ахиле ти докога ше си с тоя недодялан аватар  Grin Grin Grin ....фикснах ти го  Tongue Tongue Tongue

Активен

donchil
Миролюб Бенатов
Редник
*

Karma: +16/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Баа маа ти


Профил
« Отговор #213 -: Май 15, 2009, 16:14:58 »

Той и една друга ера беше един от най силните или поне ти така си мислеше докато не остана само втория ти акаунт читав...Останалите - без армии и мод...Още си спомням как от 800к армия остана с 60 и обясняваше как това не било зануляване...Преди това едно италианче замина , после ти , после и Ели....Насреща се отчетохте с 20 пожара и това е...Суха статистика - какво да се прави.. *pardon* После те чаках ли чаках следващата ера ама само приказките ти бяха във Форума..Тази реши да насъскаш Хероик и Алианс срещу нас и когато ни обявиха война взе да даваш задна да се включваш...Страхливец си беше и преди 5-6 ери и сега пак така...Една атака пуснахме срещу един от вашите и веднага се запали на 11% *hahaha*
1.Запалих се заради  KARDINALA , не заради теб, не си придавай излижна важност ! 2. от 800к на 60к, наистина не е зануляване ! 3. Италианчето беше едно невинно фермерче, което незнаеше , въобще и сейф да си пуска да не говорим за битки . 4. Ти никога не чакаш, защото и 5 милиона войска да имаш пак си сейф..  Айде няма нужда ..
Активен
qdosahame
Редник
*

Karma: +145/-163
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #214 -: Май 15, 2009, 18:56:17 »


 Shocked  Shocked още ли играеш бе наполи  *gamer*
ама и ти ли си още тука Шишаркаа  Shocked
Активен

Да си патриот е да обичаш Родината си , не да мразиш всичко и всички...
6i6arkata
Гост
« Отговор #215 -: Май 15, 2009, 19:54:54 »

ама и ти ли си още тука Шишаркаа  Shocked

и аз мислех да те питам същото  ;D
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #216 -: Май 15, 2009, 20:12:32 »

1.Запалих се заради  KARDINALA , не заради теб, не си придавай излижна важност ! 2. от 800к на 60к, наистина не е зануляване ! 3. Италианчето беше едно невинно фермерче, което незнаеше , въобще и сейф да си пуска да не говорим за битки . 4. Ти никога не чакаш, защото и 5 милиона войска да имаш пак си сейф..  Айде няма нужда ..
Естествено че съм сейв..Играем срещу доста добри съюзи...А и ти като майстор не би трябвало да ти е проблем да ми хванеш сейва..Или поне да опиташ..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
moby
Гост
« Отговор #217 -: Май 16, 2009, 01:33:55 »

Ейййй сега си пускам , три месечен сейв  до Ибиза  [:-}
Активен
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #218 -: Май 16, 2009, 07:10:16 »

Не помня някой да ни е насъсквал срещу когото и да било, а равносметката от тия дразги е два разбити съюза и чужденците в топ 10, вие си помислете дали ще играете така и занапред.
Активен
donchil
Миролюб Бенатов
Редник
*

Karma: +16/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Баа маа ти


Профил
« Отговор #219 -: Май 16, 2009, 07:20:08 »

От сбогувне се превърна в някой лични нападки.
А тука в последните 2-3 странници се превръща и в цирк Smiley
Дончо подмолният играч Smiley къде насъска жабарите с/у Трой и БгВойните  величе..  ;D
Е жабарите си отидоха един по един Smiley как не се банира при този бъг да ти направим влакче и на теб. тогава друга песен щеше да пееш  [:-}


Бът Итали даун Форза Булгариа  bgflag
Ти първо дай обяснение как точно с твойта здрава защита взе 8 победи в последните дни !? Да ти кажа ли кой ти е помогнал ? А-а-а не е открито нарушение ..знам споко ! Поне малко да беше запознат, като говориш !
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #220 -: Май 16, 2009, 12:37:16 »

Тъкмо щях да те питам , в кой съюз играеш . Aма реших да пречупя мързела си , и да видя класацията . Гледам те ,че си ентусиазиран , и незнаен воин , лично за мен Smiley . Отдавна не играя в този свят , все пак .
  не е незнаен споко  Smiley  проверен е  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #221 -: Май 16, 2009, 12:42:37 »

Не помня някой да ни е насъсквал срещу когото и да било, а равносметката от тия дразги е два разбити съюза и чужденците в топ 10, вие си помислете дали ще играете така и занапред.
чужденците са там не защото са добри,а просто нямат конкуренция  Wink....половината бг ги нема по принцип тази ера...а тези които са  там или немат време или не им е интересно по тези правила и класации вече точно в този свят  Smiley така че не си прави грешни заключения за чужденците...всеки играе колкото му разрешават другите специялно в  свят 1  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Gergan4eto
Редник
*

Karma: +15/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #222 -: Май 16, 2009, 15:12:10 »

Кажи къде да пускам молба за топ 10 следващата ера Smiley
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #223 -: Май 16, 2009, 15:26:23 »

за следващата не знам,за есента знам със сигурност  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
hehehe
HEROIC
Редник
*

Karma: +13/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Me4o_Grux


Профил
« Отговор #224 -: Май 16, 2009, 18:14:04 »

 *hahaha*
Активен

Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече Мечо Пух го нямаше...
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!