Imperia Online България  
Май 23, 2024, 16:26:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33361 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
miglena
не съм от тука
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


незнам къде съм


Профил
« Отговор #150 -: Май 13, 2009, 21:45:25 »

на мен друго ми е интересно,така ли други с ударени армии нема....къде са те,защо не пишат тук  Smiley

БАН са пич, не се чуди
Активен

Няма невъзможни неща, има хора без желание !
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #151 -: Май 13, 2009, 21:58:09 »

kak да се отстоява позиция - познавам поне трима, които писаха че се отказват от играта, но постовете им са моментално изтрити и са бан. сега сигурно и мен ще изтрият

Ако това е стила ти на писане .... няма да те изтрият ....

кроки по назад в писанията  си посочих тебе като човек които си отстоява мнението  и помолих да отвориш пак една страница за идеи и диалог с тия отгоре направи го и може не вс да се откажат но това е маи само 1 химера   нямам време да пиша     връщам се от работа убит намирам някакво време за империя но и да ръчкм някои да си свърши работата както трябва ми идва в повече    пс. извиняваите че пиша без препинателни знаци ама бързам

За да тръгнеш на една битка ... и да имаш дори и минимални шансове ... трябва да те подкрепят достатъчен брой хора .... Особено, когато ти се налага да играеш на терена, по правилата и под съдийството на противниковата страна .......

От мнението, което сондирах .... няма да получа необходимата подкрепа .... всички, чакат да се пусне новата игра и се надяват, че тогава някой ще си изпълни обещанието  *hmm*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #152 -: Май 13, 2009, 22:04:36 »

За да тръгнеш на една битка ... и да имаш дори и минимални шансове ... трябва да те подкрепят достатъчен брой хора .... Особено, когато ти се налага да играеш на терена, по правилата и под съдийството на противниковата страна .......

От мнението, което сондирах .... няма да получа необходимата подкрепа .... всички, чакат да се пусне новата игра и се надяват, че тогава някой ще си изпълни обещанието  *hmm*

Кро, винаги съм ти се възхищавал на нервите и хладнокръвието.
Много велики играчи си тръгнаха... къде - по емоционални, къде - по рационални причини.
А ти все си тук. Респект!  *beer*

П.С. Ще се мотая наоколо, че ми е интересно, на теб кога ще ти писне.... *freak*
Активен

Qui audet adipiscitur
miglena
не съм от тука
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


незнам къде съм


Профил
« Отговор #153 -: Май 13, 2009, 22:04:49 »

Ако това е стила ти на писане .... няма да те изтрият ....

Цитат на: agent_n в Днес в 09:00:06

Цитат
ПОСЛЕДНО СБОГОМ ОТ МЕН ТОГАВА И БЛАГОДАРЯ - КАТО СТЕ НЕГОДНИ ТАКА Е ! БИХ ВИ ТЕГЛИЛ ЕДНА ДЪЛГА АМА НЕ СИ СТРУВАТЕ !


има доста ядосани старчета. ама сигурно са прави заставам зад вас
Активен

Няма невъзможни неща, има хора без желание !
moby
Гост
« Отговор #154 -: Май 13, 2009, 22:08:16 »

Извинявам се за спама , но искам да го споделя с вас. Audi направо се осраха тази с реклама. Няма такава реклама . Гледайте внимателно , или прочетете текста . За да схванете смисъла на рекламата  http://topcars.bg/news.php?id=2033
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #155 -: Май 13, 2009, 22:11:21 »

Ако това е стила ти на писане .... няма да те изтрият ....

За да тръгнеш на една битка ... и да имаш дори и минимални шансове ... трябва да те подкрепят достатъчен брой хора .... Особено, когато ти се налага да играеш на терена, по правилата и под съдийството на противниковата страна .......

От мнението, което сондирах .... няма да получа необходимата подкрепа .... всички, чакат да се пусне новата игра и се надяват, че тогава някой ще си изпълни обещанието  *hmm*

аз съм един от тях и чакам наистина,надявам се да не сме излъгани отново
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #156 -: Май 13, 2009, 22:17:30 »

 Истината е ,че българите нещо взехме да намаляваме драстично (по една или друга причина ) ! Погледнете класациите в световете !
Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #157 -: Май 13, 2009, 22:36:45 »

Истината е ,че българите нещо взехме да намаляваме драстично (по една или друга причина ) ! Погледнете класациите в световете !
Ем как да не намаляваме    Grin   ако ревнем ние нищо ;D  ако чужденец ревне кво става реакцията е доста на ниво *SPITEFUL*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
miglena
не съм от тука
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


незнам къде съм


Профил
« Отговор #158 -: Май 13, 2009, 22:42:21 »

Ем как да не намаляваме    Grin   ако ревнем ние нищо ;D  ако чужденец ревне кво става реакцията е доста на ниво *SPITEFUL*


така е. няма спор. ако някой от нас ревне отговорът е, че друг ще го смени. стадо българско осъзнай се. имаш и права !
Активен

Няма невъзможни неща, има хора без желание !
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #159 -: Май 13, 2009, 22:47:36 »

 *bgflag*напред   така неа да стане   казах на вс познати защо го правя  стига да има кои да се бунтува може и да стане нещо................някога ама не сега явно Grin  за сга явно времето не им стига Grin
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
vlad_cepe6
Редник
*

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #160 -: Май 13, 2009, 22:49:59 »

Влад, днес не си ...утре ще си....въпроса е принципен....както много други които съм поставял във форума....не се касае конкретно за това че аз съм пострадал....маината му....не е там въпроса....това ли беше начина за рашението на този проблем? Правилно ли е решението? има ли въобще такова? ...или екипа просто отговори за поредн път - "И к'во?"...това са дефакто въпросите.....не че ми няма армията....с и без нея след малко ще вечерям...после ще си поиграя със сина а накрая ще си легна....е поне ще се наспа...и утре ще стана не в 3...не в 4....а в 10....



Абе пий си една ракийка и не му мисли много много.Аз също съм бил ощетяван неправомерно от играта.Обвиниха ме във мултиакаунтинг със Зузи *hihi* *hihi* *hihi* в началото на ерата за 48 часа.добре че бях посъбрал армийка че да не ме треснат,но ми върнаха икономиката и развитието във първи клас Smiley.Знаеш много добре в началото ако пропуснеш 2-3 дена си доста назад.След като обясних на г-н Модератора(Крум) че наказанието ми е неоснователно и му пратих на лично факти и доказателства(естествено че не ми беше отговорено) че Зузи е съвсем различен човек,как искаш тези хора да оправят проблема ти и за напред да помагат на играчите Huh? просто не се сещам.И аз си давам почивка от ИО....ПЪК ЩЕ ВИДИМ КВО ЩЕ СТАНЕ ....НАЗДРАВЕ НА ВС. ОТ ИГРИЧКАТА Smiley
Активен
miglena
не съм от тука
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


незнам къде съм


Профил
« Отговор #161 -: Май 13, 2009, 23:03:40 »

Ебати пищялниците! Политиката на екипа е ясна от много време - бази не връщат! Погледнете историята с всички сривове до сега в последно време, бази не се връщат. Иначе е хубава идея да го напишат някъде - БАЗИ ПРИ СРИВОВЕ НЕ ВРЪЩАМЕ! Поне да не пищите толкова. Рекация, незнам си кво... Реакцията е една и съща всеки път - извиняваме се за причиненото неудобство, бази не връщаме. Уж играли от година, от две, от сто... какво изненадващо има, бази не се връщат вече, беше тя едно време тази песен, сега политиката е друга, от край време бази не се връщат. Трябва нещо да се случи, засягащо болезнено всеки един акаунт, за да се коментира подобно нещо. Иначе - БАЗИ НЕ СЕ ВРЪЩАТ. Или се примирявате и играете играта с тази мисъл, или намирате алтернативно място за разходване на свободното време. Тва е, пичове.
обаче досега при всеки срив имаше спиране на атаките нали ! ако и сега беше станало така никой нямаше право да се оплаква. все пак има хора събирали армий по 7-8 месеца, а сега ги няма !
Активен

Няма невъзможни неща, има хора без желание !
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #162 -: Май 13, 2009, 23:07:41 »

Ебати пищялниците! Политиката на екипа е ясна от много време - бази не връщат! Погледнете историята с всички сривове до сега в последно време, бази не се връщат. Иначе е хубава идея да го напишат някъде - БАЗИ ПРИ СРИВОВЕ НЕ ВРЪЩАМЕ! Поне да не пищите толкова. Рекация, незнам си кво... Реакцията е една и съща всеки път - извиняваме се за причиненото неудобство, бази не връщаме. Уж играли от година, от две, от сто... какво изненадващо има, бази не се връщат вече, беше тя едно време тази песен, сега политиката е друга, от край време бази не се връщат. Трябва нещо да се случи, засягащо болезнено всеки един акаунт, за да се коментира подобно нещо. Иначе - БАЗИ НЕ СЕ ВРЪЩАТ. Или се примирявате и играете играта с тази мисъл, или намирате алтернативно място за разходване на свободното време. Тва е, пичове.


това и правя, както виждаш....а за базите въобще не си прав....една ера и то не чак толкова отдавна бази се връщаха по 3 пъти в месеца....
Активен

miglena
не съм от тука
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


незнам къде съм


Профил
« Отговор #163 -: Май 13, 2009, 23:17:52 »

Не, прав съм, бази не са се връщали доста отдавна. Всъщност, ще трябва да търся по форума кога за последен път са върнати, защото да си призная, нямам изобщо спомен това да е ставало скоро. Иначе битки са се спирали, но х часа след срива, най-често при продължаващ проблем.

ох, нямам думи една шепа хора недоволстваме, другите ни обиждате - ако вие бяхте на наше място как щяхте да реагирате. не е истина. още 5 века заслужавате !
Активен

Няма невъзможни неща, има хора без желание !
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #164 -: Май 13, 2009, 23:25:17 »

Баси дългото сбогуване....като гаджета.  Аз тва, аз онова, ама да пием по кафе някой ден, ама ако може..  Grin Grin Grin Grin
Активен

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!