Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 11:46:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33421 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #165 -: Май 13, 2009, 23:31:26 »

Ето една нова игра, за всички ентусиасти.  Grin Grin Grin

Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #166 -: Май 13, 2009, 23:35:23 »


бате ходи се гръмни некъде.....подобен тон и поведение...без коментар. Най ги обичам такива като тебе. щом си отворят устат и разбираш че им служи само за едно единствено нещо...
« Последна редакция: Май 14, 2009, 06:30:26 от Chingiz » Активен

satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #167 -: Май 13, 2009, 23:41:46 »

Саднес - Омразата е отмъщението на страхливеца. *freak*
Ако ще умираш от скръб, моля не ни измъчвай дълго [:-}
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #168 -: Май 13, 2009, 23:46:02 »

Хехе, ти нали щеше да се отказваш, кво си увиснал тука??
Хахахахах, ебати пищялниците, майна, само врява и плямпане.
И аз ги обичам такива като тебе, правят се на някакви авторитети, за къф се мислиш бе, гей? За някакъв играч ли, що? Кой и защо да се съобразява с теб или с приятелите ти? Хахаха, малиии, ще липсваш. Сега кой ще играе на малките точки, кой ще прави ебани трикове за печелене на съюзната, малиии, ще умра от скъб.
Братле съобразявай се малко това е форум не ти е някво кръчмарско събиране.Ако имаш позиция можеш да я изкаже и без обиди
Активен

satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #169 -: Май 13, 2009, 23:50:13 »

Ти мое се молиш, ма кой те ебава??
 Grin
челси [:-}
Ако си наистина "същество"(сори не мога да те нарека човек) на години, и имаш такова държание, жалко за времето което са прахосали родителите ти Undecided
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #170 -: Май 13, 2009, 23:53:25 »

Ебати пищялниците! Политиката на екипа е ясна от много време - бази не връщат! Погледнете историята с всички сривове до сега в последно време, бази не се връщат. Иначе е хубава идея да го напишат някъде - БАЗИ ПРИ СРИВОВЕ НЕ ВРЪЩАМЕ! Поне да не пищите толкова. Рекация, незнам си кво... Реакцията е една и съща всеки път - извиняваме се за причиненото неудобство, бази не връщаме. Уж играли от година, от две, от сто... какво изненадващо има, бази не се връщат вече, беше тя едно време тази песен, сега политиката е друга, от край време бази не се връщат. Трябва нещо да се случи, засягащо болезнено всеки един акаунт, за да се коментира подобно нещо. Иначе - БАЗИ НЕ СЕ ВРЪЩАТ. Или се примирявате и играете играта с тази мисъл, или намирате алтернативно място за разходване на свободното време. Тва е, пичове.

Да верно е бази не се връщат, само вчера за 1час назад, но това не се брой нали Huh?Huh?Huh?
Не играя играта от дълго, но още в пъривя ми месец игра имаше 2 проблема с висящи армии. Както гледам проблемите не намаляват, а само намалява вярата в играчите, че те ще намалеят. Преди месеци имаше много хора в тоя форум, пускаш тема във въпроси и почти веднага компетентно мнение, а сега само отговори от сорта на май беше, ако не се лъжа и тн. Модераторите даже не си правят труда да отговарят в някой теми или просто не знаят отогворите, старите вече не искат и така какво се получава с тая игра. Скоро в нея ще играят предимно новаци, ще казват колко е лесна и ще се чувстват най-великите. Конкретен пример мога да дам с БГ3 където хората, които бяха в топ 20 в миналата ера, сигурно не повече от 5 от тях играят пак, а бяха доста в топ 20 в 3те класации. Гледам и в други светове тази тенденция. Мисля че ако отношението не се промени към хората, които разбират и които са гръбнака на тази игра, тя ще стане скучна след време.
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #171 -: Май 14, 2009, 00:05:35 »

Пф превъзпитание мне, но съм сигурен, че можеш да се държиш много по-добре и възпитано
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #172 -: Май 14, 2009, 00:08:19 »

 *beer* *beer* *beer*
Активен

satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #173 -: Май 14, 2009, 00:08:57 »

Мога, ама като ме хапят и аз хапя. Та, друго има ли да казваш, мен, че да си легам веке?
Кх тръгнал некой тебе да те апе, беге уеге Tongue
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #174 -: Май 14, 2009, 00:14:35 »

банн Grin Tongue
Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #175 -: Май 14, 2009, 00:49:12 »

Пич, сънищата верно не се броят. Питай ме, аз ще ти отговоря. Какво те тормози?


Тормози ме, че никой не ме тормози  Grin Grin Grin Grin
А иначе относно теб ПИЧ, такива като теб дето си регват по някой акк само и само да оцапат някоя тема, така че модовете да имат основание да я изтрият на сутринта има и винаги ще има, нали ТЪГА? Но понякога има и други решения, ама те не са толкова лесни нали ?
Активен
satarius
Сержант
**

Karma: +133/-94
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Омразата е отмъщението на страхливеца.


Профил
« Отговор #176 -: Май 14, 2009, 01:07:45 »

Така, като те слушам как пишеш и ти си в менса Grin
« Последна редакция: Май 14, 2009, 01:10:35 от satarius » Активен

Внимавайте с човек, който не отвръща на удара ви - той или не ви прощава, или не ви оставя сам да си простите.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #177 -: Май 14, 2009, 01:15:05 »

Какво се възбуди бе, пич? Можеш да погледнеш датата на регистрацията ми съвсем сам, дори без помощта на мама. Казваш, че има въпроси без отговор, сигурно те интересуват, питай, аз знам всичко, с радост ще ти отговоря.

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=17907.0
Ето ти пример, давам моя тема, че да не обидя някого Smiley А относно офертите и тяхното излизане вече имам някакъв отговр за себе си, и не е на случаен принцип Smiley
Активен
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #178 -: Май 14, 2009, 14:53:15 »

Изглежда има вече отговор на твоя въпрос точно в този форум, писан от програмист:
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=15120.msg187867#msg187867

Някои са в Менса, други са в ПФК "Левски".
 Grin
Абе що не си отворите тема негде а се ръчкате дет не ви е работа   видяхме ви мнениятя  видяхме  и спама аиде имате ли още нещо по темата казваите го не ми спортете за футбол  и простотии  *stop*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #179 -: Май 14, 2009, 14:56:39 »

приемаме мнения не псувни и оплювки   визирам 1 -2 ма човека дет форума е повод да се покажат и докажат  ако немате кво да кажете по добре си замълчете   *stop*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!